Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-28, 18:48   #3841
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dziewczyny mam problem ze sztybletami... Googlam, ze nosi się je do rurek. Do czegoś jeszcze? Zamówiłam dwie pary w fajnych cenach i nie wiem z czym w ogóle przymierzać.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 18:52   #3842
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
No to po samym teście to tak bym się nie upierała na SN to jednak pasujące ubrania weryfikują a nie test.

Jesli masz problem z określeniem jakie ubrania są naturalowe, to może zacznij od obejrzenia tablic Greta na stronie getthelook. Powinno Ci troche rozjaśnić. Ubrania naturalowe są wyluzowane, zdekonstruowane i takie po prostu luźne. Jak troche popatrzysz na inspiracje, to szybko nauczysz się je rozróżniać. Dodatkowa ich zaleta jest że jest ich bardzo dużo w sklepach, wiec dosc latwo je kupować.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Wrzuciłam najbardziej prostą i luźną sukienkę w mojej szafie. A raczej ona była luźna teraz opina się i na biuście i w biodrach. Nie jestem pewna jak bardzo naturalowo mogę się ubrać i wciąż czuć się sobą. Zwłaszcza w moim obecnym ciele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 19:03   #3843
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Wrzuciłam najbardziej prostą i luźną sukienkę w mojej szafie. A raczej ona była luźna teraz opina się i na biuście i w biodrach. Nie jestem pewna jak bardzo naturalowo mogę się ubrać i wciąż czuć się sobą. Zwłaszcza w moim obecnym ciele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się za krótka, ale nie wygląda na obcisłą.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 19:06   #3844
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Wrzuciłam najbardziej prostą i luźną sukienkę w mojej szafie. A raczej ona była luźna teraz opina się i na biuście i w biodrach. Nie jestem pewna jak bardzo naturalowo mogę się ubrać i wciąż czuć się sobą. Zwłaszcza w moim obecnym ciele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozmiar nie ma znaczenia w kwestii typow Kibbe. Jesli jestes jakimś typem, bedziesz nim i w rozmiarze 34 i w 54.

Moze wszystko czego potrzebujesz to dosłownie kilka ubran w dobrym rozmiarze, kolorze i kroju?

Przepraszam Cię, ale zdjecie jest ciemne, mali widac. Sukienka wydaje się mieć prosty kroj ale taki wręcz klasikowo lub gaminowo prosty w liniach. Co mnie sie rzuca w oczy na Twoich przymiarkach to, że sukienki ktore zakładasz wydaja się przykrótkie. To jest celowy wybor dlugosci czy wypadkowa Twojego wzrostu i tego co w sklepach? Moze warto zebys przetestowała kilka innych dlugosci?



Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem ze sztybletami... Googlam, ze nosi się je do rurek. Do czegoś jeszcze? Zamówiłam dwie pary w fajnych cenach i nie wiem z czym w ogóle przymierzać.
Do cienkich rajstop i mini. Uwielbiam efekt ciemnych sztyblety i ciemnych cienkich rajstop plus mini i ramoneska. Do tego szalik oversize. Wyjątkowo tez mi sie podobają do swetrowych prostych sukienek.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez silver_lining
Czas edycji: 2020-09-29 o 11:27
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 19:18   #3845
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Brązowe będą bardziej uniwersalne, czy czarne?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 19:19   #3846
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Brązowe będą bardziej uniwersalne, czy czarne?
Wydaje się, że jeśli jesteś ciea jesienią to brązowe będą pieknym dopełnieniem Twojej garderoby. Po prostu popatrz co juz masz. Wymysl chociaż po 3 zestawienia z czarnymi i 3 z brązowymi i zobaczysz ktore bardziej do Ciebie mówią.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 19:20   #3847
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Wydaje mi się za krótka, ale nie wygląda na obcisłą.
Mam podobne wrażenie.

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Rozmiar nie ma znaczenia w kwestii typow Kibbe. Jesli jestes jakimś typem, bedziesz nim i w rozmiarze 34 i w 54.
Prawda. Widać to nawet na Zalando na modelkach plus size. Niektóre wyglądają w naturalowych ciuchach jak w namiotach, typowy efekt który osiąga sporo osób, próbujących pod luznymi ubraniami ukryć nadwagę. Inne z kolei wyglądają lekko i wdzięcznie - bo najprawdopodobniej są właśnie naturalami.

