Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-23, 12:57   #61
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez smerffi
oj, dziecko dziecko, co oni z Tobą zrobili....
Nie zebym sie obrazila, ale nie bylo to mile .I nie musisz kadzic i mowic tylko pozytywne opinie. Niektorym podoba sie pierwsza fryzura, niektorym druga. Cenie Wasze zdanie.

Moim zdaniem PRZED było lepiej... Ale wiadomo że kobieta zmienna jest nie jest tragicznie tylko tył bym prostowała.
Co do ceny 110 za taką fryzurę... Popieram zdanie, że asystent nic specjalnego nie wyczarował.. Taką fryzurkę można mieć i za 30zł


Wlasnie tyl na tym zdjeciu nie byl wyprostowany dlatego taki efekt :P

Ja chodzilam do wieluuu fryzjerow i za 30 i za 20 zl, ale zaden nigdy nie zerobil mi takiej fryzury jakiej chcialam ,ani nigdy zadnej mi nie doradzil Nigdy nie bylam zadowolona.

Wiec mysle ze choc cena wysoka to freyzura dobrana odpowiednio.

To nie było miłe,poczytaj regulamin forum..i zanim napiszesz coś takiego, co nic przecież nie wnosi do forum,zastanów się,jakbyś się czuł bedąc po drugiej stronie...?

dzieki za poparcie i obrone
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:43   #62
Pinki:)
Raczkowanie
 
Avatar Pinki:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dziura zabita dechami
Wiadomości: 151
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Według mnie fajnie, wyglądasz ciekawie i przynajmniej wyrózniasz się z szarego tłumu
Pinki:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:45   #63
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

moim zdaniem fajnie wygladasz w tej drugiej fryzce, ze modnie?... to bardzo dobrze!! mlodosc ma byc modna i pogodna...
za pare miesiecy , jak tam napisala jedna z dziewczyn , wlosy odrosna i wcale nie bedziesz miala takiej samej fryzury...
serio fadnie wygladasz
ale co do ceny i wykonania samej fryzki to niezbyt profi jest tyl, ja wiem jakie to mialo byc stzryzenie, zreszta moze jest ,ale jak piszesz ze masz wloski troche krecone , to wlasnie to strzyzenie nie nadaje sie do takich wlosow... ja bym mu torche odjela z objetosci zeby jednak nie byla taka wyrazna linia ciecia widoczna, to jest ladne i ciekawe przy wlosach bardzo prostych z natury, owszem mozesz je prostowac ale tego typu wlos i tak za bardzo sie nie slucha
caluski
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 15:32   #64
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Przed podoba mi się bardziej
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 19:00   #65
konwalika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

moim skromnym zdaniem lepiej przed, wygladalas slicznie, ala najwazniejsze jest to jak ty sie czujesz, ja jestem fanka dlugich wlosow i grzywek, dlugie wlosy sa bardzo kobiece i mozna z nich robic mnostwo ciekawych fryzur

nie chce byc nie mila ale u mnie w szkole pol dziewczyn ma takie ciecie wlosow i to za 20 zl, nie wydaje mi sie zeby to byla oryginalna fryzura

ale bardzo lubie osoby odwazne, nie bojace sie zmian, wielki plus za to dll ciebie
konwalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 19:10   #66
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Jak to mówią - "ładnemu we wszystkim ładnie"
Pozdrawiam
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 23:27   #67
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez konwalika
moim skromnym zdaniem lepiej przed, wygladalas slicznie, ala najwazniejsze jest to jak ty sie czujesz, ja jestem fanka dlugich wlosow i grzywek, dlugie wlosy sa bardzo kobiece i mozna z nich robic mnostwo ciekawych fryzur

nie chce byc nie mila ale u mnie w szkole pol dziewczyn ma takie ciecie wlosow i to za 20 zl, nie wydaje mi sie zeby to byla oryginalna fryzura

ale bardzo lubie osoby odwazne, nie bojace sie zmian, wielki plus za to dll ciebie
to fakt ze z dlugich wlosow mozna wiecej fryzur wyczarowac, ale chyba zgodzisz sie ze mna ze dlugie wlosy to wiekszy klopot

dziekuje mysle ze czasami trzeba zrobic cos szalonego i odwaznego za kilka miesiecy gdy wlosy odrosna, wybiore sie i na pewno bedzie to inna fryzurka trzeba wszystkiego sprobowac
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 23:29   #68
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez orenda
Jak to mówią - "ładnemu we wszystkim ładnie"
Pozdrawiam
nie przesadzajmy

ale dziekuje bardzo
widac jestem za bardzo krytyczna wobec siebie :P
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 07:52   #69
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

