Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-27, 17:23   #61
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
w salonie do którego chodzę w centrum miasta pani robie swietnie i dba by się podobało i bierze 50zł. natomiast w salonie 10 km od centrum tam gdzie mieszkam mani hybrydowe kosztuje 70 :/
U mnie po kolei dziewczyny robią po 20zł, nawet te, które mają zarejestrowaną działalność i dojeżdżają do klientek. W salonach 45zł, niektóre biorą od stałych klientek 25zł. U mnie konkurencja jest ogromna. W zasięgu 10km jest 5 salonów, nie licząc dziewczyn, które robią w domu.
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 17:33   #62
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
U mnie po kolei dziewczyny robią po 20zł, nawet te, które mają zarejestrowaną działalność i dojeżdżają do klientek. W salonach 45zł, niektóre biorą od stałych klientek 25zł. U mnie konkurencja jest ogromna. W zasięgu 10km jest 5 salonów, nie licząc dziewczyn, które robią w domu.
Nie chce mi się wierzyć że osoba która ma działalność bierze 20 zł i jeszcze dojeżdża. Koszty utrzymania salonu są wysokie, nawet nie mając salonu a mając działalność to jest nierealne żeby komuś się to opłacało.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 17:45   #63
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Nie chce mi się wierzyć że osoba która ma działalność bierze 20 zł i jeszcze dojeżdża. Koszty utrzymania salonu są wysokie, nawet nie mając salonu a mając działalność to jest nierealne żeby komuś się to opłacało.
Znam tę dziewczynę Gdyby podniosła cenę, duża część klientów zapewne odeszłaby. Nie wiem, czy to jej się opłaca. Wykonuje też inne zabiegi, więc może. W moim rejonie jest duże bezrobocie, nikt nie liczy na duże dochody, aby tylko zarobić. Dziewczyna spełniła swoje marzenie. A jak z tym będzie, kiedy dziewczyny, które to robią pojawiają się jak grzyby po deszczu. Konkurencja jest duża, ceny lecą ostro w dół.
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 18:30   #64
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Nie chce mi się wierzyć że osoba która ma działalność bierze 20 zł i jeszcze dojeżdża. Koszty utrzymania salonu są wysokie, nawet nie mając salonu a mając działalność to jest nierealne żeby komuś się to opłacało.
dokładnie, sam koszt jednego setu to ok 10zł-15zł
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 18:34   #65
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
dokładnie, sam koszt jednego setu to ok 10zł-15zł
Ja od rodziny biorę 10 zł chociaż zawsze dają mi więcej bo wiedzą ile wydaje na lakiery i inne dodatki . Od reszty za czysty mani jednokolorowy bez zdobień 25 zł, a ze zdobieniami 30.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 18:45   #66
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
Znam tę dziewczynę Gdyby podniosła cenę, duża część klientów zapewne odeszłaby. Nie wiem, czy to jej się opłaca. Wykonuje też inne zabiegi, więc może. W moim rejonie jest duże bezrobocie, nikt nie liczy na duże dochody, aby tylko zarobić. Dziewczyna spełniła swoje marzenie. A jak z tym będzie, kiedy dziewczyny, które to robią pojawiają się jak grzyby po deszczu. Konkurencja jest duża, ceny lecą ostro w dół.
licząc, że ma 8 klientek dziennie na same paznokcie to daje jej przychód max 3200zł na miesiąc, a na pewno nie ma tych 8 klientek dziennie, bo zrobić hybrydy 8 osobom to minimum 12h/dzień + czas dojazu no chyba, że się potrafi teleportować
Wychodzi z tego przychód na miesiąc max 2500zł. Od tego odlicz ZUS/KRUS, podatek dochodowy, podatek vat z kasy fiskalnej, ubezpieczenie OC, paliwo, koszty materiałów jednorazowych, koszty akcesoriów, preparatów kosmetycznych i do dezynfekcji, koszt sterylizacji narzędzi, koszt urządzeń, szkoleń, itd....
... no cóż wygląda na to, że dziewczyna albo dokłada do biznesu z własnej lub czyjejś kieszeni, albo ściemnia, że ma zarejestrowaną działalność nie trzeba być matematykiem, żeby policzyć, że to nie realne tyle brać za paznokcie mając zarejestrowaną działalność