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Do cienkich rajstop i mini. Uwielbiam efekt ciemnych sztyblety i ciemnych cienkich rajstop plus mini i ramoneska. Do tego szalik oversize. Wyjątkowo tez mi sie podobają do swetrowych prostych sukienek.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Pamiętam jak jakieś 6 lat temu (a może więcej?) sztyblety wchodziły do sklepów. Rozglądałam się w Ryłko, a że nosiłam wtedy głównie spódnice i sukienki, to zapytałam panią, z czym by je widziała. Odparła że tylko do wąskich spodni. Ale to było dawno temu i od tego czasu pojawiło się znacznie więcej możliwości.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-28, 19:29   #3848
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Rozmiar nie ma znaczenia w kwestii typow Kibbe. Jesli jestes jakimś typem, bedziesz nim i w rozmiarze 34 i w 54.

Ale rozumiem co przeżywasz, jeszcze niedawno też ciągle narzekałam na moją obecną wagę. Na pocieszenie powiem Ci że odkąd zaczęłam nosic ubrania w moim typie (i tez przestałam odkładać zakupy na "jak troche schudne") to lepiej się poczułam we własnym ciele. A odkąd konsekwencji większej samoakceptacji przestałam sobie ciagle robic wyrzuty to wydaje się że zaczęłam bardzo, bardzo powoli tracić na wadze.

Moze wszystko czego potrzebujesz to dosłownie kilka ubran w dobrym rozmiarze, kolorze i kroju?

Przepraszam Cię, ale zdjecie jest ciemne, mali widac. Sukienka wydaje się mieć prosty kroj ale taki wręcz klasikowo lub gaminowo prosty w liniach. Co mnie sie rzuca w oczy na Twoich przymiarkach to, że sukienki ktore zakładasz wydaja się przykrótkie. To jest celowy wybor dlugosci czy wypadkowa Twojego wzrostu i tego co w sklepach? Moze warto zebys przetestowała kilka innych dlugosci?



Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Do cienkich rajstop i mini. Uwielbiam efekt ciemnych sztyblety i ciemnych cienkich rajstop plus mini i ramoneska. Do tego szalik oversize. Wyjątkowo tez mi sie podobają do swetrowych prostych sukienek.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Rozmiar ma znaczenie do tego jak się czuję. Jak byłam 12 kg chudsza to byłam dużo bardziej skłonna do eksperymentów. A w naturalowych ciuchach średnio się odnajduję, nawet jeśli teoretycznie powinny mi pasować.

A sukienki są przykrótkie wszystkie bo przytyłam. Może na zdjęciu nie widać, ale wcześniej ta sukienka w ogóle nie była opięta, ona była wręcz sporo za luźna. Teraz się opona i to jej zabiera długości. Oprócz tego zupełnie inaczej się przedstawia mini na chudszych i grubszych udach. Wg mnie im grubsze nogi tym krótsze wydają się spódnice.

Przytyłam dopiero w tym roku, od tego czasu nie kupiłam nic krótkiego, ale dalej mam nadzieję, że chociaż część tego tłuszczu zrzucę, więc nic nie wyrzucam. Sukienka którą kupiłam tego roku jest do ziemi i jeszcze trochę dłuższa.

I jakby coś to siebie też irytuję tymi wymówkami no ale tak to wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 19:45   #3849
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Rozmiar ma znaczenie do tego jak się czuję. Jak byłam 12 kg chudsza to byłam dużo bardziej skłonna do eksperymentów. A w naturalowych ciuchach średnio się odnajduję, nawet jeśli teoretycznie powinny mi pasować.

A sukienki są przykrótkie wszystkie bo przytyłam. Może na zdjęciu nie widać, ale wcześniej ta sukienka w ogóle nie była opięta, ona była wręcz sporo za luźna. Teraz się opona i to jej zabiera długości. Oprócz tego zupełnie inaczej się przedstawia mini na chudszych i grubszych udach. Wg mnie im grubsze nogi tym krótsze wydają się spódnice.

