Mamy sierpniowe 2020 cz. 2 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-10, 09:29   #3961
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Roselyn może warto skonsultować to prywatnie?


Justysia trzymam kciuki, żeby zabieg przebiegł pomyślnie i żeby udało się już bez problemu karmić piersią.



A tak co do aktualnego tematu. U nas nie ma stałych pór snu i karmienia. Jako tako już nam się to reguluje, ale jeszcze daleka droga do rytuałów.
Jedynie kąpiel jest co drugi dzień mniej więcej o 19:30, o 20:00 karmienie i idzie spać. I dziś pospał tak od 20:00 do prawie 5:00.
No i nie śpimy nigdy dłużej niż do 6-7.
Jedzenie na żądanie, ale zazwyczaj tak co 2.5 - 3 godziny. Tak więc spokojnie mogę wyjść na spacer czy zakupy.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 09:32   #3962
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

U nas też nie ma jakiegoś szczególnego rytmu. W dzień są dluzsze drzemki albo nie ma, dziś się nam udało pospać na spacerze w wózku przez godzinę! Szok, oczywiście nie wiąże się to z zasypianiem w wózku absolutnie. Usypianie na rękach albo w chuście tylko po konkretnym tankowaniu i potem szybki przerzut do wózka i jazda
Ale noce mamy fajne... Więc nie narzekam. Wczoraj od 21 spała do 3, aż spojrzałam z ciekawości na zegarek, bo piersi mi chciały eksplodować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 09:51   #3963
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Taak pojde prywatnie jeszcze.

Panna Felicjanna a jak Twoje zawroty glowy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 15:49   #3964
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Taak pojde prywatnie jeszcze.

Panna Felicjanna a jak Twoje zawroty glowy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj jeszcze miałam je przez cały dzień, a dziś już minęły - jak ręką odjął.
Może byłam już bardzo przemęczona i niewyspana, a dziś spałam ciągiem 7 godzin i się zregenerowałam.


A wczoraj miałam dziwne spotkanie.
Jesteśmy aktualnie u mojej mamy. Poszłam wczoraj do swojej dawnej parafii zapytać czy muszę wziąć jakieś zaświadczenie do chrztu. I w drzwiach kościoła natknęłam się na swojego ex.
Chodziliśmy kiedyś w gimnazjum razem do klasy i potem jakoś tak z 8 lat temu kręciliśmy ze sobą przez kilka miesięcy.
A teraz rozmawialiśmy o swoim życiu rodzinnym, dzieciach i chrztach. Jemu akurat teraz też urodził się syn.
Dziwne uczucie tak rozmawiać sobie na luzie z byłym o swoich dzieciach.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 16:12   #3965
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

U nas jeśli chodzi o rytm to tak w ciągu dnia je mega roznie zazwyczaj co 1,5-3h
Natomiast dzien wyglada tak ostatnio, ze je ok 6/7 i pozniej spi do 9/10 czasem nawet 11 godzinka dwie zabawy przeplatane z karmieniem i zazwyczaj spi do 17 z przerwa na karmienie ok 19 kapiel znow je ok 20 sie budzi kolo 21 znow je przez ten czas lezy w lozeczku no i jak zasypia to spi 4-6 h karmienia w nocy nam wypadaja mniej wiecej 2/3 5/7.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 16:21   #3966
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez literka28 Pokaż wiadomość
U nas jeśli chodzi o rytm to tak w ciągu dnia je mega roznie zazwyczaj co 1,5-3h
Natomiast dzien wyglada tak ostatnio, ze je ok 6/7 i pozniej spi do 9/10 czasem nawet 11 godzinka dwie zabawy przeplatane z karmieniem i zazwyczaj spi do 17 z przerwa na karmienie ok 19 kapiel znow je ok 20 sie budzi kolo 21 znow je przez ten czas lezy w lozeczku no i jak zasypia to spi 4-6 h karmienia w nocy nam wypadaja mniej wiecej 2/3 5/7.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ooo to tez duzo spi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 18:44   #3967
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez literka28 Pokaż wiadomość
U nas jeśli chodzi o rytm to tak w ciągu dnia je mega roznie zazwyczaj co 1,5-3h
Natomiast dzien wyglada tak ostatnio, ze je ok 6/7 i pozniej spi do 9/10 czasem nawet 11 godzinka dwie zabawy przeplatane z karmieniem i zazwyczaj spi do 17 z przerwa na karmienie ok 19 kapiel znow je ok 20 sie budzi kolo 21 znow je przez ten czas lezy w lozeczku no i jak zasypia to spi 4-6 h karmienia w nocy nam wypadaja mniej wiecej 2/3 5/7.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Boże... moje marzenie karmić w nocy tylko 2 razy. Jak tak czasem (baaaardzo rzadko) u nas się zdarzy to potem jestem mega wyspana. U nas ostatnia nocka - zasnęła 21.30, 00.10 już pobudka zjadła i wrzaski do 1.30 albo i dłużej już nie patrzyłam na zegarek ile usypialam, potem pospala do 4.00 oczywiście u mnie pod pachą i potem już ciągle cyc i cyc... Dziś mieliśmy cały dzień coś do załatwienia, więc przeważnie spała w samochodzie lub w wózku.

