rude włosy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 15:26   #31
Marcc
Raczkowanie
 
Avatar Marcc
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TG (;
Wiadomości: 144
Wyślij wiadomość przez ICQ do Marcc
Dot.: rude włosy

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
a kolor wyszedl taki jak na opakowaniu? masz mozliwosc pokazania zdjecia?
ja również proszę
__________________
Z miłością się zmawiam wciąż przeciw śmierci
ja mały śmieszny człowiek z bukietem polnych wierszy...
Marcc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 22:14   #32
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: rude włosy

Ja jestem podobnym typem. Ciemne brwi i rzęsy, włosy ciemnobrązowe. Cera baaardzo jasna. Żeby nadać włosm połysku farbowałam je brązami- nieumiejętnie, dlatego wychodziły mi czarne. Odechciało mi się tej czerni, więc udałam się do fryzjera na ściągnięcie koloru. Miałam chęć na jakiś średni brąz, na więcej nie liczyłam, po prostu miałam dość czarnych włosów. Po dekoloryzacji byłam ruda jak wiewiórka. Fryzjerka zapytała, jaki kolor wybieramy, ja że chłodny brąz, ona na to, że takiemu typowi(zima) pasuje ciepły brąz, złotawy(miałam ochotę popukać się w czoło). Moje włosy mocno łapią farbę, więc połozyła mi jakiś ciemny blond(!), wierząc, że wyjdą średnio brązowe. Niestety, albo stety włosy są kasztanowe Ładnie się mienią, mają ciepły odcień, na początku nie mogłam się przyzwyczaić, ale od razu ładniej wyglądałam. Twarz wydaje się bardziej wypocząta, promienna, podkreśla moje zielono-brązowe oczy, stają się bardziej zielone. No i na jesień taki kolor pasuje jak znalazł. polecam osobom o chłodnym typie(fryzjerka stwierdziła, że ciemny kolor sprawiał, że moja cera wydawała się ziemista, chyba miała na myśli zombie, choć typ Królewny Śnieżki to mój ukochany typ) Ale polubuiłam mój kasztan. Radzę Wam zacząć od mahoni, kasztanów, po prostu tylko rudawy odcień, bo co niektóre osoby mogą dostać szoku Albo mała symulację komputerową
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 17:54   #33
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: rude włosy

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
No tak,tylko,że ja lubię właśnie zimne kolory i nie chciałabym zmieniać całego swojeto typu..........tylko te rude włosy tak mi się marzą.....hmm
ja jestem chyba mieszańcem, bo przy porcelanowej cerze o chłodnym odcieniu mam rude włosy w ciepłym odcieniu i bardzo naturalnie i dobrze się w tym czuję. wolę także chłodne kolory.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 17:20   #34
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: rude włosy

Dziewczyny to ja pytamotóż mam rozjasniane wlosy i wlasnie zaczela mi sie marzyc mi sie taka rudosc!!!znacie jakies farby,naprawde godne polecenia??
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 22:25   #35
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: rude włosy

dziewczyny jakie polecacie farby w odcieniu miedzi??
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 11:38   #36
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: rude włosy

Cytat:
Napisane przez nask Pokaż wiadomość
Ależ kusicie
Extreme dziękuję za odpowiedź

Ja pofarbuję po 1 lipca (postanowiłam sobie, ze odczekam 2 m-ce przez kolejnym malowaniem włosów ).
Mój wymarzony kolorek
bardzo prosiłabym o zdjęcie po zafarbowaniu ferią loreal kolor mango, zastanawiam się nad tym kolorem już od dawna, jest bardzo kuszący, moje włosy to: odrost ciemny blond a reszta farbowana na jasny brąz z dodatkiem czerwieni ( miał być rudy) niestety nawet fryzjerzy nie potrafią dobrać fajnego rudego bez czerwieni, a wszyscy mówią, że feria mango nie ma w sobie czerwieni, więc proszę o zdjęcia i odpowiedź jak to z tą ferią jest?
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 05:40   #37
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: rude włosy

Ja ostatnio pofarbowalam moje wloski bursztynem z castinga,swieeetny wyszedl
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 07:58   #38
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: rude włosy

Ja też jestem typem lato czyli chłodnym- mam niebieskie oczy, bladą cerę dobrze czuję się w chłodnych kolorach natomiast pofarbowałam się na rudo i wiele osób myśli,że to mój naturalny kolor i nie wyobraża sobie,że kiedyś mogłam być blondynką.

Miałam rozjaśniane włosy wiec farba dość szybko mi z nich schodziła. Rudy Casting zszedł po 2 tygodniach i znów miałam blond.
Od siebie mogę polecić rudość z Loreal Preference i Exelence, moje ulubione to Feria Czysta Miedz (teraz chyba inaczej się nazywa)na opakowaniu pani w krótkich rudych włosach i Feria Intensywny Bursztynowy Kasztan (pani z grzywką na opakowaniuu)- ten ostatni to taki spokojniejszy,na początku kasztanowy, potem robi się rudy.

