Mamy sierpniowe 2020 cz. 2 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-03, 12:09   #3241
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Enilis, pokażesz te koszulki które to sa? Potrzebuje jakieś kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0534164001.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 12:21   #3242
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Haha też tak zawsze mówiłam bo do pierwszego żłobka mąż miał bardziej podrodze



Kciuki Mi znowu jakoś z chustą nie podrodze, może później znów spróbuje z kolejnym wiązaniem

Dzisiaj prawie cała noc po lewej młodsza, po prawej starsza córka
A panie jakie zdziwione i zawiedzione były, że nie przyszedł tata Wiktora. Jak weszłam, to powiedziały, że chyba grupę synka pomyliłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość


ja chyba w końcu też muszę ogarnąć sobie chustę
Ja bym chciała spróbować z chustą, natomiast boję się motać, że mi synek wypadnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ojj a ja musze ogarnac kogos kto mnir nauczy chustowac
W ogole zastanawiam sie czy sie nie wybrac z mala do fizjoterapeuty. Czytalam ze warto pojsc z niemowlakiem ,a u mnie dodatkowo mala mocno odchyla glowe do tylu jak spi na boku.
Jedna z Was chyba tutaj pisala ze byla i byla bardzo zadowolona ? Tak mi ske cos kojarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Warto iść lub zaprosić do siebie na konsultację prywatną jeśli masz możliwość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
To ja byłam w zasadzie sprawdzić czy Mała się dobrze rozwija. Pani pokazała mi jak pomagać Małej na bóle brzuszka i jak ćwiczyć z nią żeby nie miała problemu z symetia bo upodobała sobie już prawy bok. Jestem zadowolona i od razu umówiłam się na kolejny raz. Ogólnie polecam chociażby tylko sprawdzić czy wszystko jest ok.

Dzień dobry w... chyba czwartek dni mi tak lecą przy dziecku że ciężko mi ogarnąć który dzień tygodnia. Miałam dziś rano kryzys, niby Mała grzeczna i wgl ale dobija mnie jej słaby sen i ciągle ulewanie. Chciałabym jej jakoś pomóc ale raczej musimy to przeczekać. Z plusów kupiłam wczoraj w h&m koszulki do karmienia i jestem mega zadowolona, chyba sobie domówię jeszcze kolejne sztuki. Super trzymają biust bez stanika. Chciałam kupić jakiś biustonosz tam jeszcze taki mniej wyjściowy, może materiałowy ale nie było kompletnie nic, wszystko gdzieś dziwnie odstawało bez znaczenia jaki rozmiar. Muszę się przejść do brafitterki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Ja już nawet znalazłam sobie osobę która mogłaby mnie tego nauczyć ale jeszcze się nie zapisałam. Jakoś nie mam czasu a przyda mi się ta umiejętność bo Mała jakoś taka nieodkładana ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, dni za szybko mijają a doba bywa za krótka.
Chętnie też zobaczę te koszulki z H&M.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 12:24   #3243
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

U nas ostatnio coś się zmieniło, chyba mamy problemy z brzuszkiem bo synek rzadziej robi kupy i pręży się czasami przy jedzeniu albo po prostu leży i płacze. A wcześniej tego nie było.
Daję mu nieraz Dicoflor, masuję brzuszek i robię rowerek nożkami. Uspokaja się wtedy więc zdaje się, że mu pomaga.


Mnie też już trochę irytuje karmienie. Tzn. z jednej strony lubię tę bliskość, jak mały się do mnie przytula, trzyma rączką za moją dłoń. A z drugiej strony właśnie męczy mnie to, że tylko ja mogę go nakarmić, więc tylko ja wstaję do niego w nocy, ciężko jest na dłużej ruszyć się gdzieś samej, bo nawet jeśli odciągnę pokarm, to zaraz i tak się zbiera w piersiach i muszę od nowa odciagać albo go przystawić, bo mnie bolą.

Na szczęście brodawki już od dawna nie bolą, samo karmienie też nie sprawia bólu.

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2020-09-03 o 14:04
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 12:37   #3244
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Pierwszą córkę uwielbiałam karmić, nawet zbytnio mi nie przeszkadzało, że przez pół roku nigdzie na dłużej nie mogłam jej zostawić. Teraz trochę trudniej mając dwójkę dzieci i męczy mnie, że jestem wiecznie brudna od mleka... jutro idziemy podciąć wędzidełko może nie będzie tak bokiem lecieć i mnie zalewać. Jeśli będzie takim mlekołakiem jak pierwsza to rozszerzanie diety nie wiele da, starsza zaczęła lepiej jeść dopiero jak poszła do żłobka.