Roselyn koniecznie skonsultuj jeszcze z innym lekarzem te wyniki i daj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-10, 19:35   #3968
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

U nas dziś cała noc przespana Od 23 do 7 rano. Jednak mm robi swoje, bo wypija butlę po kąpieli ok. 20 i potem się jeszcze cyckujemy do tej 23 z małymi przerwami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 06:04   #3969
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

dzień dobry
u nas na noce nie mogę narzekać. wczoraj zasnęła o 23, cyc o 3.30 i kolejny 6.20


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 06:54   #3970
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Masakra. Do czego to wszystko prowadzi...Biedna! Dobrze, że się obeszło bez wizyty w szpitalu.
Super! Miałaś chociaż jakąś rozrywkę.

A na gryzak to chyba u nas jeszcze za wcześnie. Ojej, oby się domknęło. Jeśli nie, to co? Jakiś zabieg?
Tak, jeżeli nie domknie się samo, to zabieg. Ale na razie lekarka nas dosyć uspokajała, że możemy poczekać tak do 2/3 roku życia i że jest szansa, że domknie się samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Biedna, dobrze, że udało się bez sor




Powodzenia jutro

Ale kusicie tym gryzakiem... A ja próbuje oszczędzać ;-) zrezygnowałam z nowych mufek za to chyba sobie zafunduje uchwyt do telefonu na rączce wózka my już po pierwszym spacerze, mam nową metodę: idę na godzinny spacer a potem dalej śpi na korytarzu a ja mam trochę czasu na ogarnięcie chaty
Leo też mi bardzo często dosypia na korytarzu po spacerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Leo też smoka nie zechciał zupełnie i już się poddaliśmy. I też najszczęśliwszy jest na rękach a to już 8kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Ja zaszłam 9 miesięcy po cc I nawet urodziłam naturalnie. Rozejście blizny choc przerażające (sama się go bałam) jest tak naprawdę bardzo rzadkim powikłaniem wbrew pozorom Więc to mit, że trzeba zawsze odczekać minimum rok albo i dwa lata, wszystko zależy od opinii lekarza i indywidualnej oceny stanu zdrowia. Ale jak i tak chcesz poczekać to inna sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, każda sytuacja jest inna. Ale rzeczywiście koniecznie należy skonsultować się z lekarzem przed planowaniem kolejnej ciąży.
Ja zaszłam w kolejna 12miesiecy po CC.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dzień dobry! ja też dziś niewyspana, bo Młody budził się co godzinę i chciał jeść.. dopiero koło 6 mąż go ponosił i spał do teraz..
Mały zaczął szalenie przybierać na wadze. A w karmieniu nic nie zmienialiśmy, karmię na żądanie, nie budzę do karmienia. Także taki ma swój rytm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem coś o szalonym przybieraniu na wadze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dzień dobry
u nas na noce nie mogę narzekać. wczoraj zasnęła o 23, cyc o 3.30 i kolejny 6.20


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas podobny rytm.

Późno zasypia, ale potem już ładnie śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 11:09   #3971
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dzień dobry
My też mamy przeważnie dwie pobudki w nocy licząc, że kładziemy się ok. 22-23. Tzn. syn, my wtedy dopiero jemy kolacje, kąpiemy się.. Mały budzi się co 3 godziny na jedzenie. W dzień je częściej, chyba, że zaśnie na dłużej wtedy nawet do 5 godzin może być przerwa.
Też go kąpiemy co 2 dzień, ale o różnych porach między 19 a 23, zależy jak się ułoży z jedzeniem i drzemkami.

