Mamy sierpniowe 2020 cz. 2 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-03, 19:38   #4351
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Ja nie mam właśnie pomysłu na prezent. Dużo zabawek mamy po starszej. Pewnie kupimy jakiś drobiazg. Może jakieś fajne gryzaki albo jakaś zabawkę do raczkowania...U nas podobnie z tymi rączkami. Hania będzie miała w piątek 12 tyg i planujemy się przejść w końcu do fizjo żeby sprawdzić czy wszytsko ok

Ja w nocy karmię na siedząco. To karmienie trwa max 10 min, Hania zje i zasypia mi na rekach, odkładam do kołyski i śpi. A jak trzeba lulac to budzę męża (o ile nie ma nocki)

Pampersa w nocy już tez od dawna nie zmieniam. Nawet niczym nie smaruje pupy. Nie ma całe szczęście żadnych problemów

No i używamy Lupilu z Lidla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O to tak jak u nas z karmieniem :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 20:08   #4352
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
A nie sorki, my też używamy activ baby, pomyślałam jedno, a napisałam drugie.
Premium używałam tylko w szpitalu, tę paczkę za 1 gr z Rossmanna.
A ostatnio dostałam maila, że mogę odebrać szczoteczki do zębów dla dzieci za 1 gr. Chyba długo nam się nie przydadzą.
Przy starszaku używamy naprzemiennie pampers premium care pieluchy i pantsy pampers te zwykłe. Dla mnie jest duża różnica pomiędzy nimi, jednak premium lepiej wypadają. Co tu dużo mówić, zwykłe po jakimś czasie czuć lekko moczem przy zbliżeniu nosa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 20:10   #4353
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

My tez lupilu
Karmie z reguly lezac polowa ciala w jej dostawce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 21:39   #4354
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez literka28 Pokaż wiadomość
A my znow na fun & fit i zadowoleni jestesmy w koncu nic nam nigdzie nie wycieka i sa cienkie, ale chlonne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A widzisz. My stwierdziliśmy, że może dla dziewczynki byłyby dobre, u chłopca nie nadążają łapać.
Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
BLW nie wyklucza podawania kaszek, można je podawać jako kulki, kostki, w kubeczku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem wiem, dlatego napisałam dużymi literami, bo tu chodzi o "tradycyjne" rozumienie kaszki.
Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
My tez lupilu
Karmie z reguly lezac polowa ciala w jej dostawce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A Lupilu jest jeden rodzaj czy są różne?

Synek śpi z nami, ale w kokonie. Wstaję do karmienia i karmię w fotelu, bo Mały ma wtedy lepsza pozycję, tak trochę na skos, główką wyżej. Poza tym chyba mi teraz z kolei za szybko leci pokarm i muchę być trochę bardziej odchylona niż pochylona, bo inaczej dziecko się denerwuje.. Teraz krótko je, parę minut i odkładam i śpi. Pieluchę czasem zmieniam, czasem ponoszę jak jest niespokojny, żeby nie ulał. Zdarza się, że karmię w łóżku na leżąco, wtedy wychylam się połową ciała do jego kokonu żeby sięgnąć cyckiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 21:54   #4355
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

u nas Młoda śpi w swoim łóżeczku, w nocy karmię na naszym łóżku na siedząco i odkładam do łóżeczka po karmieniu. pieluszkę zmieniam tylko przy kupie (czasem jeszcze zdarzy się jej w nocy zrobić).
używany zamiennie papmers premium care, lupilu i złote dady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 22:56   #4356
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
A widzisz. My stwierdziliśmy, że może dla dziewczynki byłyby dobre, u chłopca nie nadążają łapać.Wiem wiem, dlatego napisałam dużymi literami, bo tu chodzi o "tradycyjne" rozumienie kaszki.A Lupilu jest jeden rodzaj czy są różne?

