Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-11, 08:18   #2131
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Czy może mi ktoś określić szkodliwość tego kosmentyku? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...acniajace.html jaki ma skład? Teraz jest nieco inne opakowanie, ale skład chyba taki sami. Bardzo lubię ostatnio ten krem. W sumie to nawet jako stylizator się dla mnie nadaje. Włosy są miękkie i gładkie przez 2-3 dni. Czy jednak na dłuższą metę nie szkodzi?
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 08:50   #2132
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

iwonsia, możesz spokojnie używać. Ma tylko benzyl alcohol, ale to jest konserwant w bardzo niskim stężeniu i nadający chyba zapach z tego co pamiętam, jest w odżywkach herbal essences na przykład
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 09:22   #2133
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
iwonsia, możesz spokojnie używać. Ma tylko benzyl alcohol, ale to jest konserwant w bardzo niskim stężeniu i nadający chyba zapach z tego co pamiętam, jest w odżywkach herbal essences na przykład
Dziękuję W takim razie zaopatrzę się w jeszcze jedno opakowanie póki jest promo na niego Ostatnio nic mi się nie chce robić w włosami:[ Może dlatego, że są teraz krótkie i nie wymagają tyle uwagi same schną, ładnie się układają nawet bez dyfuzora. Ciekawe kiedy ta dobra passa się skończy
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 11:49   #2134
szajbusek0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 46
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Dziękuję W takim razie zaopatrzę się w jeszcze jedno opakowanie póki jest promo na niego Ostatnio nic mi się nie chce robić w włosami:[ Może dlatego, że są teraz krótkie i nie wymagają tyle uwagi same schną, ładnie się układają nawet bez dyfuzora. Ciekawe kiedy ta dobra passa się skończy
Gdzie jest dostępny? W rossmanie? Stosujesz solo?
szajbusek0099 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 12:33   #2135
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez szajbusek0099 Pokaż wiadomość
Gdzie jest dostępny? W rossmanie? Stosujesz solo?
Tak, aktualnie cała seria Pantene jest na promocji. Ja stosuje solo jako odżywkę bez spłukiwania. Znacznie ułatwia mi rozczesywanie. Potem tylko wygniatam włosy w koszulkę i tyle. Wiadomo jest taki kontrolowany puch (który ja lubię), efekt coś takiego jak po innych kremach do loków. Mi jednak odpowiada ta "delikatność" włosów po wyschnięciu. Nie są takie sianowate i porowate tylko miłe w dotyku. I o dziwo utrzymuje się to od mycia do mycia a nie jak zwykle na 2 dzień miałam już suche pasma. Jeśli ktoś jednak oczekuje po tym efektu WOW to niech nie stosuje:P to wersja minimum dla leniwców:d
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 12:43   #2136
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dziewczyny a czy po stosowaniu odżywki b/s używacie jeszcze jakiś termo ochraniaczy np przy suszeniu dyfuzorem? i czy zabezpieczanie dodatkowo końcówki serum silikonowym?
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 13:25   #2137
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Mam małe info dla was - wczoraj byłam w Lidlu i tak się złożyło że Lidl wypuścił więcej odżywek do włosów, przeczytałam wszystkie składy. Jedne wyglądają jak podróbki Loreal Elseve i mają składy z dużą ilością panthenolu+trochę protein, nadają się do mycia. Ja mam wersję czerwoną, bardzo przyjemnie myje się nią włosy, przy tej pogodzie mniej się puszą dzięki panthenolowi. Nie jestem pewna czy są one w Polsce, ale zobaczcie sobie jeśli szukacie czegoś lekkiego, nawilżającego/proteinowego lub do mycia w niskiej cenie
Są też 2 fajne kremiki do kremowania z gliceryną i olejami - jeden hydrocare do rąk, drugi body cream jojoba w słoiczku. Ten w słoiczku mogę polecić do ciała bo bajecznie nawilża i dla suchych wrażliwców na twarz, szczególnie skóra pod oczami robi się bardzo mięciutka i nawilżona.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-10-11 o 13:27
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 15:39   #2138
szajbusek0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 46
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

