Mamy luty 2022 :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-18, 13:04   #91
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Hej u mnie dzis wynik bety przyszedl wartość 1970..a na usg nic nie widać czy to możliwe..jak u Was bylo nie mogę przestać myśleć i troche zaluje ze tak szybko zrobilam test...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 13:44   #92
fruczakk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 591
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Hej u mnie dzis wynik bety przyszedl wartość 1970..a na usg nic nie widać czy to możliwe..jak u Was bylo nie mogę przestać myśleć i troche zaluje ze tak szybko zrobilam test...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To bardzo wcześnie, na tym etapie chyba jeszcze może nie być widać pęcherzyka... Poczekałabym kilka dni i powtórzyła USG.

A co powiedział lekarz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruczakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 14:23   #93
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez fruczakk Pokaż wiadomość
To bardzo wcześnie, na tym etapie chyba jeszcze może nie być widać pęcherzyka... Poczekałabym kilka dni i powtórzyła USG.

A co powiedział lekarz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Problem wlasnie w tym ze powiedzial ze przy poniżej 1000 bety moze nie być widac a ja mam 2000 prawie wiec teoretycznie powinno być widac..mowil cos o ciazy pozamacicznej ze trzeba wykluczyć ale nie wiem czy to podejrzewa czy co..jutro robie ponownie bete i w nastepnym tyg mam się stawić na kolejne usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 15:10   #94
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Problem wlasnie w tym ze powiedzial ze przy poniżej 1000 bety moze nie być widac a ja mam 2000 prawie wiec teoretycznie powinno być widac..mowil cos o ciazy pozamacicznej ze trzeba wykluczyć ale nie wiem czy to podejrzewa czy co..jutro robie ponownie bete i w nastepnym tyg mam się stawić na kolejne usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kolorowa wyluzuj i dajta sobie czas beta rośnie szybko, co 2 dni średnio się podwaja. Na to aby zobaczyć coś na usg to trzeba jednak poczekac.
Ja jestem teoretycznie w 7. tygodniu i dopiero w przyszłym tygodniu idę pierwszy raz na usg, właśnie żeby coś już było widać

Nie nakręcaj się niepotrzebnie, bo stres jest Ci teraz najmniej potrzebny

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Hej

Piąteczek ! Piątunio !

Cieszę się że pracuję zdalnie z domu ale nawet to gapienie się w laptopa mnie męczy.

Niewiem czy któraś z was też na fejsie dołączyła do ogólnej grupy lutówek ale chyba długo tam nie posiedzę. Jedna drugą tak nakręca że to chore. Wolę takie mniejsze grono jak tutaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak ta grupa się nazywa? Może zerknę, ale obstawiam, że też za długo nie zabawie
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 16:13   #95
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Kolorowa, ściskam Cię, wiem jak to jest jak człowiek się tak bardzo stresuje. Pewnie, że najlepiej byłoby podejść do tego na spokojnie, ale to nie takie łatwe. Trzymam kciuki żeby za tydzień było wszystko pięknie widać na usg.

Ja się na grupę fejsbukową raczej nie wybiorę, dodatkowy stres mi niepotrzebny. Z Wami chętnie sobie pogadam, ale na fb to rzeczywiście na grupach różnie bywa.

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Ja będę niedługo w PL i chętnie bym poszła na usg prywatnie. Moja lekarka z kliniki kazała mi się umówić na pierwszą wizytę u normalnego ginekologa na ostatni tydzień lipca, ale to wychodzi na to, że będę miała między ostatnim usg w klinice, a ta wizyta 4 tygodnie. To chyba trochę dużo... Orientujecie się czy trudno o taka wizytę prywatnie, w sensie ile się czeka i jakie są koszta?
Ponawiam pytanie bo gdzieś umknęło wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 16:44   #96
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie bo gdzieś umknęło wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja niestety jeszcze nie wiem, bo planuję korzystać z mojego pakietu Medicover, chyba że będę niezadowolona to dopiero zacznę szukać prywatnie
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 16:48   #97
fruczakk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 591
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Problem wlasnie w tym ze powiedzial ze przy poniżej 1000 bety moze nie być widac a ja mam 2000 prawie wiec teoretycznie powinno być widac..mowil cos o ciazy pozamacicznej ze trzeba wykluczyć ale nie wiem czy to podejrzewa czy co..jutro robie ponownie bete i w nastepnym tyg mam się stawić na kolejne usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że jeszcze mogło być po prostu za wcześnie trzymam kciuki za jutrzejszą betę.
Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Kolorowa, ściskam Cię, wiem jak to jest jak człowiek się tak bardzo stresuje. Pewnie, że najlepiej byłoby podejść do tego na spokojnie, ale to nie takie łatwe. Trzymam kciuki żeby za tydzień było wszystko pięknie widać na usg.