Feli, wy macie chrzest jakoś na początku listopada? My 8.11 i boję się czy nie wymyślą czegoś z tym covidem. W kościele na razie wszystko normalnie (oprócz maseczek). Wstępnie zamówiliśmy obiad w tej restauracji co nasze wesele. Mam nadzieję, że wszystko się uda.. Szatki i świecy nie kupiłam jeszcze, bo jest z datą.. No i z ubrankiem dla Małego czekam. Dla siebie sukienkę już zamówiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-11, 11:18   #3972
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

My kapiemy Maje codziennie bo to nasz czas na masaz brzuszka itd. Lezenie na brzuszku na golasa. Jak widze jej wesole oczka i usmiech to az czlowiekowi milo tak Maja duzo spi co mnie bardzo cieszy i oby tak jak najdluzej dla przykladu wczoraj wstala przed 18 po 19 kapiel o 19:30 zasnela i pobudki mialysmy 1/3/6/9 rano (dlatego wole jak zasypia 20.30/21 bo pierwsza pobudka pozniejnest) i od 11 jak na razie spi. My sie nie wzielismy za organizacje chrzcin i chyba zrobimy w przyszlym roku wiosna/latem
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 11:25   #3973
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dzien dobry !

Od trzech dni mam zakwasy/bol wszedzie. Najgorsze na dloniach i nadgarskach (ewidentnie od podnoszenia malej oraz prowadzenia wozka jedna reka). Az dziwne ze tak nagle sie pojawily po 2 misiacach. Czy ktoras z Was odczuwa podobny dyskomfort ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 12:24   #3974
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dzien dobry !

Od trzech dni mam zakwasy/bol wszedzie. Najgorsze na dloniach i nadgarskach (ewidentnie od podnoszenia malej oraz prowadzenia wozka jedna reka). Az dziwne ze tak nagle sie pojawily po 2 misiacach. Czy ktoras z Was odczuwa podobny dyskomfort ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie ramiona bolą i kolano..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 12:41   #3975
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dzień dobry Feli, wy macie chrzest jakoś na początku listopada? My 8.11 i boję się czy nie wymyślą czegoś z tym covidem. W kościele na razie wszystko normalnie (oprócz maseczek). Wstępnie zamówiliśmy obiad w tej restauracji co nasze wesele. Mam nadzieję, że wszystko się uda.. Szatki i świecy nie kupiłam jeszcze, bo jest z datą.. No i z ubrankiem dla Małego czekam. Dla siebie sukienkę już zamówiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy 25.10. Też się tak właśnie zastanawiam czy czegoś nie wymyślą, a u nas od 2 tygodni w dodatku jest czerwona strefa. Jak zaostrzą przepisy, to nie wiem...
Też mamy zamowiony lokal. Póki co nie dzwonili, nie odwołali nam tej rezerwacji.
Dziś zamówiłam ubranko dla Małego i dla siebie też mam już sukienkę. Liczę na to, że wszystko będzie się mogło normalnie odbyć.


Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dzien dobry !

Od trzech dni mam zakwasy/bol wszedzie. Najgorsze na dloniach i nadgarskach (ewidentnie od podnoszenia malej oraz prowadzenia wozka jedna reka). Az dziwne ze tak nagle sie pojawily po 2 misiacach. Czy ktoras z Was odczuwa podobny dyskomfort ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może za dużo zwyrężyłaś?

