Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-27, 12:00   #3151
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja uwazam, ze mamy po prostu TMAU i wszyscy pwoinnismy sie zbadac bo to nie jest normalne zeby zdrowy czlowiek po umyciu tak smierdzial. Jest podobno 50 mutacji genu ktory powoduje tmau wiec wszytsko na to wskazuje, ze mamy ta chorobe.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 01:34   #3152
stayinpositive
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 145
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej ,tu stayinpositive u mnie bez zmian. Przestalam brac antydepresanty b oi bylam strasznie chyba z zapachem jest gorzej. Zaciekawil mnie post nowej osoby... ja tez mialam przygode Z tak zwana zmora nocna. . . Wydarzenie bylo bardzo paranormalne ale chyba naukowo jakos wytlumaczone... moze stres jest glownym winowajca? Kiedys moja dobra znajoma mowila, ze dorosle dzieci alkoholikow maja takie negatywne wibracje

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Chcialam powiedziec ze bylam od antydeptesantow

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Tylam.... omg
stayinpositive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 08:27   #3153
malami1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Misiek ja juz latami wszystko probowalam i nic, mam nawet aparat do jonoforezy ale one sie nie poca tak bardzo tylko czasami w stresie jest ten odorek. Robilam sporo badan i wszystko ok tylko watroba do obserwowania a ona moze byc przyczyna takiego odoru.

Widzisz ja tez coraz bardziej sie ku temu przychylam, ze tutaj uleczona musi byc nasza dusza, emocje...tak na prawde my tak malo o tym jeszcze wiemy.
Ja bylam bardzo religijna ale pozniej odwrocilam sie od naszej wiary, pamietam wrecz smialam sie z gadajacych wezy i rodzacych dziewic ( babcia 2 miesiace ze mna nie rozmawiala ) Przestalam chodzic do kosciola i zawsze zwracalam sie do Matki Natury i sil wszechswiata nie Boga nam znanego. Mialam okresy medytowania niestety ostatnio coraz mniej, joga tez byla ale tu znowu chodzilo o cialo nie dusze- zle intencje. Zaczelam czytac o czakrach i energii kundelini i pierwsza strona na ktora weszlam mowi wlasnie o opetaniu czy tez nawet o wiedzmie majaca wladze nad twoja dusza...ja wiem jak to brzmi ale coraz bardziej w to wierze. Od 12 roku zycia brat z kolega nazywali mnie wiedzma i tak zostalo przez lata, czyzby jakas aura?

Staypositive piszesz o zmorach...ciekawe bo wlasnie bedac w maju w Polsce jednej nocy obudzilam sie trzymajc sie za piersi jakby cos mnie dusilo i bylam przerazona. Rano mowilam o tym domownikom i oczywiscie sie smialam, ze pewnie tesciu mnie dusil bo na msze nie poszlam w jego intencji...Zreszta dziwne sytuacje i dziwne znaki dostawalm podczas tego pobytu.

Wiecie o tym, ze jak nas ktos poczyta to na serio stwierdzi, ze normalni to my nie jestesmy co? ja juz ze swoimi teoriami tu uwazam co komu mowie bo i tak nikt nie wierzy w historie zapaszku...Teraz jakies teorie o upadlych aniolach, duszach, religii. Czasami mysle, ze wlasnie to jest kara lub tez w ten sposob cos chce mnie nakierunkowac na odpowiednia droge i to moj krzyz jest.
Swieta nie bylam i wlasnie moze moj los jest inaczej zapisany i w ten sposob mam sie odnalezc, uduchowic? sama nie wiem ale ide w tym kierunku.

