Piegi!!!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-11, 15:33   #211
Ziomek222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Piegi!

Czyli naprawde nic się nie da z nimi zrobić?
Ziomek222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 18:32   #212
Ziomek222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Piegi

Witam! Mam 15 lat jestem blondynem o jasnej karnacji, posiadam ogromną ilość piegów na twarzy (głównie nos, policzki i pojedyńcze na brodzie i czole).
Czy moge coś zrobić, aby je usunąć? Czy jak będę stosował krem z filtrem to nie będzie ich przybywać? Czy moze same znikną? A może zabieg Mikrodermabrazji mi pomoże? Czy ktoś juz go kiedyś stosował? Proszę o wyczerpującą odpowiedz
Ziomek222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 21:21   #213
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Piegi

Taką masz urodę. Piegi są ładne. Fakt warto chronić piegi przed słońcem, żeby nie ciemniały no i żebyś nie dostał czerniaka.
Mikrodermabrazja latem to zły pomysł. Piegów nie usunie. A może podrażnić skórę.
Wybielania cery nie robi się latem a jesienią.
Możesz wtedy sięgać po kremy wybielające- np. Melacerin.
Ale one rozjaśnią całą cerę- piegi też ale i resztę twarzy.
Jednak całkiem piegów nie usuną, jedynie rozjaśnią.
Czas polubić swój wygląd, piegi są piękne.
Miałam kiedyś niesamowicie piegowatego kolegę i właśnie przez te piegi strasznie mi się podobał. ;-) Jego obecna żona też zwróciła na niego uwagę m.in. właśnie przez te piegi. ;-)
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 23:08   #214
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Piegi

Cytat:
Napisane przez Ziomek222 Pokaż wiadomość
Witam! Mam 15 lat jestem blondynem o jasnej karnacji, posiadam ogromną ilość piegów na twarzy (głównie nos, policzki i pojedyńcze na brodzie i czole).
Czy moge coś zrobić, aby je usunąć? Czy jak będę stosował krem z filtrem to nie będzie ich przybywać? Czy moze same znikną? A może zabieg Mikrodermabrazji mi pomoże? Czy ktoś juz go kiedyś stosował? Proszę o wyczerpującą odpowiedz
Ja też kiedyś byłam cała piegowata - buzia + łapki i szyja, ale gdy miałam 15 lat zaczęłam stosować sok z cytryny, kładłam sobie świeże plasterki z ogórka na 20 minut, tarłam chrzan + natka pietruszki i z tego robiłam maseczkę, choć kładłam tylko na buźkę - nie miałam siły kłaść na ręce itd. a teraz, gdy już jestem po studiach, na buźce moje piegi są w zasadzie niewidoczne, z tymże to coś daje, jakby nie było
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 22:49   #215
chunky_kat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 186
Dot.: Piegi

Całkiem przypadkiem odkryłam, że filtr 50 dobrze radzi sobie z piegami. W poprzednich latach nie przejmowałam się tym zbytnio i stosowałam filtry, które były w kremach, z faktorem chyba 15. Zimą mam mało piegów, za to latem pojawia się ich więcej. Ale zaczęłam używać spf 50 i nie pojawiło się więcej i mam wrażenie, że na nosie trochę wyjaśniały.
Ogółem uważam, że piegi są ładne, ale nie u mnie ;p
chunky_kat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 18:31   #216
yumi
Przyczajenie
 
Avatar yumi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 29
Dot.: Piegi

Cytat:
Napisane przez Ziomek222 Pokaż wiadomość
Witam! Mam 15 lat jestem blondynem o jasnej karnacji, posiadam ogromną ilość piegów na twarzy (głównie nos, policzki i pojedyńcze na brodzie i czole).
Czy moge coś zrobić, aby je usunąć? Czy jak będę stosował krem z filtrem to nie będzie ich przybywać? Czy moze same znikną? A może zabieg Mikrodermabrazji mi pomoże? Czy ktoś juz go kiedyś stosował? Proszę o wyczerpującą odpowiedz
Maseczka z ogórków, działa wybielająco. Kiedyś czytałam też o maseczce specjalnie na rozjaśnianie piegów na twarzy, jak dobrze pamiętam, jednym ze składników była mąka ziemniaczana.
yumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 18:37   #217
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Piegi