110 zl zaplacilas za samo strzyzenie?
Ja scinam wlosy u pani Malgosi Strug-Zgrzywa (tez mistrz fryzjerstwa czy jakos tak ) i place 50 zl... za piekne wlosy
A jezeli chodzi o fryzure to uwazam ze nadala ci charakteru. W tamtej moze i wygladalas bardziej kobieco ale bylas jak tysiac innych dziewczyn...
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 09:01   #70
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez des
110 zl zaplacilas za samo strzyzenie?
Ja scinam wlosy u pani Malgosi Strug-Zgrzywa (tez mistrz fryzjerstwa czy jakos tak ) i place 50 zl... za piekne wlosy
A jezeli chodzi o fryzure to uwazam ze nadala ci charakteru. W tamtej moze i wygladalas bardziej kobieco ale bylas jak tysiac innych dziewczyn...
pisalam juz o tym wczesniej
110 to cena za
dlugi masaz glowy, sciecie, modelowanie,doradzenie, i za milo spedzony czas Chyba sie oplaca prawda?
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 09:35   #71
pani_usia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 9
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Moim skromnym zdaniem w poprzednij fryzurze wyglądałąś lepiej, tak kobieco i naturalnie.

A tak uogólniając, to nie wiem dlaczego w Polsce (troche podróżowałam po Europie i rzadko spotykałam sie z takim zjawiskiem ) fryzjerzy robią hełmy a nie fryzury. Pozdrawiam
pani_usia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 14:45   #72
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez des
110 zl zaplacilas za samo strzyzenie?
Ja scinam wlosy u pani Malgosi Strug-Zgrzywa (tez mistrz fryzjerstwa czy jakos tak ) i place 50 zl... za piekne wlosy
A jezeli chodzi o fryzure to uwazam ze nadala ci charakteru. W tamtej moze i wygladalas bardziej kobieco ale bylas jak tysiac innych dziewczyn...
Czy ta twoja stylistka jest z krakowa? Skoro polecasz to mzoe za rok jak bede tam czesciej przebywala wybiore sie
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:22   #73
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Mi sie bardziej podoba wersja "przed", ta grzywka mi coś nie podchodzi Ale najważniejsze że Ty jesteś zadowolona
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:25   #74
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Cool Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

moim zdaniem lepiej przed...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:29   #75
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

a mi podoba sie twoja nowa fryzurka-swietne cieniowanie no i jest bardziej stylowa..Na pewno bosko wyglada po wyprostowaniu

Ciesz sie nia--mi sie podoba
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:31   #76
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Nie przejmuj się krytyką, Twoja sprawa jak się ścięłaśBardzo fajny fryz i odważny. Denerwują mnie osoby, które gdy ktoś się zetnie na krócej od razu mówią "brzydko", bo to nieprawda!Jest bardzo fajnie, a moja siorka-modnisia powiedziała wręcz-"za***iście". Nie przejmuj się, jest dobrze!Przynajmniej nie masz fryzu jak każda inna panna!
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:34   #77
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Przpominasz mi pania policjantke z kryminalnych - Basiunie
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 16:55   #78
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

wedlug mnie obie wrescje sa ok )) bylam kiedys tak scieta jak ty teraz, nie czulam sie dovbrze ale za to jak wlosy odrastaly to wygladaly super
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 17:36   #79
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Mi się bardziej podoba"przed", szczególnie to zdjęcie czarno-białe. Wyglądasz na nim kobieco i dojrzale. W nowej fryzurze trochę jak nastolatka, albo wręcz chłopak i jednak za bardzo są dla mnie wyskubane te włosy. Lubię kobiece fryzury, które dają mozliwość róznego upinania włosów i w takich włosach mi się bardziej podobałaś

Ale oczywiście jeśli jesteś zadowolona, to to jest najważniejsze
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 18:24   #80
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

