Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-18, 00:58   #31
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

wiesz trzymaj sie ustalonych czasow. jak bedziesz trzymala za długo, nie ma gwarancji jak sie bedzie zachowywal produkt. ja trzymam 20 sek baze a potem kazda po 2 min
i wiecej nie ma po co eksperymentowac
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:15   #32
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie mozna nabyc ten shellac?
widzialam w victoria beauty
ale moze macie jakies tansze zrodla?
Ja akurat zamawialam bezposrednio w creativeacademy w Dublinie ale widzialam tez na ebay. Rowniez polskim http://kosmetyki-perfumy.shop.ebay.p...=p3286.c0.m282
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:01   #33
magic26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

reklama na wizazu jest platna.

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-06-23 o 19:03
magic26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 23:13   #34
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez magic26 Pokaż wiadomość
spam
Nie moge wejsc na ta strone juz od dluzszego czasu bo tez szukalam najpierw w PL. A jak kiedys udalo mi sie wejsc to o shellac byla cisza. No ale to byo jakis dobry miesieac temu .

EDIT : Weszlam ale o shellac ani slowa...hm

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-06-23 o 19:22
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 23:28   #35
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

dzieki za odpowiedzi.
wiecie, ze tu jest taniej : http://www.victoriasbeauty.com/
chyba 93 zł
wiec roznica 20-40zl ..

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2010-06-22 o 23:29
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 21:02   #36
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

A ile kosztuje u nich w Polsce, bo na stronie nic nie ma? Czy każdy może kupić , czy tylko jakieś zarejestrowane stylistki??

W stanach Shellac dla autoryzowanych salonów kosztuje ok $ 16 czyli trochę ponad 50 zł, na amerykańskim ebayu około 20 dolarów. Doliczyli mi jednak VAT, ale i tak wyszło dużo taniej niż z brytyjskiego ebaya. Pewnie w Polsce wszystko będzie droższe

A czy z tej victoriasbeauty z USA nie doliczają cła i VATu??
Chcę zamówić jeszcze parę kolorów , bo się zachwyciłam. Wywalam wszystkie zwykłe lakiery. Myślę, że za jakiś czas produkty typu Shellac wyprą tradycyjne lakiery, bo te nie mają przy tym żadnych szans.

Edytowane przez ilonamaria
Czas edycji: 2010-06-23 o 21:22
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:57   #37
magic87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

reklama jak najbardziej jest na wizazu platna.

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-06-29 o 07:21
magic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 00:47   #38
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

kolezanka wyzej sugeruje, ze reklama jest platna
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 11:36   #39
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja dostalam moj shellac w czwartek, ale jeszcze niekompeltny bo nie mieli 5 kolorow . Dosla tak szybko jak je dostana. Poki zo nalozylam jeden zestaw przyjaciolce...zobaczymy jak sie bedzie trzymalo
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:40   #40
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny jak sciagacie shellaca? Tymi oryginalnymi papierkami? Czy moze sobie czyms je zadtepujecie albo moczycie ? Dzieki za odpowiedz
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 14:45   #41
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

ja wacik nasoczony acetonem klade na paznokciu, zawijam w sreberko - aluminium i po 10 min sciagam
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 17:26   #42
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Juz wlasnie wczoraj spawdzalam te ich papierki jakies takie niefajne. Zle mi sie je zawijalo, wiec zamoczylam koncowki palcoww soakerze i po 4 min zszedl jak maslo
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 00:05   #43
planetka_30
Przyczajenie
 
Avatar planetka_30
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

W PL zestaw tj. 14 kolorów, primer, baza i nablyszczenie plus te papierki kosztuja 590 zl, pojedynczy kolor 86 zeta, zestawy z tego co wiem maja byc za 3 tyg. dopiero. Podobno super sprawdzaja sie tez na stopach
__________________
MOJ ŚWIAT : www.nails.perfekt.pl
planetka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:54   #44
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

heja. Dziewczyny jak robicie shellakiem frencha ?
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 02:00   #45
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja Schellaca robie od poczatku maja, czyli praktycznie od momentu jak pojawil sie na rynku. Mialam zamiar kupic te specjalna lampe, ale byly problemy z wypuszczeniem jej na rynek. Shellac pijawil sie w maju a lampa pod koniec czerwca lub na poczatku lipca (juz nie pamietam). Z tego wzgledu wieleosob eksperymentowalo z innymi lampami. Ja takze. I nie ma zadnego problemu. Wszystko sie ladnie utwardza.