Ja się na grupę fejsbukową raczej nie wybiorę, dodatkowy stres mi niepotrzebny. Z Wami chętnie sobie pogadam, ale na fb to rzeczywiście na grupach różnie bywa.


Ponawiam pytanie bo gdzieś umknęło wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy w jakim mieście i u jakiego lekarza prywatnie z terminami nie powinno być problemu, w Warszawie koszt takiej wizyty z USG to średnio mysle 200-300 zl (są tansi, są drożsi).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruczakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-18, 17:13   #98
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Lekarz u którego bylam wczoraj, Warszawa ma cene 240 za konsultacje + 150 usg...cenią się..ale wiem ze w moim rodzinny mieście sa połowę niższe ceny...wiec zalezy od miejsca, na znany lekarz sa zazwyczaj podane ceny konkretnych uslug

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kolorowa90
Czas edycji: 2021-06-18 o 17:15
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 17:22   #99
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Dzięki dziewczyny. Mnie by interesowały myślę Kielce, będę w okolicach na urlopie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 17:15   #100
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Dziewczyny niestety ale mialam słuszne obawy czułam że coś jest nie tak..beta potwierdzial ze ciaza nie rozwija się prawidlowo...czwartek 1970 a dzis 2400.. w przyszłym tygodniu ide do lekarza jestem ciekawa co dalej...ogólnie masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 18:08   #101
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny niestety ale mialam słuszne obawy czułam że coś jest nie tak..beta potwierdzial ze ciaza nie rozwija się prawidlowo...czwartek 1970 a dzis 2400.. w przyszłym tygodniu ide do lekarza jestem ciekawa co dalej...ogólnie masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie strasznie mi przykro
Trzymaj się, to czekanie teraz najgorsze ! Ale pamiętaj że jeszcze będzie pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-19, 18:30   #102
fruczakk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 591
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny niestety ale mialam słuszne obawy czułam że coś jest nie tak..beta potwierdzial ze ciaza nie rozwija się prawidlowo...czwartek 1970 a dzis 2400.. w przyszłym tygodniu ide do lekarza jestem ciekawa co dalej...ogólnie masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruczakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 18:31   #103
fabde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Wczoraj byłam na USG i jest pęcherzyk ciążowy oraz zółtkowy, ale nie widać zarodka. 7+6 tc z miesiączki. Lekarz kazał powtórzyć za tydzień, że to będzie ostatni dzwonek, jeśli nic nie będzie to łyżeczkowanie. Poczułam, jakbym wpadła w przepaść.

Ponadto dziś odszedł ode mnie narzeczony, ojciec dziecka. W sierpniu mieliśmy brać ślub.

Miałam się nie denerwować teraz, a świat mi runął i nie wiem, co mam robić, tylko wyję.
fabde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 19:25   #104
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy luty 2022 :)

fadbe łącze się z Toba w Twoich zmartwieniach i doskonale rozumiem, ja tez rycze w poduszkę, do tego moj maz wcale mnie nie wspiera i jest zły ze wziął urlop i nasza wycieczka legła w gruzach..ja tez sie obwiniam ze to moja wina, a do tego jestem przerażona..pisalam z lekarzem kazal mi jechac dzis na izbę przyjec i zeby kłaść sie do szpitala a w ostateczności do niego w poniedziałek, bo ciaze niestety trzeba przerwać jak najszybciej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 19:42   #105
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Kolorowa, tak bardzo mi przykro, nie wiem co Ci napisać... Ściskam Cię bardzo, bardzo mocno. Mąż też pewnie jest w szoku i odwraca uwagę w kierunku wycieczki... Ale pamiętaj, że to nie jest Twoja wina, absolutnie!

Faber, bardzo mi przykro to czytać, nawet nie umiem sobie wyobrazić jak musisz się czuć jak spotyka Cię wszystko na raz. Jakie to wszystko potrafi być niesprawiedliwe... Brak słów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez HellcatRedeye
Czas edycji: 2021-06-19 o 19:43
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 20:46   #106
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny niestety ale mialam słuszne obawy czułam że coś jest nie tak..beta potwierdzial ze ciaza nie rozwija się prawidlowo...czwartek 1970 a dzis 2400.. w przyszłym tygodniu ide do lekarza jestem ciekawa co dalej...ogólnie masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro ale to już pewne? Może spróbuj jeszcze jutro skoczyć raz na betę jeśli masz gdzie, może to jakiś błąd. W końcu przyrost bety jest, tylko mały.
Nie znam się, ale może jest jeszcze jakaś nadzieja

Cytat:
Napisane przez fabde Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na USG i jest pęcherzyk ciążowy oraz zółtkowy, ale nie widać zarodka. 7+6 tc z miesiączki. Lekarz kazał powtórzyć za tydzień, że to będzie ostatni dzwonek, jeśli nic nie będzie to łyżeczkowanie. Poczułam, jakbym wpadła w przepaść.