No tak, Kamilak, jest zadowolona, ale zaraz może przestać być przez takie osoby jak ty:/Wcale nie wygląda jak chłopak, a może żeby się upewnić to lepiej zajrzyj jej w spodnie:/???Boże, co wy tacy chamscy jesteście???Zazdrościcie jej, że ścinał ją asystent Czajki, czy co?Dziewczyna dobrze sie czuje i git!A pozatym to właśnie ma wyglądac jak nastolatka, bo z tego co przeczytałam ma chyba 17 lat, więc po co ma robić z siebie staruche:|Czy jeśli włosy są krótsze niż do ramion to jest już się mężczyzną?Może nawet od takiego cięcia coś miedzy nogami rośnie, co:/???Ej wy ludzie, ludzie....gdyby ktoś do Was tak mówił, gdybys Ty wróciła zadowolona od fryzjera i ktoś cię tak beznadziejnie zjechal???
Nie martw się Karo, jest ładnie.
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:27   #81
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara
No tak, Kamilak, jest zadowolona, ale zaraz może przestać być przez takie osoby jak ty:/Wcale nie wygląda jak chłopak, a może żeby się upewnić to lepiej zajrzyj jej w spodnie:/???Boże, co wy tacy chamscy jesteście???Zazdrościcie jej, że ścinał ją asystent Czajki, czy co?Dziewczyna dobrze sie czuje i git!A pozatym to właśnie ma wyglądac jak nastolatka, bo z tego co przeczytałam ma chyba 17 lat, więc po co ma robić z siebie staruche:|Czy jeśli włosy są krótsze niż do ramion to jest już się mężczyzną?Może nawet od takiego cięcia coś miedzy nogami rośnie, co:/???Ej wy ludzie, ludzie....gdyby ktoś do Was tak mówił, gdybys Ty wróciła zadowolona od fryzjera i ktoś cię tak beznadziejnie zjechal???
Nie martw się Karo, jest ładnie.
Brawo!!! Ja też tak uważam, zresztą wyraziłam już swoje zdanie.... SuperKaro jest SUPER!!!
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:32   #82
mala_czarna
Zadomowienie
 
Avatar mala_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 550
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

A mi sie bardzo podoba. Lubie takie "odwazne" sciecia. No a z reszta jak mogloby mi sie nie podobac skoro mialam podobnie sciete wlosy
__________________
Free your mind.
mala_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:38   #83
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara
No tak, Kamilak, jest zadowolona, ale zaraz może przestać być przez takie osoby jak ty:/Wcale nie wygląda jak chłopak, a może żeby się upewnić to lepiej zajrzyj jej w spodnie:/???Boże, co wy tacy chamscy jesteście???Zazdrościcie jej, że ścinał ją asystent Czajki, czy co?Dziewczyna dobrze sie czuje i git!A pozatym to właśnie ma wyglądac jak nastolatka, bo z tego co przeczytałam ma chyba 17 lat, więc po co ma robić z siebie staruche:|Czy jeśli włosy są krótsze niż do ramion to jest już się mężczyzną?Może nawet od takiego cięcia coś miedzy nogami rośnie, co:/???Ej wy ludzie, ludzie....gdyby ktoś do Was tak mówił, gdybys Ty wróciła zadowolona od fryzjera i ktoś cię tak beznadziejnie zjechal???
Nie martw się Karo, jest ładnie.

Ale przecież Kamilak wyraziła tylko swoją opinię, bez żadnych chamstw, napisała co sądzi.Po to chyba założony został ten wątek, aby wyrażać opinie....Byc może Kamilka podała zły przykład, a być może dosłownie tak jej się fryzura obecna kojarzy???

I jeszcze moja dygresja...któraś wizażanka napisała , że przed tem Super Karo wyglądała jak połowa dziewczyn w naszym kraju....to teraz wyglada jak ta druga połowa......Super karo oczywiście nie odnosi się to do Ciebie, poprostu zwracam uwagę na fakt,że dałaś swoje fotki aby wizażanki wyrażały swą opinię to robią właśnie to,niech każda wypowie się zgodnie ze swym poglądem, bez żadnych docinek niepotrzebnych ( które de facto raz w wątku zaistniały) A i tak najbardziej liczy się Super Karo Twoje samopoczucie w nowej fryzurce
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 20:08   #84
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Tak, rozumiem, każdy może wyrazić swoją opinnie, a nie da sie zrobić tego bardziej delikatnie jeśli coś sie nie podoba, a nie od razu porównywac do chłopaka?Jak Wy byście sie poczuli, ona na pewno odmówiła sobie jakis ciuchów, kosmetyków, żeby być może uzbierac na tego fryzjera, miec w końcu wymarzony fryz!Wydała na to kupe pieniędzy, jest w niebo wzięta, a tu się okazuje, że nazywaja ją chłopakiem, a fryzurę porażką.....A tak poza tym u Czajki nie pracują byle frędzle, wiedzą co robić, to prawdziwi fryzjerzy, widza co komu pasuje!Ja również uważam, że Karo wygląda młodziej, odwazniej, po prostu fajnie!A jesli Wam się nie podoba wystarczy napisac"wolałem tamtą wersje", a nie naskakiwac na dziewczyne!!Pomyślcie, zanim własnymi słowami kogoś skrzywdzicie!To, że wam się nie podoba, nie musi udzielać się Karo!Dajcie jej się cieszyć, nie odbierajcie jej radości!!przez wasza presję może żałować tego, co zrobiła, a nie o to chodzi, bo przeciez czuje się świetnie i tak właśnie wygląda, więc niech się cieszy!Patrzcie co mówicie, bo słowa też potrafią ranić...
P.S aga-xy fajna z Ciebie babka
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 20:11   #85
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez jami
a mi podoba sie twoja nowa fryzurka-swietne cieniowanie no i jest bardziej stylowa..Na pewno bosko wyglada po wyprostowaniu