Przytyłam dopiero w tym roku, od tego czasu nie kupiłam nic krótkiego, ale dalej mam nadzieję, że chociaż część tego tłuszczu zrzucę, więc nic nie wyrzucam. Sukienka którą kupiłam tego roku jest do ziemi i jeszcze trochę dłuższa.

I jakby coś to siebie też irytuję tymi wymówkami no ale tak to wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie. Tak, jak się człowiek czuje zgrabnie to mu lepiej i chętniej eksperymentuje, ale jak się dobrze ubierze to tez sie czuje lepiej.

Koniec końców czy plus 12 kg czy 22 czy i 30, można się ubrać żeby czuć się troche lepiej.

Do albumu z inspiracjami wrzucalam zdjecia Pan z grupy SK ktore sa SN i FG no i większość z nich nie była kruszynkami.

Nawet dla super szczupłych nóg mini moze być za krótka Warto żebyś pomierzyła inne dlugosci niz mini, ale niekoniecznie takie co sie za Tobą ciagną

Natomiast zastanawia mnie to, że nie odnajdujesz, sie w naturalowych ubraniach. Tylko nie wiemy czy to Twoje chwilowe wrazenie, bo w niczym sie sobie tak naprawde nie podobasz, czy faktycznie tak jest.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez silver_lining
Czas edycji: 2020-09-29 o 11:26
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 21:35   #3850
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Spokojnie. Tak, jak się człowiek czuje zgrabnie to mu lepiej i chętniej eksperymentuje, ale jak się dobrze ubierze to tez sie czuje lepiej.

Nie schudniesz w miesiac, wiec tak czy inaczej w czymś musisz chodzic. A z mojego doświadczenia chodzenie w przyciasnych ubraniach wcale nie motywuje tylko frustruje i sprawia że w każdej sytuacji i przez większość dnia ma się z tyłu głowy wyrzuty albo natretna mysl: musze schudnąć. Albo czasem jeszcze gorzej jak sie czlowiek.
zobaczy kątem oka w lustrze i sie cos wyciska.

Koniec końców czy plus 12 kg czy 22 czy i 30, można się ubrać żeby czuć się troche lepiej.

Do albumu z inspiracjami wrzucalam zdjecia Pan z grupy SK ktore sa SN i FG no i większość z nich nie była kruszynkami.

Nawet dla super szczupłych nóg mini moze być za krótka Warto żebyś pomierzyła inne dlugosci niz mini, ale niekoniecznie takie co sie za Tobą ciagną

To nie ma być strój pokutny, peleryna niewidka czy inny namiot do ukrycia sie. No chyba ze akurat jestes FN i w namiocie wygladasz jak miss swiata xD

Natomiast zastanawia mnie to, że nie odnajdujesz, sie w naturalowych ubraniach. Tylko nie wiemy czy to Twoje chwilowe wrazenie, bo w niczym sie sobie tak naprawde nie podobasz, czy faktycznie tak jest.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Nie chodzę w tych ubraniach. To była najbardziej naturalowa sukienka według mnie w mojej szafie, dlatego zrobiłam zdjęcie. Nie miałam jej na sobie od pffffff... 2? 3? lat. Po domu łażę sobie w czym chcę, ale mąż nie narzeka że kiecki są za krótkie, a w sklepie byłam dzisiaj w jeansach i marynarce, więc nie sądzę żeby kogoś to zakłuło w oczy.

Za ikonę stylu w żadnym wypadku się nie uważam. Jestem świadoma, że ludzie patrząc na mnie widzą za ciasne czy za krótkie ubrania. Ale, wyłączając te kiecki z lustrem z pinteresta, dopóki nie zrobię sobie zdjęcia to czuję się raczej dobrze w moich ciuchach. Na Pani Robot też zresztą bardzo mi się podobała marynarka przez wielu okrzyknięta za ciasną.

Tak naprawdę nie potrafię za wiele powiedzieć o tych naturalowych ciuchach, bo jak już powiedziałam, nie potrafię ich zidentyfikować. Mogę tylko powiedzieć że nie widzę siebie w tych stylizacjach ze strony, którą podałaś wyżej. W stylizacjach z pinteresta z inspiracjami oczywiście zgadzam się, że tym paniom lepiej, ale nie potrafię tego przełożyć na siebie.

