Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-17, 20:24   #2941
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 20:45   #2942
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez melonowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a skąd macie pewność, że wszystkie perfumy z tej perfumerii to oryginały? Odsetek ludzi niezadowolonych z trwałości czy zapachu zamówionych tam perfum jest dla mnie trochę zastanawiający.
ponieważ większość tych ludzi nie wie co to reformulacja
poza tym można trafić na wadliwy egzemplarz który należy zareklamować a nie z góry wieszać na kimś psy

a mamy pewność bo zamawiamy perfumy (większość nałogowo) i na pewno na setki tysięcy zamówionych przez nas flakonów zdarzyłaby się jakaś podróbka w któreś z tych polecanych przez nas perfumerii to cały wizaż by huczał
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 21:44   #2943
gingerseed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witam
Widzę, że naraziłam się. Powiem szczerze, jest mi przykro. Nazywam się Beata Kuna. Mój nick pochodzi od nazwy rudapestka, mojego psa i kota. Mam blog z dwoma artykułami o nazwie <reklama bloga> Zapraszam) Piszę w internecie pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, więc czemu nie tu. Możecie Państwo mnie wygooglać. Udowadniać, że przysłano mi podrobione perfumy nie będę. To, że zaufałam inforamcji podanej na stronie, to mój błąd. Na pewno mogę podziękować za wiele innych cennych wiadomości.
Pozdrawiam )
Beata Kuna

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-11-17 o 21:48
gingerseed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 08:54   #2944
melonowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Luz, na nikim nie wieszam psów. Nigdzie nie stwierdziłam, że dostałam podróbkę, po prostu staram się dojść czemu zapach, który otrzymałam sprawuje się gorzej niż jego odpowiednik z Sephory/Douglasa. Zapach będę się starać reklamować, bo w dalszym ciągu po psiknięciu (próbowałam raz wczoraj zaraz po odebraniu paczki i dzisiaj rano z wypoczętym nosem) nie czuję nic innego poza alkoholem, co jest dla mnie zaskoczeniem, ponieważ w perfumerii nie było czuć od niego wódą zaraz po rozpyleniu.
melonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 09:22   #2945
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez melonowe Pokaż wiadomość
Luz, na nikim nie wieszam psów. Nigdzie nie stwierdziłam, że dostałam podróbkę, po prostu staram się dojść czemu zapach, który otrzymałam sprawuje się gorzej niż jego odpowiednik z Sephory/Douglasa. Zapach będę się starać reklamować, bo w dalszym ciągu po psiknięciu (próbowałam raz wczoraj zaraz po odebraniu paczki i dzisiaj rano z wypoczętym nosem) nie czuję nic innego poza alkoholem, co jest dla mnie zaskoczeniem, ponieważ w perfumerii nie było czuć od niego wódą zaraz po rozpyleniu.
to reklamuj
jeśli czuć alkoholem to bezwzględnie napisz do perfumerii, nie było z nimi nigdy problemów w takich przypadkach niech Ci wymienią albo odeślą pieniążki

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez gingerseed Pokaż wiadomość
Witam
Widzę, że naraziłam się. Powiem szczerze, jest mi przykro. Nazywam się Beata Kuna. Mój nick pochodzi od nazwy rudapestka, mojego psa i kota. Mam blog z dwoma artykułami o nazwie <reklama bloga> Zapraszam) Piszę w internecie pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, więc czemu nie tu. Możecie Państwo mnie wygooglać. Udowadniać, że przysłano mi podrobione perfumy nie będę. To, że zaufałam inforamcji podanej na stronie, to mój błąd. Na pewno mogę podziękować za wiele innych cennych wiadomości.
Pozdrawiam )
Beata Kuna
myślę że skoro jesteś pewna tego że otrzymałaś podróbkę to powinnaś wstawić zdjęcie flakonu
a tym bardziej zareklamować skoro z zapachem jest coś nie tak
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 13:20   #2946
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Bo najprawdopodobniej:

-tester był zepsuty (przegrzany), co różnie wpływa na zapach, czasami go kastruje, a czasem intensyfikuje
-ty sama nie ufasz zakupom przez internet i psychologicznie jesteś do nich źle nastawiona i szukasz dziury w całym
-mówisz o długiej fazie testów, więc może testowałaś zapach kiedy było cieplej, a teraz jest zimniej, więc niektóre, szczególnie delikatne, perfumy tracą na intensywności
-trafiłaś na zwietrzały egzemplarz
-jesteś wynajęta przez konkurencję imperfum/dogulasa i uskuteczniasz marketing szeptany.

