Veet Duo Bikini - problem:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-10, 00:10   #1
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141

Veet Duo Bikini - problem:(


Zaczne od tego, ze o depilacji okolic intymnych do pewnego czasu nie nawet nie myslalam, jednak wiadomo z czasem przychodzi taka pora kiedy staje sie to udreka dla kobiety :P Chyba wszystkie wiemy o co chodzi.
Na poczatku troche niedoswiadczona w tym temacie uzywalam maszynek jednorazowych, efekt byl straszny, bolesny i zdecydowanie nie do pokazania! Pozniej probowalam pianek, sprayow, raczej z tych tanszych. Wloski poprostu nie schodzily. Zdenerwowalam sie i stwierdzilam ze postawie na Veet bo to przeciez wiadaca firma w sprawach depilacji i wybralam "Veet Duo Bikini" (30zl :/). Ze wzgledu na cene i firme bylam pewna ze wszystko bedzie idealnie. Niestety. Za pierwszym razem trzymalam krem na ciele zgodnie z instrukcja 7minut, efektem bylam zalamana. Wloski nie zniknely, zostaly po nich malutkie czarne kropeczki (niezbyt estetyczne), w miejscach w ktorych zdenerwowana zbyt mocno przejechalam tym czym zdejmuje sie krem powstaly zaczerwienienia (kolejna rzecz "nie do pokazania"). Nastepnym razem trzymalam krem juz 15scie minut, wloski moze zeszly troche lepiej, ale nadal nie moje okolice bikini ni sa idealnie gladziutkie i bez podraznien. Czy nastepnym razem mam trzymac krem 20 minut? A nastepnym 25? a moze godzine?

Ten problem tak strasznie mnie meczy, przepraszam jezeli sie powtarzam, ale na forum widzialam pelno tematow w ktorych kremy veet sa polecane, a ja nie moge sobie z nimi poradzic. Czy powinnam uzywac jakiegos innego kremu? Co polecacie? Czy ja w ogole mam jakies szanse na uzyskanie idealnego, gladkiego efektu?

Pomozcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg veet_bikini.jpg (8,8 KB, 26 załadowań)
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 07:05   #2
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Smile Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Ja mialam tak samo ale nie z Veetem. Po prostu prezstalam tego używać. Ale w okolicach bikni obojętne czym golisz są zaczerwienienia więc ich sie nie pozbędziesz. Lepiej idź do kosmetyczki niech Ci ogoli albo sama zrób to golarką (tą ręczną).
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 08:00   #3
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

ja tez z tym sie mecze:/ ale ja gole depilatorem co prawda pozdraznienia sa ale na drugi dzien znikaja i mam spokoj na dluzsza chwile. tylko jest problem z wrastajacymi wloskami:/
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 08:42   #4
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Moim zdaniem idealnie gładki efekt na długo można uzyskać tylko przez depilacje laserową.Sama męczę się z pęsetą+ "głębiej" krem Veet(ale ten zwykły do nóg), próbowałam depilacji cukrowej ale i tak musiałam poprawić pęsetą. Próbowałam też woskiem w plastrach(Veet)-boli .Chyba wybiorę się za jakiś czas do kosmetyczki na wosk bo mam już dość męczenia się.A może ktoś zna ceny depilacji bikini?
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 09:17   #5
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Cytat:
Napisane przez Amanda:)
Chyba wybiorę się za jakiś czas do kosmetyczki na wosk bo mam już dość męczenia się.A może ktoś zna ceny depilacji bikini?
Amanda ja bylam ostanio na woskowaniu paszek i bikini - zaplacilam 45 zl. jestem bardzo zadowolona z efektu .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 09:47   #6
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Hmm.. A moze zainwestuje w depilator? Ktorys z serii satin philipsa, te ktore maja jakies wkladki chlodzace, masujace. Niestety po uzyciu golarki jednorazowej, efekt jest u mnie najgorszy, ranki, strupki, a oczywiscie nie jest idealnie gladko.. Straszne utrapienie z tym depilowaniem okolic bikini

Na jak dlugo starcza efekt takiego depilowania woskiem u kosmetyczki za te 45zl?

