Loreal Hi.Richesse-czy juz testowana? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-02, 23:23   #1
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Question

Loreal Hi.Richesse-czy juz testowana?


Witam,

mam zamiar kupic te farbe (Nowosc na rynku juz dostepna), ale mam dylemat co do kolorow gdyz jest naprawde bardzo duzy wybor a ja nie wiem jaki odcien wybrac gdyz nigdzie nie znalazlam palety kolorow.
Pozatym-

Czy ktoras z Was juz probowala te farbe u fryzjera czy tez sama w domu? Jezeli tak to jakie sa Wasze opinie na jej temat?

Czy kolor spelnil wasze oczekiwania ?
Czy gdzies jest paleta dostepna- jezeli tak - dajcie znac czy tylko u fryzjera czy tez gdzies na www?

Podobno jest to farba bez amoniaku i na takiej mi zalezy , zeby jak najmniej niszczyla wloski

Czekam na Wasze opinie
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 13:23   #2
millaa111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 31
Dot.: Loreal Hi.Richesse-czy juz testowana?

cześć! Ja farbowałam ok 3 razy richesse i ostatnio hi.richesse. Kupiłam na allegro, można tam też kupić paletę, albo w internetowym centrum zaopatrzenia fryzjerow. Ja zrobiłam tak,że poszłąm do salonu loreal i sobie przeglądnęłam udając niezdecydowaną klientkę Farba jest super! Włosy są jedwabiste, miękkie, lśniące- po innych farbach tak nie miewam. Wada wg mnie- wszystkie odcienie brązu mają czerwonawy odcień. Robiłam czekoladowym brązem i spodziewałąm się brązu, a mam lekki czerwony połysk. Pytałam sprzedawcę na allegro i on mi powiedział,że wszystkie brązy z hi.richesse tak mają.
millaa111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 10:21   #3
monisiab5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Hi.Richesse-czy juz testowana?

Farby te nadają najlepszy efekt na włosach natur5alnych, jeszcze nie farbowanych. Ja osobiście ją używam i jestem w 100% zadowolona z efektu. kolor jaki stosuję top czarna porzeczka i jest śliczny. Ma on fioletowe refleksy. włosy są miękkie i lśniące nie tak jak po zwykłych farbach. Warto ja stosować bo nie niszczy tak włosów jak inne farby. a efekt jest super.
monisiab5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 14:49   #4
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Loreal Hi.Richesse-czy juz testowana?

Ja używam richesse od prawie dwóch lat i jest zachwycona.
Ostatnio kupiłam hi-richesse na allegro z odbiorem osobistym i wyszło mnie to ok 10,00 zł taniej niż w sklepie fryzjerskim.
Miałam już malinowy kasztan, czekoladowy kasztan, porzeczkowy kasztan , czekoladę, zmrożony brąz, i obecnie porzeczkę, w której czuję się najlepiej. Włosy są błyszczące i miękkie. Farbuję średnio raz w miesiącu, kolor się minimalnie wypłukuje. ale osobiście uważam to za zaletę, ponieważ odrost nie jest dzięki temu tak widoczny a poza tym nie jest tak inwazyjna dla włosów jak inne trwałe farby. Dodam jeszcze,ze moje pierwsze farbowanie richesse odbyło się na rozjaśnianych na blond przez 10 lat włosach , zdecydowałam się na kolor czekoladowy kasztan, złapał pięknie. Namówił mnie do tego Mąż, i w życiu nie wrócę do blondu...twarz zyskała na wyrazistości, na ciemnych włosach połysk prezentuje sie efektowniej i jednak richesse traktuje włosy łagodniej niż rozjasniacz. Dla mnie bomba
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 10:16   #5
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Loreal Hi.Richesse-czy juz testowana?

Jaki odcień z brązów jest najładniejszy? zastawawiam sie nad czekoladowym kasztanem, oszronionym kasztanem oraz nad zmrożonym kasztanem. widziała może któraś z Was na żywo te kolorki? Naturalnie mam włosy w kolorze średniego brązu. Wcześniej robiłam fervidiolami z kadusa w odcieniu kapuczino z mocca. wychodziły pięknie. Powiedzcie mi, który z tych brązów wychodzi ładnie i chywyci mi na średnio brązowe włoski. pozdrawiam
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 00:16   #6
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Loreal Hi.Richesse-czy juz testowana?

To wszystko zależy od tego czy masz ciepły czy chłodny typ urody. Mi np bardzo sie podoba czekoladowy kasztan,ale zdecydowanie jest mi lepiej w chłodniejszych odcieniach.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 07:32   #7
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Loreal Hi.Richesse-czy juz testowana?

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Pokaż wiadomość
Jaki odcień z brązów jest najładniejszy? zastawawiam sie nad czekoladowym kasztanem, oszronionym kasztanem oraz nad zmrożonym kasztanem. widziała może któraś z Was na żywo te kolorki? Naturalnie mam włosy w kolorze średniego brązu. Wcześniej robiłam fervidiolami z kadusa w odcieniu kapuczino z mocca. wychodziły pięknie. Powiedzcie mi, który z tych brązów wychodzi ładnie i chywyci mi na średnio brązowe włoski. pozdrawiam
Witam , ja uzywałam koloru 5.12 borówkowy kasztan -wyszedł prawie czarny(kładłam na wypłukany brąz), a teraz od kilku miesięcy farbuje 7.02 zmieszane z 6.02-nie wiem jakie proporcje bo fryzjerka miksuje ale włosy wychodzą bardzo ładnie, prawdziwy brąz
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.