Synek śpi z nami, ale w kokonie. Wstaję do karmienia i karmię w fotelu, bo Mały ma wtedy lepsza pozycję, tak trochę na skos, główką wyżej. Poza tym chyba mi teraz z kolei za szybko leci pokarm i muchę być trochę bardziej odchylona niż pochylona, bo inaczej dziecko się denerwuje.. Teraz krótko je, parę minut i odkładam i śpi. Pieluchę czasem zmieniam, czasem ponoszę jak jest niespokojny, żeby nie ulał. Zdarza się, że karmię w łóżku na leżąco, wtedy wychylam się połową ciała do jego kokonu żeby sięgnąć cyckiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi sie ze jeden.
Teraz podobno je ulepszyli i czasem zdazaja sie te z starszej partii jeszcze a czasem nowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 06:18   #4357
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

U nas młoda do 2-3.00 śpi w łóżeczku, biorę ja do karmienia na siedząco na naszym łóżku i z reguły udaje się odłożyć, czasem muszę rękę wsadzic między szczebelki i przytrzymać smoczek lub włączyć odgłos jadącego pociągu. Ale już po drugiej pobudce biorę do łóżka, bo z reguły nie mam siły siedzieć i wtedy już daje na leżąco i ona albo je albo śpi przytulona do piersi albo się kręci Teraz e tej ortezie to ciężko... zwykle z łóżka wychodzimy 6.30-45 bo starsza trzeba ogarnąć do szkoły i zawieźć. Właśnie zaraz się zbieramy do wyjścia. Pogoda zgniłojesienna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-04, 06:56   #4358
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Oj literka, macie koronę?


Baby blues, póki co będę go obserwować, nie wydaje mi się, że to wnm, bo poza tym rozwija się prawidłowo. Poczekam, zobaczę. W razie wątpliwości będę reagować.


Tak piszecie, że śpicie razem z dziećmi i nie wiecie jak często jedzą. I zastanawiam się jak to wygląda. One same sobie chwytają pierś, podczas gdy Wy śpicie?
Mój śpi w łóżeczku i jak się budzi to wstaję i karmię go na siedząco. I tak myślę, że jakbyśmy spali razem, to i tak musiałabym się obudzić, żeby wyjąć pierś, podać mu i czuwać kiedy skończy jeść, żeby znowu się ubrać, bo zdarza się, że cieknie mi w nocy z piersi.
U nas wygląda to tak, że Leo często właściwie śpi z moją piersią w buzi więc nie orientuje się kiedy je. Czasem też po prostu śpi bardzo blisko niej więc jak tylko coś zakwili w nocy, to mimowolnie, za bardzo się sama nie budząc, mu tą pierś podaję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 06:59   #4359
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez literka28 Pokaż wiadomość
Tak maz pozytywny... tzn nic mu juz nie jest. Bylismy pewni ze ma zwykle przeziebienie, ale stwierdzilismy ze do pracy bezsensu zeby chodzil bo jeszcze cos powazniejszego zlapie, a tu lekarka uparla sie na test i wynik pozytywny Maja przez jedna dobe miala goraczke, ale tez oznaki jakby jej zeby szly.. wczoraj bez goraczki ale marudna a dzisiaj juz normalna. Walczymy z katarkiem, inhalator do nas jedzie.
Tez sobie nie wyobrazam jakby to mialo wygladac szczegolnie ze mam male piersi u nas tak samo biore ja na rece karmie na siedzaco u nas to raz dwa idzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zdrowia dla was!

Ja piersi nie mam właściwie w ogóle ale dajemy radę z córką tak samo spałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
A nie sorki, my też używamy activ baby, pomyślałam jedno, a napisałam drugie.
Premium używałam tylko w szpitalu, tę paczkę za 1 gr z Rossmanna.
A ostatnio dostałam maila, że mogę odebrać szczoteczki do zębów dla dzieci za 1 gr. Chyba długo nam się nie przydadzą.
Szczoteczka jest potrzebna od pierwszego zabka, to to może wcale nie być tak daleko
Nasza starsza na pół roku miała pierwsze dwa zęby.

Pampersów używamy lupilu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 08:23   #4360
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Zdrowia dla was!

Ja piersi nie mam właściwie w ogóle ale dajemy radę z córką tak samo spałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Szczoteczka jest potrzebna od pierwszego zabka, to to może wcale nie być tak daleko
Nasza starsza na pół roku miała pierwsze dwa zęby.