Ponadto dziś odszedł ode mnie narzeczony, ojciec dziecka. W sierpniu mieliśmy brać ślub.

Miałam się nie denerwować teraz, a świat mi runął i nie wiem, co mam robić, tylko wyję.
Fabde ja trzymam kciuki, żeby za tydzień jednak było widać zarodek, dopóki jest nadzieja nie załamuj się a jeśli za tydzień nie będzie poprawy, to mam nadzieję, że przejdziesz wszystko jak najłagodniej
A z narzeczonym to już takie pewne? Może jak ochłonie to mu przejdzie i sobie wszystko wyjasnicie jeszcze
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 21:00   #107
rewelka111
Rozeznanie
 
Avatar rewelka111
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 648
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Dziewczyny,



mimo, że Was nie znam szalenie przykro czyta się Wasze wiadomości. Trzymam za Was kciuki i liczę, że jednak wszystko będzie dobrze!



No i nie poddwajcie się! W kobietach jest moc. A takich mężczyzn, a raczej chłopców należy olać ciepłym moczem i nie płakać przez nich, bo nie są warci ani jednej łzy!
__________________
...
rewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 06:28   #108
fabde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
fadbe łącze się z Toba w Twoich zmartwieniach i doskonale rozumiem, ja tez rycze w poduszkę, do tego moj maz wcale mnie nie wspiera i jest zły ze wziął urlop i nasza wycieczka legła w gruzach..ja tez sie obwiniam ze to moja wina, a do tego jestem przerażona..pisalam z lekarzem kazal mi jechac dzis na izbę przyjec i zeby kłaść sie do szpitala a w ostateczności do niego w poniedziałek, bo ciaze niestety trzeba przerwać jak najszybciej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykre to sprawy, nawet ciężko o tym pisać.
Co zdecydowałaś z izbą przyjęć? Jedziesz jak najszybciej?

Dziękuję za Wasze dobre słowa, dziewczyny. Zostałam z tym wszystkim zupełnie sama w pustym domu, z myślami. Nie jestem w stanie nic jeść ani spać. Facet nie wrócił na noc. Odbijam się od ścian i zadreczam, moich koleżanek akurat na ma na miejscu wyjechały.

Boję się, że jeśli z ciążą jakimś cudem jest jednak OK, to teraz robię dziecku krzywdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fabde
Czas edycji: 2021-06-20 o 06:34
fabde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 08:05   #109
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy luty 2022 :)

fadbe, nie zdecydowalam sie na izbę przyjec gdyż jestem w rodzinnym mieście i nie chcialabym tu zostac uziemiona w szpitalu..jutro wracamy do Warszawy i ide po południu do swojego ginekologa..zobaczymy co bedzie... na razie czuje uciski w brzuchu ale nie mam gorączki i nie krwawie wiec licze ze do jutra dożyje..
Szans juz nie ma pisalam z ginekologiem i widzi dwie opcje albo pozamaciczna, ktora przypada ok 2% kobiet masakra co..albo jest w macicy i przestała się rozwijać...bardzo się boję leczenia ale z drugiej strony pozytyw taki ze tak wczesniej poszlam do gina i zaczęłam się badac

Fadbe a Twoj facet zawinal się tak z dnia na dzień czy od dłuższego czasu wam się nie układało? Moze nie wytrzymywał slubno weselnej presji? I sie jeszcze nawroci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-20, 08:10   #110
fruczakk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 591
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez fabde Pokaż wiadomość
Przykre to sprawy, nawet ciężko o tym pisać.
Co zdecydowałaś z izbą przyjęć? Jedziesz jak najszybciej?

Dziękuję za Wasze dobre słowa, dziewczyny. Zostałam z tym wszystkim zupełnie sama w pustym domu, z myślami. Nie jestem w stanie nic jeść ani spać. Facet nie wrócił na noc. Odbijam się od ścian i zadreczam, moich koleżanek akurat na ma na miejscu wyjechały.

