Mamy sierpniowe 2020 cz. 2 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-22, 15:53   #4171
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Oj dziewczyny ja ogarniam jakoś tą moją bandę, ale kosztem zdrowia psychicznego. Dobrze, że Ignaś to na razie złote dziecko.
Wróciliśmy ze spaceru,ledwo żyję, dzieci głodne ale Ignacy na szczęście jeszcze śpi, więc ja piję szybką kawę a starszaki kłócą się w łazience o miejsce na sedesie

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Kochana wielkie brawa, że tak ogarniasz Podziwiam razy sto!

Akada tak chodziłam do jednego lekarza niby dobry specjalista i dość młody. Dziś bardzo dokładnie robił usg i badał, okolo 40min. Niestety stwierdził, że nie ma poprawy - jest dysplazja lekka, ale na tym etapie już (po 12tż) patologiczna i zapisał ortezę 24h/dobę, tylko do kąpieli ściągać. Na mojej prowincji nic na NFZ nie można dostać, ale udało mi się na grupie, która poleciła mi jedna z mam właśnie z wizażu, odkupić prawie nową ortezę, bo dziecku błędnie wystawili diagnozę. Dziś kobieta ma wysłać, więc może jutro już będzie u mnie. Już mam stres jak młoda to przeżyje, jest już dość kumata i tak jak pisałam to typowy high need baby... słabo śpi w nocy, a w tej uprzęży to już w ogóle czuje, że będzie hardcore. Za 2 tygodnie znów mamy kontrolę. Zobaczę co powie po jej użyciu, ale pewnie to będzie za krótki czas... Głowa mnie tak boli, że zaraz mi pęknie. Cały dzień w nerwach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, bardzo mi przykro, że nie ma poprawy z bioderkami. Ale pewnie ta orteza da szybkie efekty. A maluszki z reguły szybko się przyzwyczajają do takich rzeczy, więc u Was na pewno też tak będzie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Moja Oliwka ma też taki zalegający katar od kilku dni. Ale tylko po nocy i wieczorem a w ciągu dnia jest ok. I tak sobie myślę, że Tymek ma ten kaszel swój też tylko rano najbardziej i w nocy kaszlnie może ze dwa razy max. Poza tym zero gorączki czy złego samopoczucia.
No i może to po prostu wina sezonu grzewczego? Wietrzę oczywiście i w sypialniach kaloryfery poskręcane no ale sama nie wiem... Używa któraś z Was nawilżacza powietrza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też teraz nie ma kataru, więc może to od ulewania ( w nocy go nie odbijam a on ma skłonności do ulewania od czasu do czasu). Wilgoć mamy wysoką, kaloryfer zakręcony więc naprawdę nie wiem w czym rzecz. Może faktycznie w tym nabiale. Niektórzy tak reagują, a że mój najstarszy synek ma alergie to Ignaś jest w grupie ryzyka

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle

Edytowane przez asiaczek
Czas edycji: 2020-10-22 o 15:56
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 15:55   #4172
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny ja ogarniam jakoś tą moją bandę, ale kosztem zdrowia psychicznego. Dobrze, że Ignaś to na razie złote dziecko.
Wróciliśmy ze spaceru,ledwo żyję, dzieci głodne ale Ignacy na szczęście jeszcze śpi, więc ja piję szybką kawę a starszaki kłócą się w łazience o miejsce na sedesie



Oj, bardzo mi przykro, że nie ma poprawy z bioderkami. Ale pewnie ta orteza da szybkie aluszki efekty. A maluszki z reguły szybko się przyzwyczajają do takich rzeczy, więc u Was na pewno też tak będzie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Noo można zwariować, ja z dwójką mam nieraz po czubek wszystkiego, ale jak patrzę wieczorem jak oboje ładnie śpią, to wszystkie nerwy przechodzą high five, też piję szybką kawkę po spacerze i czekam na lepszą część dnia tj. na powrót tżta z pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 15:59   #4173
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Kochana wielkie brawa, że tak ogarniasz Podziwiam razy sto!

