Mamy sierpniowe 2020 cz. 2 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-26, 13:37   #3691
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dzien dobry !

Ja wlasnie u fryzjera
Dzis mamy gosci na 16, w domu nic nie gotowe. Ojojoj nie przemyslalam tego czasowo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tam oj tam. Może coś przywiozą ze sobą
Zazdro fryzjera. Ja chyba na święta dopiero pójdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Akada dziękuję. Posmarowałam Altacetem, lekarka tak zaleciła.

Jakie fajne ubranka! Szkoda, że dla chłopców nie ma takich ładnych.




Co zrobił?




A ile obecnie waży?

Mój najmniej ważył 3900g, czyli stracił 250g. Przy wyjściu ze szpitala ważył już 4200g.
Aaa mądrzy się, że ja sobie zawsze coś dopowiem, a sam nie lepszy ale ogólnie to muszę przyznać, że o wiele lepiej się dogadujemy z dwójką dzieci na pokładzie, niż z jednym
Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Też dziś zrobiłam zakupy w pepco



Zdecydowanie normalne możesz mu delikatnie rozmasować



Pochwal się jak wyglądacie w chuście u nas mniej guga za to super do nas się śmieje biedny tż, tylko pogódźcie się na weekend ;-)
Wrzucę na fb, jak sobie zrobimy jakiegoś selfiaczka i ja nie będę miała mąki na twarzy albo nie będę tylko w staniku i chuście haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 15:21   #3692
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja za 2 tygodnie idę do fryzjera. Chcę w końcu rozjaśnić włosy. Miałam zamiar już zrobić to wcześniej, ale w ciąży nie chciałam używać rozjaśniacza.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 18:19   #3693
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Zazdro fryzjera. Ja chyba na święta dopiero pójdę
Ja też na święta, ale chyba wielkanocne marzy mi się jakiś zabieg u kosmetyczki
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 19:34   #3694
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Hah ja nie lubie chodzic do fryzjera. Po pierwsze strasznie mi sie tam zawsze dluzy, po drugie nie lubie jak ktos mi myje glowe, po trzecie nigdy nie jestem w 100% zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 19:49   #3695
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Hah ja nie lubie chodzic do fryzjera. Po pierwsze strasznie mi sie tam zawsze dluzy, po drugie nie lubie jak ktos mi myje glowe, po trzecie nigdy nie jestem w 100% zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha też nie lubię chodzić do fryzjera, z moimi cienkim włosami cudów się nie wyczaruje, ale masaż przy myciu lubię, tak samo masaż twarzy .... No to sobie pomarzyłam, idę uśpić starsze dziecko ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 19:56   #3696
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Mój mąż jeszcze nie zostawał sam z małym na tak długo. Będzie miał chrzest bojowy jak pójdę do fryzjera, a on będzie zdany sam na siebie.
Zawsze do tej pory byłam gdzieś w pobliżu.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 21:38   #3697
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Moj mial chrzest bojowy jak w pierwszym tygodniu musialam isc na to odssysanie i zostal z mala sam na ponad 4h. Byl strasznie zestresowany jak wrocilam ,ale dal rade

Dzis jak wracal z spaceru to Emilka zaczela wyc wiec niosl ja na rekach, a psa w wozku 🤣
Jakas kobieta podobno zapytala sie czy mu pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-26, 21:58   #3698
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Hah ja nie lubie chodzic do fryzjera. Po pierwsze strasznie mi sie tam zawsze dluzy, po drugie nie lubie jak ktos mi myje glowe, po trzecie nigdy nie jestem w 100% zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znalazłam rozwiązanie, fryzjerka przyjeżdża do mnie znalazłam na olx, przejrzałam opinie i jej stronę na fb i tak korzystam od 1,5 roku z jej usług a super sprawą jest to, że nawet w niedzielę o 08:00 rano przyjedzie fryzkę zrobić jeśli potrzeba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 22:54   #3699
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Znalazłam rozwiązanie, fryzjerka przyjeżdża do mnie znalazłam na olx, przejrzałam opinie i jej stronę na fb i tak korzystam od 1,5 roku z jej usług a super sprawą jest to, że nawet w niedzielę o 08:00 rano przyjedzie fryzkę zrobić jeśli potrzeba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo extra rozwiazanie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 07:29   #3700
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Znalazłam rozwiązanie, fryzjerka przyjeżdża do mnie znalazłam na olx, przejrzałam opinie i jej stronę na fb i tak korzystam od 1,5 roku z jej usług a super sprawą jest to, że nawet w niedzielę o 08:00 rano przyjedzie fryzkę zrobić jeśli potrzeba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super sprawa, szukałam tak kosmetyczki na pedicure i fryzjera też, ale nic nie mogę znaleźć, jedna chyba przez koronawirusa zawiesiła