A gdzie można kupić balsamy Mrs Potters, widziałam tylko szampony?
szajbusek0099 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 21:04   #2139
joanstark
Rozeznanie
 
Avatar joanstark
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 684
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez szajbusek0099 Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić balsamy Mrs Potters, widziałam tylko szampony?
Ja widziałam w realu, u mnie na śląsku - Katowice 3stawy. Ogólnie dziewczyny mówią, że jest też w Auchan
__________________
142 - 2015
115 - 2016
125 - 2017
125 - 2018
13 - 2019

LC

Kanał książkowy na YT: Thejoanstark
joanstark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 21:05   #2140
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez joanstark Pokaż wiadomość
Ogólnie dziewczyny mówią, że jest też w Auchan
Hmm nie widziałam, ale muszę się przyjrzeć bliżej w Auchan produktom.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 21:08   #2141
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ooo, przyjrzę się w takim razie odżywkom w Lidlu, mam nadzieje, że są tańsze niż Elseve, bo czaję się na nie, ale póki co mam za dużo kosmetyków i szkoda mi pieniędzy, ale jakby lidlowskie były tańsze, to może na coś bym się skusiła
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 21:39   #2142
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez szajbusek0099 Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić balsamy Mrs Potters, widziałam tylko szampony?
Mniejsze, osiedlowe drogerie, Intermarche.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 01:13   #2143
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Pottersy były kiedyś w Auchan za śmieszną cenę, warto do Auchan zajrzeć ogólnie bo mają spory wybór. A odżywki lidlowe kosztują chyba niecałe 5 zł za 250 ml i są takie gęste kremowe, niewiele do mycia potrzeba. Nie wiem tylko czy już będą bo to nowość, u mnie się pojawiły.
Już nigdy nie zjem czekolady... nigdy nie lubiłam słodkiego i słusznie, tak się źle czuję po czekoladzie że to jakaś mordęga.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 07:43   #2144
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
Ja już wyłapałam dwa oleje, które w ogóle nie służą włosom - kokosowy, lniany - oj po lnianym włosy ledwo domyłam, plus jakoś olejem mi śmierdziały przez jakiś czas
To u mnie dokładnie te same pozostawiły niesmak na długo

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Moje kiedyś kochały proteiny, nawet co drugie mycie, albo i co każde - teraz maks. raz na tydzień, są już zdrowsze i tyle nie potrzebują
I teraz też kochają głównie emolienty
Nigdy tak na to nie patrzylam, ale teraz kojarze fakty, że mam to samo. Kiedyś pamiętam jak dawalam ciągle proteiny, co mycie. Teraz daję jak mi sie przypomni, ale uwielbiam emolienty co mycie - garnier aik, kallos bananowy, dwa razy w tygodniu olej krokoszowy na noc (a tak się bałam na noc, że nie domyje, a jest super )

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Rok szkolny, niektóre dziewczyny mają dzieci, ludki chodzą do pracy i tak dalej - nie każdy ma czas
A niektóre wszystko na raz

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość

edit: Nie wiem dlaczego wizaz odwrócił zdjęcie.
uwielbiam Twoje włosy miłością bez granic!

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam problem. Po umyciu włosów, nie potrafię ich rozczesać. Bardzo mi się plączą i robią mi się kołtunki. Jakich produktów mam użyć, aby dało się je ładnie i bez problemów rozczesać?
Podpisuję się pon Unlike - odzywka, co mycie, nie uzywam ręcznikow a pieluchy tetrowej, i nie wycieram ostro jak kiedyś, tylko ugniatam


Witam, pozdrawiam, spadam pracować
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 08:02   #2145
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
uwielbiam Twoje włosy miłością bez granic!
Ojej, jak mi miło.

Ja użyłam ostatnio żelu Pantene do loków, który niedawno kupiłam. Efekt mi się średnio podobał, bo bardzo obciążył włosy. Ale najgorsze: po 3 dniach od użycia go, nadal po każdym dotknięciu włosów musiałam myć ręce. Okropnie się lepił nawet po tak długim czasie, fuj.