Wstaw zdjęcie tego zapachu i ocenimy.
Dobre podsumowanie

Swoja droga ja nie kupuje perfum w S i D. Pare razy trafilam na zepsute testery. Co najdziwniejsze, staly kiedys 2 testery Dkny My Ny i kazdy inaczej...smierdzial, bo znam zapach i zaden wlasciwego zapachu nie przypominal. Skoro testery sa zepsute to rownie dobrze moge trafic na zepsuty produkt.
To tak a propos tego co tez nizej Neyra napisala.

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Olenkasz nikogo nie hejtuje

O tym napisalam wyzej

Cytat:
Napisane przez melonowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a skąd macie pewność, że wszystkie perfumy z tej perfumerii to oryginały? Odsetek ludzi niezadowolonych z trwałości czy zapachu zamówionych tam perfum jest dla mnie trochę zastanawiający.
Porownywalas ile jest ludzi zadowolonych do tych niezadowolonych?
Bralas pod uwage osoby, ktorym nigdy nie dogodzisz? Zawsze sie przyczepia? Tych, ktorzy nie maja pojecia o reformulacjach, roznicach miedzy edp a edt, limitowanych wersjach?
Nie wiem czy kojarze jakas perfumerie, ktora ma same pozytywy

A ty zapach reklamuj wierze, ze nie masz podrobki, a wadliwy, zepsuty towar. Wszedzie sie taki moze zdarzyc. Nie tylko w perfumiarstwie.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Uwielbiam komentarze jednostrzałowych jednopostowców.
Ja tez

Cytat:
Napisane przez gingerseed Pokaż wiadomość
Witam
Widzę, że naraziłam się. Powiem szczerze, jest mi przykro. Nazywam się Beata Kuna. Mój nick pochodzi od nazwy rudapestka, mojego psa i kota. Mam blog z dwoma artykułami o nazwie <reklama bloga> Zapraszam) Piszę w internecie pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, więc czemu nie tu. Możecie Państwo mnie wygooglać. Udowadniać, że przysłano mi podrobione perfumy nie będę. To, że zaufałam inforamcji podanej na stronie, to mój błąd. Na pewno mogę podziękować za wiele innych cennych wiadomości.
Pozdrawiam )
Beata Kuna
Nie masz dowodow (zadnych zdjec) to twoje zdanie jest nic nie warte. Rownie dobrze moge napisac, ze jestes wielbladem, ale tez ci tego udowadniac nie bede. Rozumiesz o co mi chodzi?
Zajrzalam na bloga, no coz moge powiedziec. Raptem 2 posty z zeszlego roku. O tematyce nie wspomne. Moze twoja wypowiedz tutaj to proba zwrocenia uwagi na ten twoj...blog
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2016-11-18 o 13:22
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 14:03   #2947
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Dobre podsumowanie

Swoja droga ja nie kupuje perfum w S i D. Pare razy trafilam na zepsute testery. Co najdziwniejsze, staly kiedys 2 testery Dkny My Ny i kazdy inaczej...smierdzial, bo znam zapach i zaden wlasciwego zapachu nie przypominal. Skoro testery sa zepsute to rownie dobrze moge trafic na zepsuty produkt.
Jak już ktoś kiedyś wspomniał o tym na forum to pięknie wygrzewające się w świetle reflektorów flakoniki perfum ustawione w piramidki na wystawach D. idą potem do kartoników i na sprzedaż, prawdopodobieństwo na kupno przegrzanego jest więc duże. Ilekroć przechodzę i widzę tą wystawę to mi szkoda tych perfum
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-19, 10:31   #2948
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cześć dziewczyny Ostatnio poczytuję wasz wątek dosyć często , wiele się dowiedziałam za co jestem wdzięczna . W zeszłym tygodniu zamówiłam na Iperfumy D&G Cesarzową i jestem bardzo zadowolona. Woda toaletowa dotarła bez szwanku , jakość naprawdę super . Już nie pierwszy raz zamawiam z Iperfumy, najczęściej są to próbki,a dopiero po testach pełnowymiarowy flakon . Jeszcze się na nich nie zawiodłam .Dostawa jest ekspresowa, kontakt też jest bardzo dobry , na pytania odpowiadają niemal natychmiast. Polecam
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-21, 11:36   #2949
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czy ktoś kupował w Fragra perfumeria: fragra.pl i może napisać o jej wiarygodności?
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-21, 18:22   #2950
parka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Powiedzcie mi jak to możliwe, że perfumeria znajdująca się na liście wiarygodnych ma w ofercie identyczne perfumy w dwóch różnych cenach ??
Ich wytłumaczenie (Cena produktu zależy od ceny w naszych dostawców. Jest to dziwne ale to jest taka polityka tej marki lub promocja.) przy różnicy 100 pln jakoś brzmi dla mnie mało wiarygodnie... .