Jestem tak zmęczona, że zasnęłam na serialu z Netflixa :-( Dobranoc mamuśki
Daj proszę znać jak po podcięciu i jak to wszystko wyglądało. My idziemy we wtorek i jestem trochę przerażona ale pokładam duże nadzieje że mała zacznie lepiej ssać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 13:10   #3245
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Ja pozyczylam chustę od koleżanki, ona pokazała mi wiązanie kieszonke, ale sama nie umiem się odwazyc żeby mała zamotac. Boję się że mi wyleci. Może też powinnam znaleźć jakąś instruktorke, bo dłużej ponosić mała to boli kręgosłup, a ona lubi być na rękach, też ciężko ja odłożyć.
Właśnie poszła na druga drzemkę, a będę musiała ja wybudzic bo trzeba się zbierać po starsza do szkoły. Latam w tą i spowrotem, bo wrócimy do domu 1.5godz przerwy i na angielski - kursuje po 5km do miasta i do siebie na wieś w te k spowrotem o ile w ciąży czy jak pracowałam mi to nie przeszkadzało, to teraz ciagajac się z 7tyg dzieckiem nie jest lekko zwlasza że nie lubi być w foteliku/jezdzic samochodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dajesz radę? Mi dziś było ciężko z jednym wybrać się do żłobka po tym jak spałam 4h. Podziwiam szczerze
W ogóle w żłobku rozmawiałam z jedną mamą, która oprócz córki 2 latki ma 3-miesięczne bliźniaki w domu. I wiecie co, mama ogarnięta, pomalowana. Aż mi się trochę wstyd zrobiło, bo ja bez makeupu, do tego poszłam z wózkiem a się rozpadało i wyglądałam co najmniej średnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 13:33   #3246
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ooo extra ! A co poradzila robic inaczej ?
Nam od paru dni udaje sie czasem nakarmic bez kapturka 🤩 albo zdjac go w polowie karmienia albo od zera bez. Jednak czasem nie ma opcji i zakladamy. To jednak wieeeelki postep i tak u nas.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokazała jak go mam nakierować na pierś żeby ja głebiej zlapal, pokazała mi też w jakich pozycjach go mogę karmić. Sprawdziła wedzidelko i jest ok. Przy niej wszystko szło super, jak już sami się karmimy to trochę gorzej z prawa piersią jest ok, ale z lewej jakoś nie umiemy zrobić tak żeby fajnie złapał, ale może to też kwestia czasu. Mam nadzieję, kolejna paczka kompresów poszła. Ja mam jakoś wrażenie że wszyscy fajnie karmią tylko my mamy problemy albo ja nie potrafie

My dzisiaj byliśmy na sesji zdjęciowej i już się nie mogę doczekać efektów A wy dziewczyny robiłyście jakieś zdjęcia maluchom??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 14:21   #3247
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Damgala ledwo daje radę dopiero drugi dzień, a ja padam już na twarz. Obym dozyla do następnych wakacji he

Silumin moja też na spotkaniu z cdl pięknie jadla z piersi, nie lykala powietrza ani nie prężyła się a w domu tak robi prawie za każdym razem... Także nie jest tak kolorowo z tym karmieniem. Jedyny plus że mnie nic nie boli, ale cyrki przy cycu odchodzą i czasami godzinę siedzę i karmię... Co do sesji to robiliśmy rodzinną dwie niedzielę temu i czekam nadal na fotki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-03, 14:26   #3248
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja już po spotkaniu z doradczynią, mała ładnie spała i jadła, więc ogarnęłam kółkową chustę i kangurka, ale kółkowa mi się wydaje super na takie szybkie wyjścia np.po starszaka do przedszkola zostawiła mi dwie chusty do poćwiczenia, więc wieczorem będziemy się pewnie motać, bo u nas wieczorem ostatnio koncerty brzuszkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będziesz kupowała jakąś specjalną kurtke ?bo dziecka się do chusty w kombinezon nie ubiera ...

