Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-05, 17:17   #61
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

no jednak u Aleksandry już te najlepsze godziny pozajmowane!
czy przy ślubie o 14, fryzjer o 8 to za wcześnie czy ok??
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 17:52   #62
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
no jednak u Aleksandry już te najlepsze godziny pozajmowane!
czy przy ślubie o 14, fryzjer o 8 to za wcześnie czy ok??
Myślę że ok, zależy jak długo zejdzie zrobienie fryzury, potem makijażu, ale myślę że to taka godzina że spokojnie można się wyrobic, bez stresu że nie zdążymy.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 19:01   #63
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Idealnie z ta godzina ja miałam na 8 i ślub o 15.Co prawda była ze mną mama ale z nią nie zeszło dłużej niż 40 min. Moja fryzura do 10.10 trwała.

3600 nasz film od przygotowań do 1 , w pakiecie z plenerem i podziękowaniami dla rodziców ,ale umowę podpisywaliśmy w 2012 wiec podejrzewam ze ceny mogły ulec zmianie
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"

Edytowane przez 21klaudyna
Czas edycji: 2014-12-05 o 19:04
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 22:04   #64
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Kludyna!! przepiekny film i przepiekna Ty faktycznie swietny tez garnitur

A co do godziny, sama mam slub o 14 i od poczatku sama z siebie chce o 8, ewentualnie najpozniej o 8:30 fryzjera

Magda, u nas tez zaproszenia za tydzien pierwsze 3 rozdamy, idealnie pol roku przed slubem i kolejne 8 wyslemy poczta albo w tym albo w przyszlym miesiacu
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 10:54   #65
claauduss
Rozeznanie
 
Avatar claauduss
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 674
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

.

Edytowane przez claauduss
Czas edycji: 2018-01-01 o 22:36
claauduss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 13:45   #66
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez claauduss Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Piszę w tym wątku po raz pierwszy

Ślub bierzemy 25 kwietnia 2015 roku, zdecydowaliśmy się w październiku więc bardzo mało czasu na wszystko

Mamy już takie rzeczy jak:
salę: Dom Weselny w Janowicach
Zespół: Alfa
Foto: Marcin Kańtoch z Lublina
Kamerzysta: Ron Art z Lublina
Fryzura: Pani Dorota z Atelier Paweł Stelmach
Make up: Jowita Bartnik

Obrączki będziemy robić u złotnika za hotelem tarnovia

Zaproszenia będziemy zamawiać prawdopodobnie ze strony Z jak zaproszenia, ale jeszcze nie wiemy jakie wierszyki ...

Suknia już zamówiona w Krakowie z salonu Karolina

hmmm i nie wiem co jeszcze

Pytania do Was:
- czy znacie jakiegoś barmana z Tarnowa, który ma swój barek i obsługuje gości weselnych?
- gdzie najlepiej kupić wódkę? interesuje nas Pan Tadeusz, Finlandia lub czarny smirnoff
- Mogłybyście powiedzieć mi coś o fryzjerce i makijażystce?znacie jakieś opinie na ich temat? Strasznie się boję tego, bo sama chodzę do szkoły na wizaż i stylizację ale sama w tym dniu nie chce się malować, ale chce żeby malował mnie i czesał ktoś na prawdę bardzo bardzo dobry.
- Gdzie najlepiej zapisać się na kurs tańca dla narzeczonych?

i więcej pytań nie przychodzi mi do głowy

A no i zapomniałam się przedstawić..
Nazywam się Klaudia, jestem z Lublina, uczę się w Krakowie, mój TŻ z ok. Tarnowa Ja mam 22 lata a TŻ 26

Hej o a skad decyzja o ślubie w okolicach narzeczonego? Przewaznie chyba wybiera sie okolice domu rodzinnego młodej .
Ja moge tylko odpowiedzieć na jedno z powyższych pytan- zdecydowanie polecam podjechanie do Eurocasha, zeby sprawdzic ceny alkoholu . Duzo z nas tam kupowało, ceny wydają sie byc najlepsze
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 14:06   #67
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Co do Jowity Bartnik- możesz być spokojna
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 16:02   #68
Blondi10
Raczkowanie
 