Jak dlugie musza byc wloski jezeli chce uzyc wosku (np. Veet)
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 10:05   #7
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Cytat:
Napisane przez sugar-krk
Na jak dlugo starcza efekt takiego depilowania woskiem u kosmetyczki za te 45zl?
okolo 3 tygodnie. jednak to wszystko zalezy od osoby, jej wloskow. ja pojde jeszcze ze 2-3 razy, a potem to juz sama bede sie nad soba znecac z tym woskiem .

co do dlugosci wloskow - to okolo 1 cm.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 11:22   #8
jagoda
Raczkowanie
 
Avatar jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
GG do jagoda
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Ja używam depilatora Brauna silk epil soft perfection, wystarczy na jakieś dwa tygodnie. Używałam kiedyś kremów, ale tych do nóg i trzymałam tochę dłużej niż w instrukcji.

A co efektu idealnie gładkiej skóry - skóra w tych okolicach ma taką strukturę, że nigdy nie będzie jak "pupcia niemowlaka"
__________________
Georgia Thomas: Ally, dlaczego twoje problemy zawsze są najważniejsze?
Ally McBeal: Bo są moje.



jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:52   #9
magdzik86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Ja nie polecałabym Ci depilatora jeżeli masz delikatną skórę (zreszta w okolicach bikini każda skóra jest delikatna) też miałam z tym problem. Uzywałam już kremów z serii Veet niestety rezultat marny, następnie pensetą (chodź rezultat był dobry niestety zbyt wiele czasu trzeba temu zabiegoi poświecać szczegolnie za 1 razem), wkońcu poszłam do kosmetyczki i zrobiłam sobie depilacje woskiem i powiem, że jestem bardzo zadowlona z efektu (zaplaciłam 25zł i strarczylo na ok. 1,5 miesiąca) lecz zamierzam teraz iść do kosmetyczki na ta depilacje dopiero w wakacje a tymczasem używam plastrów z woskiem firmy Joanna do nóg,pach i okolic bikni (lecz ja używam tylko do okolic bikini, bo na nogi nie działa he jak dla mnie) cena jest ok 10zł. mam nadzieję, że chodź trochę pomogę))
magdzik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:38   #10
Babette
Raczkowanie
 
Avatar Babette
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 144
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Miałam dokładnie ten sam problem. Maszynka do golenia to był koszmar, krem veet w ogóle nie podziałał, po pęsecie wrastały mi włoski. Co do wosku, to nie jestem przekonana, choćby z tego powodu, że trzeba odczekać, aż odrosną włoski do 1cm, a często chciałabym się pozbyć ich już, zaraz. Depilatora też próbowałam, ale krwawiłam po nim, jak zażynany wieprzek.
Zainwestowałam w Braun Silk-epil SoftPerfection z golarką elektryczną. I ta golarka to jest rewelacja. Fakt, że żeby mieć idealnie gładką skórę cały czas, trzeba by go stosować co 2-3 dni, ale można golić włoski już milimetrowe i nie zostają żadne ślady. Można od razu lecieć na basen czy plażę i wyskoczyć w najbardziej wyciętym stroju.
__________________
Wierzę w diabły takie, jak ja wciąż nieskończenie.
Przed aniołkiem ty obroń mnie swym ramieniem.
Babette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:42   #11
Babette
Raczkowanie
 