Piegi sa swietne ! Ja jak uwazam ze sie robi zbyt duzo przecieram je cytryna + nakladam maseczke z ogorka !
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 19:46   #218
luvivane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 9
Dot.: Piegi

Polecam Sok z Cytryny! Dziala na blizny potradzikowe a rowniez na piegi. Rozjasnia cere. Uwazaj tylko i nie zapominaj o dobrych filtrach - najlepiej 50+
luvivane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 13:07   #219
Darling15
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 279
Dot.: Piegi!

Teoretycznie możesz usunąć http://fitness.wp.pl/wellness-i-spa/...c-czy-nie.html
Darling15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 21:25   #220
kobietak2412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Piegi!!!!

jak sie pozbyc piegow???chocia troszke je chce rozjasnic zeby nie byly tak widoczne...szczerze powiem na wstepie ze niczego probowala
kobietak2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 10:40   #221
androia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Piegi!!!!

na rozjasnianie twarzy najlepsze jest zwykle mleko ,redukuje ono rowniez przebarwienia skory i jasnieja odrazu cienie pod oczami polecam sama stosuje
androia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 13:43   #222
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Piegi!!!!

Ogórek, cytryna, rumianek...Zacznij kupować kosmetyki, które zawierają te wszystkie rzeczy. No i unikać słońca, bo na darmo te wysiłki, chociaż to trudne.
Nawiasem, piegi są urocze
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 02:27   #223
kobietak2412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Piegi!!!!

tak urocze napewno ja tak nie uwazam cho0ciaz nie powiem wile osob mi to powtarza ale ja ich nie cierpie ma kompleks na tym punkcie a mleko to jak to uzywac???


---------- Dopisano o 03:27 ---------- Poprzedni post napisano o 03:26 ----------

a nie wiem moze znacie jakies sparwdzone masci kremy cos w tym rodzaju???
kobietak2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 09:34   #224
androia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Piegi!!!!

Cytat:
Napisane przez kobietak2412 Pokaż wiadomość
tak urocze napewno ja tak nie uwazam cho0ciaz nie powiem wile osob mi to powtarza ale ja ich nie cierpie ma kompleks na tym punkcie a mleko to jak to uzywac???


---------- Dopisano o 03:27 ---------- Poprzedni post napisano o 03:26 ----------

a nie wiem moze znacie jakies sparwdzone masci kremy cos w tym rodzaju???
Mleko te z kartonu uzywam i zimne prosto z lodowki wacikiem obmywam twarz proponuje abys najpierw obmyla polowe twarzy z oczami to od razu zobaczysz rezultat jak wybielaja sie szybko cienie pod oczami jak po kwasie hialuronowym a jesli chcesz tylko miejsca z piegami to smaruj wylacznie te warstwy codziennie mleko dobrze dziala tez na ciemne odbarwienia skory .Nie wiem czy na wszystkich tak dziala ale mi pomaga i mojemu mezowi tez rozjasnilo cienie pod oczami .
androia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 10:17   #225
kobietak2412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Piegi!!!!

pierwsze slysze:0 ale napewno sprobuje dzieki...
kobietak2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 11:11   #226
keyy
Przyczajenie
 
Avatar keyy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Piegi!!!!

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...bielajacy.html
keyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 12:11   #227
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Piegi!!!!

No cóż, nie każdemu się podobają, rozumiem. Ja poleca ziaję ogórkową, bo naprawdę coś daje. No i możesz przykładać plasterki ogórków na twarz. Ale tak jak mówiłam na początku, unikanie słońca, przynajmniej w rejonie twarzy.
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 18:54   #228
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: Piegi!!!!