Edytowane przez parka_
Czas edycji: 2016-11-21 o 18:24
parka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-21, 18:29   #2951
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez parka_ Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jak to możliwe, że perfumeria znajdująca się na liście wiarygodnych ma w ofercie identyczne perfumy w dwóch różnych cenach ??
Ich wytłumaczenie (Cena produktu zależy od ceny w naszych dostawców. Jest to dziwne ale to jest taka polityka tej marki lub promocja.) przy różnicy 100 pln jakoś brzmi dla mnie mało wiarygodnie... .
Kupiłam kiedyś 100ml Addicta za nieco ponad 350 zł, a po jakimś czasie dodano tą samą pojemność w cenie 499 zł. Też mnie to ciekawilo, że sprzedają te same perfumy w dwóch cenach, ale raczej nie wiązałabym tego z podróbkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-21, 18:43   #2952
parka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Chodzi o parfems.pl i 100ml Angel, miałem tego nie pisać ale może wyprowadzicie mnie z niepewności i dokonam jednak zakupu
parka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-21, 21:05   #2953
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez parka_ Pokaż wiadomość
Chodzi o parfems.pl i 100ml Angel, miałem tego nie pisać ale może wyprowadzicie mnie z niepewności i dokonam jednak zakupu
Kup na parfems tylko jeśli naprawdę cena jest okazyjna.
Ja się nie mogę od TYGODNIA doprosić o wysyłkę od nich. Jak jutro nie będzie kuriera, to podziękuję za zakupy i ocenię ich na fejsie i ceneo. Jaja sobie kuźwa robią :/
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 11:32   #2954
parka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Jeszcze jeden chyba ważny szczegół, jest to wersja do napełniania. Chyba istnieje większe ryzyko przy zakupie takich perfum... . Co z ewentualną reklamacją, przecież osoba kupująca też może zostać posądzona o ewentualne oszustwo a reklamacja nieuwzględniona ?!

Edytowane przez parka_
Czas edycji: 2016-11-22 o 12:15
parka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 12:59   #2955
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez parka_ Pokaż wiadomość
Jeszcze jeden chyba ważny szczegół, jest to wersja do napełniania. Chyba istnieje większe ryzyko przy zakupie takich perfum... . Co z ewentualną reklamacją, przecież osoba kupująca też może zostać posądzona o ewentualne oszustwo a reklamacja nieuwzględniona ?!
Ale jak większe ryzyko? Jak kupujesz używkę u jakiejś prywatnej osoby na Allegro, to może i tak (chociaż oszuści bez problemu potrafią też "dolewać" do zwykłych nierozkręcanych flakonów). Ale jak kupujesz zafoliowany produkt w perfumerii, to jak miała tam grzebać? Druga sprawa, żaden poważny sklep internetowy nie podchodzi do klienta z założeniem "jeżeli mógł oszukać, to na pewno oszukał". Raczej w takich sprawach jest właśnie domniemanie niewinności i zakłada się, że odsyłasz produkt w dobrej wierze. Oczywiście mówimy tu o sprzedawcach kierujących się pewnymi standardami obsługi klienta - na szczęście coraz więcej jest takich.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 13:44   #2956
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny a co wy na to?
www.perfumeriawiki.pl

ceny zdają się być ok... nie za wysokie nie za niskie
zastanawiam się czy nie zamówić czegoś
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 14:49   #2957
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 18:08   #2958
sweetcatzzzi
Przyczajenie
 
Avatar sweetcatzzzi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
GG do sweetcatzzzi
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witam. Czy ktoś poratuje kodem na darmową przesyłkę w tagomago ? Wiem że ktoś tu wstawiał ale nie mogę teraz znaleźć.
Ewentualnie może są jakieś nowe kody rabatowe z innych portali ?


Dziękuje za pomoc
sweetcatzzzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 18:16   #2959
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 21:59   #2960
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ostatnio dawno mnie chyba nie wykukali, bo ogarnia mnie szaleństwo przetestowania nowej perfumerii która ostatnio wyszukałam
www.onlineperfumy.pl dam na pewno znać

