Stan zakochania i beznadziei zarazem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-12, 11:58   #1
Luczenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 36

Stan zakochania i beznadziei zarazem


Witajcie, potrzebuję się komuś wygadać, a na chwilę obecną to nie mam komu, wszyscy pochłonięci swoim życiem. Poznałam w pracy faceta, przez parę dni współpracował w moim miejscu pracy. Były to różne dni, w różnych odstępach czasu. Gdy zobaczyłam go pierwszy raz, pomyślałam sobie "fajny gość", coś tam przez chwilę zagadał, ale ja niestety wtedy musiałam się udać do swoich służbowych obowiązków. Gdzieś około 2 tygodnie później pojawił się znów. Zobaczyłam od razu, że jest ten fajny pan, myślałam tylko o nim. Tego dnia on wymyślił żart, dzięki któremu zaczęliśmy rozmawiać, pojawiły się długie spojrzenia w oczy. Przy każdej sposobności, gdy tylko był gdzieś niedaleko podchodził do mnie. Po skończeniu swojej pracy odnalazł mnie na portalu społecznościowym i zaczął pisać, trwa to już chyba ponad miesiąc. Pisze do mnie codziennie, rozmawia nam się bardzo dobrze, a pisze jeszcze lepiej. Parę dni temu był znów u mnie w pracy. Oczywiscie znów przy każdej sposobności przychodził do mnie, a ja coraz bardziej z głową w chmurach. W powietrzu czuć było chemię.
Chyba się zakochałam, jak nastolatka, mamy wiele wspólnych cech, podobne poczucie humoru, jego wygląd fizyczny też niesamowicie mnie pociąga. Pierwsza myśl przed snem i rano po przebudzeniu to on, w trakcie dnia też. Nie umiem się uwolnić od tych myśli.
Pewnie zapytacie skąd uczucie beznadziei, już wyjaśniam. Ja mam 29 lat, on jest 7 lat młodszy. Ciągle pracuje, nie ma prawie wcale wolnego czasu. Ja słabo zarabiam, on z tego co się dowiedziałam - bardzo dobrze, pochodzi z bardzo dobrej rodziny, miał dużo łatwiejszy start i potrafił to wykorzystać. Brzmi super, ale mnie to przeraża, że nie jestem dla niego zbyt dobra, nie ta liga.
Chciałabym się nie angażować aż tak emocjonalnie, tylko jak?
Chciałabym też, żeby ta znajomość szła do przodu, ale nie chcę być przy tym natarczywa ani się narzucać. Poradźcie coś jak widzicie taką znajomość, czy coś takiego w ogóle ma sens?
Luczenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 17:01   #2
niki1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 61
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Może nie powinno się tak generalizować, ale 22 latek to tak naprawdę jeszcze dzieciak, może chce się tylko zabawić bez zobowiązań Ty już jesteś na innym trochę etapie, ale może się mylę. Nie ma co się z góry nakręcać żeby potem nie płakać☠
niki1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 17:05   #3
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez Luczenza Pokaż wiadomość
Witajcie, potrzebuję się komuś wygadać, a na chwilę obecną to nie mam komu, wszyscy pochłonięci swoim życiem. Poznałam w pracy faceta, przez parę dni współpracował w moim miejscu pracy. Były to różne dni, w różnych odstępach czasu. Gdy zobaczyłam go pierwszy raz, pomyślałam sobie "fajny gość", coś tam przez chwilę zagadał, ale ja niestety wtedy musiałam się udać do swoich służbowych obowiązków. Gdzieś około 2 tygodnie później pojawił się znów. Zobaczyłam od razu, że jest ten fajny pan, myślałam tylko o nim. Tego dnia on wymyślił żart, dzięki któremu zaczęliśmy rozmawiać, pojawiły się długie spojrzenia w oczy. Przy każdej sposobności, gdy tylko był gdzieś niedaleko podchodził do mnie. Po skończeniu swojej pracy odnalazł mnie na portalu społecznościowym i zaczął pisać, trwa to już chyba ponad miesiąc. Pisze do mnie codziennie, rozmawia nam się bardzo dobrze, a pisze jeszcze lepiej. Parę dni temu był znów u mnie w pracy. Oczywiscie znów przy każdej sposobności przychodził do mnie, a ja coraz bardziej z głową w chmurach. W powietrzu czuć było chemię.
Chyba się zakochałam, jak nastolatka, mamy wiele wspólnych cech, podobne poczucie humoru, jego wygląd fizyczny też niesamowicie mnie pociąga. Pierwsza myśl przed snem i rano po przebudzeniu to on, w trakcie dnia też. Nie umiem się uwolnić od tych myśli.
Pewnie zapytacie skąd uczucie beznadziei, już wyjaśniam. Ja mam 29 lat, on jest 7 lat młodszy. Ciągle pracuje, nie ma prawie wcale wolnego czasu. Ja słabo zarabiam, on z tego co się dowiedziałam - bardzo dobrze, pochodzi z bardzo dobrej rodziny, miał dużo łatwiejszy start i potrafił to wykorzystać. Brzmi super, ale mnie to przeraża, że nie jestem dla niego zbyt dobra, nie ta liga.
Chciałabym się nie angażować aż tak emocjonalnie, tylko jak?
Chciałabym też, żeby ta znajomość szła do przodu, ale nie chcę być przy tym natarczywa ani się narzucać. Poradźcie coś jak widzicie taką znajomość, czy coś takiego w ogóle ma sens?
Ale on wogule 'podbija' do Ciebie jak do dziewczyny, czy jesteście znajomymi?
Dowiadywałaś się ile on zarabia lol po co ?

