Woda micelarna pytanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 18:22   #1
karlanowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6

Woda micelarna pytanie?


Czy woda micelarna zastępuje płyn do demakijażu, żel do twarzy i tonik? Po przemyciu twarzy tą wodą można nałożyć od razu krem? Jeśli tak, jaka jest najlepsza przy cerze normalniej skłonnej do wyprysków?
karlanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 18:25   #2
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Woda micelarna pytanie?

no właśnie wiesz co Ci powiem, ja ostatnio zaczęłam używać właśnie tej wody micelarnej do demakijażu oczu, twarzy i dekoltu i jednym słowem...rewelacja, mam tak gładką buzię po tym, w ogóle nie podrażnia mojej cery jak to robiły mleczka do demakijażu. Ja mam wodę z Vichy "3 w 1" że jest mleczko i tonik w jednym więc jak zmywam makijaż to nie muszę tego już zmywać normalną wodą, ogólnie polecam

...i tak, możesz po tym od razu dawać na buzię krem.
Pozdrawiam.

Edytowane przez blondii_90
Czas edycji: 2012-03-12 o 18:27
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 20:43   #3
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Woda micelarna pytanie?

ja tylko uzywam płynu micelarnego do demiakijażu. Rano równiez przemywam nim twarz. Nie uzywam mleczek, toników. Bardzo lubie z Biodermy, Vichy i nawet z Ziaji (sopot spa). Od ponad 2 lat uzywam wody micelarnej i jak dla mnie rewelka. Oczywiscie pózniej krem i juz.

A co do kremu...ostatnio cos dziwnego zauwazylam. Nie mam zadnego problemu z cera jesli UWAGA: nie nakladam nic na nią na noc. W dzien owszem, krem, silnie nawilzajace maseczki (równiez odzywcze), wieczorem 2 razy w tygodniu peeling z zieloną glinka, pózniej maseczka. Ale poza tym na noc jak nic nie daje to buzka jest gładziutka, świeża, normalnie idealna.
Moze to cos geny tutaj daja...moja mama jest po 50stce, nie uzywa nigdy kremów, tylko 2 razy w miesiacu robie jej kawitacje. I ma cere jak niemowlak. Ale to tak na marginesie
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 06:52   #4
karlanowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Woda micelarna pytanie?

Dziękuje za odpowiedzi Od dłuższego czasu zastanawiam się na zmianą żelu do twarzy na wodę micelarną, ale nigdzie nie mogłam znaleźć jednoznaczniej odpowiedzi czy trzeba po niej jeszcze myć twarz... Ostatnio dużo się nasłuchałam jaka to szkodliwa dla cery jest kranówka więc woda micelarna rozwiąże ten problem raz na zawsze
Jeśli chodzi o nie stosowanie kremku na noc to chyba zależy od indywidualnych skłonności skóry, bo u mnie by to niestety nie przeszło... Nawet jak na noc wysmaruję buzie dość tłustym kremem rano budzę się z napiętą i lekko przesuszoną twarzą. Tylko pozazdrościć genów
karlanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.