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Moj mial chrzest bojowy jak w pierwszym tygodniu musialam isc na to odssysanie i zostal z mala sam na ponad 4h. Byl strasznie zestresowany jak wrocilam ,ale dal rade

Dzis jak wracal z spaceru to Emilka zaczela wyc wiec niosl ja na rekach, a psa w wozku 🤣
Jakas kobieta podobno zapytala sie czy mu pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tatusiowie zawsze sobie poradzą, tylko my się bez sensu martwimy
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 08:34   #3701
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Moj mial chrzest bojowy jak w pierwszym tygodniu musialam isc na to odssysanie i zostal z mala sam na ponad 4h. Byl strasznie zestresowany jak wrocilam ,ale dal rade

Dzis jak wracal z spaceru to Emilka zaczela wyc wiec niosl ja na rekach, a psa w wozku
Jakas kobieta podobno zapytala sie czy mu pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyobraziłam to sobie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-27, 09:16   #3702
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

dzień dobry
mieliśmy jechać na grzyby ale leje, także ani grzybów ani nawet małego spaceru raczej nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 09:32   #3703
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Hej dziewczyny! Ja przeziębiona, chyba zatoki mi zajelo, boli mnie głowa i gardło tak dziwnie. Mega źle się czuje, poty mnie oblewaja. Mała od wczoraj mega dokazuje. Ciągle ręce i ręce. Dziś od 5.30 mąż ją wzial żebym mogła pospac. Przyniósł po 7.00 nakarmic i potem dalej bawił. Czasem my też musimy odpocząć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 10:04   #3704
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja przeziębiona, chyba zatoki mi zajelo, boli mnie głowa i gardło tak dziwnie. Mega źle się czuje, poty mnie oblewaja. Mała od wczoraj mega dokazuje. Ciągle ręce i ręce. Dziś od 5.30 mąż ją wzial żebym mogła pospac. Przyniósł po 7.00 nakarmic i potem dalej bawił. Czasem my też musimy odpocząć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj niedobrze. Zdrówka!


Ja też zawsze korzystam jak mąż jest w domu. Wtedy właśnie też on nosi, zabawia, a ja odpoczywam.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 14:41   #3705
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja przeziębiona, chyba zatoki mi zajelo, boli mnie głowa i gardło tak dziwnie. Mega źle się czuje, poty mnie oblewaja. Mała od wczoraj mega dokazuje. Ciągle ręce i ręce. Dziś od 5.30 mąż ją wzial żebym mogła pospac. Przyniósł po 7.00 nakarmic i potem dalej bawił. Czasem my też musimy odpocząć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

U nas starszak chory 4 dni żłobka i znowu katar gilowaty.
Dziewczyny, przyszła mi ta magiczna butelka. Super sprawa, 40 ml z jednego karmienia nic nie robiąc dziękuję za polecenie. Takim sposobem sporo mleka uzbieram karmiąc jednocześnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 17:20   #3706
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja też kupiłam tą magiczną butelkę i też jestem zadowolona .

Ignaś dziś praktycznie w ogóle nie śpi a apetyt ma za trzech. Co chwilę karmię . Dobrze, że jest mąż w domu to trochę mi pomaga.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 18:55   #3707
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

u nas Młoda też praktycznie nie spała dziś mam nadzieję że noc jednak prześpi.
jutro idziemy na bioderka. wszyscy po kolei mnie straszą że skoro z podlaskiego ułożenia to na pewno będzie coś nie tak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 22:40   #3708
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Podlaskiego ulozenia ? A co to znaczy ?
Emilka dzis wiekszosc dnia spala ,ale za to od 18 harcowala na calego. Dopiero przed chwila udalo sie ja uspic pod okapem kuchennym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 04:39   #3709
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Chodzi o pośladkowe ułożenie w macicy, nie głową w dół tylko pośladkami.
Tosia tak leżała i stąd też wtedy miałam cesarkę. Z bioderkami wszystko było ok
Więc się gr8ania nie martw!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-28, 08:36   #3710
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cześć dziewczyny zaczęłam tydzień z przytupem, pierwszy raz jechałam z małą sama autem spoko było, oczywiście spała, wróciłyśmy pół h temu, przełożyłam ją do kosza mojżesza i ona dalej śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 08:54   #3711
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cześć ale mi szybko minął weekend ale w końcu znaleźliśmy czas na sesję z Malutka. Jesteśmy z niej mega zadowoleni. Zaliczyliśmy też szybkie zakupy w galerii i urodziny przyjaciela. Fajnie wyrwać się z domu z Mała na pokładzie. Pomarudziłam wczoraj do znajomych że nie chce spać w ciągu dnia i chyba to słyszała bo dziś już od 7.30 śpi, zdążyłam tyle rzeczy ogarnąć na mieszkaniu ile ostatnio w tydzień nie zrobiłam a teraz kawa i słodkości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 09:43   #3712
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Hejka!
Gr8ania daj znać jak po bioderkach. Trzymam kciuki