Staypositive- ja mialam powazna zalamke w grudniu, deprecha, nawet mysli samobojcze przechodzily gdzies tam w tyle glowy i tez psychotropka sprobowalam i psychiatry ale niewarto. Tutaj bym nie szukala ratunku, zreszta zly psycholog/psychitra wiecej szkod moze narobic niz dobrego a juz bardziej glowy zrytej nie chce miec. Teraz medytacje i cwiczenie oddechow, chce tez wiecej wiedzy o czakrach zdobyc i szukac odpowiedzi tutaj.
malami1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 11:44   #3154
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:31
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 12:58   #3155
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

[1=f3e2446af8c848a3b3bd5f5 cf2b0ba3ec728ec25_64f661b 96d7ba;87033722]Zgadza sie ktos kto nas czyta, slucha moze pomyslec ze jestesmy nienormalni, polecam zadawac sobie takie pytanie ,,Czy cos jest glupie dlatego ze jest glupie, czy dlatego ze tego inni nie rozumieja''





Dodam ze moj problem pojawil sie jak bylem dobrym praktuykujacym katolikiem, teras jestem z przekonania tzw biblijnym chrzescijaninem (tylko Biblia)


Ja tam ide do egzorcysty katolickiego (o protestanckich nie moge znalezc informacji) opowiem mu o moim przypadku, pogadam o tym kundalini, bo z ta energia to naprawde dziwna sprawa, wielu tzw. charyzmatyków, mistyków katolickich, protestanckich, którzy uzdrawiaja, sa uwazani przez innych za ludzi napelnionych duchem swietym. Na wielu nagraniach np. z mszy katolickich widzimy jak jakis, ksiadz, pastor, dotykajac czola, wiernych sprawia ze taka osoba traci przytomnosc, np. https://www.google.com/search?q=duch...vuwb8PHCxuPSM:, takie same praktyki sa w hinduizmie. I pytanie gdzie lezy prawda czy tten duch kundalini to duch swięty czy duch zlego. Na stronie Patm community w jednym wpisie pisze Sometimes the problem isn't us... it's people who have decided to become embodiments of a a low vibration .. and their vibes are something else!
Or maybe we have healing powers which are supposed to change people for the better, but people literally don't know what to do, and react in every way imaginable. Face scratches, crotch grabbing, yawning, looking down their phones?
Research kundalini energy... everyone wih patm seems to have a lot of it in their aura.. â™Ä„â™Ä„ Wpis bardzo podobny do tego ktory dostalem w odpowiedzi od uzytkownika Mistyk na forum ezoterycznym, po opisaniu mojego problemu, i tych paranormalnych wydarzeniach z mojego zycia, powiedzial ze jestem tzw. uzdrowicielem, egzorcysta, czyli że zmagam sie ze zlem ludzi metaforycznie z szatanem, pisal ze ucze ludzi, rozumu. I powiem szczerze ze uwazam ze cos w tym jest bo przez ten zapach sortuje ludzi, czyli u jednych wzbudzam wspolczucie, pokore, a u innych tych zepsutych pogarde drwiny itd. Do tego stawiam ludzi w niezrecznej sytuacji, bo z jednej strony mam bardzo rozwinieta osobowosc, poczucie chumoru, przyciagam do siebie ludzi, ale z drugiej strony ten zapach, ktory moze przeszkadzac. Pomyslcie w jakiej sytuacji jest nasza rodzina znajomi, wiedza ze smierdzimy, wiele razy, wielu z nich pewnie drwilo z tego powodu, za naszymi plecami, a jak sie ich pytamy o to czy od nas cos czuja, mowia ze nie wiec klamia, a potem z tego powodu czuja sie zle bo sklamali, a niby w dobrej wieze, czyli zeby nas nie ranic, zebysmy sie nie przejmowali. A my wiedzac ze klamia, nie mozemy nic zrobic, musimy panowac nad gniewem, bo on nasila zapach, co wymaga duzej pokory, samokontroli, bo jak wzbudzimy gniew, zaczniemy nienawidzic ludzi a w takiej sytuacji, mozemy zrobic cos glupiego, oskarzajac innych o to ze przyczynili sie do powstania problemu, w moim przypadku to moglo by sie oberwac np Ojcu, za to ze z jego powodu mialem stresujace zycie, wielokrotnie pamietam jak w dziecinstwie uzywal zwrotu,,Nie ruszaj gówna bo zacznie smierdzic'' wtedy nie wiedzialem dlaczego tak mowil, bo nie wiedzialem, nie bylem swiadomy problemu zapachu. Ale teraz doskonale rozumie co mogl miec na mysli. Wielokrotnie w przeszlosci bylem wysmiewany, teraz jak widze niektorych tych oprawcow, widac po nih wielkie poczucie winy, teraz jak wydorosleli.