Edytowane przez nisia1908
Czas edycji: 2016-11-22 o 22:01
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 22:04   #2961
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
Ostatnio dawno mnie chyba nie wykukali, bo ogarnia mnie szaleństwo przetestowania nowej perfumerii która ostatnio wyszukałam
www.onlineperfumy.pl dam na pewno znać
To jest prawdopodobnie dawne inperfumy czy jakoś tak, pare osób na fragrze stamtąd zamawiało ostatnio i było ok .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 23:25   #2962
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To jest prawdopodobnie dawne inperfumy czy jakoś tak, pare osób na fragrze stamtąd zamawiało ostatnio i było ok .
Domyslilam się bo asortyment mają podobny do tego z inperfumy a byłam z nim na bieżąco
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 06:55   #2963
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Czy ktoś kupował w Fragra perfumeria: fragra.pl i może napisać o jej wiarygodności?
Kupowałam ostatnio dwa razy i wszystko było ok
__________________
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 10:15   #2964
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To jest prawdopodobnie dawne inperfumy czy jakoś tak, pare osób na fragrze stamtąd zamawiało ostatnio i było ok .
Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
Domyslilam się bo asortyment mają podobny do tego z inperfumy a byłam z nim na bieżąco
Ja kojarze inperfumy negatywnie, zreszta jest na liscie niepolecanych perfumerii.
Ale moze cos sie zmienilo na plus
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 10:32   #2965
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ja kojarze inperfumy negatywnie, zreszta jest na liscie niepolecanych perfumerii.
Ale moze cos sie zmienilo na plus
Oni mieli zawsze dłuższy czas oczekiwania na przesyłkę, tak z tydzień nawet i chyba przez to jest w negatywach. Zamawiałam tam 2 razy i raz nie dosłali mi czegoś to pieniądze zwrócili jeszcze w tym samym dniu co odebrałam paczkę z brakującymi perfumami, mają tez kilka perełek.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 11:07   #2966
parka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
Ale jak większe ryzyko? Jak kupujesz używkę u jakiejś prywatnej osoby na Allegro, to może i tak (chociaż oszuści bez problemu potrafią też "dolewać" do zwykłych nierozkręcanych flakonów). Ale jak kupujesz zafoliowany produkt w perfumerii, to jak miała tam grzebać? Druga sprawa, żaden poważny sklep internetowy nie podchodzi do klienta z założeniem "jeżeli mógł oszukać, to na pewno oszukał". Raczej w takich sprawach jest właśnie domniemanie niewinności i zakłada się, że odsyłasz produkt w dobrej wierze. Oczywiście mówimy tu o sprzedawcach kierujących się pewnymi standardami obsługi klienta - na szczęście coraz więcej jest takich.
Zamówione zobaczymy...
parka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 12:02   #2967
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ja kojarze inperfumy negatywnie, zreszta jest na liscie niepolecanych perfumerii.
Ale moze cos sie zmienilo na plus
nie była to kwestia oryginalności tylko czasu realizacji zamówień i braku wystawionego towaru na magazynie
szczerze napiszę że się trochę cieszę że wrócili na rynek, bo jak chciałam u nich zrobić zakupy to zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach
opinie ich zabiły
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 12:27   #2968
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ja kojarze inperfumy negatywnie, zreszta jest na liscie niepolecanych perfumerii.
Ale moze cos sie zmienilo na plus
Odrodzili się jak feniks z popiołów
Zamówiłam ,po czterech dniach przyszła przesyłka porządnie zapakowana w karton(poprzednio to też bardzo kulało) perfumy oryginalne więc ja od siebie polecam
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 12:53   #2969
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kanirak Pokaż wiadomość
Kupowałam ostatnio dwa razy i wszystko było ok
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 13:22   #2970
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Oni mieli zawsze dłuższy czas oczekiwania na przesyłkę, tak z tydzień nawet i chyba przez to jest w negatywach. Zamawiałam tam 2 razy i raz nie dosłali mi czegoś to pieniądze zwrócili jeszcze w tym samym dniu co odebrałam paczkę z brakującymi perfumami, mają tez kilka perełek.
Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
nie była to kwestia oryginalności tylko czasu realizacji zamówień i braku wystawionego towaru na magazynie
szczerze napiszę że się trochę cieszę że wrócili na rynek, bo jak chciałam u nich zrobić zakupy to zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach
opinie ich zabiły
Cytat:
Napisane przez rena63 Pokaż wiadomość
Odrodzili się jak feniks z popiołów
Zamówiłam ,po czterech dniach przyszła przesyłka porządnie zapakowana w karton(poprzednio to też bardzo kulało) perfumy oryginalne więc ja od siebie polecam
Tez kojarze, ze chodzilo o dluuugi czas realizacji, albo wogole nie dostarczenie towaru (nie wiem tylko co z kasa). Ale skoro piszecie, ze perfumeria na nowo sie odrodzila i to na plus to moze trzeba ja usunac z listy niepolecanych, a na polecanej liscie zrobic jakas adnotacje
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.