Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek. - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 21:52   #3451
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
Kochana, ale ty jak sama napisalas przeprowadzalas sie na koniec swiata w takim wypadku to i ja bym z jedna walizka leciala, bo odleglosc straszna :p swoja droga mowilam ci, ze mialam przez kilka miesiecy kiwusa, z ktorym przez chwile myslalam, ze cos wyjdzie? Planowalismy juz moja przeprowadzke do NZ xp dokladnie do Christchurch
A wracajac do tematu walizek to ja bralam ze soba jedynie bagaz podreczny 10 kg :p za to ponad 40 wyslalam w 3 paczkach kurierem ;p no ale ja mam duzo butow...
Ach, ci kiwusi Fajne z nich chłopaki!

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
Bling, kochana, na twoje buty to osobnego TIRa trzeba by bylo Moj TZ sie smieje, ze jak dom bedziemy budowac to osobne pomieszczenie idzie na moje buty. Ja i tak wzielam tylko jakies 40% mojej kolekcji, co stanowilo osobny karton chyba 15to kilogramowy... uznalam, ze sie obkupie we FR
stupid-girl, to fajnie by bylo gdyby P. przylecial na to wesele pewnie tobie tez na tym zalezy My mamy 18stke mojego kuzyna pod koniec czerwca i tez bym bardzo chciala z TZem leciec, ale chyba nie damy rady... wszystko zalezy od pracy i czy uda sie wolne wziac... à propos, t'as déjà commencé à apprendre la langue française?

Czesc z Was widziala na fb, ale tez sie tu musze pochwalic - w koncu po 5 miesiacach mi przyslali carte vitale!!! Normalnie skakalam pod sufit Teraz juz na spokojnie moge szukac roboty
Jejku, tyle butów? Ja mam może 4-5 par plus 2 pary butów sportowych, które pewnie kosztowały więcej niż te inne razem wzięte. Jakos mnie ominął ten bzik na buty. Torebki tez mnie nie kręcą za bardzo... Ja jakaś inna jestem

A tak poza tym to umieram... Antybiotyki na zęba dostałam bardzo silne i ciężko kuracje znoszę, a do tego przypałętało mi się przeziębienie od TZ Dzisiaj jeszcze wytrwam w pracy ale chyba jutro wolne wezme
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 22:32   #3452
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez niusuance Pokaż wiadomość
Ach, ci kiwusi Fajne z nich chłopaki!



Jejku, tyle butów? Ja mam może 4-5 par plus 2 pary butów sportowych, które pewnie kosztowały więcej niż te inne razem wzięte. Jakos mnie ominął ten bzik na buty. Torebki tez mnie nie kręcą za bardzo... Ja jakaś inna jestem
Torebek tez mam za duzo, ale z kolei z nimi tak mam, ze raczej nie przejmuje sie dobieraniem jej do ubran itd. Nosze jedna dopoki jej nie wykoncze (a szybko mi to idzie) i biore z szafy nastepna. Wlasnie w zeszlym tygodniu wywalilam czarna zamszowa szoperke z zary a wyciagnelam brazowa zamszowa szoperke :-P
Na lato biore jakas lzejsza materialowa.
Niestety jak widze jakas fajna torbe to kupuje i odkladam do szafy ''na zapas,, -niektore tak 2 lata leza.
Musze sie na minimalizm przerzucic
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 00:20   #3453
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Niu to mamy podobnie z tymi butami i torebkami. Torebkę mam 1 plus 1 na lato materiałowa.
Raczej plecak nosze cześciej . A buty... Fakt sportowych 3 pary i kosztowały więcej niż wszystkie inne razem wzięte pewnie ( wszystkie inne czyli 3 inne pary ) ah nie przepraszam martensy kosztowały więcej niż wszystkie sportowe do kupy wzięte
Współczuje z Zębem. Ja sie mecze z innym bólem ... Spiąć przygryzlam dziąsło i jest paskudnie . Oj aż mi sie przypomniało jak mała byłam tak sobie przygryzalam dość często ... Aż sie taki hmmm brzydko nie powiem ale ok drugi języczek zrobił i musieli to wyciąć i na badania wysyłać czy niema jakis nowotworowych komórek itp. Oj wtedy to bolało. ...

Mam nadzieje ze teraz przejdzie ale ani jeść czasem ani nawet za dużo sie nie nagadam.