Nie potrafię też jak na razie zmienić swojego stylu, który też nie jest zresztą jakiś ściśle określony, ale jakiś tam zarys jest, nieważny czy pasujący czy nie. Mam nadzieję, że nie wyrzucicie mnie z albumu czy coś fajnie podglądać Wasze stylizacje, zagwozdki co do czego pasuje, a co niekoniecznie. Nawet jeśli mało będę to wykorzystywać. Bo ja na przykład przez ostatnie trzy lata chodziłam w sztybletach praktycznie codziennie, do spodni, do sukienek i spódnic i w ogóle się nie przejmowałam czy to pasuje czy nie

Mam też nadzieję, że nie brzmię zbyt agresywnie albo defensywnie jeśli tak to przepraszam. Jestem bardzo niezadowolona ze swojego wyglądu w sumie przez większość życia a teraz szczególnie jestem w dołku i niestety jestem przez to dość drażliwa.

W sumie to zastanawiam się czy wysłać ten post już z godzinę, więc po prostu go wyślę, bo jeszcze z pół nocy będę myśleć, ale no nie jest to dla mnie wszystko łatwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 21:53   #3851
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Nie chodzę w tych ubraniach. To była najbardziej naturalowa sukienka według mnie w mojej szafie, dlatego zrobiłam zdjęcie. Nie miałam jej na sobie od pffffff... 2? 3? lat. Po domu łażę sobie w czym chcę, ale mąż nie narzeka że kiecki są za krótkie, a w sklepie byłam dzisiaj w jeansach i marynarce, więc nie sądzę żeby kogoś to zakłuło w oczy.

Za ikonę stylu w żadnym wypadku się nie uważam. Jestem świadoma, że ludzie patrząc na mnie widzą za ciasne czy za krótkie ubrania. Ale, wyłączając te kiecki z lustrem z pinteresta, dopóki nie zrobię sobie zdjęcia to czuję się raczej dobrze w moich ciuchach. Na Pani Robot też zresztą bardzo mi się podobała marynarka przez wielu okrzyknięta za ciasną.

Tak naprawdę nie potrafię za wiele powiedzieć o tych naturalowych ciuchach, bo jak już powiedziałam, nie potrafię ich zidentyfikować. Mogę tylko powiedzieć że nie widzę siebie w tych stylizacjach ze strony, którą podałaś wyżej. W stylizacjach z pinteresta z inspiracjami oczywiście zgadzam się, że tym paniom lepiej, ale nie potrafię tego przełożyć na siebie.

Nie potrafię też jak na razie zmienić swojego stylu, który też nie jest zresztą jakiś ściśle określony, ale jakiś tam zarys jest, nieważny czy pasujący czy nie. Mam nadzieję, że nie wyrzucicie mnie z albumu czy coś fajnie podglądać Wasze stylizacje, zagwozdki co do czego pasuje, a co niekoniecznie. Nawet jeśli mało będę to wykorzystywać. Bo ja na przykład przez ostatnie trzy lata chodziłam w sztybletach praktycznie codziennie, do spodni, do sukienek i spódnic i w ogóle się nie przejmowałam czy to pasuje czy nie

Mam też nadzieję, że nie brzmię zbyt agresywnie albo defensywnie jeśli tak to przepraszam. Jestem bardzo niezadowolona ze swojego wyglądu w sumie przez większość życia a teraz szczególnie jestem w dołku i niestety jestem przez to dość drażliwa.

W sumie to zastanawiam się czy wysłać ten post już z godzinę, więc po prostu go wyślę, bo jeszcze z pół nocy będę myśleć, ale no nie jest to dla mnie wszystko łatwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:róża: Nie przejmuj się nikt Cię nie będzie wyrzucał. Ani ubierał na siłę w nic

Może kiedyś, jak będziesz miała chwilę czasu i chęci, pokaż w takim razie w czym chodzisz na codzień. Szczegolnie to w czym czujesz się dobrze! Albo i nie, jeśli nie masz ochoty