Pampersów używamy lupilu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i spanie z dziećmi jest po prostu przyjemne

My nie mamy preferencji co do pieluch, używamy naprzemiennie pampersy, dady i lupilu, zależy w którym sklepie akurat jesteśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 09:02   #4361
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Potwierdzam, że spanie z dziećmi jest przyjemne. Tylko jeszcze nie wiem jak to zrobić, żebyśmy z mężem też mogli mieć przestrzeń na swoje przyjemności . Powoli obieram taką taktykę, że kładę Małego do spania wieczorem do jego łóżeczka, a dopiero w nocy, po pierwszym karmieniu idzie do nas. A jak to jest u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-04, 09:02   #4362
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dzieki temu wieczorem posunelam troche na przod moj pomysl na mini biznes bo tak sie w☠☠☠☠ilam ze dostaje tak malo kasy na macierzynskim ,ze wymyslilam ze bede robic albumy dla dzieci. Jak nie wypali to obdaruje nimi rodzine

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia z biznesem ! A jak Wasz wynik moczu ?

Cytat:
Napisane przez literka28 Pokaż wiadomość
Mojego meza tylko bolala glowa i mial temp max 37,5!!!! I tez dostal skierowanie ... bo bol glowy to jeden z objawow.. watpie zebyscie nie dostali.. i wogole dziwnie bo na stronie diagnostyki jeszcze wyniku nie ma, a na pacjent gov pl tak..

U nas pierworodna wiec graciarnia czas start wy macie wieksze wyzwanie haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zdrówka ! Nie polecam graciarni ;-) lepiej niech się wszyscy na coś składają. Z takich nie trafionych i nie chcianych prezentów u nas się „wala” hula kula, za to fajna była taka duża kostka edukacyjna z dumela

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
My tylko pampers premium care używamy sprawdzone, nigdy nie przeciekają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na nie stać używamy tylko na noc i czasem wyjątkowo w dzień jak gdzieś wychodzimy, tak to zwykle pampersy

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
A nie sorki, my też używamy activ baby, pomyślałam jedno, a napisałam drugie.
Premium używałam tylko w szpitalu, tę paczkę za 1 gr z Rossmanna.
A ostatnio dostałam maila, że mogę odebrać szczoteczki do zębów dla dzieci za 1 gr. Chyba długo nam się nie przydadzą.
Tymi szczoteczkami młodsza się bawiła i używała jak gryzaki ;-)

Z drobnych prezentów polecam książeczki sensoryczne, za zdjęciu ulubione starszej córki

Dzień zaczęliśmy fatalnie przed 6
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8A003423-20F6-4C4D-81D5-B0F3106BB4C4.jpg (156,3 KB, 53 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 09:27   #4363
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Akada no to piąteczka. My dziś nie śpimy od 5:30.
Pogoda też jest tak beznadziejna, że chce się tylko spać. Chciałam dziś z Małym pojechać na zakupy, ale widzę że znowu nic z tego. Siedzimy więc 3 dzień w domu.
Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że spanie z dziećmi jest przyjemne. Tylko jeszcze nie wiem jak to zrobić, żebyśmy z mężem też mogli mieć przestrzeń na swoje przyjemności . Powoli obieram taką taktykę, że kładę Małego do spania wieczorem do jego łóżeczka, a dopiero w nocy, po pierwszym karmieniu idzie do nas. A jak to jest u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak śpię z synem, to jestem bardzo czujna i nie umiem głęboko zasnąć. Boję się, że go nakryję kołdrą albo niechcący uderzę.
Dlatego też całą noc śpimy osobno. My z mężem w łóżku, a malutki w łóżeczku. Bierzemy go do siebie tylko rano jak już się obudzi i razem się bawimy, albo jeszcze przysypiamy.
Na szczęście udaje się póki co zazwyczaj go odkładać po karmieniu do łóżeczka i ładnie śpi.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 11:25   #4364
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Akada no to piąteczka. My dziś nie śpimy od 5:30.
Pogoda też jest tak beznadziejna, że chce się tylko spać. Chciałam dziś z Małym pojechać na zakupy, ale widzę że znowu nic z tego. Siedzimy więc 3 dzień w domu.
Ja jak śpię z synem, to jestem bardzo czujna i nie umiem głęboko zasnąć. Boję się, że go nakryję kołdrą albo niechcący uderzę.
Dlatego też całą noc śpimy osobno. My z mężem w łóżku, a malutki w łóżeczku. Bierzemy go do siebie tylko rano jak już się obudzi i razem się bawimy, albo jeszcze przysypiamy.
Na szczęście udaje się póki co zazwyczaj go odkładać po karmieniu do łóżeczka i ładnie śpi.
Ja też się boję, że go zgniotę (chociaż podobno to niemożliwe), dlatego śpi naszym łóżku w gniazdku, pod swoim kocykiem. I chyba do tego spania razem bardziej przyzwyczaiłam się ja niż Mały .

