czy kremy pod oczy moga im zaszkodzic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-23, 23:37   #1
xmonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez Yahoo do xmonik

czy kremy pod oczy moga im zaszkodzic?


czy kremy pod oczy zamiast poprawiac ich wyglad moga go jeszcze pogarszac? Mam 26 lat i niedawno zakupilam krem firmy Clarins "Special Eye Contour" i oprocz dodatkowych 30 kreseczek wokol oczu nic sie nie zmienilo.Czy taka zmiana wywolana nieodpowiednim krem jest jeszcze odwracalna? (jezeli komus przytrafila sie taka sama katastrofa prosze o rade co teraz z tym robic!!!)Jeszcze jedno pytanko czy testowanie tych wszystkich mazidel(dobrych i zlych) na wlasnych oczkach wychodzi im na dobre?No i ostatnia dociekliwosc czy od razu mozna przerzucic sie z jednego kremu na drugi?
xmonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-25, 10:47   #2
PAULA27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Re: czy kremy pod oczy moga im zaszkodzic?

Ja także jestem ciekawa, czy testowanie różnych kremów pod oczy w celu znalezienia najlepszego nie jest zbyt szkodliwe i nie robi więcej szkody niż pożytku.
A dodatkowo, czy kobietki po 25 roku życia z ogromnymi zmarszczkami (szczególnie mimicznymi)mogą używać bardziej aktywnych preparatów. Niestety kremy przeznaczone po 30- ce nie radza sobie ze zmarszczkami, jedynie nawilżają i natłuszczają (to jest ok), ale kreski nadal się robią.
Pozdrawiam.
PAULA27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-25, 11:36   #3
milkyway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 150
Re: czy kremy pod oczy moga im zaszkodzic?

Jeśli tak szybko dorobiłaś się nowych kreseczek, to znaczy że przesuszyłaś sobie skórę, czy ten krem ma może retinol? Retinol ma ponoć regenerować skórę na dłuższą metę, mnie osobiście ciężko się do niego przekonać bo równiez obserwuję przesuszenie. Taka zmiana jest oczywiście odwracalna,trzeba skórę pożądnie nawilżyć.Jesli chodzi o testowanie mazideł, no niestety, szukając odpowiedniego kremu trzeba co nieco przetestować na własnej skórze, ja jednak trzymam się z dala od kremów zawierających mnóstwo nowoczesnych bajeranckich składników i całego mnóstwa konserwantów, ale z pewnością znajdzie się ktoś kto powie że jemu takie kremy służą.
milkyway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-26, 02:38   #4
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: czy kremy pod oczy moga im zaszkodzic?

Poruszylyscie temat,ktory i mnie dotyczy.
Mam 26 lat i zmarszczki w okolicach oczu oraz kurze lapki.Wydaje mi sie, ze delikatne zele nie sa dla mnie,powinnam uzywac juz czegos silniejszego.Zastanawiala m sie nad kremem Dax Cosmetics z nowej linii z Bioplazma.Seria ta przeznaczona jest jednak dla pan po 30.Na rynek wszedl tez nowy krem Loreala na zmarszczki mimiczne(tez dla kobiet po 30).
Z jednej strony mysle, ze powinnam aplikowac cos silniejszego, z drugiej nie chcialabym "przedobrzyc" i sobie zaszkodzic. Wyslalam nawet maila do firmy Dax Cosmetics z pytaniem czy moge uzywac linii Model Bioenergia.Jak na razie nie otrzymalam odpowiedzi...
Pozdrawiam
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.