Pisalaś, że jesteś SN jakbys była tego pewna, ale skoro nie widzisz sie w tych ubraniach to ja trochę zaczynam w to SN wątpić.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez silver_lining
Czas edycji: 2020-09-29 o 11:25
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-28, 22:17   #3852
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
:róża: Nie przejmuj się nikt Cię nie będzie wyrzucał. Ani ubierał na siłę w nic

Może kiedyś, jak będziesz miała chwilę czasu i chęci, pokaż w takim razie w czym chodzisz na codzień. Szczegolnie to w czym czujesz się dobrze! Albo i nie, jeśli nie masz ochoty

Pisalaś, że jesteś SN jakbys była tego pewna, ale skoro nie widzisz sie w tych ubraniach to ja trochę zaczynam w to SN wątpić. A "wywołałam Cie do tablicy" z tymi przymiarkami z czystej (ale nie mającej złych intencji) ciekawości, bo nie miałyśmy na grupie prawdziwego naturala, choć większość z nas mierzyla cos naturalowego na jakimś etapie :róża:

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Ja niczego nie jestem pewna w tych typologiach kto wie co ja tam dokładnie pisałam ale pewna niczego nie jestem i nie byłam. Nie wiem też czy to, że się w czymś widzę czy nie coś oznacza. Taki gust, kwestia preferencji. Tak jak ktoś tam pisał, że nie trawi majątkowego różu, a ja owszem bardzo chętnie.

Wstawiłam zdjęcie spodni które sobie kupiłam niedawno bo w żadne wygodne się nie mieściłam. Niestety na zdjęciu mi się ten zestaw nie podoba, ale jak patrzyłam w lustro to się bardzo dobrze czułam. To w sumie moje pierwsze bojówki od lat, zwykle chodzę w jeansach, najczęściej tych których zdjęcie jest już na pinterescie do tego koszulka/koszula plus kurtka/marynarka. Wcześniej chodziłam też dużo w sukienkach i spódnicach ale no widać jak to teraz wygląda.

A o "wywołanie do tablicy" absolutnie nie mam pretensji ani nic w tym stylu tylko wyjaśniam, po kiego grzyba robię zdjęcia ciuchów, których nie ubieram.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Krzywobuta
Czas edycji: 2020-09-28 o 22:20
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 22:23   #3853
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Krzywobuta
Ja Cię bardzo dobrze rozumiem. Po prostu nie ten moment - źle się obecnie ze sobą czujesz i to jest priorytet do poukładania, a nie ciuchy. Byłam w podobnej sytuacji (11kg) przez dwa lata i oglądanie się na zdjęciach rodziło tylko złość, a jak to były domowe selfie, to już w ogóle kaplica.

Załozyłabym do tych bojówek martensy
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-09-28 o 22:28
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 22:29   #3854
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Ja niczego nie jestem pewna w tych typologiach kto wie co ja tam dokładnie pisałam ale pewna niczego nie jestem i nie byłam. Nie wiem też czy to, że się w czymś widzę czy nie coś oznacza. Taki gust, kwestia preferencji. Tak jak ktoś tam pisał, że nie trawi majątkowego różu, a ja owszem bardzo chętnie.

Wstawiłam zdjęcie spodni które sobie kupiłam niedawno bo w żadne wygodne się nie mieściłam. Niestety na zdjęciu mi się ten zestaw nie podoba, ale jak patrzyłam w lustro to się bardzo dobrze czułam. To w sumie moje pierwsze bojówki od lat, zwykle chodzę w jeansach, najczęściej tych których zdjęcie jest już na pinterescie do tego koszulka/koszula plus kurtka/marynarka. Wcześniej chodziłam też dużo w sukienkach i spódnicach ale no widać jak to teraz wygląda.

A o "wywołanie do tablicy" absolutnie nie mam pretensji ani nic w tym stylu tylko wyjaśniam, po kiego grzyba robię zdjęcia ciuchów, których nie ubieram.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no, w tych spodniach i kurtce wygladasz bardzo spoko. O niebo lepiej niz w tych starych sukienkach!

No i jak dla mnie to jest w całości tego zestawienia coś naturalowego i generalnie jest relaxed. Ale zestaw mysle ze jest raczej N niż SN.