Jeju harika i stupidgirl wy tak po fr a dla mnie to dalej jakis kosmos a już napewno napisać/ przeczytać bo jak nie czytają pol literek to drugie pol inaczej sie wymawia. Jak stad nie zwieje to bedzie cud

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2015-03-04 o 00:23
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 11:19   #3454
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Jak ja jechałam do tżta to wzięłam dwie walizki - w sumie walizkę i torbę. A potem z czasem dowoziła resztą rzeczy i jak tutaj wracaliśmy to chyba z 5 walizek było moich
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 11:57   #3455
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

oj buty to moj nalog... moze dlatego, ze tak latwo je kupic zwykle kupowanie ubran doprowadza mnie do szalu, bo tu za ciasne, tam za szerokie, tu sie nie dopina, dupa nie wchodzi :p z butami jakos prosciej poza tym ja je traktuje jak takie male dziela sztuki, po prostu uwielbiam na nie patrzec i jak widze babke z fajnymi butami to zwykle sie wpatruje jak debil obiecalam sobie, ze jak tylko zaczne zarabiac to strzele sobie jakies 2 pary super seksi szpileczek
chodzi mi po glowie cos takiego, jak te srodkowe bezowo-czarne:



Widzialam na nodze u jednej laski i wygladaja bosko!!

Za torebkami tak nie szaleje, mam pare, kazda w innym kolorze i rozmiarze tak, zeby miec jakis wybor, ale zwykle i tak nosze 2 na zmiane. Kiedys sobie kupie torbe MK, bo strasznie mi sie podobaja! Ogolnie jesli chodzi o torebki, to wole miec 3-4, ale dobrej jakosci, o prostym, uniwersalnym fasonie.

irenkaaa, sa zasady jesli chodzi o czytanie tych "zlepkow liter" po francusku. Jak je oswoisz to przeczytasz wszystko Wcale nie jest to trudne wbrew pozorom. Najtrudniejsze sa samogloski nosowe, bo nie ma do nich niestety polskiego odpowiednika. Tu masz wyjasnienie po angielsku.
http://www.laits.utexas.edu/fi/html/pho/10.html

Edytowane przez Harika
Czas edycji: 2015-03-04 o 12:00
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:03   #3456
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Wiem wiem sa zasady , i dla francuzow to jest tak ze mi mówią ze musisz sie nauczyć na pamięć i już ( niestety wielu mówiło tak i ogarnięcie niewiem ilu takich zlepkiem to dla mnie graniczy cudem ). Może kiedyś ale narazie to jest ch.... Trudne . Ledwo ogarniam jak do mnie mówią i jest to wyraz który pisze sie z ,,H" a oni swoje bo wiadomo nie wymawiają. Muszę wtedy pomysleć i co mu chodzi i czy ma na myśli ten wyraz z h o którym mówiliśmy. Bleeeee serio nie ogarnam. Wiem warto , docenię w przyszłości itd ale trudny to język i ja jestem ciężka do nauki języków niestety. No kiedyś wejdzie.
Ale co tam nawet jak Francuzi nie wiedza jak napisach drugiego francuza nazwisko czy nazwę ulic czy miasto nawet i Tz czy nie tylko on musi przeliterować ( byłam świadkiem nie jeden raz )to jednak co w tym jest.
Harika ja mam książki , mp3 bóg wie ci jeszcze
utrwalam a i tak jest trudne dla mnie.
Nie przeskoczę tego. Czas i tylko czas. ... I praktyka. Bleeeee ale czasem mam dość.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:29   #3457
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Literowanie nazwisk, imion czy nazw ulic to tutaj normalka i ja juz zdarzylam do tego przywyknac, sama juz odruchowo po wypowiedzeniu swojego imienia je literuje od razu, tym bardziej, ze Sylwia tutaj pisza inaczej pamietam, ze corka siostry TZ napisala kiedys Silwia To byl dopiero dziwolag
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 14:26   #3458
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

No te literowania niby normalką ale tez jednak świadczy o czymś ( ze i dla nich to takie proste nie jest ) o ile zrozumiałe by było literowania obco brzmiącego nazwiska tak mniej jest nazwa ulicy która jest dość popularna czy nawet nazwisko francuskie . Imię moje przekręcają ale do tego to i w Irlandii byłam przyzwyczajona bo i tam pisali po swojemu.