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
A

[/COLOR]Ja bym chciała spróbować z chustą, natomiast boję się motać, że mi synek wypadnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się bałam, teraz kiepsko wiąże, ale, że wypadnie to się nie boje

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Daj proszę znać jak po podcięciu i jak to wszystko wyglądało. My idziemy we wtorek i jestem trochę przerażona ale pokładam duże nadzieje że mała zacznie lepiej ssać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ech godzinę czekania, dwie minuty wizyty potwierdziła, że do podcięcia i teraz 16.09 podcięcie w innym miejscu

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Jak dajesz radę? Mi dziś było ciężko z jednym wybrać się do żłobka po tym jak spałam 4h. Podziwiam szczerze
W ogóle w żłobku rozmawiałam z jedną mamą, która oprócz córki 2 latki ma 3-miesięczne bliźniaki w domu. I wiecie co, mama ogarnięta, pomalowana. Aż mi się trochę wstyd zrobiło, bo ja bez makeupu, do tego poszłam z wózkiem a się rozpadało i wyglądałam co najmniej średnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pocieszę Cię, że ja też z tych nie umalowanych matek ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 16:27   #3249
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Daj proszę znać jak po podcięciu i jak to wszystko wyglądało. My idziemy we wtorek i jestem trochę przerażona ale pokładam duże nadzieje że mała zacznie lepiej ssać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziecku dziewczyny z mojej sali w szpitalu podcinano wedziedelko i trwalo to doslownie dwie minuty. Mala wrocila i nawet nie plakala Tylko mamie nie pozwolono na to patrzec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 16:41   #3250
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dziecku dziewczyny z mojej sali w szpitalu podcinano wedziedelko i trwalo to doslownie dwie minuty. Mala wrocila i nawet nie plakala Tylko mamie nie pozwolono na to patrzec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z nami jedzie moja mama i wejdzie z małą do gabinetu zamiast mnie bo ja sobie nie wyobrażam jej trzymać i na to patrzeć właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 16:52   #3251
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Będziesz kupowała jakąś specjalną kurtke ?bo dziecka się do chusty w kombinezon nie ubiera ...



Też się bałam, teraz kiepsko wiąże, ale, że wypadnie to się nie boje



Ech godzinę czekania, dwie minuty wizyty potwierdziła, że do podcięcia i teraz 16.09 podcięcie w innym miejscu



Pocieszę Cię, że ja też z tych nie umalowanych matek ;-)
Akada, nosiłam chwilę starszaka w nosidle i w tym celu wykorzystywałam kurtkę szanownego małżonka młody już miał wtedy prawie rok i spokojnie się zapinałam, więc teraz z Oliwką powinno też być ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-03, 17:25   #3252
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

A, takie topy, fajne. Ale jak chyba na krótki rękaw kupię.
Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Pokazała jak go mam nakierować na pierś żeby ja głebiej zlapal, pokazała mi też w jakich pozycjach go mogę karmić. Sprawdziła wedzidelko i jest ok. Przy niej wszystko szło super, jak już sami się karmimy to trochę gorzej z prawa piersią jest ok, ale z lewej jakoś nie umiemy zrobić tak żeby fajnie złapał, ale może to też kwestia czasu. Mam nadzieję, kolejna paczka kompresów poszła. Ja mam jakoś wrażenie że wszyscy fajnie karmią tylko my mamy problemy albo ja nie potrafie

My dzisiaj byliśmy na sesji zdjęciowej i już się nie mogę doczekać efektów A wy dziewczyny robiłyście jakieś zdjęcia maluchom??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja siostra nam zrobiła parę dni po przyjeździe że szpitala taka mini sesje. Synek wyszedł ślicznie, ale my z mężem mieliśmy średnie outfity. Musimy zrobić jeszcze jedną. Poza tym sama cykam fotki, niektóre jak z sesji wychodzą ładne.

P.S. Ja też z tych nieumalowanych mam. Czesze się też z raz na tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 17:41   #3253
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dziecku dziewczyny z mojej sali w szpitalu podcinano wedziedelko i trwalo to doslownie dwie minuty. Mala wrocila i nawet nie plakala Tylko mamie nie pozwolono na to patrzec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też słyszałam, że to chwila, tylko u nas mąż będzie trzymać Oliwie, pielęgniarka jej główkę, ja potem dam cycuszka na pocieszenie ;-)

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Akada, nosiłam chwilę starszaka w nosidle i w tym celu wykorzystywałam kurtkę szanownego małżonka młody już miał wtedy prawie rok i spokojnie się zapinałam, więc teraz z Oliwką powinno też być ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jakiś sposób, tylko u mnie mąż nosi L nawet XL ;-)