Wczoraj i dziś zrobiłam sobie ciasnego koczka na boku i doczepiłam do niego spinkę-kwiat, tak żeby było ją troszkę widać również od przodu. Jest szał. Mój TŻ zachwycony, a ja też zadowolona, bo mimo puchu na włosach kwiatek daje wrażenie dopracowanej fryzury. Stylizacja na Hiszpankę.

Ja niestety również znacznie rzadziej będę teraz wchodzić na wątek, bo właśnie znalazłam pracę. Ale na pewno będę zaglądać. : )
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 11:45   #2146
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Hej!

Po roku czy coś koło tego chcę wrócić do włosowej cackaniny, zaniedbałam oleje (wszystko zaniedbałam), co odbiło się na sprężystości moich fal. O dziwo porowatość jakby spadła i lepiej się układają same z siebie więc nie jest źle.
Kupiłam właśnie olej z orzechów włoskich i przyczajam się na nawilżający mus Pantene.
Marzy mi się poprawa wspomnianej sprężystości, zapuszczenie jeszcze 10-15 cm + grzywki i zagęszczenie (to akurat mało realne).

Także tego, idę dalej czytać co tam w kosmetykach nowego na topie
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 15:09   #2147
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dobra, mam już pierwsze pytanie

Włosy straciły sprężystość, są nieco fruwające (nie mylić ze spuszeniem, po prostu leciutkie i miękkie) - znaczy za dużo nawilżaczy?
Od roku (?) używam szamponu Liliputz z pantenolem (ale tego się przecież długo na głowie nie trzyma więc chyba go zostawię), Bioetiki nawilżającej, Naturii z pokrzywą b/s i odrobiny oleju po umyciu.
Teraz do tego dojdzie regularne olejowanie i chyba kupię mus Pantene (znowu pantenol w składzie ale i parafina - to nie wiem, brać?).
Najwyraźniej wypadałoby dokupić jakąś cięższą (?) emolientową odżywkę typu Garnier Oleo, dobrze kombinuję? Aczkolwiek ostatnio tego typu odżywki mnie obciążały, no ale to było rok temu. Czy wstrzymać się i sprawdzić olejowanie i mus, może wystarczą?

Jeśli chodzi o proteiny to nie widziałam efektów w żadną stronę podczas stosowania, część humektantów (gliceryna, miód, aloes) robiła mi fruwającą miotłę, natomiast emolienty, pantenol i glikol zazwyczaj dobrze się spisywały.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 15:33   #2148
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy po stosowaniu odżywki b/s używacie jeszcze jakiś termo ochraniaczy np przy suszeniu dyfuzorem? i czy zabezpieczanie dodatkowo końcówki serum silikonowym?
Ja osobiście używam teraz czegoś silikonowego - jedwab CHI, jedwab green pharmacy, kuracja marokańska z avonu

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Mam małe info dla was - wczoraj byłam w Lidlu i tak się złożyło że Lidl wypuścił więcej odżywek do włosów, przeczytałam wszystkie składy. Jedne wyglądają jak podróbki Loreal Elseve i mają składy z dużą ilością panthenolu+trochę protein, nadają się do mycia. Ja mam wersję czerwoną, bardzo przyjemnie myje się nią włosy, przy tej pogodzie mniej się puszą dzięki panthenolowi. Nie jestem pewna czy są one w Polsce, ale zobaczcie sobie jeśli szukacie czegoś lekkiego, nawilżającego/proteinowego lub do mycia w niskiej cenie
Są też 2 fajne kremiki do kremowania z gliceryną i olejami - jeden hydrocare do rąk, drugi body cream jojoba w słoiczku. Ten w słoiczku mogę polecić do ciała bo bajecznie nawilża i dla suchych wrażliwców na twarz, szczególnie skóra pod oczami robi się bardzo mięciutka i nawilżona.
Oj, cudnie by było, jakby w moim lidlu były - coś nowego do mycia włosów się przyda

Cytat:
Napisane przez szajbusek0099 Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić balsamy Mrs Potters, widziałam tylko szampony?
U mnie są w lewiataniach i auchanie