Patrze na zdjecie i widzę fajna dziewczyne Super, że zdecydowałaś się pokazać w takiej codziennej wersji :róża:

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 22:38   #3855
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Krzywobuta
Ja Cię bardzo dobrze rozumiem. Po prostu nie ten moment - źle się obecnie ze sobą czujesz i to jest priorytet do poukładania, a nie ciuchy. Byłam w podobnej sytuacji (11kg) przez dwa lata i oglądanie się na zdjęciach rodziło tylko złość, a jak to były domowe selfie, to już w ogóle kaplica.

Załozyłabym do tych bojówek martensy
Dziękuję za zrozumienie ja po prostu nigdy nie byłam poukładana a teraz jestem całkiem rozwalona. I kurczę myślałam, że się podbuduję jak jakoś usystematyzuje swój styl, zacznę się ubierać "poprawnie" ale widzę, że to chyba nieprędko się zadzieje.

Ja już chyba nie mam siły martensy kiedyś strasznie kochałam glany i martensy ale niestety mam okropnie wrażliwe stopy i każda nowa para musiała być okupiona kilkoma tygodniami krwi i chyba jestem na to za stara. Chociaż w sumie buty ze zdjęcia też mnie skrzywdziły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Nie no, w tych spodniach i kurtce wygladasz bardzo spoko. O niebo lepiej niz w tych starych sukienkach!

No i jak dla mnie to jest w całości tego zestawienia coś naturalowego i generalnie jest relaxed. Ale zestaw mysle ze jest raczej N niż SN.

Patrze na zdjecie i widzę fajna dziewczyne Super, że zdecydowałaś się pokazać w takiej codziennej wersji :róża:

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
No na pewno to ubranie ma taki plus że się w nie mieszczę. Ocenić tego stylu oczywiście w ogóle nie potrafię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 22:42   #3856
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Ja niczego nie jestem pewna w tych typologiach kto wie co ja tam dokładnie pisałam ale pewna niczego nie jestem i nie byłam. Nie wiem też czy to, że się w czymś widzę czy nie coś oznacza. Taki gust, kwestia preferencji. Tak jak ktoś tam pisał, że nie trawi majątkowego różu, a ja owszem bardzo chętnie.

Wstawiłam zdjęcie spodni które sobie kupiłam niedawno bo w żadne wygodne się nie mieściłam. Niestety na zdjęciu mi się ten zestaw nie podoba, ale jak patrzyłam w lustro to się bardzo dobrze czułam. To w sumie moje pierwsze bojówki od lat, zwykle chodzę w jeansach, najczęściej tych których zdjęcie jest już na pinterescie do tego koszulka/koszula plus kurtka/marynarka. Wcześniej chodziłam też dużo w sukienkach i spódnicach ale no widać jak to teraz wygląda.

A o "wywołanie do tablicy" absolutnie nie mam pretensji ani nic w tym stylu tylko wyjaśniam, po kiego grzyba robię zdjęcia ciuchów, których nie ubieram.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładnie w tych bojówkach i kurtce
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 23:50   #3857
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Nie no, w tych spodniach i kurtce wygladasz bardzo spoko. O niebo lepiej niz w tych starych sukienkach!

No i jak dla mnie to jest w całości tego zestawienia coś naturalowego i generalnie jest relaxed. Ale zestaw mysle ze jest raczej N niż SN.

Patrze na zdjecie i widzę fajna dziewczyne Super, że zdecydowałaś się pokazać w takiej codziennej wersji :róża:

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Ja również uważam, że Krzywobuta wygląda lepiej niż samą siebie widzi, w dodatku jest ładną dziewczyną właśnie w taki przystępny naturalowy sposób. Po tym, co wyłapałam, wydaje mi się, że jest Jasnym Latem. Dobrze wygląda w rozjaśnionych włosach, w jasnych chłodnawych, perłowych różach, makijaż także wskazuje na bycie tym typem. Tak, że przynajmniej od tej strony mamy punkt zaczepienia.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 23:51   #3858
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Też uważam, że o wiele lepiej niż w tych wszystkich nobliwych kiecach
Nie miałam na mysli oryginalnych martensów, a raczej coś w typie, a wygodnego dla stopy
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 09:46   #3859
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem ze sztybletami... Googlam, ze nosi się je do rurek. Do czegoś jeszcze? Zamówiłam dwie pary w fajnych cenach i nie wiem z czym w ogóle przymierzać.
Niby sztyblety pasują do wielu stylizacji, ale ja mam wrażenie, że to nie są po prostu najlepsze buty dla gaminów i dlatego tak ciężko Tobie czy mnie takie buty z czymś zestawić. Ja się kilka razy przymierzałam do sztybletow i zawsze wyglądałam w nich jak w gumiakach, niezależnie od ich fasonu. Jakoś dawały radę ostatecznie z rurkami, ale nic poza tym. A na ulicach widzę wiele kobiet czy dziewczyn, które z powodzeniem noszą sztyblety do szerokich spodni czy spódnic, sukienek. Ale mam wrażenie, że sztyblety są dobre dla naturali.