Znalazlem profil kolesia z PATM https://www.facebook.com/irfan.hafee...4985&padding=0
Wyglada tak jak ja na wrazliwego introwertyka, ja uwazam ze to jest choroba wlasnie takich osob emocjonalnych itd. Do tego kiedys ogladalem film egzorcyzmy emili rose, tam ksiadz w sadzie mowil ze osoby wrazliwe, ze tak powiem maja wiekszy dostep do swiata duchowego, sa bardziej narazone na rozne ataki, bo sa z natury bardziej uduchowione.



Nastepna sprawa mozemy byc z charakteru jak Jezus pomocni, pokorni, szczerzy, a w momencie kiedy np. jedzemy autobusem i pomozemy wniesc wozek jakiejs matce (mialem takie sytuacje), to wymaga odwagi, wsrod ludzi, a odwaga przelamywanie sie wywoluje stres (zapach), ludzie i tak wokol moga powiedziec ze jestem nawiedzony opetany, bo wale gnojowka. Nastepna sprawa niektorzy pisali ze jak z kims rozmawiaja (akceptacja, komfort w towarzystwie rozmówcy) zapachu nie ma, a jak rozmawiaja z kims toksycznym, chamskim (niepokoj, lek, dyskomfort) zapach sie pojawia, cos jak bysmy byli takim licznikie Geigera, ktory wykrywa zlych ludzi. To tyle jesli chodzi o moje rozkminy filozoficzno religijne [/QUOTE]





Daj znać czy rzeczywiście będziesz u tego egzorcysty i co on o tym wszystkim myśli ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 13:52   #3156
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:08
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 14:06   #3157
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

[1=f3e2446af8c848a3b3bd5f5 cf2b0ba3ec728ec25_64f661b 96d7ba;87034068]Napewno bede u egzorcysty, musze zbadac ten trop, bo została mi do zbadania sfera duchowo, psychiczno-emocjonalna (najbardziej prawdopodobny trop). Czyli plan jest taki egzorcysta, przeciwny biegun to psychoterapia, medytacja, joga, bioenergoterapia energią kundalini. Mozna by jeszcze zrobic rezonans mozgu i (EEG) − nieinwazyjna metoda diagnostyczna służąca do badania bioelektrycznej czynności mózgu za pomocą elektroencefalografu jak radzil neurolog, jezeli mam nadmiar tego kundla to naEEG to wyjdzie[/QUOTE]

Ale wytlumacz mi dlaczego nie zrobisz sb badania na TMAU? Skoro masz ewidentne objawy tej choroby? Tylko sie bawisz w jakies czary-mary. Sorry, ale dla mnie to glupota.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-28, 14:52   #3158
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:08
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 16:59   #3159
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Misiek, nie obraz sie ale mysle, ze jestes po prostu za☠☠☠iscie znerwicowany. A co do bolu brzucha kiedy jestes w stresie to kazdy tak ma tj objaw stresu , tak samo jak pocace sie dlonie, wydzielanie potu na calym ciele ( rowniez tego smierdzacego). Ogolnie kazdy na stres reaguje inaczej. Wydaje mi sie, ze Cb po prostu stres zjada.
Ale ok, pisz tutaj o swoich odczuciach.


Stayinpositive, pamietam jak kilka lat temu robilas badanie z moczu na TMAU i wyszlo ujemne. Z pewnego zrodla wiem , ze takie badanie nie jest miarodajne i pwoinnas je zrobic w lab genetycznym z krwi. A tak poza tym to witaj i pisz czesciej
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 17:29   #3160
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:08
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 22:49   #3161
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A ile kosztowały was badania na wszystkie alergie pokarmowe ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 11:45   #3162
AnnaEweLina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witajcie!

Może parę słów, dlaczego przestałam się udzielać na forum...