Boję się, że jeśli z ciążą jakimś cudem jest jednak OK, to teraz robię dziecku krzywdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie mi przykro trzymam kciuki za to, żeby za tydzień zarodek był widoczny.
Co do narzeczonego... Brak słów.
Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
fadbe, nie zdecydowalam sie na izbę przyjec gdyż jestem w rodzinnym mieście i nie chcialabym tu zostac uziemiona w szpitalu..jutro wracamy do Warszawy i ide po południu do swojego ginekologa..zobaczymy co bedzie... na razie czuje uciski w brzuchu ale nie mam gorączki i nie krwawie wiec licze ze do jutra dożyje..
Szans juz nie ma pisalam z ginekologiem i widzi dwie opcje albo pozamaciczna, ktora przypada ok 2% kobiet masakra co..albo jest w macicy i przestała się rozwijać...bardzo się boję leczenia ale z drugiej strony pozytyw taki ze tak wczesniej poszlam do gina i zaczęłam się badac

Fadbe a Twoj facet zawinal się tak z dnia na dzień czy od dłuższego czasu wam się nie układało? Moze nie wytrzymywał slubno weselnej presji? I sie jeszcze nawroci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby tylko nie pozamaciczna ...

Trzymajcie sie dziewczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruczakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 09:42   #111
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Dziewczyny dziekuje bardzo za wasze słowa wsparcia
A ja mocno trzymam kciuki za wasze fasolki zeby zdrowo rosły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 10:06   #112
Mariell_
Raczkowanie
 
Avatar Mariell_
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 108
Dot.: Mamy luty 2022 :)

kolorowa90, fabde bardzo, bardzo mi przykro. Trzymam kciuki żeby wszystko się wyprostowało i ściskam mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mariell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 10:12   #113
fabde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
fadbe, nie zdecydowalam sie na izbę przyjec gdyż jestem w rodzinnym mieście i nie chcialabym tu zostac uziemiona w szpitalu..jutro wracamy do Warszawy i ide po południu do swojego ginekologa..zobaczymy co bedzie... na razie czuje uciski w brzuchu ale nie mam gorączki i nie krwawie wiec licze ze do jutra dożyje..
Szans juz nie ma pisalam z ginekologiem i widzi dwie opcje albo pozamaciczna, ktora przypada ok 2% kobiet masakra co..albo jest w macicy i przestała się rozwijać...bardzo się boję leczenia ale z drugiej strony pozytyw taki ze tak wczesniej poszlam do gina i zaczęłam się badac

Fadbe a Twoj facet zawinal się tak z dnia na dzień czy od dłuższego czasu wam się nie układało? Moze nie wytrzymywał slubno weselnej presji? I sie jeszcze nawroci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kolorowa90 Jak się trzymasz psychicznie?
Z facetem było dobrze, czasem spięcia jak wszędzie. Była kłótnia od czwartku o bzdury i on stwierdził, że nie będzie tak żył od kłótni do kłótni, bo poprzednia była zaledwie...3 miesiące temu i ogólnie wszystko wcale nie było, jak mi się wydawalo. Sama nic z tego nie rozumiem, nie miałam żadnych sygnałów, codziennie słyszałam od niego że mnie kocha, jestem cudowna, staraliśmy się o dziecko, ten ślub. Nie wiem, co się stało, obawiam się, że go to przerosło.

Jestem teraz na sor, dostałam bardzo silnych bólów podbrzusza i biegunki. Czekam na przyjęcie przez lekarza. Sama.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fabde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 10:29   #114
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Faber, wiem że to niewiele, ale chociaż my Cię tu trochę wesprzemy. Nawet nie umiem sobie wyobrazić jak musi Ci być ciężko tam samej, nikt Cię nawet za rękę nie potrzyma. Twój facet naprawdę zachował się jak idiota, wybacz. Mimo wszystko jak jest się z kimś dłużej to można się przyzwoicie zachować zamiast się odwrócić plecami, bo tak jest łatwiej. Melduj się koniecznie.

Kolorowa, Ty też dawaj znać jak się czujesz.