Krzywobuta, zgadzam się, że sukienka jest za krótka. To codzienne zestawienie bardzo fajne i kolorystycznie też nieźle. Pewnie bluzka powinna być jaśniejsza niż czarna, ale ogólnie jets fajnie. Też widzę do tych spodni buty a'la martensy. W ccc teraz dużo takich.
I również się zgadzam z tym, że jesteś zbyt krytyczna wobec siebie, bo jesteś w rzeczywistości bardzo ładna i nigdy bym nie powiedziała, że gruba. Ale z drugiej strony rozumiem Twoją frustracje, bo sama też ważę teraz więcej niż bym chciała

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Miałam nie wrzucać zdjęcia, bo mam opryszczkę i jakoś zmęczona jestem, ale przymierzałam dzisiaj beret, który kupiłam, bo nie mogłam się powstrzymać i ostatecznie zrobiłam zdjęcia i wrzuciłam na Pinteresta.
Nie zwracajcie uwgai na wielki sweter, jest mi dzisiaj strasznie zimno i się opatuliłam
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-29, 09:54   #3860
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Niby sztyblety pasują do wielu stylizacji, ale ja mam wrażenie, że to nie są po prostu najlepsze buty dla gaminów i dlatego tak ciężko Tobie czy mnie takie buty z czymś zestawić. Ja się kilka razy przymierzałam do sztybletow i zawsze wyglądałam w nich jak w gumiakach, niezależnie od ich fasonu. Jakoś dawały radę ostatecznie z rurkami, ale nic poza tym. A na ulicach widzę wiele kobiet czy dziewczyn, które z powodzeniem noszą sztyblety do szerokich spodni czy spódnic, sukienek. Ale mam wrażenie, że sztyblety są dobre dla naturali.


Krzywobuta, zgadzam się, że sukienka jest za krótka. To codzienne zestawienie bardzo fajne i kolorystycznie też nieźle. Pewnie bluzka powinna być jaśniejsza niż czarna, ale ogólnie jets fajnie. Też widzę do tych spodni buty a'la martensy. W ccc teraz dużo takich.
I również się zgadzam z tym, że jesteś zbyt krytyczna wobec siebie, bo jesteś w rzeczywistości bardzo ładna i nigdy bym nie powiedziała, że gruba. Ale z drugiej strony rozumiem Twoją frustracje, bo sama też ważę teraz więcej niż bym chciała

