Galeria Pazurkowa AaNnUuSsIi - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 13:18   #91
aannuussiiaa1987
Rozeznanie
 
Avatar aannuussiiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 636
Dot.: Galeria Pazurkowa AaNnUuSsIi

Cytat:
Napisane przez Tholie Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1235333148

przy tych zauwazyłam że chyba wstawiasz niepotrzebmnie napis w miejscu gdzie możnaby coś zobaczyć ciekawego, może nie wstawiaj napisów...

a co do paznkokci to nie wstawiaj tylu ozdób bo wygląda to jakbyś chciała ukryć to co Ci nie wyszło, a po ostatnim frenchu widać, potrafisz zrobić ładnego frencha....więc nie ukrywaj tego
Robie to czego pragną klientki.. Dziękuje

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
piątkowe całkiem całkiem widać, że ćwiczysz. Jest coraz lepiej - oby tak dalej
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1235333148 całkiem całkiem
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1235333148 dużo za szerokie nie podobają mi się
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1236517799 ostatnie najładniejsze, widać postęp, krawędzie boczne jeszcze troszeczkę krzywe gdzieniegdzie, ale reszta w porządku
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez fiolka208 Pokaż wiadomość
fajne te ostatnie
Dziękuje

Jesteście kochane.. przyjełam słowa krytyki i pochwały bardzo dobrze, więc jesli ktoś jeszcze chce skomentować moje prace to zapraszam...
aannuussiiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 15:12   #92
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Galeria Pazurkowa AaNnUuSsIi

Smieszy mnie troche pewna sprawa na tym forum... dziewczyny krytykuja prace 'poczatkujacych' a jak samemu sie wejdzie w ich prace (linki w podpisie) to jest rowniez mnostwo rzeczy do ktorych mozna sie przyczepic Nie ma to jak zwracac komus uwage, a samemu nie robic idealnych paznokci
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:39   #93
fenomi
Raczkowanie
 
Avatar fenomi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 37
Dot.: Galeria Pazurkowa AaNnUuSsIi

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Smieszy mnie troche pewna sprawa na tym forum... dziewczyny krytykuja prace 'poczatkujacych' a jak samemu sie wejdzie w ich prace (linki w podpisie) to jest rowniez mnostwo rzeczy do ktorych mozna sie przyczepic Nie ma to jak zwracac komus uwage, a samemu nie robic idealnych paznokci

zgadzam sie z toba w 100%.. gdzies na jakims forum napisalam to samo.. to tak samo jak zachwycaja sie zwyczajnymi i wcale nie zachwycajacymi wzorkami a krytykuja inne wykonania.. dziwne
__________________
Trochę pozytywnej energii i damy radę
Cele ambitne, trzeba je osiągnąć... Osiągnę Je!!
fenomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:12   #94
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Galeria Pazurkowa AaNnUuSsIi

Mi się wydaje,ze to bardziej jest pomocne
Jeśli którejś z nas ktoś wytknął jakiś błąd i my zdajemy sobie z niego sprawę to możemy się swoja"wiedza" na ten temat podzielić.
Przecie po to jest forum,ja nie robię idealnych paznokci,czasem na swoich zdjęciach dopiero można dojrzeć błąd którego nie widać na żywo.
Wg mnie to konstruktywna krytyka,Która powinna mobilizować do dalszej ciężkiej racy nad swoimi błędami.
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 23:02   #95
fenomi
Raczkowanie
 
Avatar fenomi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 37
Dot.: Galeria Pazurkowa AaNnUuSsIi

twoim zdaniem konstruktywna krytyka to nasmiewanie sie z prac pseudostylistek? nie wszystkie dziewczyny sa pseudostylistkami, moze akurat tego dnia mialy zly dzien i im nie wyszlo i takie foty powstaja.. albo jak gdzies opisywaly dziewczyny ze klientki sobie zycza takie plaskacze i lopaty i jak wmawiaja ze koneicznie tego chca.. sama wiem po sobie.. A jeśli chodzi o wytknięcie błedów to napisalam na forum ze lepiej powiedzscie co jest nie tak i wyjasnijcie jak powinno byc ok a nie nasmiewac sie.. to dziewczyny okrzyknely mnie dobra samarytanka.. prawda jest taka ze ja lubie pomagac ludziom a nie z nich kpic... panienki zapominaja jak wygladaly ich poczatki...
__________________
Trochę pozytywnej energii i damy radę
Cele ambitne, trzeba je osiągnąć... Osiągnę Je!!
fenomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 09:36   #96
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Galeria Pazurkowa AaNnUuSsIi

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje,ze to bardziej jest pomocne
Jeśli którejś z nas ktoś wytknął jakiś błąd i my zdajemy sobie z niego sprawę to możemy się swoja"wiedza" na ten temat podzielić.
Przecie po to jest forum,ja nie robię idealnych paznokci,czasem na swoich zdjęciach dopiero można dojrzeć błąd którego nie widać na żywo.
Wg mnie to konstruktywna krytyka,Która powinna mobilizować do dalszej ciężkiej racy nad swoimi błędami.
pracuj a bedzie coraz lepiej ...zgadzam się z Nati
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.