U mnie masakra cały weekend darcie się bez powodu i brak konkretnych drzemek. Teraz spaceruje od prawie godziny to jakos śpi ale wózek stanie lub jadę po równym to od razu jęki. Moja psycha już tego nie wytrzymuje. Jeszcze nadal trzyma mnie przeziębienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 10:14   #3713
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

A my dzisiaj po szczepieniu, wzięliśmy ta 6w1, Wojtek narazie śpi, chwilę jest przy piersi i zasypia, chyba po prostu potrzebuje być blisko
W piątek skończył 6 tygodniu, dzisiaj ważył 5170g i ma dalej 58 cm jak przy urodzeniu ale wiem że ten pomiar wzrostu nie jest dokładny
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019

Edytowane przez Silumin
Czas edycji: 2020-09-28 o 10:15
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 10:37   #3714
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Od kilku dni mała chcę tylko na mnie spać. W związku z tym jestem z nią praktycznie cały czas. Jak tylko ja gdzieś położę to zaczyna ryczeć. Oprócz tego jest u nas dobrze. Mała przybiera na wadze i robi się tak fajnie puchata. Cały czas ma trądzik.

Powoli zaczynam przeglądać rzeczy, bo w styczniu się przeprowadzamy i uzbierało nam się masa rzeczy w ciągu ostatnich 2 lat. Chce przejrzeć co możemy sprzedać a co pojedzie z nami dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 10:39   #3715
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

My mieliśmy dziś mieć szczepienie, ale Kornel już zakatarzony, Wiktor mu sprzedał. Nie mogłam się dodzwonić do przychodni więc pojechaliśmy. Przy okazji pediatra zbadała obydwóch. Na razie czysto na oskrzelach. Kornelek waży 5175g a ma 6 tygodni 5 dni. Rośnie jak na drożdżach. Gdyby nie te infekcje to jestem w stanie przeboleć wzdęcia i kolki. Wiedziałam, że starszak będzie chorował przez żłobek, ale nie sądziłam, że tak często. Kurczę 4 dni żłobka i znów tydzień w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 11:22   #3716
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny zaczęłam tydzień z przytupem, pierwszy raz jechałam z małą sama autem spoko było, oczywiście spała, wróciłyśmy pół h temu, przełożyłam ją do kosza mojżesza i ona dalej śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdro ;-)

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Cześć ale mi szybko minął weekend ale w końcu znaleźliśmy czas na sesję z Malutka. Jesteśmy z niej mega zadowoleni. Zaliczyliśmy też szybkie zakupy w galerii i urodziny przyjaciela. Fajnie wyrwać się z domu z Mała na pokładzie. Pomarudziłam wczoraj do znajomych że nie chce spać w ciągu dnia i chyba to słyszała bo dziś już od 7.30 śpi, zdążyłam tyle rzeczy ogarnąć na mieszkaniu ile ostatnio w tydzień nie zrobiłam a teraz kawa i słodkości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdro, zazdro, że taki spokój od rana ;-))) Pochwal się potem jakimś zdjęciem czas szybciej mija jak się człowiek trochę z domu wyrwie, chociaż chwile ktoś dziecko ponosi ;-)

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Hejka!
Gr8ania daj znać jak po bioderkach. Trzymam kciuki

U mnie masakra cały weekend darcie się bez powodu i brak konkretnych drzemek. Teraz spaceruje od prawie godziny to jakos śpi ale wózek stanie lub jadę po równym to od razu jęki. Moja psycha już tego nie wytrzymuje. Jeszcze nadal trzyma mnie przeziębienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka, może to skok i za chwile będzie super

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
A my dzisiaj po szczepieniu, wzięliśmy ta 6w1, Wojtek narazie śpi, chwilę jest przy piersi i zasypia, chyba po prostu potrzebuje być blisko
W piątek skończył 6 tygodniu, dzisiaj ważył 5170g i ma dalej 58 cm jak przy urodzeniu ale wiem że ten pomiar wzrostu nie jest dokładny
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też po szczepieniu, poszłam po na szybkie zakupy w lidlu i spacer nad jezioro, teraz dalej śpi na klatce w wózku
Moja kruszynka 4,75 kg 59 cm Nie mieli Rota więc dziś tylko 3 wkłucia, za 2 tygodnie Rota, potem dopiero 1.12

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Od kilku dni mała chcę tylko na mnie spać. W związku z tym jestem z nią praktycznie cały czas. Jak tylko ja gdzieś położę to zaczyna ryczeć. Oprócz tego jest u nas dobrze. Mała przybiera na wadze i robi się tak fajnie puchata. Cały czas ma trądzik.

