Czrwone plamiska na twarzy !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-22, 11:17   #1
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266

Czrwone plamiska na twarzy !!!


Od pewnego czasu dręczy mnie (psychicznie baaardzo) problem czerwonych plam pojawiających się na policzkach i skroniach. Mam 42 lata, jestem uczulona na metale (nikiel, chrom i kobalt) i kompozycje zapachowe, na nosie i policzkach mam poszerzone naczynka. Staram się używać bezzapachowych kosmetyków i ograniczyłam noszenie biżuterii. Plamy pojawiają się w najmniej spodziewanym momencie i stały się zmorą. Plamy trochę pieką, nie są spuchnięte, bez krostek, nic się z nich nie sączy. Wyłążą spod hipoalergicznego podkładu i takiegoż pudru. Utrzymują się 2-3 dni. Dermatolodzy (3) nie potrafią mi powiedzieć czy są efektem alergii, płytkiego unaczynienia, wrażliwości skóry czy może jeszcze czego innego.
Może którąś z Was też dręczy podobny problem?
Pozdrowienia. Magda co ma humor pod zdechłym psem.
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 13:09   #2
julita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 180
GG do julita
Re: Czrwone plamiska na twarzy !!!

magda a czy próbowałas się odczulać?ja również jestem alergiczką(uczulona jestem na złoto,nikiel,słońce [img]icons/icon7.gif[/img] itp) i zaczełam odczulanie metodą biorezonansu.Moja kuzynka wypróbowała tą metode odczulania i uniej poskutkowało w 100%.Poczytaj sobie o tej metodzie na stronie www.monadith.com.pl pozdrowionka [img]icons/icon40.gif[/img]
julita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 08:59   #3
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: Czrwone plamiska na twarzy !!!

Dzięki Julita! Myślałam o biorezonansie ale trochę o tym poczytałam i wszyscy poważni lekarze twierdzą, że to szarlataneria. Z drugiej strony słyszałam opinie kilku osób, którym ta metoda pomogła. Chyba się zdecyduję, tym bardziej że nie ma innego sposobu odczulania dla alergenów kontaktowych. Napisz proszę jakie efekty to przynosi u Ciebie. Ile razy trzeba się odczulać i ile kosztuje? Co to znaczy, że twojej kuzynce pomogło w 100%? Pozdrowionka. M.
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 18:17   #4
julita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 180
GG do julita
Re: Czrwone plamiska na twarzy !!!/magdab

Droga Magdo [img]icons/icon40.gif[/img]już odpowiadam na Twoje pytanka [img]icons/icon7.gif[/img]
> Ile razy trzeba się odczulać i ile kosztuje?
mhm..cena chyba jest zależna od miasta ale u mnie w szczecinie wygląda to tak:test podstawowy(90alergenów):p yłki,insekty,zboża,grzyby ,sierść zwierząt,używki,ryby,mięs o,mleko,jaja,warzywa,owoc e,roztocza,orzechy)kosztu he ok.140zł. [img]icons/icon9.gif[/img] Zawsze możesz przynieść z domu jakieś swoje rzeczy i sprawdzić czy aby cię nie uczulają (np.woda,kosmetyki,biżute ria i inne pierdoły )

Odczulenie jednego alergenu kosztuje ok 70zł [img]icons/icon9.gif[/img] ,ale na niektóre rzeczy trzeba się odczulać 3razy(woda ,gluten,słońce).aha [img]icons/icon7.gif[/img] istnieją jeszcze 3inne testy :pyłkowy,spożywczy i wziewny,ale najważniejszy to podstawowy.
Co to znaczy, że twojej kuzynce pomogło w 100%?
Moja kuzynka jest mega alergiczką,uczuloną prawie na wszystko i od jakiegoś czasu odczula siebie i swoją 5miesięczną córeczkę i naprawde widać poprawy.Malutka zuzia była uczulona na wode(miała okropne liszaje na ciele) i po 3zabiegach(w czasie odczulania nie mozna mieć przez 3tygodnie kontaktu z alergenem)pomogło.Mojej kuzynce też pomaga dlatego ja również zdecydowałam się na biorezonans [img]icons/icon7.gif[/img]

Przemyśl sobie to dokładnie i poczytaj opienie na ten temat na www.gazeta.pl.
pozdrawiam cieplutko [img]icons/1cmok.gif[/img]
julita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-24, 07:29   #5
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: Czrwone plamiska na twarzy !!!/magdab

Dzięki Julita! Chyba spróbuję, bo mam dość leczenia konwencjonalnego. Chodzenie z plamami nie nastraja zbyt optymistycznie. Pozdrawiam. Magda.
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.