Ja mam nieraz ból i drętwienie dłoni, ale jeszcze podczas ciąży mi się tak działo.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 12:46   #3976
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Feli, jakie ubranko kupiłaś dla synka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 13:16   #3977
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Feli, jakie ubranko kupiłaś dla synka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś takiego. Chciałam spodnie jakieś granatowe albo takie szare w kratkę, ale mężowi się nie podobało, więc wzięliśmy klasycznie cały biały. 20201011_141152.jpg
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 14:26   #3978
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja chyba takie kupię.cool-club-komplet-chlopiecy-body-koszulowe-z-dlugim-rekawem-kamizelka-spodnie-muszka-6625452.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 14:33   #3979
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Tak, jeżeli nie domknie się samo, to zabieg. Ale na razie lekarka nas dosyć uspokajała, że możemy poczekać tak do 2/3 roku życia i że jest szansa, że domknie się samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Leo też mi bardzo często dosypia na korytarzu po spacerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Leo też smoka nie zechciał zupełnie i już się poddaliśmy. I też najszczęśliwszy jest na rękach a to już 8kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Dokładnie, każda sytuacja jest inna. Ale rzeczywiście koniecznie należy skonsultować się z lekarzem przed planowaniem kolejnej ciąży.
Ja zaszłam w kolejna 12miesiecy po CC.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Wiem coś o szalonym przybieraniu na wadze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

U nas podobny rytm.

Późno zasypia, ale potem już ładnie śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też czekanie, bo to samo jest u starszaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

My się zastanawiamy nad chrzcinamy 27 grudnia, czyli zaraz po świętach. A jak nie ta data, to dopiero na wiosnę. Nie wiem co z tym Covidem jeszcze wymyślą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

U nas, gdyby nie ból brzuszka, to Kornelek byłby idealnym dzieckiem pod względem spania. Jak zaśnie 22:00-23:00 Po ciężkich bólach, to mamy na ogół jedną pobudkę w nocy i drugą już nad ranem (06:00-06:30) lub rano (07:00-08:00). Tylko że ja w tygodniu wstaję o 06:30 bo Wiktora do żłobka trzeba szykować i oddelegować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-11, 15:45   #3980
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ja chyba takie kupię.Załącznik 7729619

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładne!

My chrzciny planujemy gdzieś w grudniu, ale nie wiem, jak to będzie właśnie z tą całą pandemią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 17:05   #3981
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Mamusie, macie pomysły na gwiazdkowe prezenty dla maluchów? grzechotki, gryzaki, sowę mądra głowa i hulę kulę, matę materiałową i piankową oraz bujaczek już mamy. Na książeczki będzie jeszcze wcześnie. Nie mam pomysłu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 18:41   #3982
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cześć
Dziś Hania miała chrzest była bardzo grzeczna, nie płakała w czasie mszy.
Mieliśmy skromny obiad u nas w mieszkaniu, w zasadzie byla tylko najbliższą rodzina. Dzień zaliczam do udanych

Chcę kupić małej mate edukacyjną. Jaką polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

U nas kąpiel jest co drugi dzień bo ciężko mi samej ogarnąć dzieci jak mąż idzie na nockę.
Budzi się zazwyczaj ok. Północy, 3, 5-6. No i po 6 zaczynamy dzień bo trzeba starszą do przedszkola wyprawić. Ogólnie na nocki nie mogę narzekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 18:43   #3983
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ja chyba takie kupię.Załącznik 7729619

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie kupujesz??
My mamy chrzciny 29.11 ale się pomału rozglądam. Ładne widziałam w H&M ale od rozmiaru 68 więc będą A duże, bo Wojtus narazie nosi rozm 56 z H&M.

Sukienki dla siebie też nie mam, jedna mu się podobała że strony która polegała któraś z Was melaska.pl ale już nie ma tej sukienki, pisałam nawet do nich ale mi odpisali że już jej nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 19:45   #3984
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

dzień dobry
my też dziś chrzciliśmy wszystko się udało, pogoda piękna mimo kiepskich prognoz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 20:41   #3985
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć
Dziś Hania miała chrzest była bardzo grzeczna, nie płakała w czasie mszy.
Mieliśmy skromny obiad u nas w mieszkaniu, w zasadzie byla tylko najbliższą rodzina. Dzień zaliczam do udanych

Chcę kupić małej mate edukacyjną. Jaką polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

U nas kąpiel jest co drugi dzień bo ciężko mi samej ogarnąć dzieci jak mąż idzie na nockę.
Budzi się zazwyczaj ok. Północy, 3, 5-6. No i po 6 zaczynamy dzień bo trzeba starszą do przedszkola wyprawić. Ogólnie na nocki nie mogę narzekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O super, ze się wszystko udało. U nas też będzie tylko najbliższą rodzina, do 20 osób. W mieszkaniu niestety nie pomieścimy..
Kupiliśmy mate edukacyjną Yookidoo, polecam.
Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz??
My mamy chrzciny 29.11 ale się pomału rozglądam. Ładne widziałam w H&M ale od rozmiaru 68 więc będą A duże, bo Wojtus narazie nosi rozm 56 z H&M.