Rano pomyliłam cycki, potem myślałam, że mi prawy pęknie ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 18:17   #3254
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Też słyszałam, że to chwila, tylko u nas mąż będzie trzymać Oliwie, pielęgniarka jej główkę, ja potem dam cycuszka na pocieszenie ;-)



Też jakiś sposób, tylko u mnie mąż nosi L nawet XL ;-)

Rano pomyliłam cycki, potem myślałam, że mi prawy pęknie ;-)
Podcinanie trwa sekundę, kropelka krwi i od razu na pierś. Dla dziecka nie jest to podobno bolesne. Dłużej trwa oglądanie wędzidełka. Nie ma się czego bać, choć dla matki karmiacej to wiadomo że niezbyt fajny widok. Sama przy starszaku nie patrzyłam, mąż synka trzymał, pediatra podcinała a ja na fotelu cierpliwie czekałam żeby podać cyca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 18:29   #3255
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Podcinanie trwa sekundę, kropelka krwi i od razu na pierś. Dla dziecka nie jest to podobno bolesne. Dłużej trwa oglądanie wędzidełka. Nie ma się czego bać, choć dla matki karmiacej to wiadomo że niezbyt fajny widok. Sama przy starszaku nie patrzyłam, mąż synka trzymał, pediatra podcinała a ja na fotelu cierpliwie czekałam żeby podać cyca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to trzeba od razu podać pierś? Bo ja nie chciałabym przy ludziach z tymi kapturkami się męczyć tylko potem gdzieś w ustronnym miejscu na spokojnie i bez stresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 19:05   #3256
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Ale to trzeba od razu podać pierś? Bo ja nie chciałabym przy ludziach z tymi kapturkami się męczyć tylko potem gdzieś w ustronnym miejscu na spokojnie i bez stresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podawałam od razu w gabinecie u pediatry (ona jest cdl i ma fotel do karmienia w gabinecie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 19:37   #3257
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja podawałam od razu w gabinecie u pediatry (ona jest cdl i ma fotel do karmienia w gabinecie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My jedziemy na podcięcie do poradni chirurgii stomatologicznej do Torunia więc raczej nie będzie tam gdzie nakarmić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 20:43   #3258
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
My jedziemy na podcięcie do poradni chirurgii stomatologicznej do Torunia więc raczej nie będzie tam gdzie nakarmić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, w takiej poradni ciężko o fotel do karmienia.
A jesteście już konkretnie umówieni? Jeśli w Toruniu, mogę śmiało polecić naszą pediatrę, dr Bernatowicz-Łojko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez damgala
Czas edycji: 2020-09-03 o 20:58
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 21:44   #3259
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
No tak, w takiej poradni ciężko o fotel do karmienia.
A jesteście już konkretnie umówieni? Jeśli w Toruniu, mogę śmiało polecić naszą pediatrę, dr Bernatowicz-Łojko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, dostaliśmy skierowanie do poradni przy szpitalu zespolonym bodajże, na ul. Konstytucji 3 Maja. Ogólnie dziewczyny ode mnie z miasta mówią że dobrze tam robią (kiedyś podcinali u nas w szpitalu a teraz właśnie kierują do Torunia) także może nie będzie źle Ale dziękuję za polecenie, będę mieć na uwadze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-04, 07:45   #3260
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

dzień dobry
my też mieliśmy sesję rodzinną w domu cieszę się że zrobiliśmy taką, a nie w studio. te zdjęcia są takie"nasze"
wrzucę na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-04, 09:45   #3261
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dzień dobry Mała śpi a ja mam chwilę dla siebie. O ile tak można nazwać sprzątnie mieszkania
My sesje będziemy dopiero robić, mieliśmy ochotę na taką zaraz po wyjściu ze szpitala ale nasza fotograf była na kwarantannie teraz poczekamy aż Mała ciut podrośnie, może jeszcze z miesiąc. I też zrobimy sobie sesje domowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-04, 10:03   #3262
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Gr8ania super zdjęcia U nas tż dostał od firmy w prezencie voucher na sesję zdjęciową i właśnie musimy się umówić ale chyba poczekam jeszcze z miesiąc albo pomyślę czy by w ogóle jeszcze dłużej nie poczekać i zrobić w klimacie świątecznym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-04, 10:04   #3263
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dzień dobry! My mieliśmy sesje lifestyle właśnie w domu. Ta sama fotografka, co robiła nam jak się Kropek urodził. Teraz czekam na zdjęcia mam nadzieję, że będą fajne..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-04, 10:17   #3264
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Gr8ania super wyszło!