Dużo siły Wam dziewczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 12:40   #115
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Fadbe moze to reakcja ze stresu, nie jesz, pewnie w nocy nie spałaś i organizm tak odreagowuje trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego..i dawaj nam tu znac co sie dzieje jestem z Toba myślami
U mnie ciezko jutro o 17 mam lekarza odliczam godziny zeby tylko nic do tej pory sie nie stało.. mam bol w okolicach prawej nerki i promieniuje mi do pośladka ale zdecydowalam zw czekam na wizytę u mojego lekarza bo boje się trafić na izbę przyjec i czekac godzinami do tego nie chce martwic moich rodziców a i tak musze udawać ze jest dobrze.. dlugo tym pozytywnym testem sie nie nacieszyliśmy ale teraz zdrowie najwazniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Stres mnie sparaliżował tez wylądowałam na SOR...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 12:58   #116
fruczakk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 591
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Fabde, kolorowa, jak się czujecie? Już byłyście zbadane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruczakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 14:35   #117
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Ja juz jestem po..trafiłam na wyjątkowego idiote..nie zrobił mi zadnego badania przez 10 min darł sie na mnie ze po co ja wgl przyszłam nawet moj maz na podwórku słyszał i chcial wejsc..ogólnie wyśmiał mnie ze tak wczesniej poszlam do lekarza i robiłam badania i ze niepotrzebnie panikuje..ze to jest za wczesniej zeby wykryć ciaze a co dopiero mowic pozamaciczna, ze jednym beta rosnie wolniej innym szybciej, ze na jakiej podstawie ja twierdzę ze ciaza pozamaciczna skoro jej nawet nie widac..pytałam o ten lot a on ze wszystko moze sie wydarzyć a ciaza to nie choroba i skwitował ze jak chce to mogę leciec i jak wrócę to mam isc na usg jak bym była w macicy to ok a jak nie to od razu do szpitala...ogólnie masakra ten mój panikował ze juz do szpitala a ten mnie olal...bral słów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 16:05   #118
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Mamy luty 2022 :)

No rzeczywiście człowiek świetny. Wkurza mnie takie podejście, ale niestety coraz częściej o tym słyszę. Lekarz też człowiek i może mieć swoje zdanie, ale kultura nakazuje traktować pacjenta z szacunkiem i przede wszystkim wyjść z założenia, ze nie ma on wiedzy medycznej, więc może źle zinterpretować objawy itp.

Chyba najlepiej będzie jak jutro pójdziesz do swojego lekarza i na spokojnie z nim porozmawiasz. Gdzieś czytałam, że ciążę pozamaciczną dość późno można wykryć, ale ile w tym prawdy nie wiem. Trzymam kciuki za wizytę i dawaj znać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 16:59   #119
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Ja jestem przerażona gdzie tych lekarzy kształcili ze kazdy mowi co innego...wiecie do końca to tez nie wiem gdzie jest prawda ale myślę że ten mój tez jest dobrym biznesmenem bo za wszystko trzeba płacić jak za zboże jak tak co tydzień miałabym chodzic prywatnie to mi pensji nie starczy
Wlasnie jutro idę jeszcze do innego zeby mieć zdanie trzeciego
Ale tez ten gosc moze mial troche racji nie ma co od razu leciec do lekarza jak ktoś oczywiście nie musi bo to mozna oszalec...a w necie to takie rzeczy pisza ze szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 18:54   #120
fabde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy luty 2022 :)

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Ja jestem przerażona gdzie tych lekarzy kształcili ze kazdy mowi co innego...wiecie do końca to tez nie wiem gdzie jest prawda ale myślę że ten mój tez jest dobrym biznesmenem bo za wszystko trzeba płacić jak za zboże jak tak co tydzień miałabym chodzic prywatnie to mi pensji nie starczy
Wlasnie jutro idę jeszcze do innego zeby mieć zdanie trzeciego
Ale tez ten gosc moze mial troche racji nie ma co od razu leciec do lekarza jak ktoś oczywiście nie musi bo to mozna oszalec...a w necie to takie rzeczy pisza ze szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie taką samą refleksję mam: skąd się tacy "lekarze" biorą i jakim cudem mają prawo do wykonywania zawodu.... Masakra, współczuję, bo stresu i tak masz wystarczająco. Pójdziesz do lekarza u siebie, trzymam kciuki, że jednak będzie dobrze.

U mnie doświadczenia z soru całkowicie odmienne- wysoka klasa, szybko i z empatią. Bóle ewidentnie ze stresu, mogę przyjmować no-spę (z umiarem). A co najważniejsze- na monitorze zobaczyłam echo zarodka i bijące serce . Płakałam jak bóbr ze szczęścia. Wg USG ciąża młodsza o trzy dni od obliczeń na podstawie miesiączki- 6+5.

Poza tym u mnie jest słabo, bo nadal jestem sama, ale prawdę mówiąc, w tej chwili to dla mnie kwestia drugorzędna i staram się skupić na sobie.

Dziękuję, dziewczyny, że jesteście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fabde
Czas edycji: 2021-06-20 o 18:55
fabde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-05 16:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.