Po pierwsze, ja już wiem, skąd u mnie biorą się problemy zapachowe, wykonałam całościową analizę genu FMO3 i mam czarno na białym, że mój organizm nie jest w stanie prawidłowo metabolizować trimetyloaminy, stąd przejściowe problemy po błędach dietetycznych oraz tuż przed krwawieniem miesiączkowym i w czasie jego trwania. Obserwuję swój organizm i staram się pogłębiać wiedzę o TMAU, wszystko u mnie się zgadza: żeńskie hormony mają tu dużo do powiedzenia i nie ma na to jakiejś cudownej pigułki. Nauczyłam się żyć i pracować z tą chorobą. Nieprawdą jest, że w ogóle nie mamy wpływu na swój stan, od marca 2019 pilnuję się z jedzeniem i dostrzegam wielką różnicę, wcześniej nie mogłam wyłapać żadnych zależności, bo jak się okazało, był to zbyt krótki czas, aby dieta poskutkowała, nie sądziłam też, że praktycznie wszystkie produkty spożywcze mi szkodzą na zapach, ktoś nowy pisał o maśle, surowo zakazane, chyba że w małej ilości bez laktozy. Radzę dobrze zapoznać się z tematem TMAU, najlepiej u specjalistów od chorób rzadkich, genetyków i stosować się do restrykcyjnych zasad odżywiania.

Po drugie, zaczęłam odczuwać potrzebę realnych kontaktów z ludźmi współcierpiącymi: smsowych, telefonicznych i osobistych. Bardzo dziękuję Druumli, Zuzce14 oraz Choremu38 za poświęcony na spotkanie czas, a także Izie, Maxymilionowi, Oli, Smootnej. My nie narzekamy wiecznie na swój los, tylko badamy się i pilnujemy wskazań medycznych. Wszystkim pozostałym życzliwie doradzam to samo, inaczej będziecie miotać się w błędnym kole.

Pozdrawiam z Białegostoku!
AnnaEweLina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 18:38   #3163
maxymilion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 11
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Pytanie, czyli te TMAU wykryte z badać genetycznych czy innych badań?
maxymilion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 19:51   #3164
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez maxymilion Pokaż wiadomość
Pytanie, czyli te TMAU wykryte z badać genetycznych czy innych badań?
Badanie genetyczne wykonuje labolatorium MEDGEN z siedziba w Warszawie ale nie musisz tam jechac. Po prostu, pobierasz krew w swojej przychodni i przeztransport medyczny ( kurierem) przesylasz probki do tego labolatorium. Koszt to 1048zl + transport. Namiary znajdziesz w necie. Zadzwon tam oni Ci wszytsko wytlumacza.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 15:21   #3165
Gregggg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 64
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

AnnaEweLina cieszę się że zrobiłaś badania i wiesz co ci dolega, nie szukając egzotycznych przyczyn.

Proszę napisz jak wygląda twoja dieta, chcę ją porównać ze swoją.
Gregggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 19:22   #3166
chory38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Sorry misiek nie obraż się ale pisząc że sprawy zapachu to kwestia wiary to za przeproszeniem pieprzysz głupoty.

Kolejna sprawa metronizadol to antybiotyk na eradykację helicobacter pylorii!

W sobotę spotkałem się twarzą w twarz z osobą z tego forum(dzięki Aniu za poświecony czas) i to była swietna wymiana myśli i spostrzeżeń-to było doskonałe spotkanie terapeutyczne,że bez stresu mogę w cztery oczy pogadać sobie o mojej chorobie z kimś kto ma to samo.

Zachęcam wszystkich,którzy tutaj pisza by porozmawiali z innymi ludzmi z tego forum na privie,dali swoje numery telefonów by prywatnie ze sobą popisali,pogadali,a także spotkali się w realu.

Drumla robiła u siebie zlot i wiele osób z tego forum wymiękło i mimo zapowiedzi nie przyjechało na spotkanie.

Z samego pisania nic nie wynika.

Ola tutaj ma rację każdy owinieni przebadać się pod kątem TMAU-leczenie się u egzorcysty czy biorezonansem to dla mnie skrajna głupota nie mówiąc już o trasie kasy i czasu.

Ja już w czwartek idę po 10 latach podleczyć sobie zęby-te całe usuwanie kamienia,czyli scalling i fluoryzacja,potem w sootę wizyta w laboratorium pok katem tarczycy,witaminy b 12,pózniej test wodoro-metanowy i na koniec badanie pod kątem t mau.