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dobra, mam już pierwsze pytanie

Włosy straciły sprężystość, są nieco fruwające (nie mylić ze spuszeniem, po prostu leciutkie i miękkie) - znaczy za dużo nawilżaczy?
Od roku (?) używam szamponu Liliputz z pantenolem (ale tego się przecież długo na głowie nie trzyma więc chyba go zostawię), Bioetiki nawilżającej, Naturii z pokrzywą b/s i odrobiny oleju po umyciu.
Teraz do tego dojdzie regularne olejowanie i chyba kupię mus Pantene (znowu pantenol w składzie ale i parafina - to nie wiem, brać?).
Najwyraźniej wypadałoby dokupić jakąś cięższą (?) emolientową odżywkę typu Garnier Oleo, dobrze kombinuję? Aczkolwiek ostatnio tego typu odżywki mnie obciążały, no ale to było rok temu. Czy wstrzymać się i sprawdzić olejowanie i mus, może wystarczą?

Jeśli chodzi o proteiny to nie widziałam efektów w żadną stronę podczas stosowania, część humektantów (gliceryna, miód, aloes) robiła mi fruwającą miotłę, natomiast emolienty, pantenol i glikol zazwyczaj dobrze się spisywały.
Może to być wina nawilżaczy - wszakże bioetika nawilżająca ma ich sporo, przydałoby się właśnie coś emolientowego - choć garniery lubią ponoć czasem obciążać, fajne są emolientowe kallosy Albo balsam green pharmacy z olejem arganowym i granatem.

Mam podobnie z nawilżaczami - puszy mnie często gliceryna i miód, za to panthenol i glikol są ok
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 16:19   #2149
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Albo balsam green pharmacy z olejem arganowym i granatem.
Dzięki Ten? http://www.drogerienatura.pl/green-p...ls-wl-suc.html Podumam nad nim jeszcze bo silikony zazwyczaj robiły mi strączkowy wyprost.
Może Isana ma coś fajnego bez nawilżaczy...? Albo od biedy kupię Oleo, pamiętam, że dociążał - zawsze mogę dać mniej. Generalnie chciałabym dorwać coś tanio i stacjonarnie żeby nie dokładać za przesyłkę
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 16:43   #2150
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Mialam idealne wlosy, IDEALNE, poszlam dzis zrobic zdjecie do paszportu, zlal mnie deszcz ze sniegiem i znow wyladowalam ze strzecha na zdjeciu
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 17:37   #2151
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Mialam idealne wlosy, IDEALNE, poszlam dzis zrobic zdjecie do paszportu, zlal mnie deszcz ze sniegiem i znow wyladowalam ze strzecha na zdjeciu
skad ja to znam?
ja wczoraj pomieszalam krople keratyny + 4 krople gliceryny + lyzka kallosa omega i mam wlosy caly dzien praktycznie idealne aczkolwiek nie kreca sie oprocz wywijajacych sie koncowek, ale to dobrze przy moim bobie, moze kiedys jeszcze skusze sie na zakrecenie ich
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 19:08   #2152
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Jak takie tanie to bede poszukiwac w Lidlu

Nie pamietam juz gdzie to wyczytalam o tej piance, czy tu, czy gdzies indziej, ale uzywal ktoś pianki do wlosów z Aussie KLIK bo mnie zainteresowała, czy faktycznie nadaje się jako stylizator?
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:10   #2153
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dziewczyny, jaką suszarkę z dyfuzorem polecacie? Ewentualnie na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze?
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 15:47   #2154
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dziewczyny sprawdziły się u Was biowaxy w saszetkach? Nakupiłam tego w biedronce juz kilka miesięcy temu, z kazdego rodzaju po jednej, i nie wierze...po prostu nie wierze że ŻADNA mi nie podeszła. Trzy oleje - afuuu, zielona - taka sobie, nie widziałam róznicy, niebieska z jedwabiem i keratyna - tez nie za fajnie bylo.
Zostala mi jeszcze pomaranczowa, ale kiedys juz ja mialam wiec mniej wiecej wiem czego sie spodziewac.