Czy to ma sens? Jeśli jesteście obydwoje chętni, to moze mieć.

Nie chcesz się angażować? Unikaj kontaktu. Nie myśl o nim.

Zaraz zaraz, to nie chcesz się angażować, ale chcesz żeby ta znajomość szła do przodu. To sie tak jakby wyklucza.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 17:55   #4
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Kochana, nie analizuj tak. Jeśli faktycznie coś jest na rzeczy, to 7 lat różnicy wcale w tym nie przeszkodzi. Tylko na razie troszkę schłódź głowę, bo po prostu za wcześnie myśleć o jakiś związkach. Ledwo się znacie, deklaracje nie padły. Daj sobie ciut czasu, wewnętrznie pomyśl sobie, że zobaczysz, co z tego wyjdzie, i tyle.



Chodzi tylko o to, że niezależnie, czy byłby starszy o 7 lat, młodszy czy w Twoim wieku - takie zakochanie się tylko dlatego, że facet potrafi flirtować, jest ciut za szybkie. Oczywiście kazda dziewczyna ma swoje tempo, ja tylko mówię, że dobra gadka to za mało. To teraz między wami to flirt. Może on wszędzie, gdzie robi interesy, ma taką dziewczynę, z którą flirtuje, może tak ćwiczy? Mnóstwo jest takich facetów.



Daj czasowi czas i zajmij się swoimi sprawami, poczekaj na rozwój sytuacji. Czas wszystko zweryfikuje.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 18:34   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Świetnie zarabiający 22latek...
Jakoś powątpiewam, ale niech ci będzie.

A on wie ile masz lat?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 06:19   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Świetnie zarabiający 22latek...
Jakoś powątpiewam, ale niech ci będzie.
(...)
Heh, dokładnie. Zresztą, jak dla mnie całość opisu brzmi trollowo. Już nie mówiąc o tym, że to już niedawno było w jakimś wątku - motyw dobrze zarabiającego młodego faceta, ocenianie że pochodzi z dobrej rodziny itd. Mam wrażenie, że nowy nick a historia już była.

