Jak skutecznie pozbyć się wągrów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-18, 17:07   #1
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875

Jak skutecznie pozbyć się wągrów?


Witam Panie Wizażystki
Od kilku lat zmagam się z wągrami. Mam je na nosie,na części policzków przy nosie oraz niewielką ilość mniej widoczną na czole. Przeglądałam różne artykuły i fora, na temat ich wyeliminowania Jednakże ich różnorodność sprawiła,że nie wiem które rady są prawdziwe. Obecnie zaczęłam kuracje z serią z avonu(nie wiem czy to coś pomoże,przekonam się w najbliższym czasie). Stosowałam polecone przez panią z apteki żele z francuskiej firmy(marki nie pamiętam) i to nie pomogło.

Czy macie może jakieś sprawdzone kosmetyki? Sposoby aby się ich pozbyć? Będę wdzięczna za pomoc
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 10:30   #2
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: Jak skutecznie pozbyć się wągrów?

ja zauważyłam niesamowitą poprawę skóry po peelingu na bazie sody oczyszczonej i żelu do mycia dla dzieci Babydream (do kupienia w Rossmannie). Możesz też używać plastrów usuwających wągry, jednak to wszystko niewiele daje jeśli stosuje się podkład, który na nowo zapycha pory.
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 11:13   #3
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Jak skutecznie pozbyć się wągrów?

To jest stały problem w tym dziale i tak naprawdę nie ma na niego rozwiązania Można próbować kwasów, retinoidów, mikrodermabrazji, wyciskania... Ale jeśli masz skłonność do wągrów to one i tak wrócą... A prawda jest też taka, że bardzo często widzi się je u siebie i trochę "wyolbrzymia" problem Najważniejsze to nie używać zapychających kosmetyków i zapobiegać rozszerzaniu porów
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 12:41   #4
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Jak skutecznie pozbyć się wągrów?

Pewnie racja że i tak wrócą. Ale chciałamchociaż spróbować z nimi powalczyć Mój narzeczony mówi że ich nie widzi i dla niego taka jestem najpiękniejsza,ale ja wiem że je mam. Choć fakt,nie aż tak dużo,jak widziałam na internecie serwując po temacie

Przez ostatnie trzy dni stosowałam kosmetyki z Avon Clearskin,serie przeciw wągrom,i najwidoczniej przesadziłam,choć używałam w ilościach jak na etykietach, i teraz strasznie sobie cerę wysuszyłam( z kwasem salicylowym są),aż mnie szczypie a jak się usnormuje spróbuję z babydreamem
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 21:20   #5
SmykBadBoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 14
Wągry, zanieczyszczona skóra.

Siemka! Mam do was pytanie jestem chłopakiem, wiadomo jak każdy mam wagry, i zanieczyszczona skórę możecie mi coś polecić jak się tego pozbyć? Jakiś krem, albo maseczka? Coś do kupienia czy własnej roboty?
SmykBadBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 21:30   #6
EllisMeddle
Raczkowanie
 
Avatar EllisMeddle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Wągry, zanieczyszczona skóra.

Peeling, maseczki oczyszczajce i regularne oczyszczanie twarzy jakims nie za mocnym zelem. Pomaga rowniez uzywanie osobnego recznika tylko do twarzy lub jednorazowych recznikow papierowych
EllisMeddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 22:29   #7
SmykBadBoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 14
Dot.: Wągry, zanieczyszczona skóra.

Mogła byś mi coś polecić? Byłbym bardzo wdzięczny.
SmykBadBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 13:01   #8
Sylviette91
Przyczajenie
 
Avatar Sylviette91
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 16
Dot.: Jak skutecznie pozbyć się wągrów?

Cześć! Też mam trochę wągrów, ale jakieś kuracje sodą czy specyfikami od tego stosuję tylko 2 razy w tyg. Dziewczyny, jak jest tego nie tak wiele, jak w stopniach zaawansowanych to nie ma co przesadzać, jak wysuszymy skórę to będzie gorzej wyglądać i zaczną pojawiać się zmarszczki, nie warto! Aha, pomocne jest używanie jak najmniejszej warstwy makijażu, wtedy problem się zmniejszy.
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie!

60 -> 59 -> 58 -> 57 -> 56 -> 55
Sylviette91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-26 14:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.