Ja ostatnio skomentowałam jakiś post na fb odnośnie jedzenia na porodówce, odezwała się do mnie jakaś dziennikarka i rozmawiałyśmy o tym. Zapytała czy może o moich wrażeniach napisać w artykule. I właśnie się ten artykuł ukazał. Wrzucę Wam na fb.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-04, 10:22   #3265
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Gr8ania super wyszło!


Ja ostatnio skomentowałam jakiś post na fb odnośnie jedzenia na porodówce, odezwała się do mnie jakaś dziennikarka i rozmawiałyśmy o tym. Zapytała czy może o moich wrażeniach napisać w artykule. I właśnie się ten artykuł ukazał. Wrzucę Wam na fb.
A smaczne było?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-04, 10:28   #3266
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Panna Felicjanna będziesz sławna

Dzień dobry mała ma już druga drzemkę od rana, a ja siedzę bez celu jakaś zmęczona. Noc nawet w miarę choć było dość dużo pobudek, ale szybko zasypiala. Pogoda nie nastraja, gdzie ten piękny wrzesień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-04, 11:19   #3267
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dziewczyny, czytałam że niektóre z Was podają Delicol. U nas znów wzdęcia w natarciu, znów problem z kupą, tylko bardzo bolesne pryki idą. Neluś bardzo płacze. Podaję Sab Simplex, ale to nie pomaga. Czy Delicol podajecie, bo pediatra zaleciła? Nasza nie odbiera, a ja już bym chciała ulżyć maluszkowi i nie wiem czy wysyłać męża do apteki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-04, 11:38   #3268
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytałam że niektóre z Was podają Delicol. U nas znów wzdęcia w natarciu, znów problem z kupą, tylko bardzo bolesne pryki idą. Neluś bardzo płacze. Podaję Sab Simplex, ale to nie pomaga. Czy Delicol podajecie, bo pediatra zaleciła? Nasza nie odbiera, a ja już bym chciała ulżyć maluszkowi i nie wiem czy wysyłać męża do apteki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podaję biogaję. Ponad tydzień, wydaje mi się że jest poprawa tzn.mniej płaczu wieczorem i niecodziennie. Dziś idziemy do pediatry, bo małej bardzo oczka ropieją, przemywam ciągle solą fizjo i ciepłą wodą, ale nie widzę w ogóle poprawy, wręcz przeciwnie więc pewnie jakaś maść z antybiotykiem będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-04, 11:46   #3269
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
A smaczne było?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej mocno średnie.
Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Panna Felicjanna będziesz sławna

Dzień dobry mała ma już druga drzemkę od rana, a ja siedzę bez celu jakaś zmęczona. Noc nawet w miarę choć było dość dużo pobudek, ale szybko zasypiala. Pogoda nie nastraja, gdzie ten piękny wrzesień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My przyjechaliśmy w moje strony, bo w końcu muszę załatwić urlop macierzyński i inne sprawy w pracy. I chyba przywieźliśmy ze sobą piękną pogodę, bo dotychczas było tu zimno i padało a dzisiaj słonecznie i cieplutko.

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytałam że niektóre z Was podają Delicol. U nas znów wzdęcia w natarciu, znów problem z kupą, tylko bardzo bolesne pryki idą. Neluś bardzo płacze. Podaję Sab Simplex, ale to nie pomaga. Czy Delicol podajecie, bo pediatra zaleciła? Nasza nie odbiera, a ja już bym chciała ulżyć maluszkowi i nie wiem czy wysyłać męża do apteki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie poleciła farmaceutka.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-04, 12:03   #3270
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja podaję biogaję. Ponad tydzień, wydaje mi się że jest poprawa tzn.mniej płaczu wieczorem i niecodziennie. Dziś idziemy do pediatry, bo małej bardzo oczka ropieją, przemywam ciągle solą fizjo i ciepłą wodą, ale nie widzę w ogóle poprawy, wręcz przeciwnie więc pewnie jakaś maść z antybiotykiem będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyjaciółka miała ten problem u swojego bobasa. Przemywala mu oczka swoim mlekiem bo żadne inne rzeczy do lekarzy nie działały. Pomogło, oczy przestały łzawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-09 13:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.