Kiedyś usłyszałam od ex pewne słowa i tego się trzymam: Jak facet chce, bo kobieta mu się podoba, to zaprasza na randkę. Tyle. Spojrzenia w oczy nic nie znaczą bez tego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-06-14 o 06:20
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 09:11   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Kiedyś usłyszałam od ex pewne słowa i tego się trzymam: Jak facet chce, bo kobieta mu się podoba, to zaprasza na randkę. Tyle. Spojrzenia w oczy nic nie znaczą bez tego.
Dokładnie. A reszta to mocna nadinterpretacja.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-14, 10:01   #8
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 070
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez niki1122 Pokaż wiadomość
Może nie powinno się tak generalizować, ale 22 latek to tak naprawdę jeszcze dzieciak, może chce się tylko zabawić bez zobowiązań Ty już jesteś na innym trochę etapie, ale może się mylę. Nie ma co się z góry nakręcać żeby potem nie płakać
Też tak myślę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 13:34   #9
Luczenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 36
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Dziękuję za aktywność w wątku.
Nadmienię, że nie pytałam o jego zarobki. W ogóle nie chciałam wchodzić na taki temat, sam jakoś nawinął, konkretów nie znam, bo tak jak mówiłam - nie wnikałam.
To mój pierwszy wątek, poprzedni nie był mój, ale jakby ktoś podrzucił link, to chętnie bym poczytała i być może wyciągnęła jakieś wnioski.
Staram się studzić głowę, naprawdę, choć w głębi doprowadza mnie to do frustracji. Oczywiście staram się tego nie pokazywać
Luczenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 18:43   #10
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez Luczenza Pokaż wiadomość
Staram się studzić głowę, naprawdę, choć w głębi doprowadza mnie to do frustracji. Oczywiście staram się tego nie pokazywać
To może jednak warto się skonfrontować i zaprosić go na randkę, skoro tak cię to doprowadza do szaleństwa. Pamiętaj tylko, że od randki jest jeszcze daleka droga do związku.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 20:42   #11
Luczenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 36
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88769711]To może jednak warto się skonfrontować i zaprosić go na randkę, skoro tak cię to doprowadza do szaleństwa. Pamiętaj tylko, że od randki jest jeszcze daleka droga do związku.[/QUOTE]

Mieliśmy się umówić, ale temat jakoś ucichł. Oczywiście z jego inicjatywy to wychodziło. Suma summarum się nie spotkaliśmy.
Ja się boję ponaglać i też wychodzić z taką inicjatywą, bo jednak to ja jestem starsza, dość nietypowa sytuacja, nie wiem jak on to widzi i odbiera :/
Luczenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-21, 20:44   #12
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez Luczenza Pokaż wiadomość
Mieliśmy się umówić, ale temat jakoś ucichł. Oczywiście z jego inicjatywy to wychodziło. Suma summarum się nie spotkaliśmy.
Ja się boję ponaglać i też wychodzić z taką inicjatywą, bo jednak to ja jestem starsza, dość nietypowa sytuacja, nie wiem jak on to widzi i odbiera :/
Jest sens, żeby się tak przejmować takim młodym leszczem? Wiesz, że zwykle faceci w tym wieku są jeszcze jak dzieci i na jakieś 90% się na nim przejedziesz? Chyba, że chodzi Ci tylko o seks z młodzikiem, to wtedy to ma jakiś sens.
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 20:46   #13
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Sama właśnie sobie udzieliłaś odpowiedzi.
Temat ucichł nie bez przyczyny.
Jakbyś podobała mu się wystarczająco, już dawno by się z Tobą umówił.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 20:54   #14
Luczenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 36
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Może macie racje
A ja o niczym innym nie potrafię myśleć
PanPiotr - sama nie wiem jeszcze jak to widzę, bo znamy się jeszcze za słabo, jest to jeszcze zbyt młoda znajomość, wiem tylko, że bardzo chciałabym poznać go lepiej, a co by było dalej to zweryfikowałaby przyszłość. Choć teraz już może się nic nie zweryfikować

Edytowane przez Luczenza
Czas edycji: 2021-06-21 o 21:51
Luczenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 22:09   #15
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Kiedyś usłyszałam od ex pewne słowa i tego się trzymam: Jak facet chce, bo kobieta mu się podoba, to zaprasza na randkę. Tyle. Spojrzenia w oczy nic nie znaczą bez tego.
Święta prawda.

Jak poznasz faceta, który faktycznie będzie Tobą zainteresowany, to będziesz tego pewna i nie będziesz musiała nikogo o to pytać.
Trzymaj się!
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 04:57   #16
Luczenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 36
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Teraz to nie jestem pewna, czy nie znalazł sobie nowego obiektu, bo przestał pisać tak jak kiedyś
Luczenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 05:42   #17
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Odpusc sobie go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 06:25   #18
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Święta prawda.