Avatar Blondi10
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 65
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez adta Pokaż wiadomość
Super klip faktycznie, dobrze kręcą. Mogłabyś powiedzieć ile tak około biorą za swoją pracę?
Teraz LovingTime liczą sobie 5500 bez tzw surówki(nie wiem czemu jej nie dają) i tylko "do" 60 minut filmu dlatego ja zrezygnowałam z nich chociaż bardzo mi się ich klipy podobały
__________________




Alex & Nero

Blondi10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 16:40   #69
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Blondi10 Pokaż wiadomość
Teraz LovingTime liczą sobie 5500 bez tzw surówki(nie wiem czemu jej nie dają) i tylko "do" 60 minut filmu dlatego ja zrezygnowałam z nich chociaż bardzo mi się ich klipy podobały
Ja już rok temu też dostałam troche wyższe ceny niż pisała Klaudia.
Ale tak to jest że z roku na rok podwyższają cenę.


Dziewczyny pomocy!
Za 1,5 tygodnie przylatujemy z TŻ i chyba pasuje mi zrobić próbną fryzurę... Do kogo się zapisać?
W ogóle nie znam fryzjerów
Myślę aby zapisać się do 2-3 i sprawdzić kto najlepiej mnie uczesze i wtedy rezerwować termin ślubu - myślicie, że tak się da?
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 16:50   #70
Blondi10
Raczkowanie
 
Avatar Blondi10
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 65
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość


Dziewczyny pomocy!
Za 1,5 tygodnie przylatujemy z TŻ i chyba pasuje mi zrobić próbną fryzurę... Do kogo się zapisać?
W ogóle nie znam fryzjerów
Myślę aby zapisać się do 2-3 i sprawdzić kto najlepiej mnie uczesze i wtedy rezerwować termin ślubu - myślicie, że tak się da?
Też mam z fryzjerkami problem tyle ich w mieście a dorwać taką żeby dobrze fryzurę zrobiła to ciężko
Myślę że najlepiej zapisać sie do 2-3 fryzjerek na fryzury ja tak osobiście zrobię, na pewno nie poprzestanę na jednej
__________________




Alex & Nero

Blondi10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 18:07   #71
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Blondi10 Pokaż wiadomość
Teraz LovingTime liczą sobie 5500 bez tzw surówki(nie wiem czemu jej nie dają) i tylko "do" 60 minut filmu dlatego ja zrezygnowałam z nich chociaż bardzo mi się ich klipy podobały
A po co surówka ?? My tez mieliśmy w umówie do 60 min a nasz film trwa prawie 2 tyle. Z każdym usługodawca sie już dogaduje szczegóły jak umowę sie chce podpisać a chłopaki akurat nalezą do takich z którymi można wszystko załatwić. My nie mieliśmy najwyższego pakietu tylko następny po nim.
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 18:25   #72
Blondi10
Raczkowanie
 
Avatar Blondi10
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 65
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
A po co surówka ?? My tez mieliśmy w umówie do 60 min a nasz film trwa prawie 2 tyle. Z każdym usługodawca sie już dogaduje szczegóły jak umowę sie chce podpisać a chłopaki akurat nalezą do takich z którymi można wszystko załatwić. My nie mieliśmy najwyższego pakietu tylko następny po nim.
Nam na spotkaniu powiedział że tylko 60minut , no i był nie za bardzo miły co od razu dało się wyczuć , był kompletnie nie przygotowany na rozmowę dlatego też od razu zostali przez nas skreśleni ale i tak polecam ich za jakość bo bardzo ich chciałam ale po spotkaniu zmieniłam zdanie dobra opcja dla tych którzy chcą mieć pięknie zmontowany krótki film z wesela

Surówka to fajna sprawa moim zdaniem pokazuje dużo ujęć i materiału którego nie ma na zmontowanym już filmie
__________________




Alex & Nero

Blondi10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 22:24   #73
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

cześć dziewczyny, widzę że szybko idziecie z nowym wątkiem, właśnie nadrobiłam
magda_mjt możesz dodać mnie do kalendarza na 18.06.2016r Hotel Tarnovia / zespół : EKG music band / foto Greg Solak / video Hypertex /makijaż: Klaudia Kłos.

