Rude odcienie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-05, 21:26   #1
Martensa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk.
Wiadomości: 3
GG do Martensa
Exclamation

Rude odcienie...


Cześć, cześć!

Ostatnio gustuję w rudym kolorze włosów.
Oczywiście na sobie.
Staram się uzyskiwać jak najbardziej płomienne, wyraziste odcienie. Wręcz pomarańczowe, jednak nie czerwone. Zależy mi również na tym, by kolor nie wymywał się zbyt szybko. Wiem, wiem... odcienie czerwone mają to do tego, że wymywają się szybciej.
Ale potrafilibyście polecić mi farbę jak najbardziej płomnienną, i jak najbardziej płomnienną?
Przed chwilką zmyłam z włosów Garniej 100% color (743) tj. złocistomiedziany blond.
Puki co, nie mogę się wypowiedzieć, muszę kilka razy umyć włosy, zobaczę...
O Garnierze w ogole czytałam na internecie dużo dobryh opinii, ale chyba więcej złych.
Zdaję sobie sprawę z tego, że każde włosy mają inną strukturę, inaczej reagują na każdy kosmetyk...

Pozdrawiam, Marta.
Martensa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 07:54   #2
Sielska
Rozeznanie
 
Avatar Sielska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 650
GG do Sielska
Dot.: Rude odcienie...

Ja farbowałam Loreal Feria 3D kolor Mango- super rude, wręcz płomiene, choć rzeczywiście bardzo szybko się zmywały
Kolor był super!!!
Teraz trochę mam mniej płomienne Loreal Casting Performence kolor orzech laskowy - też dosyć rudy ale to nie farba tylko szampon
Pozdrawiam
__________________
Adopcja Wirtualna
Sielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 14:59   #3
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Rude odcienie...

martenso, czy ladny kolor wychodzi ci na wlosach? pytam z ciekawosci.
ja farbuje chna-proszkowana lub w tubce. wychodzi mi ladny kolor i nie spiera sie jakos strasznie szybko.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 11:37   #4
Martensa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk.
Wiadomości: 3
GG do Martensa
Dot.: Rude odcienie...

Kolor Garniera wyszedł mi naprawde bardzo dobrze... jestem super zadowolona!
Chną farbowałam przez rok! Proszkowaną, bo najdłużej trzyma. Byłam bardzo zadowolona, tylko porblem mialam w tym, że moje długie włosy po chnie były takie... sianowate, i nie chcialy się rozczesać. Bez odżywki do spłukania bym nie pociągnęła.
Napewno zależy to od struktury włosów. W każdym razie z efektu chny ( prócz siana na głowie po jakimś czasie ) byłam baaaaardzo zadowolona. Miałam też świadomość, że jest to na bazie ziół. Kolor uzyskiwałam wspaniały. Potem przerzuciłam się na rubine. Trzymalam te kolory nawet 20 godzin na głowie ( przez noc, potem do poludnia... ). Po jakimś czasie znudziły mi się czewonawe odcienie, postanowiłam przefarobiwać się chemiczną farbą na ciemny brąz. I się zaczęło. Chna nie chciała przyjąć zadnego odcienia chemicznego... Dopiero po rozjaśniaczu zaczęlam farbować farbami chemicznymi na rudy.
W każdym razie puki co najlepszy efekt odcieni, taki jaki oczekiwałam, osiągnęłam dzięki chnie i kolorze Garnier 100% color (743) tj. złocistomiedziany blond.
O kolorze Loreal Feria 3D kolor Mango, słyszałam również dobre opinie. Jeszcze wypróbuję na swoich włosach, dziękuję bardzo.
Pozdrawiam, Marta.
Martensa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 09:45   #5
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Rude odcienie...

Polecam Wam dziewczyny bardzo tania farbe - ale wychodzi łądny kolorek - Joanna "Jesienny liść" kosztuje kolo 2,37 w hurtownii, farbuja nia juz od pol roku i nienarzekam, kolor jest naturalny i nie za ciemny, po kilku myciach troche sie wyplukuje - ale wtedy wlasnie wlaosy maja najfajniejszy odcien, pozniej przynajmniej na moich wlosach juz nie blednie dalej, polecam!
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:47   #6
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Rude odcienie...

Odświeżam
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.