Akada tak chodziłam do jednego lekarza niby dobry specjalista i dość młody. Dziś bardzo dokładnie robił usg i badał, okolo 40min. Niestety stwierdził, że nie ma poprawy - jest dysplazja lekka, ale na tym etapie już (po 12tż) patologiczna i zapisał ortezę 24h/dobę, tylko do kąpieli ściągać. Na mojej prowincji nic na NFZ nie można dostać, ale udało mi się na grupie, która poleciła mi jedna z mam właśnie z wizażu, odkupić prawie nową ortezę, bo dziecku błędnie wystawili diagnozę. Dziś kobieta ma wysłać, więc może jutro już będzie u mnie. Już mam stres jak młoda to przeżyje, jest już dość kumata i tak jak pisałam to typowy high need baby... słabo śpi w nocy, a w tej uprzęży to już w ogóle czuje, że będzie hardcore. Za 2 tygodnie znów mamy kontrolę. Zobaczę co powie po jej użyciu, ale pewnie to będzie za krótki czas... Głowa mnie tak boli, że zaraz mi pęknie. Cały dzień w nerwach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ja lubię zawsze skonsultować u kogoś innego, No, ale jak nie bardzo masz gdzie.... widziałam kiedyś dziewczynkę w takiej ortezie, ale jeździła już spacerówką, chyba jej zbytnio nie przeszkadzała. My mamy w poniedziałek drugą fizjo

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
My poszliśmy na plac zabaw. Szliśmy 40 minut, ignas podrodze 2 razy jadł . Ale bez tego byśmy szli i tak jakieś 30 minut. Na placu jadł kolejny raz a teraz jeżdżę wózkiem żeby tylko przespał całą naszą wyprawę. Wzięliśmy dostawkę. Córka siedziała a syn stał za nią. Nie powiem, że lekko było mi ich wszystkich pchać

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Brawo Ty, facet by nie ogarnął ;-) Mnie mąż ostatnio podziwiał z dwójką, on sam jeszcze nie był

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
My mamy wózek karmelowy i czarna ramę więc chyba kupię czarna mufke od Makaszka. Mam problem z dłońmi zawsze w zimę, Mąż też więc coś takiego się przyda na spacery.

Wszystkie na spacery to i my też. U nas pogoda piękna, czekam aż się Mala obudzi i też się wybierzemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak zwykłą czarną to bym chyba szukała jakąś super ciepłe z wełną, te z minky mnie nie przekonują

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Moja Oliwka ma też taki zalegający katar od kilku dni. Ale tylko po nocy i wieczorem a w ciągu dnia jest ok. I tak sobie myślę, że Tymek ma ten kaszel swój też tylko rano najbardziej i w nocy kaszlnie może ze dwa razy max. Poza tym zero gorączki czy złego samopoczucia.
No i może to po prostu wina sezonu grzewczego? Wietrzę oczywiście i w sypialniach kaloryfery poskręcane no ale sama nie wiem... Używa któraś z Was nawilżacza powietrza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nawilżacz i oczyszczacz Sharp od kiedy mieszkamy w centrum miasta, wcześniej tylko nawilżacz, po nocy o wiele lepiej, dodatkowo od kiedy mamy to urządzenie to storczyki pięknie mi kwitły ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 16:01   #4174
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny ja ogarniam jakoś tą moją bandę, ale kosztem zdrowia psychicznego. Dobrze, że Ignaś to na razie złote dziecko.
Wróciliśmy ze spaceru,ledwo żyję, dzieci głodne ale Ignacy na szczęście jeszcze śpi, więc ja piję szybką kawę a starszaki kłócą się w łazience o miejsce na sedesie



Oj, bardzo mi przykro, że nie ma poprawy z bioderkami. Ale pewnie ta orteza da szybkie efekty. A maluszki z reguły szybko się przyzwyczajają do takich rzeczy, więc u Was na pewno też tak będzie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

U nas też teraz nie ma kataru, więc może to od ulewania ( w nocy go nie odbijam a on ma skłonności do ulewania od czasu do czasu). Wilgoć mamy wysoką, kaloryfer zakręcony więc naprawdę nie wiem w czym rzecz. Może faktycznie w tym nabiale. Niektórzy tak reagują, a że mój najstarszy synek ma alergie to Ignaś jest w grupie ryzyka

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Hmmm no ja w nocy też nie odbijam! O kurczę nie pomyślałam o tym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 19:31   #4175
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Moja Oliwka ma też taki zalegający katar od kilku dni. Ale tylko po nocy i wieczorem a w ciągu dnia jest ok. I tak sobie myślę, że Tymek ma ten kaszel swój też tylko rano najbardziej i w nocy kaszlnie może ze dwa razy max. Poza tym zero gorączki czy złego samopoczucia.
No i może to po prostu wina sezonu grzewczego? Wietrzę oczywiście i w sypialniach kaloryfery poskręcane no ale sama nie wiem... Używa któraś z Was nawilżacza powietrza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja używam, ale jeszcze nie odpaliłam w tym sezonie. Sprawdzę jak działa, bo mam teraz miernik stopnia nawilżenia. Teraz jest 68%, ciekawe jak z nawilżaczem pokaże.