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Ja od rodziny biorę 10 zł chociaż zawsze dają mi więcej bo wiedzą ile wydaje na lakiery i inne dodatki . Od reszty za czysty mani jednokolorowy bez zdobień 25 zł, a ze zdobieniami 30.
ja biorę 35zł, bo niestety, ale moja wiedza i koszty jakie poniosłam na szkolenia niestety kosztują wolę zrobić mniej osób za te same pieniądze
od siostry biorę 30zł, bo robi sobie regularnie, a gdy robię mamie, to mama daje mi co łaska
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 18:48   #67
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
licząc, że ma 8 klientek dziennie na same paznokcie to daje jej przychód max 3200zł na miesiąc, a na pewno nie ma tych 8 klientek dziennie, bo zrobić hybrydy 8 osobom to minimum 12h/dzień + czas dojazu no chyba, że się potrafi teleportować
Wychodzi z tego przychód na miesiąc max 2500zł. Od tego odlicz ZUS/KRUS, podatek dochodowy, podatek vat z kasy fiskalnej, ubezpieczenie OC, paliwo, koszty materiałów jednorazowych, koszty akcesoriów, preparatów kosmetycznych i do dezynfekcji, koszt sterylizacji narzędzi, koszt urządzeń, szkoleń, itd....
... no cóż wygląda na to, że dziewczyna albo dokłada do biznesu z własnej lub czyjejś kieszeni, albo ściemnia, że ma zarejestrowaną działalność nie trzeba być matematykiem, żeby policzyć, że to nie realne tyle brać za paznokcie mając zarejestrowaną działalność

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



ja biorę 35zł, bo niestety, ale moja wiedza i koszty jakie poniosłam na szkolenia niestety kosztują wolę zrobić mniej osób za te same pieniądze
od siostry biorę 30zł, bo robi sobie regularnie, a gdy robię mamie, to mama daje mi co łaska
Oczywiście masz rację U mnie cena od nowego roku też idzie w górę. A z rodziny to tylko dwie ciotki i mama więc mogę sobie pozwolić za minimum.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 11:45   #68
OlaBankowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Nigdy nie biorę mniej niż 30 zł, nawet od rodziny, mimo że dopiero się uczę. Lakiery, art. higieniczne, płyny do dezynfekcji, "amortyzacja" lampy, kufra, narzędzi, usługa sterylizacji w autoklawie - to MINIMUM 15 zł za set. A gdzie zapłata za bolący kręgosłup?

Prawda jest taka, że im niższa cena usługi, tym więcej klientek, którym i tak jest za drogo.

Znam salon, w którym robią paznokcie fatalnie, nawet porządnych lamp UV nie mają, tylko mostki, a cena za hybrydę wynosi 120 zł. W środku zawsze są tłumy, osiem pań pracuje non stop i trzeba się wcześniej zapisywać. Czy miałyby takie tłumy, gdyby ceny były niższe? Wątpię.

Edytowane przez OlaBankowska
Czas edycji: 2015-12-28 o 11:47
OlaBankowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 11:56   #69
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