Sent from my iPad using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 14:29   #3459
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
poza tym ja je traktuje jak takie male dziela sztuki, po prostu uwielbiam na nie patrzec i jak widze babke z fajnymi butami to zwykle sie wpatruje jak debil obiecalam sobie, ze jak tylko zaczne zarabiac to strzele sobie jakies 2 pary super seksi szpileczek
chodzi mi po glowie cos takiego, jak te srodkowe bezowo-czarne:

no tak jak ja - dlatego kocham buty Jeffreya Campbella - bo to są chyba jedyne z takich oryginalnych na jakie mnie stać.
Ja uwielbiam buty tak brzydkie, dziwne itp, że aż piękne.

ostatni mój zakup to takie. wyglądają dziwacznie pięknie - już je widzę z wytartymi boyfriendami
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 15:46   #3460
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

stupid, kurde blacha ja cie w nich widze, ale sama bym takich nie zalozyla pewnie bosko w nich wygladasz jak ci sie nosi boyfriendy? mnie kusza, ale mam wrazenie, ze pogrubiaja i skracaja nogi... a ja i tak mam grube i krotkie :/
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 16:00   #3461
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
stupid, kurde blacha ja cie w nich widze, ale sama bym takich nie zalozyla pewnie bosko w nich wygladasz jak ci sie nosi boyfriendy? mnie kusza, ale mam wrazenie, ze pogrubiaja i skracaja nogi... a ja i tak mam grube i krotkie :/
ja tez mam krótkie grube a w zasadzie umięśnione prawie jak Angelique Kerber, więc w każdych innych spodniach wyglądam masakrycznie.
Poza tym ja z tych co kochają lumpiarski styl a la wesoły menel



dlaczego mi zawsze takie wielkie te zdjęcia wchodzą jak wklejam małe???
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 18:40   #3462
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość

BTW: dostalismy z TZ zaproszenie na slub kuzynki w czerwcu. Jesli P.przyleci to bedzie mial debiut przed rodzina (bo do tej pory poznal tylko rodzicow, brata i babcie.)
My dostaliśmy zaproszenie na ślub jego kolegi, impreza na 600 osób, kupiłam buty, sukienkę, torebkę, pojechałam z tym do niego i 2 dni przed weselem, okazało się, że przyszła małżonka zdradzała kolesia i chciała wziąć z nim rozwód po ślubie, żeby zgarnąć kasę.

O butach mówiąc, muszę kupić sobie coś na wiosnę, widziałyście gdzieś w sklepach buty tego typu:
http://ccc.eu/pl/woman/catalog/all/336587
?
W jakieś trochę niższej cenie
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 18:57   #3463
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
My dostaliśmy zaproszenie na ślub jego kolegi, impreza na 600 osób, kupiłam buty, sukienkę, torebkę, pojechałam z tym do niego i 2 dni przed weselem, okazało się, że przyszła małżonka zdradzała kolesia i chciała wziąć z nim rozwód po ślubie, żeby zgarnąć kasę.

O butach mówiąc, muszę kupić sobie coś na wiosnę, widziałyście gdzieś w sklepach buty tego typu:
http://ccc.eu/pl/woman/catalog/all/336587
?
W jakieś trochę niższej cenie
Ale historia Ale lepiej, że wyszło przed niż po
Szwagier mojej kuzyni też miał ciekawie - laska zajęła się organizacją wesela, a okazało się, że ona wszystkie zaliczki zwijała dla siebie (wesele ogromne, w Warszawie) i potem go rzuciła i wyjechała... wysłała mu kilka kartek z pozdrowienia z podróży i jeszcze dwa dni po jej wyjeździ ukradli mu samochód, który kupił tydzień wcześniej z strzeżonego osiedla, z garażu do którego ona miała jeszcze wejściówkę

Edytowane przez JossStone
Czas edycji: 2015-03-04 o 18:59
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:55   #3464
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez __Amelia _ Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytàie. Czy ktoras z Was jest blisko Genewy ?
H2oO witaj.

Mam dokladnie 1h15 do gvy.
Za dwa tyg tam bede...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 15:07   #3465
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Ale historia Ale lepiej, że wyszło przed niż po
Szwagier mojej kuzyni też miał ciekawie - laska zajęła się organizacją wesela, a okazało się, że ona wszystkie zaliczki zwijała dla siebie (wesele ogromne, w Warszawie) i potem go rzuciła i wyjechała... wysłała mu kilka kartek z pozdrowienia z podróży i jeszcze dwa dni po jej wyjeździ ukradli mu samochód, który kupił tydzień wcześniej z strzeżonego osiedla, z garażu do którego ona miała jeszcze wejściówkę
No to też niezły egzemplarz

Dzisiaj miałam drugi etap konkursu z angielskiego, średnio mi poszło, trudny był. Nie wiedziałam co powiedzieć o organizacjach charytatywnych w USA na ustnym. :<
A co u Was?
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 23:38   #3466
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

.

Edytowane przez Harika
Czas edycji: 2016-11-29 o 16:10
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 06:51   #3467
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
W sobote rozmowa o prace, prosze o kciuki
Kciukotrzymacz mode on
Napiszesz cos wiecej o tej pracy?