Ciesz sie nia--mi sie podoba
Po wyprostowaniu efekt jest suprer, tylko wlasnie zastanwiam sie nad nowa prostownica Zebym sama mogla taki efekt uzyskac, a nie tylko u fryzjera.


Cytat:
Napisane przez wrednazasysara
Nie przejmuj się krytyką, Twoja sprawa jak się ścięłaśBardzo fajny fryz i odważny. Denerwują mnie osoby, które gdy ktoś się zetnie na krócej od razu mówią "brzydko", bo to nieprawda!Jest bardzo fajnie, a moja siorka-modnisia powiedziała wręcz-"za***iście". Nie przejmuj się, jest dobrze!Przynajmniej nie masz fryzu jak każda inna panna!
Ciesze sie , ze sie podoba
Ja uwazam ze krotka fryzurka tez moze byc ladna i kobieca gdy jest w odpowiedni sposob scieta

POdziekuj siostrze

Cytat:
Napisane przez Tapcia
Przpominasz mi pania policjantke z kryminalnych - Basiunie
Od wielu osob juz to slyszlaam Niedlugo na serio zaczne zastanwiac sie nad wkreceniem do tego serialu


quote=kamilak]Mi się bardziej podoba"przed", szczególnie to zdjęcie czarno-białe. Wyglądasz na nim kobieco i dojrzale. W nowej fryzurze trochę jak nastolatka, albo wręcz chłopak i jednak za bardzo są dla mnie wyskubane te włosy. Lubię kobiece fryzury, które dają mozliwość róznego upinania włosów i w takich włosach mi się bardziej podobałaś

Ale oczywiście jeśli jesteś zadowolona, to to jest najważniejsze [/quote]

Wiesz jestem nastolatka wiec chyba fryzura powinna odzwierciedlac wiek Co do porownania do chlopaka to ja sie tak nie czuje krotkich wlosow tez mozna cos ciekawego wyczarowac ,dlatego fryzurka podoba mi sie Pozdrawiam



Cytat:
Napisane przez wrednazasysara
No tak, Kamilak, jest zadowolona, ale zaraz może przestać być przez takie osoby jak ty:/Wcale nie wygląda jak chłopak, a może żeby się upewnić to lepiej zajrzyj jej w spodnie:/???Boże, co wy tacy chamscy jesteście???Zazdrościcie jej, że ścinał ją asystent Czajki, czy co?Dziewczyna dobrze sie czuje i git!A pozatym to właśnie ma wyglądac jak nastolatka, bo z tego co przeczytałam ma chyba 17 lat, więc po co ma robić z siebie staruche:|Czy jeśli włosy są krótsze niż do ramion to jest już się mężczyzną?Może nawet od takiego cięcia coś miedzy nogami rośnie, co:/???Ej wy ludzie, ludzie....gdyby ktoś do Was tak mówił, gdybys Ty wróciła zadowolona od fryzjera i ktoś cię tak beznadziejnie zjechal???
Nie martw się Karo, jest ładnie.
Cytat:
Napisane przez aga_xy
Brawo!!! Ja też tak uważam, zresztą wyraziłam już swoje zdanie.... SuperKaro jest SUPER!!!

Dzieki za wsparcie

Niedlugo jakis fanklub bede miala

Cytat:
Napisane przez mala_czarna
A mi sie bardzo podoba. Lubie takie "odwazne" sciecia. No a z reszta jak mogloby mi sie nie podobac skoro mialam podobnie sciete wlosy
I jak ? Dobrze Ci sie ukladaly? Prostowalas je, stosowalas jakies specjalne kosmetyki?