Klaudia świetny klip, początkowo też myślałam o loving time, sama nie wiem czemu ostatecznie nie zdecydowałam się na nich, ale dodam, że Hypertex też nie daje surowego materiału, jak zapytałam czy wogóle jest taka możliwość, to pan był zaskoczony, że ktoś się zgadza dawać cały materiał, więc stwierdziłam, że to chyba standard
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 23:07   #74
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Blondi10 Pokaż wiadomość
Nam na spotkaniu powiedział że tylko 60minut , no i był nie za bardzo miły co od razu dało się wyczuć , był kompletnie nie przygotowany na rozmowę dlatego też od razu zostali przez nas skreśleni ale i tak polecam ich za jakość bo bardzo ich chciałam ale po spotkaniu jakas koniuzdanie dobra opcja dla tych którzy chcą mieć pięknie zmontowany krótki film z wesela

Surówka to fajna sprawa moim zdaniem pokazuje dużo ujęć i materiału którego nie ma na zmontowanym już filmie
my mieliśmy z nimi okazje współpracować i mielismy z nimi super kontakt. moj maz pracuje w Uk i mielismy problem zeby nagrac podziekowania. Nagrywalismy we wtorek przed weselem i w piątek już mieliśmygo do wglądu. Także przy bliższym poznaniu wypadają bardzo na plus. Na pewno jeśli bedzie jeszcze jakas okazja to skorzystamy z ich usług.
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 23:09   #75
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, widzę że szybko idziecie z nowym wątkiem, właśnie nadrobiłam
magda_mjt możesz dodać mnie do kalendarza na 18.06.2016r Hotel Tarnovia / zespół : EKG music band / foto Greg Solak / video Hypertex /makijaż: Klaudia Kłos.

Klaudia świetny klip, początkowo też myślałam o loving time, sama nie wiem czemu ostatecznie nie zdecydowałam się na nich, ale dodam, że Hypertex też nie daje surowego materiału, jak zapytałam czy wogóle jest taka możliwość, to pan był zaskoczony, że ktoś się zgadza dawać cały materiał, więc stwierdziłam, że to chyba standard

Kochana jasne, dodam Cie, ale jak albo dorwę sie do Taty lapa jutro, albo jak jakims cudem opanuje ogarnięcie tego na telefonie/ tablecie, albo dopiero w czwartek, jak wroce do UK i dorwę mojego lapa . Eh było mi sie wybierac do PL bez laptopa... czuje sie, jak bez reki (ogolnie mowie, nie tylko o dodawaniu do kalendarza ). Mogłabys mi na wszelki wypadek podeslac te informacje w PW? Żebym nie zgubiła tutaj
__________________
Nasz dzień 11.07.2015

Edytowane przez magda_mjt
Czas edycji: 2014-12-06 o 23:10
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 12:24   #76
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Widziałam fajne zdjęcia fryzur w strefie urody, u wspomnianej Pani Bodzioch no i ja polecam Antoine

A surówka to świetny materiał :P
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 13:13   #77
zuzka171015
Raczkowanie
 
Avatar zuzka171015
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 205
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja jeszcze niewybralam fryzjera. Zastanawiam sie nad A. Bodzioch lub Awangarda. Nie wiem kogo wybrac? ;-)

Sent from my GT-I9001 using Wizaz Forum mobile app
zuzka171015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 22:24   #78
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Widziałam fajne zdjęcia fryzur w strefie urody, u wspomnianej Pani Bodzioch no i ja polecam Antoine