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:27   #3468
__Amelia _
Rozeznanie
 
Avatar __Amelia _
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 627
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Kciuki Harika. Bedzie dobrze !
roux66 no to sie miniemy. Oj szkoda. Tz chce pojechac na Motor Show w Genewie w ten weekend. A ja chce odwiedzic piekny osrodek buddyjski pod Genewa.
__Amelia _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:45   #3469
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

.

Edytowane przez Harika
Czas edycji: 2016-11-29 o 16:11
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 10:56   #3470
__Amelia _
Rozeznanie
 
Avatar __Amelia _
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 627
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Stupid girl piekne sa Twoje buty !!! Tez chce takie !! gdzie kupilas ?? Ale maja pazur !
__Amelia _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 13:22   #3471
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
W sobote rozmowa o prace, prosze o kciuki
Trzymam mocno Daj znać jak poszło!

Zmieniłam kolor włosów, blond to mój naturalny, ale farbowałam na ciemniejszy i teraz wróciłam do takiego jasno brązowo-miodowego. Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150208_125109.jpg (44,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150310_105810.jpg (39,2 KB, 22 załadowań)
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 13:55   #3472
__Amelia _
Rozeznanie
 
Avatar __Amelia _
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 627
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Nelada mi sie oba podobaja niezly orzech do zgryzienia, ktory ladniejszy bo oba sa cudne. Nie widzac twarzy nie umiem doradzic, ktory bardziej pasuje. A Ty, w ktorym sie lepiej czujesz ?
__Amelia _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 14:17   #3473
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez __Amelia _ Pokaż wiadomość
Nelada mi sie oba podobaja niezly orzech do zgryzienia, ktory ladniejszy bo oba sa cudne. Nie widzac twarzy nie umiem doradzic, ktory bardziej pasuje. A Ty, w ktorym sie lepiej czujesz ?
Miłe słowa! Czuję się lepiej w tym blondzie, bo bardziej zbliżony do mojego naturalnego odrostu i farbowałam u fryzjera, także ma takie fajniejsze przejścia niż jak sama tamtym ciemnym równomiernie.
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 15:38   #3474
madeline555
Raczkowanie
 
Avatar madeline555
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 254
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Hej,
Można dołączyć?
Od prawie pół roku jestem w związku z Litwinem. Poznałam go w Niemczech podczas wyjazdu na podwójny dyplom z uczelni i jakoś tak nas trafiło, że po studiach planujemy poszukać jakiegoś wspólnego mieszkanka i pracy w NRW w Niemczech
madeline555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 16:24   #3475
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

madeline, witamy gdzie teraz mieszkacie? osobno?
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 16:27   #3476
madeline555
Raczkowanie
 
Avatar madeline555
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 254
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Akademik na razie, pewnie do sierpnia/wrzesnia bo studenci na nadmiar kasy czesto nie narzekaja, a trzeba skonczyc magisterki zeby isc do jakiejs lepszej roboty kazdy ma tutaj swoje 12 m2 :P
madeline555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 13:57   #3477
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez madeline555 Pokaż wiadomość
Hej,
Można dołączyć?
Od prawie pół roku jestem w związku z Litwinem. Poznałam go w Niemczech podczas wyjazdu na podwójny dyplom z uczelni i jakoś tak nas trafiło, że po studiach planujemy poszukać jakiegoś wspólnego mieszkanka i pracy w NRW w Niemczech
Hej

Mój TŻ dzisiaj pojechał do siebie, za tydzień jedziemy na 5 dni do Bratysławy, żeby pozwiedzać itd., polecacie jakieś dobre restauracje?
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 14:14   #3478
__Amelia _
Rozeznanie
 
Avatar __Amelia _
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 627
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Mieszadelka gdzie sie podziewacie. Bo nam watek zamierajacy zamkna.
Czesc madeline
__Amelia _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 21:38   #3479
madeline555
Raczkowanie
 
Avatar madeline555
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 254
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

W robocie lub wsrod ksiazek do jezykow moj TZ nalega na moja pilna nauke niemieckiego, bo ponoc woli go uzywac od angielskiego. Ja mam na odwrot i byl maly problem, ale obecnie ja szkole niemiecki a on sie ma polskiego zaczac uczyc
madeline555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 00:40   #3480
donkje
Raczkowanie
 
Avatar donkje
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 410
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Hej
Można dołączyć?
Jestem w związku z Kuwejczykiem, poznaliśmy się na studiach, oboje studiujemy medycynę
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post45194590

Wymianka kosmetyczna LUTY
donkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 16:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.