Ja się chętnie zamienię! Mi jest z kolei strasznie smutno, że moje piegi zniknęły i już ich nie ma, bo je uwielbiałam!
Ponoć tonik z cytryny rozjaśnia piegi, ale też skórę, więc jeśli jesteś mocno opalona to uważaj, bo mogą powstać smugi.
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 19:21   #229
kobietak2412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Piegi!!!!

dziekuje bardzo za rady napewno bede probowac i jak cos to dam znac...na dzis wyprobuje mleko bo to akurat w tej chwili posiadam a reszte wyprobuje innym razem
kobietak2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 20:48   #230
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Piegi!!!!

Uwielbiam piegi u dziewczyn o ile nie mają przy tym rudych włosów.
Ile ja bym dała żeby mieć trochę takich kropeczek
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 06:19   #231
kobietak2412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Piegi!!!!

no ja nie mam rudych wlosow mam czarne....ale piegow nienawidze !!!!!!!!!sa okropne...
kobietak2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 16:47   #232
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Piegi!!!!

Dlaczego okropne ?
Mam alabastrową cerę i również czarne włosy oraz piegi na twarzy, nigdy mi one nie przeszkadzały.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 21:13   #233
ahny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Piegi !

Moim problemem są piegi. Zimą nie są aż tak widoczne, ale w okresie letnim pojawia się ich masa ! więc moje pytanie brzmi czy jakiś krem na przebarwienia pomoże to jakoś zwalczyć ?
+ krem z filtrem żeby nie pojawiały się.
Jaki kremy polecicie ( na przebarwienia i jakiś żeby nie wyskakiwały w upalny dzień ) ?
ahny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 12:21   #234
cynthiane
Przyczajenie
 
Avatar cynthiane
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
piegi piegi piegi.

Zaznaczę tylko coś na wstępie i już przechodzę do sedna... ; )
1. Nie chcę być blada. Nie mam porcelanowej cery niczym arystokratka, a różowo- ciapowatą. Jedynie odrobina słońca/ balsamu brązującego mnie ratuje.
2. Tak, wiem, piegi są słiiiit i mniam, ale ich nie chcę więc zachwyty sobie odpuśćcie. ; )

Zatem:
od jakiegoś czasu 'przyciemniam się'. Z zasady jest to w/w balsam lub samoopalacz, ale to metoda ryzykowna, krótkotrwała, uciążliwa i niedająca wymarzonego efektu.
Wybrałam się wiec na solarium. Raz, drugi, piąty. I... znów pojawiły mi się piegi, zmora każdego lata!
Nie chcę ich mieć, koniec. Tylko co z nimi zrobić? Nie opalać twarzy nie da rady... ; )
czy maseczki z ogórka/ toniki z cytryny dadzą coś poza 'zmyciem' kosmetycznej opalenizny z balsamów?

Ratunku!
cynthiane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:01   #235
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: piegi piegi piegi.

Cytat:
Napisane przez cynthiane Pokaż wiadomość
Zaznaczę tylko coś na wstępie i już przechodzę do sedna... ; )
1. Nie chcę być blada. Nie mam porcelanowej cery niczym arystokratka, a różowo- ciapowatą. Jedynie odrobina słońca/ balsamu brązującego mnie ratuje.
2. Tak, wiem, piegi są słiiiit i mniam, ale ich nie chcę więc zachwyty sobie odpuśćcie. ; )

Zatem:
od jakiegoś czasu 'przyciemniam się'. Z zasady jest to w/w balsam lub samoopalacz, ale to metoda ryzykowna, krótkotrwała, uciążliwa i niedająca wymarzonego efektu.
Wybrałam się wiec na solarium. Raz, drugi, piąty. I... znów pojawiły mi się piegi, zmora każdego lata!
Nie chcę ich mieć, koniec. Tylko co z nimi zrobić? Nie opalać twarzy nie da rady... ; )
czy maseczki z ogórka/ toniki z cytryny dadzą coś poza 'zmyciem' kosmetycznej opalenizny z balsamów?

Ratunku!

Dlaczego nie chcesz zrezygnować z opalania?
Taka Twoja natura, piegi się będą pojawiać i wiele z tym nie zrobisz, skoro chcesz się opalać. Możesz używać kremów wybielających, tylko jak się później na słońce wystawisz, to dopiero będziesz miała problem.

Odpuściłabym.
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-12 12:01:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.