A surówka to świetny materiał :P
Koleżanka pracuje w strefie urody i tam ma mnie zapisać. Ale może spróbuję jeszcze jednego fryzjera aby się przekonać chociaż może się okazać że będę zachwycona
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 08:51   #79
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Jeśli chodzi o fryzurę to ja na pewno będę czesać się u mojej fryzjerki, ścinam się u niej od kilku lat i jest jedynym fryzjerem do którego mam zaufanie i od którego zawsze wychodzę zadowolona więc to dla mnie jasne że również ona będzie mnie czesać. Nie będę eksperymentować z innymi i zapisywać się na próbę.
A poza tym zachciało nam się wczoraj z narzeczonym iść do kina na wieczorny seans o 20.30. Byliśmy na Klątwie Jesabelle i wiem tyle- nigdy więcej horrorów po 20, pół nocy nie spałam
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 09:18   #80
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja nie mieszkam w trn od prawie dwóch lat i nie mam takiej zaufanej fryzjerki dlatego chce spróbować i wtedy zdecydować
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 09:20   #81
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja też mam w planach czesać się w swoim zaufanym salonie. Moge polecić wyczesanych, jestem im wierna od lat i ufam chyba bezgranicznie.
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 22:42   #82
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

W końcu dorwałam się do Taty lapa . Klaudyna super film, przepięknie wyglądałaś i ogólnie na każdym kroku coś mnie zachwycało (bukiet, dekoracje, fryzura, makijaż, pomysł na filmik ).
Polivy dodałam Cię już do kalendarza .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 08:21   #83
dziewczyna_w_sukience
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 68
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny napisze mi ktoras z Was gdzie dokladnie jest ten polecany zlotnik na lwowskiej ?
dziewczyna_w_sukience jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 08:45   #84
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_w_sukience Pokaż wiadomość
Dziewczyny napisze mi ktoras z Was gdzie dokladnie jest ten polecany zlotnik na lwowskiej ?
To jest Lwowska 7 - jesli dobrze pamiętam. Dokładnie za pierwszym przystankiem na samej górze Lwowskiej.
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:13   #85
zuzka171015
Raczkowanie
 
Avatar zuzka171015
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 205
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny a ja z innej beczki pytanie mam do Was
Jak to jest mieszkacie juz ze swoimi Tztami??? I jak to bedzie w dniu slubu ? Jak bedzie fotograf kamerzysta. Bedziecie sie zbierac-ubierac razem w jednym domu. Czy wrocicie tylko na ten dzien do domu swojego-rodzinnego nietypowe pytanie- wiem

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

21Klaudyna fantastyczny teledysk ! jestes prześliczna! Kto robil ci fryzurke?
zuzka171015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:22   #86
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez zuzka171015 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja z innej beczki pytanie mam do Was
Jak to jest mieszkacie juz ze swoimi Tztami??? I jak to bedzie w dniu slubu ? Jak bedzie fotograf kamerzysta. Bedziecie sie zbierac-ubierac razem w jednym domu. Czy wrocicie tylko na ten dzien do domu swojego-rodzinnego nietypowe pytanie- wiem

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

21Klaudyna fantastyczny teledysk ! jestes prześliczna! Kto robil ci fryzurke?

My mieszkamy razem, ale w UK. Jak jestesmy w PL to każde jest w domu Rodzinnym. M mieszka w centrum, ja na obrzeżach, mamy do siebie jakies 5km. Nie wiem jeszcze jak to załatwimy, ale moze np., ze jak bede czesana i malowana to u mnie bedzie foto/ video, potem gdy malowane beda Mama z Siostra to podjada do M na chwile, jego przygotowania uchwycić i wroca do mnie na suknie czy cos. Choc stricte ubierać sie przed kamera czy aparatem nie chce.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:54   #87
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez zuzka171015 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja z innej beczki pytanie mam do Was
Jak to jest mieszkacie juz ze swoimi Tztami??? I jak to bedzie w dniu slubu ? Jak bedzie fotograf kamerzysta. Bedziecie sie zbierac-ubierac razem w jednym domu. Czy wrocicie tylko na ten dzien do domu swojego-rodzinnego nietypowe pytanie- wiem