U nas też pogoda kiepska, ale zawsze staramy się wyjść na spacer. Dziś jeszcze nie byliśmy, bo Synuś zasnął o 10 i śpi do teraz.. Zrobiłam pranie, upiekłam chałki i cebularze, zrobiłam porządki w szafce z pościelą i w kuchni.. Teraz jem i czekam aż się obudzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 11:39   #4365
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Nasz maluszek śpi w łóżeczku od pierwszego dnia po wyjściu ze szpitala. Na karmienie biorę do łóżka i zazwyczaj przysnę z nim, czasem nawet dość długo. Karmię na wpół leżąco. Z maluchem całą noc chyba bym się nie wyspała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 11:48   #4366
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

U nas od 3 dni pada, to żadna przyjemność z moknięcia i spacerowania.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 13:30   #4367
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
U nas od 3 dni pada, to żadna przyjemność z moknięcia i spacerowania.
No jak non stop pada to faktycznie bez sensu.. Chociaż ja to lubię nawet w deszczu, ale szkoda wózka żeby mokł.

Mój Maluszek dostał wczoraj ten gryzak grzybek mombella i podoba mu się. Tak ładnie go trzyma i akurat wszystko do buzi teraz wkłada, więc jest jak znalazł. Macie więcej takich gadżetów do polecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 15:54   #4368
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Akada też mamy te książeczki. Są już wiekowe, obeszły wszystkie dzieci w rodzinie i wróciły spowrotem do nas fajnie można się nimi pobawić z dzieckiem "czytając" i dotykając

Catherrine ja robię podobnie jak Ty - czyli pół nocy mała w łóżeczku a reszta z nami, a raczej ze mną, bo mąż zwykle dezerteruje na kanapę Gryzak jest super, u nas też w użyciu. Teraz na czasie też spirala sensoryczna balibazoo chyba już tu się pojawiała też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 16:49   #4369
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Akada też mamy te książeczki. Są już wiekowe, obeszły wszystkie dzieci w rodzinie i wróciły spowrotem do nas fajnie można się nimi pobawić z dzieckiem "czytając" i dotykając

Catherrine ja robię podobnie jak Ty - czyli pół nocy mała w łóżeczku a reszta z nami, a raczej ze mną, bo mąż zwykle dezerteruje na kanapę Gryzak jest super, u nas też w użyciu. Teraz na czasie też spirala sensoryczna balibazoo chyba już tu się pojawiała też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakiej marki te książeczki polecasz?

A jak używacie te spiralki? Nam na razie niewygodnie się tym bawić, trzebaby gdzieś zawiesić. Raz zawiesiłam na tych drążkach od maty edukacyjnej to było lepiej, a tak to jeszcze słabo się tym interesuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-04, 19:02   #4370
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Akada też mamy te książeczki. Są już wiekowe, obeszły wszystkie dzieci w rodzinie i wróciły spowrotem do nas fajnie można się nimi pobawić z dzieckiem "czytając" i dotykając

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiedziałam, że one takie wiekowe ;-) kupiłam 3 lata temu w biedronce, niestety są 4 ja mam tylko 3, a uwielbiam mieć komplet.

Dzisiaj doszła do mnie paczka z Olx kultowych onomato

Jest mnóstwo super książeczek już nie dostępnych np z wydawnictwa olesiejuk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CA90E580-1DB6-4E7A-9E66-9FC823B0DFF8.jpg (154,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C61DD274-6A54-400D-B60D-7426901E4299.jpg (129,9 KB, 54 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 19:21   #4371
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
A jakiej marki te książeczki polecasz?

A jak używacie te spiralki? Nam na razie niewygodnie się tym bawić, trzebaby gdzieś zawiesić. Raz zawiesiłam na tych drążkach od maty edukacyjnej to było lepiej, a tak to jeszcze słabo się tym interesuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zapałętałam na łóżeczku. Patrzy i zaciesza, gdy leży. Z drugiej strony łóżeczka ma szumisia zawieszonego i często z 15 minut gada z tym miśkiem. Do tego karuzelka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 19:37   #4372
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja polecam oball super dla dziecka do cwiczebia chwytu i lapania.