Avatar Babette
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 144
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Aha, zapomniałabym. I skóra naprawdę jest jak "pupcia niemowlaka".
Chociaż to pewnie zależy od jej rodzaju i grubości włosków.
__________________
Wierzę w diabły takie, jak ja wciąż nieskończenie.
Przed aniołkiem ty obroń mnie swym ramieniem.
Babette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 20:56   #12
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Cytat:
Napisane przez AaniaA
Amanda ja bylam ostanio na woskowaniu paszek i bikini - zaplacilam 45 zl. jestem bardzo zadowolona z efektu .
Nie powiem mam ochotę się wybrać ale boje się że kosmetyczka z racji wieku(mam 17) będzie się na mnie krzywo patrzeć.Mniej wstydliwym ,ale droższym wyjściem jest dla mnie depilator.Kobiety to mają problemy przeba przyznać
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:04   #13
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Cytat:
Napisane przez Amanda:)
Moim zdaniem idealnie gładki efekt na długo można uzyskać tylko przez depilacje laserową.Sama męczę się z pęsetą+ "głębiej" krem Veet(ale ten zwykły do nóg), próbowałam depilacji cukrowej ale i tak musiałam poprawić pęsetą. Próbowałam też woskiem w plastrach(Veet)-boli .Chyba wybiorę się za jakiś czas do kosmetyczki na wosk bo mam już dość męczenia się.A może ktoś zna ceny depilacji bikini?
Nie radze stosowac depilacji laserowej do tego w TYCH okolicach. Z tego co wiem, to z tej depilacji wiecej krzywdy niz pozytku. Bardzo czeste jest zapalenie okolomieszkowe, zapal. skory itp...do tego jest to drogie i czesto (nie zawsze) zabieg trzeba powtarzac kilka krotnie po jakims czasie...hmm. Uwazacie ze warto??
Ja ze sposobow ktore jako tako nie podrazniaja skory i nie pozostawiaja zaczerwienien polecam maszynke elektryczna. Ostrza nie dotykaja bezposrednio skory, wiec nie jest podrazniona wiadomo...wloski szybko odrastaja, ale skoro skora po goleniu jest ok, to czemu wtedy nie depilowac czesciej?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:17   #14
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

PS.
Po jutrze po raz kolejny bede miec depilacje na pracowni kosmet. i chyba 1 raz wydepiluje sobie woskiem pachy choc nie wiem czy wytrzymam, bo jestem abrdzo wrazliwa na bol...Aha! pamietajcie wlasnie, ze KAZDA z nas ma inna wrazliwosc na bol!! Np. jedna moja kol. ktora nigdy nie depilowala sobie nog i miala to robione po raz pierwszy strasznie sie bala, ze ja bedzie bardzo bolec, a nawet NIC (doslownie!) nie poczula jak zrywalam plaster
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 07:18   #15
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Cytat:
Napisane przez Amanda:)
Nie powiem mam ochotę się wybrać ale boje się że kosmetyczka z racji wieku(mam 17) będzie się na mnie krzywo patrzeć.Mniej wstydliwym ,ale droższym wyjściem jest dla mnie depilator.Kobiety to mają problemy przeba przyznać
no cos Ty Amanda- a dlaczego kosmetyczka mialaby krzywo patrzec?! to nie te czasy . a co ma wiek do tego- przeciez nic.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 10:08   #16
Babette
Raczkowanie
 
Avatar Babette
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 144
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Cytat:
Napisane przez AaniaA
no cos Ty Amanda- a dlaczego kosmetyczka mialaby krzywo patrzec?! to nie te czasy . a co ma wiek do tego- przeciez nic.

Zgadzam się z Tobą w pełni. Przecież bez względu na wiek chcemy dobrze wyglądać.
__________________
Wierzę w diabły takie, jak ja wciąż nieskończenie.
Przed aniołkiem ty obroń mnie swym ramieniem.
Babette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 10:15   #17
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Cytat:
Napisane przez Babette
Zgadzam się z Tobą w pełni. Przecież bez względu na wiek chcemy dobrze wyglądać.
No niby tak ale boje się,że pomyśli sobie,że dziecku się w głowie poprzewracało. Żebym jeszcze wyglądała na te 17 bo wyglądam na 14
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 10:17   #18
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Cytat:
Napisane przez Amanda:)
No niby tak ale boje się,że pomyśli sobie,że dziecku się w głowie poprzewracało. Żebym jeszcze wyglądała na te 17 bo wyglądam na 14
Amanda wyluzuj, naprawde nie masz sie czym martwic .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 10:38   #19
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

ja używam do okolic bikini kremu do depilacji Eveline , trzymam chwile dłużej niż każą (ok 10 min) a efekty są zadawalające Za pierwszym razem oczywiście nie złapało wszystkih włosków i musiałam poprawić maszynką , ale im dłużej go stosuje tym lepiej działa no i ta śmieszna cena w ogóle mnie nie podrażnia ani nie uczula.
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 13:14   #20
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

