duże dziury na nosie. ZDJĘCIA. błagam o pomoc:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 14:59   #1
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176

duże dziury na nosie. ZDJĘCIA. błagam o pomoc:(


Dziewczyny pomocy Co stosować na te paskudne dziury na nosie? Zaznaczam,że w rzeczywistości gorzej się prezentują(aparat nie odzwierciedla skali problemu) Czy jest coś co pomoże na rozszerzone pory? Bardzo bym chciała aby się zmniejszyły,spłyciły, zjaśniały- to moja zmora Stosowałam przeróżne kosmetyki-wszelakie maseczki z glinką, maseczki ściagąjące pory, emulsje za 150 zł z KANEBO- i nic- efekt jest chwilowy albo i żaden(jak w przypadku tej emulsji zwężającej pory z Kanebo)Naprawdę-wstydze się ich,wyglądają nieestetycznie, żaden podkład ich nie chce przykryć -wszystko po 2 h złazi. Gdy wyciskam je-wychodzi takie sebumPOMOCY, najgorsze jest to, że kiedys były one tylko na nosie, teraz wchodzą już na policzki Liczę na jakąś dobrą rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nos2-tile.jpg (25,2 KB, 423 załadowań)
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 15:13   #2
2b_beauty
Przyczajenie
 
Avatar 2b_beauty
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Praga Południe
Wiadomości: 22
Dot.: duże dziury na nosie. ZDJĘCIA. błagam o pomoc:(

Porządne oczyszczanie co jakiś czas, w dobrym gabinecie. Niestety nie ma możliwości pozbycia się ich "na zawsze", bo taka już jest specyfika skóry, ze się zanieczyszcza. Możesz tylko z nimi walczyć, zmniejszać, spłycać i rozjaśniać, tak jak napisałaś. Możesz oczywiście stosować wszelkiego rodzaju maseczki w domu, ale najlepiej kiedy będzie to uzupełnieniem profesjonalnych zabiegów, a nie podstawą pielęgnacji, gdyż tylko zabiegi wykonywane przez specjalistów mogą przynieść ci pożądane efekty.
__________________
"Zdrowie jest najpierwszym dobrem, uroda drugim, a bogactwo trzecim" - Platon

http://www.2b-beauty.pl
2b_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 16:48   #3
Paskuda Bagienna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: duże dziury na nosie. ZDJĘCIA. błagam o pomoc:(

Ja miałam bardzo rozszerzone pory i myślałam że będę je miała od końca życia, dopóki nie zaczęłam używać toniku z olejku pichtowego i petroleum. Możesz o nim poczytać tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ichtowy&page=1
Bardzo oczyszcza twarz, mi po pierwszym użyciu zniknęło wiele wągrów, pory się pozwężały. W moim przypadku pomogło, a czy w twoim by pomogło - nie wiem, musiałabyś spróbować.
Paskuda Bagienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:32   #4
thebestangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 14
Dot.: duże dziury na nosie. ZDJĘCIA. błagam o pomoc:(

oprocz oczywiscie profesjonalnych zabiegow oczyszczania u kosmetyczki polecam kosmetyki nowej firmy TianDe
maja swietna serie do cery problemowej
miedzy innymi swietny krem przeciw wagrom i bliznom.
przetestowany wiec polecam!
thebestangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 01:55   #5
elp
Przyczajenie
 
Avatar elp
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: AU
Wiadomości: 1
Dot.: duże dziury na nosie. ZDJĘCIA. błagam o pomoc:(

nie rozumiem lobbowania nowych, niesprawdzonych kosmetykow z Chin (jednego z krajow borykajacych sie z najwiekszym zanieszyszczeniem srodkowiska naturalnego - i ta mowa o naturalnych skladnikach produktow z serii Tian De )
elp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 06:06   #6
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: duże dziury na nosie. ZDJĘCIA. błagam o pomoc:(

