Co moglibyście mi doradzi? czekam na propozycje :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-25, 12:38   #1
natusiaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6

Co moglibyście mi doradzi? czekam na propozycje :D


Pewna osóbka doradziła mi żebym założyła nowy wątek i bardzo jej dziekuje miałam z tym mały kłopocik ale jakoś mi sie udało
No to zaczne od początku ...
Mam mały problemik z moim wyglądem.. bardzo bardzo chciała bym coś zmienić ale sama jakoś nie potrafie sobie pomóc.. Wiec prosze o wasze rady! Mam kręcone włosy które spinam w kucyk bo gdy mam je rozpuszczone to po jakimś czasie mam straszna szope na głowie co bardzo mi sie nie podoba.. zawsze marzyłam o długich włosach ale nigdy nie miałam nerwów by je zapuszczać więc zawsze mam je ścięte do ramion.. Kilka razy nawet próbowałam sobie prostować włosy nawet z tego powodu kupiłam sobie prostownice ale po pewnym czasie przestałam sobie prostować bo to bardzo niszczyło moje włosy.. moze macie jakieś dobre pomysły jakie mogłabym nosić fryzurki w których naprawde było by mi ładnie? Zreszta wszystkie propozycje beda mile widziane..
Chciałabym sie też zacząć malować.. zatuszować jakoś moje nie doskonałości na twarzy.. mam jasną cere i mały problem z trądzikiem który chciałabym jakoś odrobinke zatuszować zeby nie było go aż tak bardzo widać chociaż nie jest on aż taki straszny chociaz sa takie dni kiedy najchętniej wolałabym nie wychodzić z domu.. Chciałabym żeby makijaż był delikatny zeby nadawał sie do szkoły ale tez makijaż na jakies imprezki.. Jak macie jeszcze ogólnie jakies porady to nie wachajcie sie PISZCIE ŚMIAŁO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JA.JPG (84,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ja 2.JPG (76,0 KB, 105 załadowań)
natusiaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 12:39   #2
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Co moglibyście mi doradzi? czekam na propozycje :D

oo,a ja napisałam w starym,zaraz przeczytam obecny
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 14:26   #3
Malajka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Co moglibyście mi doradzi? czekam na propozycje :D

Natusia naprawde śliczna z Ciebie dziewczyna Jeśli chodzi o fryzurke radze, żebyś zaczęła używać dobrej pianki a gwarantuje Ci, że włoski nie będą Ci się puszyły. Osobiście widze się w pastelowych kolorach... myśle, że idealny do szkoły byłby jasny róż (podkreślił by Twoją delikatną urodę). Do tego starannie wytuszuj rzęsy i na usta nałóż bezbarwny błyszczyk. Na załączonych fotkach nie zauważyłam u Ciebie problemów z trądzikiem... w razie jego pojawienia możesz użyć punktowo korektoru antybakteryjnego i nałożyć na twarz lekki fluid. Na imprezie możesz zaszaleć.. pamiętaj jednak o zasadzie, że jeśli mocno podkreślisz oczy, zrezygnuj z krzykliwego koloru na ustach bo co za dużo to nie zdrowo Mam nadzieje, że choć trochę pomogłam. Całuje i życze powodzenia ;*
Malajka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 14:27   #4
Malajka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Co moglibyście mi doradzi? czekam na propozycje :D

Ajjj przepraszam za ten rażący kolorek-to przez przypadek.
Malajka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 17:21   #5
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Co moglibyście mi doradzi? czekam na propozycje :D

Trzeba zainwestować w kosmetyki do włosów kręconych Wyglądasz uroczo i nie szalałabym z makijażem, co najwyżej delikatny pokład albo korektor.
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 19:26   #6
manqt
Raczkowanie
 
Avatar manqt
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 82
Dot.: Co moglibyście mi doradzi? czekam na propozycje :D

Z tym zainwestowaniem w kosmetyki do włosów kręconych łatwo powiedzieć, bo w sumie to wydaje sie takie oczywiste. Jest bardzo mało kosmetyków które faktycznie poprawiaja wygląd włosów kręconych - wiem to z autopsji bo sama mam bardzo kręcone włosy, więc doskonale rozumiem twój problem natusiu. Hm. u mnie np pianka w ogóle nie wchodzi w grę bo brzydko skleja włosy, czasem nawet mi się po niej jeszcze bardziej puszą, albo robi taka mokra włoszka co jest paskudne. Co do upięc - ja często spinam włoski w taki rozwalony koczek z którego wystają mi pojedyńcze jakies pukle. albo np jak są wyjątkowo gładziutkie to używam opaski takiej materiałowej i rozpuszczam włosy i tez to ładnie wygląda. Ale w sumie pomysły tez mam ograniczone, więc podłączam się do twojej prośby o propozycje upięć. Pozdrawiam
manqt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 16:31   #7
natusiaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Co moglibyście mi doradzi? czekam na propozycje :D

Dziekuje za wszystkie rady czy ma ktos jeszcze jakies?? pliss
natusiaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-27, 15:02   #8
natusiaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Co moglibyście mi doradzi? czekam na propozycje :D

hej! Mam pytanko a może nawet kilka manqt bardzo mnie interesuje ten koczek o którym pisałas mogłabys to bardziej opisac lub wkleic jakies zdjatko?? bede bardzo wdzieczna pozdro
natusiaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.