Aktualnie planuję zafarbować się na brąz, który pewnie po miesicu zmyje się do rudego
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 11:31   #39
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: rude włosy

Ja zastanawiam się ostatnio również nad loreal excellence 7.43 i recital preference DG1, czy ma ktoś doświadczenia? Mam nadziej e, ze nie wychodzą czerwone odcienie, mile widziane zdjęcia. Która z nich jest warta uwagi, proszę piszcie jutro idę po zakup i nie wiem jaką farbę kupić, pozdrawiam
CHII 1986 jak wychodzi ta feria? Czysta miedź intensywnie?

Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2008-11-06 o 11:33
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 11:50   #40
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: rude włosy

Cytat:
Napisane przez eveline7 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się ostatnio również nad loreal excellence 7.43 i recital preference DG1, czy ma ktoś doświadczenia? Mam nadziej e, ze nie wychodzą czerwone odcienie, mile widziane zdjęcia. Która z nich jest warta uwagi, proszę piszcie jutro idę po zakup i nie wiem jaką farbę kupić, pozdrawiam
CHII 1986 jak wychodzi ta feria? Czysta miedź intensywnie?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=278737 w tym wątku wrzuciłam swoje zdjęcia i dokładny opis wszystkiego.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 16:23   #41
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: rude włosy

Dzięki CHII 1986, ale ty piszesz o innych kolorach niz te nad którymi ja się zastanawiam. Ja zastanawiam się również nad ferią kolor mango wiele wizażanek pisze, że wychodzi super rudy, boję się, że będzie zbyt intensywny no i nie wiem jak wyjdzie na moich ferbowanych wcześniej włosach i jaka bedzie różnica pomiedzy odrostem a resztą. Pisałam już chyba wszędzie, ale na razie nie uzyskałam odpowiedzi. Szkoda. Mimo wszytko dzięki Ci wielkie za odpowiedź.

Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2008-11-07 o 10:16
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 21:36   #42
weronika2805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: rude włosy

witam, od pewnego czasu myślę nad przefarbowaniem się na rudo.mam jasna cerę i zielone (kocie) oczy,włosy to taki ciemny blond wchodzący w delikatny brąz(naturalny).bardzo podoba mi się kolor włosówAshley Simpson.macie jakieś inne ciekawe propozycje,tak napisze rudego z domieszką brązu??
weronika2805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:03   #43
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: rude włosy

Cytat:
Napisane przez jagodka1802 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio pofarbowalam moje wloski bursztynem z castinga,swieeetny wyszedl
Proszę wrzuć fotkę po tym castingu bursztynowym. Jak wyszło czy pod czerwień bardziej czy pod rudy?
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 10:03   #44
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: rude włosy

Cytat:
Napisane przez eveline7 Pokaż wiadomość
Proszę wrzuć fotkę po tym castingu bursztynowym. Jak wyszło czy pod czerwień bardziej czy pod rudy?
pierwszy raz zawiodłam się na Castingu, miał wyjść rudy, a wyszedł brązowy, jedynie pod światło widać rudawy połysk, a nie o to mi chodziło :/
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:35   #45
katminka
Raczkowanie
 
Avatar katminka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 48
Dot.: rude włosy

fakt, bursztynek z castinga ma to do siebie, że do 2-3 myć jest jasnobrązowy z rudym polyskiem. Później się robi piękny, rudy bursztyn. Myślę, że warto
na zdj. - bursztyn już sprany
http://nasza-klasa.pl/profile/508150...ry/album/2/112

Edytowane przez katminka
Czas edycji: 2009-07-09 o 20:37
katminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:23   #46
krasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: rude włosy

hej a wy tak mówicie a ja naturalny kolor włosów mam rude i mi sie nie podoba i mysle na jaki by przefarbowac
krasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:34   #47
teckta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: problemowo
Wiadomości: 43
Dot.: rude włosy

hejka ja szczególnie nie lubię koloru rudego na włosach ale podoba mi się kolorek Dulce nie jest to rudy ale zbliżony kolorek do rudego....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 239da971dulce_04p.jpg (37,6 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 239da971dulce07p1d03d.jpg (37,9 KB, 89 załadowań)
__________________
teckta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:38   #48
teckta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: problemowo
Wiadomości: 43
Dot.: rude włosy

czerwony, rudy, niebieski ,różowy itp kolory szybko schodzą z włosów więc jak ktoś myje włoski codziennie do tego dojdzie słoneczko,prostowanie,cod zienna stylizacja to kolor szybko blaknie więc nie polecam na takie kolory farbować osobom, które często nie chcą farbować by nie niszczyć włosów
__________________
teckta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 10:58   #49
OneOfTheBoys
Przyczajenie
 
Avatar OneOfTheBoys
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 10
Dot.: rude włosy

