Drogeria internetowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-29, 17:52   #1
Julitta5991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4

Drogeria internetowa


Witam wraz z moim mężczyzna planujemy otworzyć internetowa drogerie wszystko jest na dobrej drodze natomiast chciałam się zwrócić do was kochane z pytaniem jakie kosmetyki najczęściej zamawiać ie z drogerii internetowych bądź jakie marki. Macie może jakieś sugestie jakich kosmetyków ciężko dostać bądź jest mało co takiego powoduje że ponownie robicie zakupy w danych drogeriach może jest coś co wam przeszkadza lub przyciąga Dziękuję z góry za każde odpowiedzi naprawdę zależy mi na waszym opiniach i sugestiach Pozdrawiam cieplutko
Julitta5991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 18:52   #2
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Drogeria internetowa

Co do kosmetyków to trochę wzorowalabym się na KWC, tam są najpopularniejsze i czasem najlepsze w swojej dziedzinie. Mnie do drogerii przyciąga cena Revlon Colorstay na przykład. A gdyby był też dostępny Beauty Blender to by było super. Ale to chyba produkt zarezerwowany dla Sephory? No i jeszcze co raz większą popularnosc zdobywają kosmetyki o dobrych składach. Samodzielne wyselekcjonowane naprawdę zdrowych i naturalnych szamponów, kremów i mydeł wydaje się fajnym rozwiązaniem.

Co do ogólnych czynników przyciągających do e-sklepu to na pewno darmowa wysyłka niezależnie od wartości zamówienia. Wysyłka z dnia na dzień, intuicyjna i łatwa w obsłudze strona. Możliwość zamawiania bez konieczności rejestracji. Jakieś próbki też są miłym akcentem kształtującym pozytywny wizerunek.

Czy uda Ci się zdobyć towar w takiej cenie, aby sprzedawać go w konkurencyjnych cenach i jeszcze na tym zarabiać? Drogeria wydaje mi się szalenie szeroką pod względem asortymentu branżą i zatowarowanie w poszukiwane produkty może pochłonąć ogrom pieniędzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 19:25   #3
Julitta5991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Drogeria internetowa

Co do kosmetyków naturalnych zastanawiałam się nad markami mniej znanymi również z rynku regionalnego oczywiście o wyselekcjonowanych składach, jak i kosmetykach do makijazu, które nie muszą być cenowo z wysokiej półki a są również dobre i wypróbowane. Zależy mi też na dobrych swatchach kosmetyków. Jeżeli chodzi o próbki myślę że z tym dużego problemu nie ma, gorzej z cenami które będą konkurować z innymi drogeriami to prawda kosmetyki i drogerie kosmetyczne to temat rzeka i powstaje ich coraz więcej natomiast jestem z zawodu kosmetyczka i praca w salonie kosmetycznym nie daje mi tyle zadowolenia co praca z samymi kosmetykami. Pozdrawiam
Julitta5991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 20:01   #4
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Drogeria internetowa

Ugadujac się z dostawcami kosmetycznymi i wprowadzając marki do systemu będziesz miała bardziej satysfakcjonujący kontakt z kosmetykami? Przepraszam że tak wypytuje ale sama pracuje w podobnym miejscu i widzę jaka to skomplikowana i szeroka branża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 20:48   #5
Julitta5991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Drogeria internetowa

Powiem tak przed ostatnią praca czyli praca w salonie kosmetycznym miałam styczność pracy w hurtowni kosmetycznej gdzie miałam fajny kontakt z klientami i bardzo mi się ta praca podobała natomiast po przepracowania kilku lat w salonie kosmetycznym zajmującym się zabiegami i głównie pielęgnacja ciała zrozumiałam ze to jednak nie to co bym chciała robić nie ma problemu jestem otwarta na pytania
Julitta5991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 12:24   #6
Dicuv
Przyczajenie
 
Avatar Dicuv
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 3
Dot.: Drogeria internetowa

Przez pewien czas prowadziłam takowy sklep. Jeśli od początku się tego dobrze nie zacznie, później nie jest kolorowo. Gdy zaczynałam różne spisy, bazy danych, nie tylko klientów ale i produktów robiłam i dodawałam do systemu sama. No do najciekawszych zajęć to nie należy. Nie popełnij tego błędu i postaw na jakiś dobry system, co by ci się lepiej całość prowadziło. Jeżeli dodatkowo chciałabyś prowadzić sprzedaż na allegro, sprawdź /reklama/. Aplikacja ta świetnie potrafi połączyć to w jedną całość.
__________________

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2017-05-07 o 18:01 Powód: reklama
Dicuv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-06, 11:38   #7
Julitta5991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Drogeria internetowa

Dzięki wielkie napewno sprawdzę No tak trzeba dobrze zacząć i nie wątpię że to do najciekawszych zajęć nie należy
Julitta5991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-29, 07:57   #8
PatrycjaPe899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 2
Dot.: Drogeria internetowa

Ja polecam zagłębić się w kosmetyki naturalne i przede wszystkim ich składy. Ludzie coraz większa wagę przykuwają a skład, im bardziej naturalny tym lepiej. Moja siostra ma sklep internetowy z kosmetykami i w pierwszej kolejności zapisała się na studia podyplomowe na kierunek zielarstwo i fitoterapia na WSKZ. Zależało jej na sklepie, w którym będą również artykuły zielarskie i suplementy diety. Zresztą według mnie zawsze powinno mieć się dużą wiedzę, na temat artykułów które się sprzedaje.
PatrycjaPe899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 12:10   #9
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Drogeria internetowa

też uważam że obecnie kosmetyki naturalna wiodą prym na rynku
jeśli w coś iść to w takiego pewniaka
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-29 13:10:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.