szpecące żyły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 10:43   #1
kasiula_ganja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Unhappy

szpecące żyły


Pomóżcie!!! Może to i jest dziwny problem ale mnie strasznie denerwuje! Otóż mam bardzo cienką skórę, przez co bardzo widać moje żyły, szczególnie na nogach, co jest bardzo szpecące... Nie moge nawet założyć krótkiej spódnicy, nie mówiąc już o pokazaniu się w bikiniu na plaży Bardzo się też boje tego że będę miała żylaki-po mamie...Moja ciocia powiedziała mi że taka już moja uroda, chociaż koleżanka twierdzi że może mi pomóc żel z wyciągiem z kasztanowca. No a ja już sama nie wiem co o tym myśleć...Pomocy!!!
kasiula_ganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 12:44   #2
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: szpecące żyły

Podpinam się pod pytanie, mam taki sam problem
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:14   #3
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: szpecące żyły

Smarowanie wyciagiem z kasztanowca jest jak najbardziej wskazane oraz picie takiego wyciagu(dostepny w aptece)- im wczesniej tym lepiej, poniewaz problem zylakow poglebia sie wraz z wiekiem(problem znam z autopsji).
W okresie jesienno-zimowym bardzo wskazane jest noszenie ponczoch przeciwzylakowych, ktore mozna zakupic w niektorych aptekach lub w sklepach z rajstopami.
Mozna stosowac rowniez makijaz kamuflujacy najlepiej kosmetykami firmy Coverderm, ale uwazam, ze na co dzien jest nie praktyczny, mozna go zastosowac np. na wielkie wyjscie.
Co do noszenia krotkich spodnic- ja niestety musialam z tego zrezygnowac, poniewaz mam bardzo widoczne zylaki. Jedyne co moge doradzic, to albo sie nie przejmowac i nosic mini dopoki mozna, albo przestawic sie na spodnie a latem na spodnie rybaczki
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 14:19   #4
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: szpecące żyły

A czy tym wyciagiem z kasztanowca można smarować twarz i jesli tak to czy doprowadzi to do całkowitego zniknięcia żył (jednej żyły)?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 05:15   #5
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: szpecące żyły

duzo nie zrobisz z tym, co juz jest.
a zapobiegac mozna biorac cerutin lub rutinoskorbin. wazne tylko, by nie sporadycznie, ale robiac sobie bardziej systematyczne kuracje - to wzmacnia naczynka.
te juz istniejace mozna probowac maskowac - u mnie sprawdza sie spray do nog sally hansen, nie zakrywa zylek calkowicie, ale sprawia, ze sa mniej widoczne.
staraj sie czesto siedziec/ lezec z nogami w gorze. nie zakladaj nogi na noge i nie mocz sie dlugo w goracej wannie. zimne natryski tez nie zaszkodza
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 05:19   #6
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: szpecące żyły

aha, to co napisalam tyczy sie zapobieganiu zylakom. jesli nie masz dolegliwosci w stylu ciezkich nog i pulsowania po dlugim dniu to pewnie nie zylaki, a problem estetyczny - zylki sa widoczne, bo skora cienka. coz, niestety, terzeba sie z tym pogodzic tak jak pisalam, problem moze pomoc zamaskowac spray koloryzujacy badz tez samoopalacz. ale nie licz na to, ze sie tego calkowicie pozbedziesz.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 06:31   #7
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: szpecące żyły

Oj, to mnie vanilla zasmuciłaś. Ostatnio trochę schudłam i też mi żyły na nogach wychodziły. Żylaki to nie są i nie będą, cała rodzina ma po prostu bardzo płytko pod skórą żyły i zawsze całą "mapę" widać. A już myślałam, że mnie to omienie... Kurczę, już chyba wolałam jak miałam te parę kilogramów więcej
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 07:32   #8
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: szpecące żyły

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
Oj, to mnie vanilla zasmuciłaś. Ostatnio trochę schudłam i też mi żyły na nogach wychodziły. Żylaki to nie są i nie będą, cała rodzina ma po prostu bardzo płytko pod skórą żyły i zawsze całą "mapę" widać. A już myślałam, że mnie to omienie... Kurczę, już chyba wolałam jak miałam te parę kilogramów więcej
no bo tez mam podobny problem. u mnie to tak na granicy zylakow - na razie sa tylko spore zyly, ale pod kolanami wyglada, ze kiedys sie odezwa. bylam u lekarza i machnal reka. podobno mozna operacje, zabiegi, ale na te tematy sa baaardzo rozne opinie, wiele lekarzy mowi, ze jak sie nic nie dzieje to lepiej nie ruszac. slyszalam tez, ze jak sie np chirurgicznie "zamyka" jedna zyle (dokladnie nie wiem, na czym ten zabieg polega, zapomnialam)to obok moga wyskoczyc rozne nowe... wiec chyba nie ma na to naprawde lekarstwa.
ja dodatkowo mam pajaczki tu i owdzie
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 07:42   #9
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: szpecące żyły

a ja znów mam małe żyłki pod oczami i też nie wiem co z tym zrobić
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 08:41   #10
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: szpecące żyły

Mi widać żyłę (jedną ale wielką) na skroni.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 17:49   #11
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: szpecące żyły

Vanilla mogłabyś mi podać dokładną nazwę tego preparatu Sally Hansen?
Właśnie się dowiedziałam, że mam początki żylaków i teraz przeszukuje wszystkie wątki.
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-05, 18:08   #12
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: szpecące żyły

Cytat:
Napisane przez Baubo
Vanilla mogłabyś mi podać dokładną nazwę tego preparatu Sally Hansen?
Właśnie się dowiedziałam, że mam początki żylaków i teraz przeszukuje wszystkie wątki.
baubo, oto on nie spodziewaj sie cudow, ale uzycie z odrobina wprawy sprawi, ze zyly nie beda az tak widoczne. ten produkt to taki jakby "podklad" do nog mi sie naprawde podoba.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 18:29   #13
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: szpecące żyły

O Vanilla! Dziękuję Ci bardzo za szybką odpowiedź. Wiem, cudów nie ma no ale nawet jakaś namiastka cudu by mi poprawiła humor
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 18:33   #14
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: szpecące żyły

dobierz tylko odpowiedni kolor i do dziela aha, sprejuj nogi na balkonie, albo na jakiejs podlodze, gdzie to bedzie latwo zetrzec nierownosci delikatnie trzeba wklepac badz wmasowac. mi najlepiej wychodzi jak sprejuje bardzo delikatnie, niewielkimi psikami, nakladam to cos cienka warstwa, potem ewentualnie mozna efekt zintensyfikowac kolejnymi warstwami
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 18:38   #15
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: szpecące żyły

Jutro wyruszę na poszukiwania. Dziekuję
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 18:40   #16
ashley18
Raczkowanie
 
Avatar ashley18
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 187
GG do ashley18
Dot.: szpecące żyły

Sama zalozylam kiedys podobny watek, w ktorym dziewczyny udzielily mi kilku rad.. wiec moze tutaj cos znajdziesz:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=55479
ashley18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.