Ja mam włosy naturalne ciemny blond i chciałabym sobie zafarbować na rudy, ale żeby się trzymał max. do końca wakacji. Mam ciepłą, brzoskwiniową cerę, nie mam piegów, zielone oczy i pocieniowaną grzywkę. Sorry, że wklejam linki, ale zdjęć nie potrafię wkleić. Na tych zdjęciach są odcienie rudego, które mi się podobają. Jak myślicie, który będzie mi pasował? Mam wstawić swoje zdjęcie? :P
http://checkered-vans.com/bandgaller...aramore_43.jpg
http://image.examiner.com/images/blo...age/hayley.jpg
http://www.usmagazine.com/files/ashl...te-wentz-b.jpg => chodzi mi o Ashlee, a nie o Pete-a
OneOfTheBoys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 15:05   #50
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: rude włosy

Cytat:
Napisane przez OneOfTheBoys Pokaż wiadomość
Ja mam włosy naturalne ciemny blond i chciałabym sobie zafarbować na rudy, ale żeby się trzymał max. do końca wakacji. Mam ciepłą, brzoskwiniową cerę, nie mam piegów, zielone oczy i pocieniowaną grzywkę. Sorry, że wklejam linki, ale zdjęć nie potrafię wkleić. Na tych zdjęciach są odcienie rudego, które mi się podobają. Jak myślicie, który będzie mi pasował? Mam wstawić swoje zdjęcie? :P
http://checkered-vans.com/bandgaller...aramore_43.jpg
http://image.examiner.com/images/blo...age/hayley.jpg
http://www.usmagazine.com/files/ashl...te-wentz-b.jpg => chodzi mi o Ashlee, a nie o Pete-a
tak wstaw swoje zdjecie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 15:53   #51
OneOfTheBoys
Przyczajenie
 
Avatar OneOfTheBoys
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 10
Dot.: rude włosy

dodałam zdjęcie jest w albumie w moim profilu
OneOfTheBoys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 22:23   #52
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: rude włosy

Cytat:
Napisane przez OneOfTheBoys Pokaż wiadomość
dodałam zdjęcie jest w albumie w moim profilu
malutkie te zdjecie. masz wieksze, gdzie widac z bliska twarz, cere oczy rysy?
szczerze mowiac moze poczekaj jeszcze z farbowaniem, jestes mlodziutka a masz naprawde ladny braz do ktorego pozniej bedzie trudno wrocic

z reszta jak masz ochote na rudosc to pewnie i tak postawisz na swoim. w rossmanie znajdziesz szamponetki z mariona do kilku myc. jest tam fajna rudosc, moze na poczatek wyprobuj
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 21:19   #53
puma1991
Wtajemniczenie
 
Avatar puma1991
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 040
Dot.: rude włosy

...

Edytowane przez puma1991
Czas edycji: 2017-12-31 o 22:32
puma1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 21:56   #54
milejdi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: rude włosy

ja kupiłam dziś 'wiśniowa czerwień' Joanny i włosy są pięęękne! Zakochałam się.. Wyglądają jak te ze zdjęc dulce maria.
Dlugo sie wahałam zanim się zdecydowałam ale było warto.
milejdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:59   #55
79beatqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: rude włosy

ja również się czerwienie, mam lekko widoczne naczynka, używam zielony korektor do twarzy i jest w porządku, a w rudym wyglądam bardzo dobrze, tak uważa większość moich znajomych.
79beatqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 15:25   #56
WagaHayleyBunda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: rude włosy

Stwierdziłam, że od tak dawna farbuje, się na rudo, że się podzielę wiedzą, jaką zgromadziłam... zawsze marzyłam o kolorze jaki ma Hayley Williams, zwłaszcza o ognistej pomarańczy którą ma w Ignorance (zainteresowani, wystarczy wujek google ) i od 4 lat próbowałam na różne sposoby... Doszłam do wniosku jednego, farby sklepowe, to dno... każda, a zwłaszcza garnier, który wychodzi rudo brązowy, lub brązowo czerwony... katastrowa skoro ja marzyłam o jasnej pomarańczy, próbowałam loreala, niby fajne, ale za dużo odcieni na na raz... Wiec stwierdziłam, że czas na farby fryzjerskie. Zaczełam od Ce-Ce kolor (nie pamiętam jaki odcień) z woda 6% kolor spoko, ale, że jako wcześniej nie dekoloryzowałam, wyszły różno kolorowe, i tak potarzałam, ale ciągle nie było to to. Przyjaciel polecił mi farbe Joc 8.43, w sklepie doradzili mi wode 6% i farbowałam tak kilka razy, ale kolor za mało intensywny, więc doszłam do wniosku, że użyje wody 9% i jestem zadowolona, kolor jest dosyć płomienny, a na przyszłosć planuje na niego położyć toner, by był bardziej pomarańczowy. Wniosek taki, jeśli chcecie być napradę, rude, nie jakieś miedziano-brązowe, polecam farby fryzjerskie, i metodę prób i błędów
WagaHayleyBunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-25 16:25:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.