Za to w koncu dorwalam ten mus z Pantene o ktorym tyle bylo pisane, haha najpierw testowalam wersje przeterminowana bo tesciowa miala i nie uzywala, sprawdzil sie, szkoda ze bylo tam tego kapke bo kopara mi opadla jak zobaczylam cene, ale ze sie sprawdzil to....
karllii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 16:48   #2155
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
Dziewczyny sprawdziły się u Was biowaxy w saszetkach? Nakupiłam tego w biedronce juz kilka miesięcy temu, z kazdego rodzaju po jednej, i nie wierze...po prostu nie wierze że ŻADNA mi nie podeszła. Trzy oleje - afuuu, zielona - taka sobie, nie widziałam róznicy, niebieska z jedwabiem i keratyna - tez nie za fajnie bylo.
Zostala mi jeszcze pomaranczowa, ale kiedys juz ja mialam wiec mniej wiecej wiem czego sie spodziewac.

Za to w koncu dorwalam ten mus z Pantene o ktorym tyle bylo pisane, haha najpierw testowalam wersje przeterminowana bo tesciowa miala i nie uzywala, sprawdzil sie, szkoda ze bylo tam tego kapke bo kopara mi opadla jak zobaczylam cene, ale ze sie sprawdzil to....
3 oleje to byla porazka, a mialam pelnowymiarowe opakoiwanie, moje wlosy nie lubia oleju kokosowego ;/ zielony byl beznadziejny, straszny przyklap robil i wlosy matowe, niebieska omijam szerokim lukiem bo ma za duzo protein, za to pomaranczowej mialam 3 najwieksze mozliwe opakowania, taka dobra byla nie ma protein tylko dobra podstawe z olejami, cudo
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 19:00   #2156
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką suszarkę z dyfuzorem polecacie? Ewentualnie na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze?
Spróbuj poszukać w tym wątku KLIK
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 19:55   #2157
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką suszarkę z dyfuzorem polecacie? Ewentualnie na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze?
Polecam Remingtona AC9096.





Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
Dziewczyny sprawdziły się u Was biowaxy w saszetkach? Nakupiłam tego w biedronce juz kilka miesięcy temu, z kazdego rodzaju po jednej, i nie wierze...po prostu nie wierze że ŻADNA mi nie podeszła. Trzy oleje - afuuu, zielona - taka sobie, nie widziałam róznicy, niebieska z jedwabiem i keratyna - tez nie za fajnie bylo.
Zostala mi jeszcze pomaranczowa, ale kiedys juz ja mialam wiec mniej wiecej wiem czego sie spodziewac.

Za to w koncu dorwalam ten mus z Pantene o ktorym tyle bylo pisane, haha najpierw testowalam wersje przeterminowana bo tesciowa miala i nie uzywala, sprawdzil sie, szkoda ze bylo tam tego kapke bo kopara mi opadla jak zobaczylam cene, ale ze sie sprawdzil to....
Może Twoje włosy nie lubią gliceryny albo oleju ze słodkich migdałów?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:41   #2158
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ja nie cierpię biovaxów, nigdy nie miałam czegoś co masakrowałoby włosy tak jak te maski. Za dużo gliceryny ^^
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:50   #2159
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja nie cierpię biovaxów, nigdy nie miałam czegoś co masakrowałoby włosy tak jak te maski. Za dużo gliceryny ^^
a to dlatego tak mi pasuja niektore
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 22:19   #2160
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Polecam Remingtona AC9096.







Może Twoje włosy nie lubią gliceryny albo oleju ze słodkich migdałów?
A powiem Ci że nie wiem, nie patrzę w sumie na odżywki pod takim kątem. Ciapkam co tam mam pod ręką, i co spasuje to zostaje. :p
Przyjrze się przy najbliższej okazji, może mi to ułatwić życie haha


Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja nie cierpię biovaxów, nigdy nie miałam czegoś co masakrowałoby włosy tak jak te maski. Za dużo gliceryny ^^
A konkretnie co robi nie tak gliceryna z włosami? Jak to się objawia?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
karllii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.