Cytat:
Napisane przez Mariti
Ale przecież Kamilak wyraziła tylko swoją opinię, bez żadnych chamstw, napisała co sądzi.Po to chyba założony został ten wątek, aby wyrażać opinie....Byc może Kamilka podała zły przykład, a być może dosłownie tak jej się fryzura obecna kojarzy???

I jeszcze moja dygresja...któraś wizażanka napisała , że przed tem Super Karo wyglądała jak połowa dziewczyn w naszym kraju....to teraz wyglada jak ta druga połowa......Super karo oczywiście nie odnosi się to do Ciebie, poprostu zwracam uwagę na fakt,że dałaś swoje fotki aby wizażanki wyrażały swą opinię to robią właśnie to,niech każda wypowie się zgodnie ze swym poglądem, bez żadnych docinek niepotrzebnych ( które de facto raz w wątku zaistniały) A i tak najbardziej liczy się Super Karo Twoje samopoczucie w nowej fryzurce
Tak zgadzam sie z Toba, ten watek zostal zalozony po to abym mogla poznac Wasze opinie. Chcialam wiedziec co sadza o tym inne wizaznki, dlaego cenie kazda opinie i jest dla mnie wazna.

Ja jestem zadowolona

Pozdrawiamn
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 20:18   #86
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara
P.S aga-xy fajna z Ciebie babka
...napisała wrednazasysara jeszcze fajniejsza Babeczka
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 22:49   #87
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara
P.S aga-xy fajna z Ciebie babka
Cytat:
Napisane przez aga_xy
...napisała wrednazasysara jeszcze fajniejsza Babeczka

super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 22:53   #88
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Wink Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Bardzo ładnie wyglądasz. Lubię plastyczność mocno wycieniowanych fryzur. Zmieniasz przedzialek, trochę więcej włosów przydzielisz grzywce i wyglądasz zupełnie inaczej . Popróbuj. Ja też mam zawsze mocno pocieniowane włosy, jednak wciąż są długie. Na krótko bym się nie dała ciachnąć-złe wspomnienia z dzieciństwa . 'Niewyprostowany' tył nie jest powalający, ale wiem, jak wygląda po wyprostowaniu . A jak będą ci odrastać włoski to dopiero będzie fajnie-wiem to po sobie. Wtedy się zaczynają super układać, nie są takie równiutkie jak po fryzjerze. Ja osobiście nie lubię zaraz po cięciu włosów :/. Lubię tak z 2 tyg. po . Kurcze, ale off-topic stworzyłam, sorki, chyba powinnam iść już spać .

Ktoś napisał 'dziecko co oni z toba zrobili' czy cos takiego. Ja wiem, że tu miały być osobiste opinie i refleksje, ale to było w złym guście. Piszesz po prostu 'wg mnie lepiej bylo wczesniej' itp. Konstruktywna krytyka, jak ktoś już powiedział.

Jeszcze jedna osoba stwierdziła, że wyglądasz jak chłopak. W ŻYCIU nie widziałam tak ściętego chłopaka . Jestem pena, że nie tylko ja. Jakby zobaczyła tak ściętego chłopaka, stwierdziłaby, że wygląda jak dziewczyna .
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 15:29   #89
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

przesada? raczej nie. Masz ładne, wyraziste rysy, symetryczną drobną twarz.
Dobrze wyglądasz w każdej wersji. Choć ja tez przyznaje, że w pierwszej fryzurze nie zwróciłabym na Ciebie jakoś szczególnie uwagi - ładna, kobieca dziewczyna - tyle. W tej awangardowej rzucasz sie bardziej w oczy.
PS. Podziwiam za odwagę. Ja mam kręcone włosy i moim najwiekszym szaleństwem jest grzywka. Po codziennych udrękach z prostowaniem powiedziałam sobie nigdy więej.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 16:07   #90
mala_czarna
Zadomowienie
 
Avatar mala_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 550
Dot.: Metamorfoza PRZED i PO wizycie w atelier Leszka Czajki .Lepiej:>??

Mi sie dobrze ukladaly. Prawie codziennie je prostowalam. Ale nawet jak byly falowane mialy swoj urok. Czasem jak chcialam podkreslic fale to bralam je na pianke. Ogolnie bylam zadowolona. Teraz mi odrozly i wygladaja zupelnie inaczej, stracily juz swoj ksztalt
__________________
Free your mind.
mala_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.