natee!Ja się podpisuje pod tym co napisałas..Cena niska,a eveline-to rewelacja(ok,moze nie zupełnie)ale w porównaniu z tym co nam oferuje rynek kosmetyczny to naprawdę prymus w uwuwaniu włosków z bikini.
Usuwa90% włosków,nie powoduje podraznień,skóra przez 2dni jest idealna..na 3dzień pojawiaja sie..ale i tak nie jest to drapiaca szczecinka,tylko miękkie,słabsze włoski.Ja wiem dziewczyny,co mówie,bo ja stosuje ten krem od dłuzszego czasu..i to do debilacji typu"brazylijka".Polecam!
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 13:17   #21
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

ostatnio chyba zmienili opakowanie , ale skuteczność ta sama
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 14:28   #22
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Cytat:
Napisane przez natee
ja używam do okolic bikini kremu do depilacji Eveline , trzymam chwile dłużej niż każą (ok 10 min) a efekty są zadawalające Za pierwszym razem oczywiście nie złapało wszystkih włosków i musiałam poprawić maszynką , ale im dłużej go stosuje tym lepiej działa no i ta śmieszna cena w ogóle mnie nie podrażnia ani nie uczula.
A mozesz podac jakas dokladniejsza nazwe tego kremu? albo moze zdjecie jakies masz??
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 20:29   #23
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

polecam wosk twardy- odrywany palcami. poprostu cudenko
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 08:13   #24
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

a mi najbardziej odpowiada golenie maszynką elektryczną.
Nawet sobie specjalna kupiłam do tego celu (taką wąską,z ostrzami jakby równoległymi do rączki za 5,90

Nie daje ona efektu satynowej gładkości,ale włoski są długości naprawdę minimalnej. I to mi wystarcza,bo przy goleniu to i tak 1,2 dni czuc gładkość.
A depilator i wosk to tam nie daje rady u mnie (boli)

Wybrałam ten sposób,bo u mnie nie sprawdza sie w tym miejscu ani wosk, ani zwykłe golenie maszynką (bo włosy STRASZNIE bola jak odrastają i chodze jak kaczka,bo mnie nawet majtki drażnią).
A tzw."boczki" bikini traktuje pęsetą (na szczęście nie mam ich tam duzo)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 13:25   #25
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

dziś użyłam kremu do depilacji i również mam czarne kropki :/
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 13:57   #26
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

ja zaopatruje sie jeszcze w starą wersje (na zdjeciu) ale nowa wersja jest taka sama w działaniu.Zapytaj o krem do depilacji Eveline w kosmetycznym.Tu masz link jak wyglądają nowe wersje :

http://www.eveline.com.pl/pl/pl_content.html

Polecam ten 9w1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0001.jpg (77,2 KB, 19 załadowań)
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:16   #27
sugar-krk
Raczkowanie
 
Avatar sugar-krk
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 141
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Ja wczoraj zabralam sie za pensete... Efekt jest bardzo dobry, ale napewno nie bede spedzac godziny na depilowaniu tak niewielkiego kawalka skory, poza tym momentami strasznie bolalo.
Coraz powazniej mysle nad zakupem depilatora, byc moze Braun Silk Epil skoro go polecacie
Ale przed tym sprobuje jeszcze wosku Veet, tyle ze narazie jestem chora i nie wychodze z domu, takze poki co zakupy odpadaja


Ahaaa i dziekuje wszystkim za odpowiedzi
sugar-krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 18:16   #28
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Veet Duo Bikini - problem:(

Cytat:
Napisane przez natee
ja zaopatruje sie jeszcze w starą wersje (na zdjeciu) ale nowa wersja jest taka sama w działaniu.Zapytaj o krem do depilacji Eveline w kosmetycznym.Tu masz link jak wyglądają nowe wersje :

http://www.eveline.com.pl/pl/pl_content.html

Polecam ten 9w1
Dzieki za link i info
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.