A w ogole same dobre wiesci u nas. Drugo posiew moczu wyszedl ujemny, wiec poprostu ta pierwsza probka musiala byc zanieczyszczona, a fizjoterapeuta stwierdzila ogromna poprawa. Mowi ze juz nawet ciezko stwoerdzic na ktora strona byla ta asymetria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 19:51   #4373
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja zapałętałam na łóżeczku. Patrzy i zaciesza, gdy leży. Z drugiej strony łóżeczka ma szumisia zawieszonego i często z 15 minut gada z tym miśkiem. Do tego karuzelka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak wisi, synek patrzy, ale właśnie nie może za bardzo sobie łapać wtedy No trudno,na razie tak ma być, wraz z rozwojem dziecka będzie lepiej
Haha, mój gada z karuzelką
Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja polecam oball super dla dziecka do cwiczebia chwytu i lapania.

A w ogole same dobre wiesci u nas. Drugo posiew moczu wyszedl ujemny, wiec poprostu ta pierwsza probka musiala byc zanieczyszczona, a fizjoterapeuta stwierdzila ogromna poprawa. Mowi ze juz nawet ciezko stwoerdzic na ktora strona byla ta asymetria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że wszystko dobrze z malutką!

Też polecam oball

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 19:52   #4374
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja zapałętałam na łóżeczku. Patrzy i zaciesza, gdy leży. Z drugiej strony łóżeczka ma szumisia zawieszonego i często z 15 minut gada z tym miśkiem. Do tego karuzelka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdro, u nas lubi gadać, ale do nas. Dobrze, że chociaż starsza już gada do siebie to znaczy do swoich misów i lalek ;-)

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja polecam oball super dla dziecka do cwiczebia chwytu i lapania.

A w ogole same dobre wiesci u nas. Drugo posiew moczu wyszedl ujemny, wiec poprostu ta pierwsza probka musiala byc zanieczyszczona, a fizjoterapeuta stwierdzila ogromna poprawa. Mowi ze juz nawet ciezko stwoerdzic na ktora strona byla ta asymetria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wieści
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 05:20   #4375
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dziewczyny co na katar u takich maluchów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 06:15   #4376
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja polecam oball super dla dziecka do cwiczebia chwytu i lapania.

A w ogole same dobre wiesci u nas. Drugo posiew moczu wyszedl ujemny, wiec poprostu ta pierwsza probka musiala byc zanieczyszczona, a fizjoterapeuta stwierdzila ogromna poprawa. Mowi ze juz nawet ciezko stwoerdzic na ktora strona byla ta asymetria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wieści!
Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Dziewczyny co na katar u takich maluchów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My stosowalismy wodę morską i aromactiv na ubranko zamiast inhalacji.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 07:18   #4377
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Dziewczyny co na katar u takich maluchów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inhalacje solą fizjologiczną, woda morska w sprayu, maść majerankowa pod nosek

Catherrine my mamy książeczkę kontrastowa Czu Czu Starter Malucha i te co Akada pokazywala seria ksiazeczek dotykanek "Moje pierwsze" i tam jest 123, Słowa, Kolory, Kształty wydawnictwo Olesiejuk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 07:27   #4378
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Dziewczyny co na katar u takich maluchów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Woda morska, maść majerankowa.
Wczoraj jeszcze lekarz nam polecił spray do nosa Ectoclarin, on nie uzależnia tak jak inne krople do nosa i można stosować u dzieci pow. 1 ms.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 09:27   #4379
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Woda morska, maść majerankowa.
Wczoraj jeszcze lekarz nam polecił spray do nosa Ectoclarin, on nie uzależnia tak jak inne krople do nosa i można stosować u dzieci pow. 1 ms.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapisuje sobie, dzięki Czy któraś z Was podaje wit C ? My bierzemy i pomyślałam żeby Oliwii kupić Juvit C, przy okazji na układ moczowy też nie zaszkodzi ...
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 10:49   #4380
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Zapisuje sobie, dzięki Czy któraś z Was podaje wit C ? My bierzemy i pomyślałam żeby Oliwii kupić Juvit C, przy okazji na układ moczowy też nie zaszkodzi ...
Akada, Oliwce wczoraj lekarz zalecił brać wit. C też ale tylko w czasie infekcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-09 13:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.