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

21Klaudyna fantastyczny teledysk ! jestes prześliczna! Kto robil ci fryzurke?
Dzięki wszystkim za miłe słowa! Czesała mnie Aleksandra Bodzioch. Fryzura oprócz jednego niewielkie pasemka włosów który mi się w trakcie zabawy gdzieś wysunął trzymała się idealnie całą noc - nic nie uległo też zniszczeniu w trakcie jazdy samochodem a mieliśmy około 16 km kabrio.

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
My mieszkamy razem, ale w UK. Jak jestesmy w PL to każde jest w domu Rodzinnym. M mieszka w centrum, ja na obrzeżach, mamy do siebie jakies 5km. Nie wiem jeszcze jak to załatwimy, ale moze np., ze jak bede czesana i malowana to u mnie bedzie foto/ video, potem gdy malowane beda Mama z Siostra to podjada do M na chwile, jego przygotowania uchwycić i wroca do mnie na suknie czy cos. Choc stricte ubierać sie przed kamera czy aparatem nie chce.
Co do nagrywania przygotowań , to ja na fryzurze nie chciałam kamerzysty - bo Klaudia prosiła żeby nie robić żadnego makijażu rano , żeby potem nie podrażniać skóry demakijażem , więc szczerze mówiąc mając totalnie oczyszczoną twarz to podczas czesania czułam się jak plemnik :P
My rozwiązaliśmy to w ten sposób że o godzinie 11,30- chłopaki nagrywali mojego męża jak się przygotowuje - potem musiał się rozebrać z powrotem bo w dniu wesela mieliśmy około 35 stopni.
I około 12,30 przyjechali do mnie i zaczęli od nagrywania detali i innych pierdół i potem wszyscy się przenieśli do pomieszczenia w którym mnie malowano:P bo tylko w tym pomieszczeniu w domu jest klimatyzacja i nikt się nie chciał stamtąd ruszać .
Strasznie bałam się deszczu i chyba tak sobie wymodliłam to słońce , że ono nam też ostro dało w kość :P
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"

Edytowane przez 21klaudyna
Czas edycji: 2014-12-09 o 09:55
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 10:03   #88
zuzka171015
Raczkowanie
 
Avatar zuzka171015
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 205
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja tez myslalam o Aleksandrze Bodzioch

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Ile placilas za fryzure u niej? i za próbną? ja jeszcze nie wiem jak zrobimy z tym nagrywaniem.
zuzka171015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 10:30   #89
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez zuzka171015 Pokaż wiadomość
Ja tez myslalam o Aleksandrze Bodzioch

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Ile placilas za fryzure u niej? i za próbną? ja jeszcze nie wiem jak zrobimy z tym nagrywaniem.
80 zl za jedną i drugą , u Jamróga płaciłam 120 zł za samą próbną:P
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 10:35   #90
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez zuzka171015 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja z innej beczki pytanie mam do Was
Jak to jest mieszkacie juz ze swoimi Tztami??? I jak to bedzie w dniu slubu ? Jak bedzie fotograf kamerzysta. Bedziecie sie zbierac-ubierac razem w jednym domu. Czy wrocicie tylko na ten dzien do domu swojego-rodzinnego nietypowe pytanie- wiem

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

21Klaudyna fantastyczny teledysk ! jestes prześliczna! Kto robil ci fryzurke?
My nie mieszkamy razem, ja mieszkam na obrzeżach Tarnowa, narzeczony w miejscowości obok Tarnowa z zupełnie drugiej strony miasta, mamy do siebie nieco ponad 10km. Fotograf powiedział że najpierw jedzie ze mną na makijaż, potem do TŻ który musi się wcześniej ubrać a następnie znowu do mnie zrobić zdjęcia detali, sukni itd. i u mnie już czeka aż przyjedzie TŻ.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.