Dreaming, ja nosiłam taką ortezę z szyną jak byłam niemowlakiem, później nie miałam już żadnych problemów z biodrami. Na pewno będzie wszystko dobrze, nie martw się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 19:40   #4176
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Czekam na te ortezę i zobaczymy jak to będzie...
U nas stan podgoraczkowy po szczepieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 20:01   #4177
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Czekam na te ortezę i zobaczymy jak to będzie...
U nas stan podgoraczkowy po szczepieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ściskam Was i trzymam kciuki za malutką, żeby temperatura zeszła i orteza pomogła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-22, 20:40   #4178
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

U nas tez. Termometr wariowal i pokazywal od 37.5 do 39 c. Zbilam paracetanolem. A tak to mala caly dzien spi. Ale zestresowalam sie ta goraczka mimo ze wiedzialam ze moze sie pojawic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 08:07   #4179
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cześć
U nas dziś piękna noc. Kornelek jadł o 22:00, później 04:30 i teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 08:15   #4180
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam że te mufki nowe tyle sobie kosztują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dostałam na baby shower jeszcze z córką i super się sprawdza! A sama pewnie rzeczywiście bym nie kupiła

U nas wczoraj znów noszenie i bujanie od 24 do 2, ostatnio tak co noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 08:47   #4181
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć
U nas dziś piękna noc. Kornelek jadł o 22:00, później 04:30 i teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To u nas podobnie 21:30/3:30 tyle ze rano juz czesciej bo 5 i 7:30


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-23, 08:53   #4182
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ja używam, ale jeszcze nie odpaliłam w tym sezonie. Sprawdzę jak działa, bo mam teraz miernik stopnia nawilżenia. Teraz jest 68%, ciekawe jak z nawilżaczem pokaże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy poniżej 60% i już używamy mimo, że mało włączamy grzejniki, ale powietrze już chyba gorsze więc oczyszczamy przy okazji

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć
U nas dziś piękna noc. Kornelek jadł o 22:00, później 04:30 i teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo, niech inne dzieciaczki biorą przykład

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Ja dostałam na baby shower jeszcze z córką i super się sprawdza! A sama pewnie rzeczywiście bym nie kupiła

U nas wczoraj znów noszenie i bujanie od 24 do 2, ostatnio tak co noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurczę, trochę straszysz bo Twoje chyba najstarsze ...

Dziewczyny mam taki wk...w od wczorajszego wieczora, ja już na szczęście więcej dzieci nie planuje, ale mam córki i nie wyobrażam sobie żeby były zmuszane do rodzenia śmiertelnie chorych zdeformowanych dzieci bo ktoś ma takie poglądy chce żeby miały wybór :-(
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 08:57   #4183
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
My mamy poniżej 60% i już używamy mimo, że mało włączamy grzejniki, ale powietrze już chyba gorsze więc oczyszczamy przy okazji



Brawo, niech inne dzieciaczki biorą przykład



O kurczę, trochę straszysz bo Twoje chyba najstarsze ...

Dziewczyny mam taki wk...w od wczorajszego wieczora, ja już na szczęście więcej dzieci nie planuje, ale mam córki i nie wyobrażam sobie żeby były zmuszane do rodzenia śmiertelnie chorych zdeformowanych dzieci bo ktoś ma takie poglądy chce żeby miały wybór :-(
Ja też nie mogłam spać w nocy przez przez to wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 09:07   #4184
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ściskam Was i trzymam kciuki za malutką, żeby temperatura zeszła i orteza pomogła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki kochana! Na szczęście po paracetamolu temperatura spadła i noc była w miarę spokojna. Niestety orteza dziś nie dojdzie, bo dopiero pół godziny temu kurier odebrał ją z paczkomatu od tamtej Pani, chociaż nadala paczkę wczoraj po 15.00 także weekend już mamy w plecy...
Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
U nas tez. Termometr wariowal i pokazywal od 37.5 do 39 c. Zbilam paracetanolem. A tak to mala caly dzien spi. Ale zestresowalam sie ta goraczka mimo ze wiedzialam ze moze sie pojawic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też zawsze się stresuje jak u dziecka pojawia się temperatura, bo to nigdy niewiadomo co będzie... Ale na szczęście lek pomógł, więc super.
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć
U nas dziś piękna noc. Kornelek jadł o 22:00, później 04:30 i teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow! Zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja też nie mogłam spać w nocy przez przez to wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo... Dużo myśli! I jeszcze siostra mojego ojca ma koronawirusa - wczoraj miała wymaz i po 23.00 dostała SMS że jest pozytywny, ma czekać na info z sanepidu i pozostać w izolacji. W niedzielę była u nas na chrzcinach... od wtorku miała objawy jak grypa i niestety to ten głupi wirus. Dziś 5 dzień od kiedy mieliśmy z nią kontakt (niby nawet się nie dotykalismy), więc chyba już byśmy mieli objawy jak coś. Całą noc o tym myślałam! Mam nadzieję, że sanepid nie da nas w kwarantanne, bo już i tak za późno raczej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 09:40   #4185
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 689
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