Jak poznasz faceta, który faktycznie będzie Tobą zainteresowany, to będziesz tego pewna i nie będziesz musiała nikogo o to pytać.
Trzymaj się!
Matko jakie to jest prawdziwe. Zgadzam się w 100% Jak kobieta naprawdę podoba się mężczyźnie to ten zachowuje się w sposób tak oczywisty że nie ma żadnego pola na niedomówienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 07:41   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez Luczenza Pokaż wiadomość
Teraz to nie jestem pewna, czy nie znalazł sobie nowego obiektu, bo przestał pisać tak jak kiedyś
Pisanie się w końcu nudzi a widać nie zamierzał tego z Tobą przenosić na w pewni realny grunt. Nie jesteś dla niego materiałem na dziewczynę a tego byś po cichu chciała, więc daj sobie z nim siana. Inaczej będziesz traciła czas na czekanie bez sensu i mrzonko-fantazje jakby to mogło być pięknie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-23, 07:53   #20
kszykszykszy
Raczkowanie
 
Avatar kszykszykszy
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 195
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

ja nie wiem jak to dziala, ale ja tak serio nie potrafię od razu po poznaniu się nakręcać na jakiś związek. raczej ze mną trzeba dość pobyć bym się przekonała. wydaje mi się, że to jest dobry trop. może lepiej nie zaczynać na samym poczatku robić sobie planów? może lepiej by było na początek studzić emocje i skupić się na tym by się poznać.
kszykszykszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 13:51   #21
Luczenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 36
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Niby pisze codziennie i się odzywa, nawet wczoraj (a raczej dziś, bo po północy) znalazł temat aby napisać, jednak czuję, że jest inaczej. No i ten brak propozycji spotkania, jedynie co to ma być za parę dni znów u mnie w pracy. Nie wiem co myśleć, niby bardzo mądre jest to co piszecie, że jak facetowi zależy to by zrobił wszystko aby się umówić. Ale w takim razie po co pisze?
Myślicie, że powinnam mu napisać, że nie jest mi obojętny i samo pisanie mi nie wystarczy? czy wyjdę na durnia, że po kilku przelotnych spotkaniach i milionach wysłanych wiadomości ja bujam w obłokach. Czy może coś innego? A może w ogóle przemilczeć ten temat.
Luczenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 14:00   #22
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 771
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez Luczenza Pokaż wiadomość
Niby pisze codziennie i się odzywa, nawet wczoraj (a raczej dziś, bo po północy) znalazł temat aby napisać, jednak czuję, że jest inaczej. No i ten brak propozycji spotkania, jedynie co to ma być za parę dni znów u mnie w pracy. Nie wiem co myśleć, niby bardzo mądre jest to co piszecie, że jak facetowi zależy to by zrobił wszystko aby się umówić. Ale w takim razie po co pisze?
Myślicie, że powinnam mu napisać, że nie jest mi obojętny i samo pisanie mi nie wystarczy? czy wyjdę na durnia, że po kilku przelotnych spotkaniach i milionach wysłanych wiadomości ja bujam w obłokach. Czy może coś innego? A może w ogóle przemilczeć ten temat.
Może ma kogoś innego na oku. Nie pisz.
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 14:20   #23
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez Luczenza Pokaż wiadomość
Myślicie, że powinnam mu napisać, że nie jest mi obojętny i samo pisanie mi nie wystarczy? czy wyjdę na durnia, że po kilku przelotnych spotkaniach i milionach wysłanych wiadomości ja bujam w obłokach. Czy może coś innego? A może w ogóle przemilczeć ten temat.
Sama sobie odpowiedziałaś, bo doskonale zdajesz sobie sprawę, że zachowujesz się jak desperatka.
Dziewczyny dobrze tutaj mówią - jak facetowi zależy, to jest to boleśnie oczywiste. Nie ma żadnych niedomówień, żadnych wątpliwości.
Odpuść go sobie, chłopak może pisze z nudów czy tam dla zabawy, jakby chciał się z Tobą umówić, to by się umówił i tyle. Żadna filozofia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 15:00   #24
Luczenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 36
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Wiem, że gość ma dużo wad i nawyków, których kiedyś u nikogo nie akceptowałam i przekreślałam. A teraz jakby rozum się całkiem wyłączył i je całkiem ignoruje. Nie wiem czy to już obsesja czy włączył mi się jakiś instynkt zdobywcy. Nie wiem co ze sobą zrobić, nie umiem sobie ze sobą poradzić, bo myśli są 24h, nie potrafię sobie znaleźć miejsca, nic mi się nie chce, nic nie przynosi radości poza jego wiadomościami. Najchętniej bym leżała w łóżku całe dnie, bo z nikim innym spotykać mi się nie chce.
Dlatego też przyszło mi do głowy postawić wszystko na jedną kartę, ale aby przy tym nie wyjść na idiotkę :/ choć i tak się tak czuję. No i to też niesie ryzyko, że nawet jeśli jeszcze by miała być szansa na coś, to mogłabym ją zupełnie pogrzebać