u mnie na osiedlu kosmetyczka (bo to nie jest manicurzystka) bierze 50zł za jednokolorowe pomalowanie bez żadnych zdobień. O paznokciach ma wiedzę minimalną (na formy mówi "te papierki")
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 20:53   #70
_weirdo_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Hej Dziewczyny!
Widzę, że odświeżyłyście watek więc ja tez się odezwę bo mam mały problem z ustaleniem ceny za paznokietki...
od roku robię hybrydy ale tylko sobie, mamie i dwóm, czasem trzem dobrym kolezankom od ktorych biorę tylko za materiały (tak samo jak kilka z Was - 10 zł). Pracuje na Cosmetics Zone, baza i top Semilac, więc to 10 zł spokojnie starcza.
Jednak niedługo ma przyjść do mnie pierwsza 'klientka', znajoma koleżanki ale jednak nie chcę robić jej paznokci za darmo/koszt materiałów...
najpierw myślałam o 15 zł ale przy tym co piszecie to wydaje mi się trochę mało... co prawda nie mam kursów, jednak paznokcie robię dobrze, estetycznie i trzymają się naprawdę długo, mamie ostatnio z ogromnym odrostem ale całe bez uszczerbku 3,5 tygodnia...
co sądzicie o 20/25 zł? czy jednak to będzie zbyt dużo za hybrydy u osoby bez kursów, działalności itd?
_weirdo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 21:16   #71
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Cytat:
Napisane przez _weirdo_ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Widzę, że odświeżyłyście watek więc ja tez się odezwę bo mam mały problem z ustaleniem ceny za paznokietki...
od roku robię hybrydy ale tylko sobie, mamie i dwóm, czasem trzem dobrym kolezankom od ktorych biorę tylko za materiały (tak samo jak kilka z Was - 10 zł). Pracuje na Cosmetics Zone, baza i top Semilac, więc to 10 zł spokojnie starcza.
Jednak niedługo ma przyjść do mnie pierwsza 'klientka', znajoma koleżanki ale jednak nie chcę robić jej paznokci za darmo/koszt materiałów...
najpierw myślałam o 15 zł ale przy tym co piszecie to wydaje mi się trochę mało... co prawda nie mam kursów, jednak paznokcie robię dobrze, estetycznie i trzymają się naprawdę długo, mamie ostatnio z ogromnym odrostem ale całe bez uszczerbku 3,5 tygodnia...
co sądzicie o 20/25 zł? czy jednak to będzie zbyt dużo za hybrydy u osoby bez kursów, działalności itd?
Spokojnie możesz wziąć 25 zł, a przykładowo ja dziesiąty mani robię z 20% rabatem, ale tylko dla stałych klientek
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 22:03   #72
_weirdo_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Spokojnie możesz wziąć 25 zł, a przykładowo ja dziesiąty mani robię z 20% rabatem, ale tylko dla stałych klientek
Dziękuje bardzo za odpowiedź gdyby nie ten wątek pewnie brałabym 15 zł zastanawiając się czy to nie zbyt wiele...
_weirdo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 08:31   #73
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Cytat:
Napisane przez _weirdo_ Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za odpowiedź gdyby nie ten wątek pewnie brałabym 15 zł zastanawiając się czy to nie zbyt wiele...
Koszty materiałów są wysokie, ja od nowego roku cenę podwyższam do 30 tym bardziej że inwestuje w lakiery z wyższej półki
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 08:10   #74
formidable97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Ostatnio zaczęłam robić hybrydy, na pierwszej lepszej imprezie rodzinnej większość kobiet zadeklarowała, że wpadną zrobić pazurki. Nie przeszkadza mi to, nie biorę od nich pieniędzy, ale wypracowałam dość ciekawy układ. Dziewczyny "płacą" mi lakierami bądź jakimiś narzędziami. W ten sposób nazbierałam kilka semilaców, problem pojawił się, gdy jedna ciotka kupiła bazę z semilaca, taką samą jak mam i której nie chcę więcej używać..

Ake generalnie jestem zadowolona, raz robiłam hybrydy siostrze i narzekałam, że nie mam czym wyciąć skórek, to ta po skończonym manicure poleciała do rossmanna i kupiła cążki
formidable97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 05:16   #75
Katelina
Przyczajenie
 