Siedzenie na dupie w domu nic wam nie da,spotykajcie się w realu,może nawet nie na wąchanie ale by budować wspólną więź bo tylko osoba z tym samym problemem was doskonale zrozumie.
chory38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 20:05   #3167
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

akurat metronidazol nie jest tylko na leczenie HP bo moga to być inne 2 antybiotyki, metronidazol wybija bezwzględnie beztlenowce. Ja mam pytanie do osób które mają przebadany gen FM03 pod kątem tmau i jeśli jest ono stwierdzone czy odczywają jaki dyskomfort lub ból ze strony wątroby lub okolic ją otaczających. Czy czujecie zapach skóry czy oddechu, moczu, potu i jaki to jest zapach czy wlaśnie zgniłej ryby czy ine pochode? dzięki
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 20:44   #3168
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jest ktoś z Warszawy kto chce się spotkać?
Mieszkam na Śródmieściu.




Miło usłyszeć, że kilka osób wreszcie (po kilkunastu miesiącach) doszło do tego, co mówiłem od początku.
Jeśli ktoś ma ewidentny smród i czuje go on sam oraz kilka/kilkanaście innych osób - to nie robić badań na tmau jest niepoważne.

Ja szczerze mówiąc boję się zrobić sobie test na tmau, bo od dłuższego czasu nie widzę reakcji ludzi, a u mnie nigdy nie było tak, że miałem pewne informacje, że śmierdzę. Może wyszłaby jakaś mała zmiana genetyczna i przez to bym się jeszcze bardziej nakręcił - a jestem na leczeniu psychiatrycznym (od 6 lat antydepresanty). Może to gra nie warta świeczki. Ale, tak jak mówiłem wyżej, dla osób pewnych zapachu to chyba podstawowe badanie.
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 21:52   #3169
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Z tego co wiem TMAU nie daje żadnych innych objawów oprocz zapachu...

Jak wytłumaczycie to że w lato walimy gorzej oraz jak się umyjemy w gorącej/ciepłej wodzie to będziemy mieli (a przynajmniej ja) uderzenia gorąca i bedziemy walić 2x gorzej ?
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 22:12   #3170
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

witajcie znów.
Biore xifaxan już 1,5tyg wraz z sanofi ibs, probiotyk mi siękończy i kupię vivomix.. zobaczymy. Po zazywaniu xifa od 1,5 tyg napewno zmiejszyła się ilość gazów i fermentacja jelitowa, choc jak zjadłem hamburgera pozno w nocy na imprezie to czułem go jeszcze rano w zoladku i gnilny zapach stolca a nastepnie wzmożoną ilość gazów, nastpenie zarzyłem 2 dawki antybiotyku i uspokoiło się.
Powiem wam ciekawą zależność.... cześto jak sie wybiera w trasę mam takich 5 punktów gdzie strasznie smierdzi raz szambem bardzo intensywny zywy zapach raz smieciami i obornikiem wylewanym na pole...... i tak wiele miesiecy jak przejezdzam przez te miejsca to smierci. W trakcie aktualnego zazywania xifaxanu przejezdzałem przez te miejsca i nic nie czułem anie w 1 stonę ani drugą ..... o co chodzi???

Ja czasami jak czuje smród do odczuwam pobolewanie a to zoladka a to watroba i pecherzyka? choc ten bol nadbrzusza wedruje raz na prawa stronę a raz na lewą, Usg nic nie wykazało.

Dziś jadłem indyka na obiad , mały filet a potem stałem z grupą znajomych z pracy i rozmawialismy na zewnątrz, ktos potem wychodził na dwór i mowi ... ze smród...... ja tam nic nie czułem pozostali tez nic, nikt nosem nie kręcił.

ja moze kiedys zrobie badania na tmau ale calosc to 1800 eh, ale mam mieszane uczucia co do podstaw przypuszczania ze to to gdyż owszem czułem czesto zgniłe jajo i nie wiem skad ten zapach sie ulatnia czy przez nos? napewno z jamy ustnej a raczej głębi czyli moze zoladek czyli zbyt dlugie przebywanie w nim pokarmu. ale jak w TMAU: moja ślina nie smierdzi, pot i miejsca takie jak pachy pachwiny stopy nei smierdzą, mocz nie smierdzi, skora ja nie czuje w domu nie czują , dziewczyna nie czuje. Nie mam biegunek ale pobolewania jamy brzusznej tj. nadbrzusze. Czytałem ze tmau1 ludzie walą non stop1 tmau2 nabyte roznie, sam juz nie wiem co mysleć.