Edytowane przez Luczenza
Czas edycji: 2021-06-24 o 15:08
Luczenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 15:47   #25
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez Luczenza Pokaż wiadomość
Wiem, że gość ma dużo wad i nawyków, których kiedyś u nikogo nie akceptowałam i przekreślałam. A teraz jakby rozum się całkiem wyłączył i je całkiem ignoruje. Nie wiem czy to już obsesja czy włączył mi się jakiś instynkt zdobywcy. Nie wiem co ze sobą zrobić, nie umiem sobie ze sobą poradzić, bo myśli są 24h, nie potrafię sobie znaleźć miejsca, nic mi się nie chce, nic nie przynosi radości poza jego wiadomościami. Najchętniej bym leżała w łóżku całe dnie, bo z nikim innym spotykać mi się nie chce.
Dlatego też przyszło mi do głowy postawić wszystko na jedną kartę, ale aby przy tym nie wyjść na idiotkę :/ choć i tak się tak czuję. No i to też niesie ryzyko, że nawet jeśli jeszcze by miała być szansa na coś, to mogłabym ją zupełnie pogrzebać
Wyjdziesz na idiotkę na bank albo facet wiedząc że Ci zależy po prostu Cię wykorzysta. Jak dla mnie to napisz do niego. Na niczym człowiek tak szybko się nie uczy jak na własnych błędach a w przypadku Twoich postów widać ze i tak to zrobisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 15:52   #26
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

A moim zdaniem nie pisz mu, że pisanie to za mało, tylko rzuć coś mimochodem o spotkaniu. Coś w stylu, o jaką ładna pogoda, może wyskoczymy na spacer/kawę.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-25, 10:54   #27
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
A moim zdaniem nie pisz mu, że pisanie to za mało, tylko rzuć coś mimochodem o spotkaniu. Coś w stylu, o jaką ładna pogoda, może wyskoczymy na spacer/kawę.
32 stopnie w cieniu i na spacer, dwa szaszłyki idą sobie ścieżką
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-26, 08:00   #28
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

[QUOTE=PanPiotr25;88775888]32 stopnie w cieniu i na spacer, dwa szaszłyki idą sobie ścieżką [/QUOT
Widocznie nie doczytałam, gdzie mieszka autorka wątku, lub w jakiej miejscowości ma odbyć się ewentualna randka, bo w moich regionie temperatury od kilku dni są od 19 do 24 stopni.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-26, 08:09   #29
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Widocznie nie doczytałam, gdzie mieszka autorka wątku, lub w jakiej miejscowości ma odbyć się ewentualna randka, bo w moich regionie temperatury od kilku dni są od 19 do 24 stopni.
Chyba że tak. Faktycznie w mieście portowym spacerek wzdłuż morza mógłby zmiękczyć nawet moje serce
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-26, 09:00   #30
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Stan zakochania i beznadziei zarazem

Cytat:
Napisane przez PanPiotr25 Pokaż wiadomość
Chyba że tak. Faktycznie w mieście portowym spacerek wzdłuż morza mógłby zmiękczyć nawet moje serce
Wątpię.. ale mógłbyś spróbować
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-03 15:18:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.