Powoli zaczynam przeglądać rzeczy, bo w styczniu się przeprowadzamy i uzbierało nam się masa rzeczy w ciągu ostatnich 2 lat. Chce przejrzeć co możemy sprzedać a co pojedzie z nami dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedeń drugie miasto po Budapeszcie, które bym chciała w najbliższym czasie zobaczyć A na ten trądzik coś stosujecie ? Oliwia miała bardzo delikatnie i sami ze szło, ale położna mówiła, że jakby było gorzej to podeśle mi nazwę jakiejś maści

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
My mieliśmy dziś mieć szczepienie, ale Kornel już zakatarzony, Wiktor mu sprzedał. Nie mogłam się dodzwonić do przychodni więc pojechaliśmy. Przy okazji pediatra zbadała obydwóch. Na razie czysto na oskrzelach. Kornelek waży 5175g a ma 6 tygodni 5 dni. Rośnie jak na drożdżach. Gdyby nie te infekcje to jestem w stanie przeboleć wzdęcia i kolki. Wiedziałam, że starszak będzie chorował przez żłobek, ale nie sądziłam, że tak często. Kurczę 4 dni żłobka i znów tydzień w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:-( No tak się zaczyna żłobek, Agata po jednym dniu miała jelitówke, a tak co miesiąc góra dwa była tydzień chora Za to ja wiedziałam, że młodsza będzie szybciej chorować przez starszą w przedszkolu, ale nie myślałam, że tak szybko katar od niej dostanie. Nasza trójka ostatnio solidarnie;-) piła mleko z czosnkiem i miodem Zdrówka ! I siły ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 11:43   #3717
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

My dziś też mieliśmy bioderka. Niby ok, ale w dolnej normie i mamy powtórzyć za 6-8 tygodni. I szczepienie mieliśmy, wzięliśmy 6w1 i pneumokoki. Cyrki teraz w tej przychodni, nie mogliśmy wejść oboje, więc na szczepieniu był mąż, a mnie później i tak lekarka zawołała pogadać o karmieniu... Z kolei ja byłam z małym na USG bioderek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 11:46   #3718
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Zazdro ;-)



Zazdro, zazdro, że taki spokój od rana ;-))) Pochwal się potem jakimś zdjęciem czas szybciej mija jak się człowiek trochę z domu wyrwie, chociaż chwile ktoś dziecko ponosi ;-)



Zdrówka, może to skok i za chwile będzie super



My też po szczepieniu, poszłam po na szybkie zakupy w lidlu i spacer nad jezioro, teraz dalej śpi na klatce w wózku
Moja kruszynka 4,75 kg 59 cm Nie mieli Rota więc dziś tylko 3 wkłucia, za 2 tygodnie Rota, potem dopiero 1.12



Wiedeń drugie miasto po Budapeszcie, które bym chciała w najbliższym czasie zobaczyć A na ten trądzik coś stosujecie ? Oliwia miała bardzo delikatnie i sami ze szło, ale położna mówiła, że jakby było gorzej to podeśle mi nazwę jakiejś maści



:-( No tak się zaczyna żłobek, Agata po jednym dniu miała jelitówke, a tak co miesiąc góra dwa była tydzień chora Za to ja wiedziałam, że młodsza będzie szybciej chorować przez starszą w przedszkolu, ale nie myślałam, że tak szybko katar od niej dostanie. Nasza trójka ostatnio solidarnie;-) piła mleko z czosnkiem i miodem Zdrówka ! I siły ;-)
Mój starszy też dziś poszedł po tygodniu kataru do przedszkola. Panie mówią, że dzieciaki się wymieniają dziś na 25 było 15 smerfików

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 11:55   #3719
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

My byliśmy się znów zważyć. Przytyła przez 5 dni 170g czyli super ale szkoda że to nie zasługa samej piersi a 2-3 butelek mm dziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-28, 12:50   #3720
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
My byliśmy się znów zważyć. Przytyła przez 5 dni 170g czyli super ale szkoda że to nie zasługa samej piersi a 2-3 butelek mm dziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kiedy na ponowne podcięcie jedziecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-09 13:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.