Czy osoby które maja zdiagnozowane tmau czują zapach swojej skóry jak ją powąchają badź wydzielin fizjologicznych?

pisałem do laboratorium to mowili ze tmau to zapach ryby, a jesli czuje sie zapach zgniłych jaj to nie tmau tylko zaburzenia metabolizowania siarki.? bądz tu mądry
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 22:33   #3171
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:08
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 02:04   #3172
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Koks i misiek ja też mam tak samo jak wy

Nieraz nawet słyszałem że gnije od środka lol

Ja nie czuję swojego zapachu, po pracy nogi nie smierdza, pachy też nie bo używam kulki od nivea , skóra pachnie szarym mydłem którym się myłem przed pracą.Ale i tak śmierdzi, macie może tak że jak przebywacie w zadymionym pomieszczeniu np w którym coś było smażone albo w pomieszczeniu gdzie były palone papierosy, to wszystko przesiąka tak jakby tym zapachem? Np jak ide na papierosa w pracy to czuć go ode mnie 2 razy gorzej niż od zdrowej osoby.
Interesuję mnie jak tam wasza skóra wygląda, macie jakieś wypryski, zaczerwienienia ? Jesteście może bladzi ? Łuszczy się wam skóra, na czole może ? Bo mi tak.

Brałem l-glutamine, xifaxan 1 op, wypiłem 2op vivomixu, piję codziennie wodę przegotowaną z cytryną, suplementowałem magnez, kompleks witamin B, witamine c, witamine e 400IU, cynk,enzymy trawiennie beta cruenta plus wypiłem 2 opakowania.Brałem metronizadol, i co ?

Nic, wszystko jest po staremu kasa poszła a smród jest dalej.

Edytowane przez younghero
Czas edycji: 2019-08-01 o 02:11
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 09:32   #3173
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:09
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 11:31   #3174
smootna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

cześć wszystkim,
przede wszystkim chcę napisać, że badanie na TMAU można wykonywać etapami, ja planuję tak zrobić, wtedy koszty nie są tak uciążliwe, co do przejmowania zapachów z zewnątrz, jest nawet opisane na wikipedii, że ta choroba tak działa, i przede wszystkim choroba ta to nie tylko rybi zapach ale także zapachy związane z trawieniem, pisała o tym już Ania, ja sobie tak to wyobrażam, że nie mam jakiegoś enzymu, który wspomaga trawienie i noszę w sobie gnijące żarcie, tak więc nie muszę wydzielać zapachu tylko skórą i jest to nie do opanowania
ja nie zamierzam się włóczyć po egzorcystach, wydawać kolejnych pieniędzy na lekarzy, specyfiki czy egzorcystów dopóki nie wykluczę TMAU, bo dla mnie to bezsensowne, pierwszy etap badania genetycznego to 405 złotych
smootna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 11:37   #3175
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Misiek
Powinienes za wszelką cenę spotkac się z tą rehabilitantką, ktora Ci napomknęla o nieprawidlowej technice oddychania.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Mowiles o tym juz z rok temu, dlaczego jeszcze nie nawiązales z nią kontaktu?
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 11:43   #3176
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:09
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 11:53   #3177
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Misiek
Ale w przypadku tej terapeutki (czy to była FIZJOterapeutka???) miales do czynienia z medycyną/wiedzą oficjalną, akademicką, a nie z jakimis czarami-marami.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 12:24   #3178
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:09
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 12:59   #3179
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Misiek
Przyznam, ze jestem bardzo zdziwiona, ze mając w granicach kraju osobę, ktora prawdopodobnie zidentyfikowala Twoj problem, nie spieszysz się z nią skontaktować. Ja do Poznania tez jezdzilam, szukajac pomocy, z okolic Zakopanego. Zerknij na mapę, czy to jest mniejsza odleglosc niz ewentualnie Twoja. W Poznaniu robilam genetyczne badania krwi ( wykrywajace mikroorganizmy we krwi, bo i taka mozliwosc bralam pod uwage na poczatku choroby.)
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 13:07   #3180
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:09
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
A__89
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.