Avatar Katelina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

W salonie placilam 20 zł za zwykły mani a za hybrydę 50 zł. Teraz chodzę prywatnie do znajomej , której płacę 30 za hybrydę jestem zadowolona
Katelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 18:40   #76
michalinkaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Cytat:
Napisane przez nela011 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny
Kilka lat temu rozpoczęłam przygodę z tipsami Robiłam je tylko koleżankom sporadycznie, później znudziło mi się to... i cały sprzęt rzuciłam w kąt. W kwietniu postanowiłam zainwestować w nową lampę, wszelkie akcesoria i lakiery hybrydowe.. i tak zaczęła się moja przygoga z hybrydami..Na początku robiłam je sobie, mamie, kuzynkom i ogólnie rodzinie.. Potem zaczęły przychodzić koleżanki i w rezultacie okazało się, że naprawdę dobrze mi to wychodzi. Koleżanki pokazywały swoim koleżankom, mama w pracy itd..dużo osób zaczęło pisać i pytać, czy im też nie zrobię. Dotąd robiłam to za darmo ( wiadomo- rodzina), ale teraz zastanawiam się nad tym czy po prostu nie ,,otworzyć małego biznesu'' Skoro tyle osób pyta, ile pieniędzy za to biorę.... no właśnie... i tu moje pytanie- ile dziewczyny bierzecie pieniędzy za manicure hybrydowy? Używam produktów z Cosmetic Zone. Chciałabym, żeby opłacało mi się robić takie paznokcie . Na początku pomyślałam, że może 20 zł i taką też kwotę podałam jakiejś dziewczynie, wtedy otworzyła oczy ze zdumienia, dlaczego tak tanio... Mama koleżankom z pracy powiedziała, że 40 i są chętne. Czy to nie za dużo? Wiem, że w salonach ceny rozpoczynają się od 60 zł, ale wiadomo nie jestem profesjonalistką. Jednak naprawdę ładnie mi to wychodzi... Sam manicure wykonuje aż 1,5 h. Co o tym myślicie? Proszę o rady
A gdzie pani robi te paznokcie??
michalinkaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 15:52   #77
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Mam ukonczone 4 kursy. Biore 35-45 za hybryde. Zelowe 50-60. W domu. Po pierwsze material kosztuje. Po drugie wiedza, jak ktos wyzej pisal szkolenia nie sa tanie no i sa niezbedne wg mnie. Tj wiadomo ze da sie nauczyc z internetu ale nie ma to jak szkolenie pod okiem fachowca. No i czas, prad, robocizna... dziewczyny, jak robicie super pazurki to cencie sie. Jak to mowi moj maz kto ma przyjsc to i tak do Was przyjdzie. Kiedys mialam taka babkę, marudzila ze za drogo i zrezygnowala. Wróciła po.kilku dniach od Pani ktora wziela 5 zl taniej... no i taka zmieszana zawstydzona mowi ze przychytrzyla i teraz ma... nie zawsze tam gdzie tanio zle i w druga strone. Rozne stylistki sie trafiają. Ale wydaje mi sie ze mimo wszystko trzeba sie cenić. Wyliczcie material i doliczcie jakis zarobek. Ja podnioslam w tym roku ceny. Wczesniej bralam 30 za hybryde i 45 za zel. Za zdobienia nie liczyłam nic. Mam teorię taka, ze jak ktos ma przyjść do mnie to i tak przyjdzie. Jak mi sie troszke rozkreci to pewnie pomysle o działalności. Ale ja akurat mieszkam w nieciekawej lokalizacji wiec dlatego sie jeszcze wstrzymuje, boje sie ze mi sie nie oplaci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 16:56   #78
Eien_no_otome
just here 4 the nails
 
Avatar Eien_no_otome
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 180
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Nie zajmuje sie manicure zawodowo, to dla mnie tylko hobby, ale jeśli miałabym brać za to pieniądze (nie mówię o malowaniu koleżankom), to nie ma w ogole mowy o mniej niz 50zl za zestaw ("na rękę"). Nie wierzę, jak można robić hybrydę za 20zł - mieć pomalowane paznokcie to nie jest prawo i obowiązek, to jest przywilej i ozdoba i trzeba płacić za takie atrakcje... jak komuś za drogo to niech się sam nauczy malować. Trzeba się cenić i tak jak ktoś napisał wyżej - "kto ma przyjść to przyjdzie".
Eien_no_otome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 12:10   #79
owcashow
Raczkowanie
 
Avatar owcashow
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 235
Dot.: Ile bierzecie pieniędzy za paznokcie hybrydowe?

Nie robię paznokci na razie nikomu, tylko sobie (raz pomalowałam koleżance w potrzebie, i była zadowolona). Na koleżanki i rodzinie i tak nie mam czasu się w to bawić ale gdybym miała komuś zrobić to po pierwsze na pewno bym wzięła za to pieniądze. Jakby nie patrzeć - ta zabawa kosztuje a po drugie - jak pisałam - nie mam za bardzo czasu, więc go sobie cenie. Zrobienie obu rąk, przygotowanie paznokci i ich pomalowanie, to spokojnie 1,5-2h czasu. Za sam ten czas skasowałabym chyba z 20 pln, tak z dyszkę na godzinę. Plus kosz materiałów, no i przydałby się jakiś zysk Sumując 40 pln to chyba takie minimum.

Jeśli idzie o salony to tylko raz robiłam hybrydy w salonie w dużym mieście, zapłaciłam 50 pln ale utrzymały mi się tydzień...
Koleżanka za to jeździ co jakiś czas do swojej małej miejscowości rodzinnej i robi paznokcie za te właśnie 40 pln i trzymają się jej świetnie.
owcashow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-29 13:10:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.