Sukienki dla siebie też nie mam, jedna mu się podobała że strony która polegała któraś z Was melaska.pl ale już nie ma tej sukienki, pisałam nawet do nich ale mi odpisali że już jej nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Smyku.
A sukienkę dla siebie zamówiłam tę https://karolinagarczynska.com/sukie...granat-fw20-21 w brudnym różu. W tym tygodniu przyjdzie to się okaże jak rozmiarowo i w ogóle.
Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dzień dobry
my też dziś chrzciliśmy wszystko się udało, pogoda piękna mimo kiepskich prognoz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To świetnie.
W kościele w maseczkach byliście? Co wtedy ze zdjęciami..?
Sunshine, a jak u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 20:56   #3986
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Sunshine super, że wszystko się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dzień dobry
my też dziś chrzciliśmy wszystko się udało, pogoda piękna mimo kiepskich prognoz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, no to super, że u was też wszystko się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 20:57   #3987
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ja chyba takie kupię.Załącznik 7729619

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, może uda się jeszcze na święta wykorzystać

Wczoraj pierwsza nocka od dawien dawna gdzie dawała się odkładać a starsza obudziła się o 1 w nocy na siusiu mimo, że ma pieluchę tak wiec powolutku kulamy się do przodu

Dziewczyny Wy szukacie maty z pałąkiem a ja nie mam na co położyć swojej :-/ taka składana mi się podoba, ale trochę za duża https://allegro.pl/oferta/dwustronna...ana-7765614341
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 20:57   #3988
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja muszę jutro starsza umówić do lekarza, od sierpnia ciągle nam choruje
Co wróci do żłobka to znów niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 21:53   #3989
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
O super, ze się wszystko udało. U nas też będzie tylko najbliższą rodzina, do 20 osób. W mieszkaniu niestety nie pomieścimy..
Kupiliśmy mate edukacyjną Yookidoo, polecam.W Smyku.
A sukienkę dla siebie zamówiłam tę https://karolinagarczynska.com/sukie...granat-fw20-21 w brudnym różu. W tym tygodniu przyjdzie to się okaże jak rozmiarowo i w ogóle.To świetnie.
W kościele w maseczkach byliście? Co wtedy ze zdjęciami..?
Sunshine, a jak u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale fajna sukienka ! Moj ulubiony kroj 🤩
Tylko nie lubie takiej rozmiarowki bo ja teraz jestem 40/42 a tutaj albp 38/40 albo 42/44

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 22:08   #3990
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Super, może uda się jeszcze na święta wykorzystać

Wczoraj pierwsza nocka od dawien dawna gdzie dawała się odkładać a starsza obudziła się o 1 w nocy na siusiu mimo, że ma pieluchę tak wiec powolutku kulamy się do przodu

Dziewczyny Wy szukacie maty z pałąkiem a ja nie mam na co położyć swojej :-/ taka składana mi się podoba, ale trochę za duża https://allegro.pl/oferta/dwustronna...ana-7765614341
Właśnie na to liczę, ale zobaczymy, bo Mały tak szybko wyrasta z ciuszków..
Ja mate z pałąkiem położyłam po prostu na dywanie...
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Ja muszę jutro starsza umówić do lekarza, od sierpnia ciągle nam choruje
Co wróci do żłobka to znów niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, biedna.. Można jakoś temu zaradzić?
Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ale fajna sukienka ! Moj ulubiony kroj 🤩
Tylko nie lubie takiej rozmiarowki bo ja teraz jestem 40/42 a tutaj albp 38/40 albo 42/44

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też ulubiony krój
No rozmiaru jestem ciekawa.. Dlatego zamówiłam wcześniej, żeby wymienić jakby co. Ja jestem teraz 40, a przed ciążą byłam 38. Też nie wiem jak będzie za 4 tygodnie.. Jakbym już byla 38 to nie wiem co wtedy, bo piszą, że 38/40☠- odpowiada rozmiarowi M/L. Rozmiar jest bliższy rozmiarowi 40/L. A na typowe 38 nie pasuje żaden.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-09 13:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.