dzień dobry
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Ja dostałam na baby shower jeszcze z córką i super się sprawdza! A sama pewnie rzeczywiście bym nie kupiła

U nas wczoraj znów noszenie i bujanie od 24 do 2, ostatnio tak co noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj biedna dokucza mu coś czy po prostu się budzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 12:25   #4186
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dreaming trzymam kciuki oby orteza szybko doszła i pomogła.
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć
U nas dziś piękna noc. Kornelek jadł o 22:00, później 04:30 i teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas ostatnio często są takie noce.
Tylko coś wieczory nam się zepsuły. Zawsze kąpałam, karmiłam i szedł spać. A teraz odkładam i oczy jak 5 zł, marudzenie...


No i pięknie! Od jutra zamknięte restauracje. Obiad po chrzcinach się nie odbędzie. Taka jestem wściekła.
Musimy teraz jechać na zakupy i na szybko gotować w domu.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 12:27   #4187
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Hej

U nas wczoraj ciężki wieczór, małej chyba pierwszy raz dokuczał brzuszek, nie robiła kupki cały dzień, prężyła się i bardzo płakała. Possała cyca, dostała trochę w butli i w końcu tż ją nosił z 3 godziny aż zasnęła bidulka co jakiś czas popłakując Ale jak zasnęła o 22 tak ja ją obudziłam po 6 bo myślałam że mi piersi wybuchną



Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Czekam na te ortezę i zobaczymy jak to będzie...
U nas stan podgoraczkowy po szczepieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki Kochana żeby orteza pomogła I super, że po nocy gorączka ustąpiła


Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taki wk...w od wczorajszego wieczora, ja już na szczęście więcej dzieci nie planuje, ale mam córki i nie wyobrażam sobie żeby były zmuszane do rodzenia śmiertelnie chorych zdeformowanych dzieci bo ktoś ma takie poglądy chce żeby miały wybór :-(
Mam to samo i zaczynam poważnie rozważać wyjazd z Polski...




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 12:36   #4188
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Dzięki kochana! Na szczęście po paracetamolu temperatura spadła i noc była w miarę spokojna. Niestety orteza dziś nie dojdzie, bo dopiero pół godziny temu kurier odebrał ją z paczkomatu od tamtej Pani, chociaż nadala paczkę wczoraj po 15.00 także weekend już mamy w plecy...Ja też zawsze się stresuje jak u dziecka pojawia się temperatura, bo to nigdy niewiadomo co będzie... Ale na szczęście lek pomógł, więc super.Wow! Zazdroszczę Ja tak samo... Dużo myśli! I jeszcze siostra mojego ojca ma koronawirusa - wczoraj miała wymaz i po 23.00 dostała SMS że jest pozytywny, ma czekać na info z sanepidu i pozostać w izolacji. W niedzielę była u nas na chrzcinach... od wtorku miała objawy jak grypa i niestety to ten głupi wirus. Dziś 5 dzień od kiedy mieliśmy z nią kontakt (niby nawet się nie dotykalismy), więc chyba już byśmy mieli objawy jak coś. Całą noc o tym myślałam! Mam nadzieję, że sanepid nie da nas w kwarantanne, bo już i tak za późno raczej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki by bylo dobrze ! Na pocieszenie powiem , ze ja dwa razy mialam kontak z osoba ,ktora kilka dni pozniej byla chora i nie zarazilam sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 12:37   #4189
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość


No i pięknie! Od jutra zamknięte restauracje. Obiad po chrzcinach się nie odbędzie. Taka jestem wściekła.
Musimy teraz jechać na zakupy i na szybko gotować w domu.
Współczuje, jak tak można z dnia na dzień...Wy musicie na szybko robić zakupy a restauracja pewnie ma już produkty kupione A na wynos nie można ?
akada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-23, 13:49   #4190
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Feli, możecie zamówić catering. My też to rozważamy, tylko nie wiem jak z kościołem... Wszystkiego mamy się dowiedzieć na spotkaniu tydzień przed chrztem dopiero.. Poza tym o ile sama nie boję się wirusa, to jednak o dziadków się martwię i nie wybaczyłabym sobie, gdyby im się coś stało przez to że przyjechali na chrzest. Nie wiem co robić, mąż wróci z pracy to pogadamy. Właśnie wczoraj zrobiłam sama zaproszenia..bez daty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 14:14   #4191
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Restauracja od jutra zamknięta... Właścicielka mówiła, że jeszcze nie zamówili towaru, więc nie będą stratni.
Szykujemy sami, nie szukamy już cateringu.
Wieczorem idziemy do księdza.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 14:25   #4192
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Dreaming trzymam kciuki oby orteza szybko doszła i pomogła.
U nas ostatnio często są takie noce.
Tylko coś wieczory nam się zepsuły. Zawsze kąpałam, karmiłam i szedł spać. A teraz odkładam i oczy jak 5 zł, marudzenie...


No i pięknie! Od jutra zamknięte restauracje. Obiad po chrzcinach się nie odbędzie. Taka jestem wściekła.
Musimy teraz jechać na zakupy i na szybko gotować w domu.
No, u nas też wieczory kiepskie, ale to już się przyzwyczaiłam.
Ojej, jaka lipa z tymi restauracjami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 20:18   #4193
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja tez sie przyzwyczailam do usypiania do 23. Do tego stopnia ze jak raz zasnela kolo 19 to nie wiedzialam co ze soba poczac 🤣

Przyszlam pokazac tablice manipulacyjna co zrobilismy sami na roczek coreczki kuzynki. Podliczalam i calosc wyszla 110 zl (ale kupowalam wszystko podwojnie bo chce tez od razu Emilce zrobic, wiec najwiekszy koszt czyli deska podzielilam na dwa , bo kupilismy dluga i przepilowalismy). Tam gdzie jest wlacznik w krate jest swiatelko na baterie co sie swieci

received_3498869160199983.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 21:02   #4194
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja tez sie przyzwyczailam do usypiania do 23. Do tego stopnia ze jak raz zasnela kolo 19 to nie wiedzialam co ze soba poczac

Przyszlam pokazac tablice manipulacyjna co zrobilismy sami na roczek coreczki kuzynki. Podliczalam i calosc wyszla 110 zl (ale kupowalam wszystko podwojnie bo chce tez od razu Emilce zrobic, wiec najwiekszy koszt czyli deska podzielilam na dwa , bo kupilismy dluga i przepilowalismy). Tam gdzie jest wlacznik w krate jest swiatelko na baterie co sie swieci

Załącznik 7730800

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super tablica.
My też z mężem robiliśmy na poprzednie Święta, ale jakoś drożej nas wyniosła. Aż przestałam się dziwić, że te tablice są takie drogie gdy doliczy się jeszcze czyjąś robociznę itp


Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Załącznik 7730816
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-24, 12:22   #4195
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cześć dziewczyny! Noo spacer w chuście to jest to 2 h bez ani jednej pobudki, chociaż starszak strasznie krzyczał z radości, że poszliśmy na huśtawki i dłuższy spacer


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-24, 15:13   #4196
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Roselyn fajny prezent myślę, że my też naszej małej coś takiego zrobimy sami

Dzień dobry! Jak tam u Pań samopoczucie? Jak dzieciaczki? Moja w dziś śpioch. Zaczęła dzień o 4.45 - wręczyła tatusiowi i poszłam spać do 8.00 🤭 potem babcia wzięła na 2 godzinny spacer bo ja sprzątałam, wróciły zjedlismy obiad i znów mała ma drzemke. A ja zamulam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-24, 16:37   #4197
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

U nas dziś gorzej, młody nie chce spać, tylko rączki, noszenie i bujanie. Ogarniamy chatę z mężem w wolnych minutach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-25, 18:30   #4198
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 689
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

ale dziś był piękny dzień
Młoda spała na podwórku w wózku 4 godziny
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-25, 20:56   #4199
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

U nas dzis po raz pierwszy byly cyrki na spacerze. Najpierw ja na nioslam, potem maz, potem karmilam na jakiejs lawcea maz zaslanial od wiatru, a potem na rekach do domu.
A ludzi na morzem tluuuumy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-25, 21:46   #4200
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Na Mazurach w lasach i nad wodą to samo - pełno ludzi, ale co się dziwić skoro dziś była taka piękna pogoda też korzystaliśmy.

Przez zmianę czasu mała poszła spać już na noc o 20.30, więc pewnie zaraz wstanie... Oby tylko zjeść... Ja też chyba się kładę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-09 13:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.