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Miałam nie wrzucać zdjęcia, bo mam opryszczkę i jakoś zmęczona jestem, ale przymierzałam dzisiaj beret, który kupiłam, bo nie mogłam się powstrzymać i ostatecznie zrobiłam zdjęcia i wrzuciłam na Pinteresta.
Nie zwracajcie uwgai na wielki sweter, jest mi dzisiaj strasznie zimno i się opatuliłam
Beret fajny, kolor też Ci pasuje.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 09:55   #3861
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Miałam nie wrzucać zdjęcia, bo mam opryszczkę i jakoś zmęczona jestem, ale przymierzałam dzisiaj beret, który kupiłam, bo nie mogłam się powstrzymać i ostatecznie zrobiłam zdjęcia i wrzuciłam na Pinteresta.
Nie zwracajcie uwgai na wielki sweter, jest mi dzisiaj strasznie zimno i się opatuliłam
Bardzo ładnie.
Krzywobuta, fajna ta luźna stylowka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 09:57   #3862
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Beret fajny, kolor też Ci pasuje.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88168526]Bardzo ładnie.
Krzywobuta, fajna ta luźna stylowka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dziękuję, mam nadzieję, że go ponoszę trochę. Przeraża mnie wizja lekko odsłoniętego ucha, ale może jednak nie będzie mi to przeszkadzać.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 08:32   #3863
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dodałam zdjęcia w dwóch bluzkach (obie w kwiaty, dekolt kwadratowy vs łódka) i dwa zdjęcia w spódnicy z pełnego koła dla SD. Z tym, że spódnica jest na mnie trochę za luźna w pasie i możecie odnieść wrażenie, że coś dziwnego dzieje się w okolicy pasa.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 08:40   #3864
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Spódnica bardzo mi się podoba i ta bluzka opadająca na jedno ramię jest fajna.
Bluzki w kwiaty jakoś na nie, ale lepsza ta z dekoltem w łódkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 08:43   #3865
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88171198]Spódnica bardzo mi się podoba i ta bluzka opadająca na jedno ramię jest fajna.
Bluzki w kwiaty jakoś na nie, ale lepsza ta z dekoltem w łódkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]@Farfalla97 Ja mam podobne odczucia. Spodnica z koła jest super, aż mam ochotę jakas dorwać i przymierzyć I opadająca bluzka też. Troche szkoda, że czarna xD

Z bluzek w kwiaty podoba mi się bardziej ta z dekoltem w łódkę.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 08:49   #3866
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88171198]Spódnica bardzo mi się podoba i ta bluzka opadająca na jedno ramię jest fajna.
Bluzki w kwiaty jakoś na nie, ale lepsza ta z dekoltem w łódkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Spódnica ujdzie, ale bez rewelacji.
Bluzka z dekoltem w łódkę zupełnie mi się nie podoba poszerza niepotrzebnie górę sylwetki.
Bluzka w kwiaty trochę lepiej, ale nie jest to najlepszy wzór dla Farfalli.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 09:08   #3867
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88171198]Spódnica bardzo mi się podoba i ta bluzka opadająca na jedno ramię jest fajna.
Bluzki w kwiaty jakoś na nie, ale lepsza ta z dekoltem w łódkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
@Farfalla97 Ja mam podobne odczucia. Spodnica z koła jest super, aż mam ochotę jakas dorwać i przymierzyć I opadająca bluzka też. Troche szkoda, że czarna xD

Z bluzek w kwiaty podoba mi się bardziej ta z dekoltem w łódkę.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88171220]Spódnica ujdzie, ale bez rewelacji.
Bluzka z dekoltem w łódkę zupełnie mi się nie podoba poszerza niepotrzebnie górę sylwetki.
Bluzka w kwiaty trochę lepiej, ale nie jest to najlepszy wzór dla Farfalli.[/QUOTE]

Dzięki za opinie
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 11:38   #3868
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcia w dwóch bluzkach (obie w kwiaty, dekolt kwadratowy vs łódka) i dwa zdjęcia w spódnicy z pełnego koła dla SD. Z tym, że spódnica jest na mnie trochę za luźna w pasie i możecie odnieść wrażenie, że coś dziwnego dzieje się w okolicy pasa.
Podoba mi się spódnica i bluzka na jedno ramię, łódka w kwiaty też. Ta czerwona jakaś taka średnia sama w sobie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 14:25   #3869
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Farfalla, mnie nic nie powala z tych przymiarek. Mam wrażenie, że te kwiaty są nie dla Ciebie, a może są zbyt małe. Bluzka w łódkę Cię poszerza. Ta czerwona krojem chyba lepsza, ale wzór i kolor złe. Ta opadająca na jedno ramię jest trochę zbyt naturalowa jak na mój gust. Spódnica to sama nie wiem. Może lepsza by była ciut dłuższa? Taka kilka cm za kolano.

Poprzednie przymiarki (skórzana sukienka, sukienka w grochy) były moim zdaniem lepsze.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 14:47   #3870
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Farfalla jestem na tak, jesli chodzi o spódnicę z koła. Bluzka na jedno ramię jest ok, łódka byłaby fajna, ale faktycznie poszerza linię ramion. Czerwona bardzo na nie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-12 16:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.