No niestety, to jest problem, z którym i ja się zmagam. Oprócz glinek i mikrodermabrazji albo maseczek z białka kurzego i cytryny to mało co pomaga. Próbowałam te paskudy traktować Dermarollerem, ale ból był spory, więc zaprzestałam (no i przeraziłam się możliwości nowotworu skóry przez taką ingerencję...). Myślę, że największą wagę trzeba przyłożyć do dogłębnego oczyszczenia skóry (metoda OCM, stosowanie szczoteczek do twarzy albo szmatek z mikrofibry/muślinu), peelingów oraz kwasów (zwłaszcza salicylowy ładnie zwęża rozszerzone pory). Walczyć trza, nie ma przebacz...
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 23:22   #7
thebestangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 14
Dot.: duże dziury na nosie. ZDJĘCIA. błagam o pomoc:(

Cytat:
Napisane przez elp Pokaż wiadomość
nie rozumiem lobbowania nowych, niesprawdzonych kosmetykow z Chin (jednego z krajow borykajacych sie z najwiekszym zanieszyszczeniem srodkowiska naturalnego - i ta mowa o naturalnych skladnikach produktow z serii Tian De )


jesli ich nie sprawdzilas to oczywiscie nie wiesz z czym masz do czynienia a szkoda
kosmetyki sa produkowane w chinach na recepturach tybetanskich
jesli czegos nie sprawdzilam to nie zawieram zdania
wiec jesli nie wyprobowalas to nie wiesz czy sa dobre
skad wiec Twoja opinia nie wiem....
ja natomiast wiem ze kosmetyki sa naprawde swietne, sa to kosmoceutyki dzialajace na poziomie komorkowym skory.
polecam to co sama sprawdzilam
kuracja tymi kosmetykami zdecydowanie lepsza niz traktowanie skory mikrodermabrazja zwlaszcza mlodej skory!
pozdrawiam
thebestangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 00:23   #8
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: duże dziury na nosie. ZDJĘCIA. błagam o pomoc:(

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy Co stosować na te paskudne dziury na nosie? Zaznaczam,że w rzeczywistości gorzej się prezentują(aparat nie odzwierciedla skali problemu) Czy jest coś co pomoże na rozszerzone pory? Bardzo bym chciała aby się zmniejszyły,spłyciły, zjaśniały- to moja zmora Stosowałam przeróżne kosmetyki-wszelakie maseczki z glinką, maseczki ściagąjące pory, emulsje za 150 zł z KANEBO- i nic- efekt jest chwilowy albo i żaden(jak w przypadku tej emulsji zwężającej pory z Kanebo)Naprawdę-wstydze się ich,wyglądają nieestetycznie, żaden podkład ich nie chce przykryć -wszystko po 2 h złazi. Gdy wyciskam je-wychodzi takie sebumPOMOCY, najgorsze jest to, że kiedys były one tylko na nosie, teraz wchodzą już na policzki Liczę na jakąś dobrą rade
oczyszanie twarzy u kosmetyczki. robi się to raz na jakiś czas. ja robię co 2-3 miesiące.
i słyszałam że KWASY rozjaśniają. ale robi się 2 zabiegi przez 3 tygodnie, czy 1 zabieg przez 3 tygodnie. jakoś tak. wiem bo ja mam problemy z czerwonymi policzkami, i chciałabym BY ZJAŚNIAŁY.
więc kwasy
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 06:57   #9
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: duże dziury na nosie. ZDJĘCIA. błagam o pomoc:(

Wydaje mi się, że porządne oczyszczanie w domu - poczytaj o oczyszczaniu olejami, jeśli masz naczynkową skórę (rumień) nie powinnaś stosować wysokich temperatur oraz mocnego przecierania i drażnienia skóry. Polecam pójść do kosmetyczki na diagnostykę, prawdopodobnie kwasy (na samą okolicę nosa) i zabiegi robi się jesienią. Peeling nosa częściej niż całej twarzy ...raczej hm. Pozdrawiam i wytrwałości
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.