Kolory sa piekne (szkoda, ze tylko 12) i trzymaja sie rzeczywiscie dlugo. Do tej pory zrobilam okolo 30-klientkom i wszystkie sa zachwycone. Poza jedna, ktora wrocila do zwyklego manicure bo shellac za dlugo sie trzyma, a ona lubi zmieniac kolory co kilka dni))

Co do lampy LED, to tez sie nad nia zastanawialam, ale...poszperalam po necie i wyczytalam, ze nie nadaje sie ona do wszystkich zeli. Tylko do tych, ktore sa wyprodukowane pot tym wlasnie katem zastosowania z ta wlasnie lampa. Jesli lampe ta uzyje sie z innym zelem, utwardzaniu towazyszyc bedzie nagle uczucie pieczenia (jak to czesto bywa przy utwardzaniu) tylko, ze o wiele silniejsze i bolesne z mozliwoscia uszkodzenia lozyska. Nie wiem czy to prawda, czy tylko chwyt reklamowy by kupowac okreslone zele.

Jesli chodzi o frencha to jak najbardziej mozna go wykonac (ja go wykonuje).

Na moim blogu mozecie znalezc zdjecie paznokci po 2 tygodniach noszenia Shellaca. Klientka do tego pracowala w ogrodzie bez rekawiczek. W przyszlym tyg. mam zamiar nakrecic filmik jak nakladac Shellac i umieszcze go na blogu i na Youtubie.

To tyle zmojego doswiadczenia i przepraszam za tak dlugi post
__________________
Zapraszam na swojego bloga-makijaze, pielegnacja paznokci, porady kosmetyczne.
http://nailsbynatalia.blogspot.com/
Oraz do ogladania mojego kanalu na youtube:
http://youtube.com/user/beautybynataliany
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 19:43   #46
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Shellac to nie jest soak-off wlasnie dlatego, ze nie przygotowuje sie plytki. Jedynie odtluszczenie porzadne i malowanie. I ja tez tu widze wielka radosc tych klientek, ktore nie chca utwardzac paznokci, a jecza ze im lakier szybko znika.


Co do lampy - brisa uzywa zarowek o wysokiej emisji UV - czyli jesli kupujecie zwykla lampe, to koniecznie zainwestujcie w zarowki philipsa - slabsze zarowki beda zle utwardzac, a shellac jest na to wrazliwy bardzo.
Ja jeszcze musze tydzien na dostawe poczekac, juz mnie rece swedza.


Widzialam tez, ze dziewczyny robia paznokcie glitterem - baza, lampa, na to glitter, lampa, na to topcoat i lampa. Czad i blink do 10 potegi. Choc zalezy co kot lubi.

A Minxa ktos w Polsce robi?
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:53   #47
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny gdzie kupujecie produkty shellac? W Irlandii maja jakies braki hm...a probuje gdzies namierzyc z innego zrodla szczegonie top coat i base coat.
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:56   #48
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

teraz jest straszna bryndza, w UK w S2 pytaj, maja rzuty dostaw co jakis czas, w zasadzie jedynym w miare stalym zrodlem sa stany - albo ebay ale drogo zdzieraja, albo buynails - jeszcze tydzien temu i top i base mieli

z niusow na ucho - ezflow niedlugo tez wypusci swoja wersje takiej hybrydy podobno, fajnie, bo bedzie wiecej kolorow do dyspozycji
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 22:42   #49
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość
teraz jest straszna bryndza, w UK w S2 pytaj, maja rzuty dostaw co jakis czas, w zasadzie jedynym w miare stalym zrodlem sa stany - albo ebay ale drogo zdzieraja, albo buynails - jeszcze tydzien temu i top i base mieli

heheh, powodzenia - ja od nich chciałam kiedyś Minx zamówić, to mnie odesłali do CND do Dublina - a tam często gęsto są przestoje i braki
Nie wiem, może mają jakąś niepisaną umowę między sobą...

A Shellac jest też na Victoriasbeauty
http://www.victoriasbeauty.com/searc...ellac&lang=pol
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 23:03   #50
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

tylko pytanie, czy maja na stanie, bo lakiery tez maja, ale jak sie zamowi, to "back order" i trzeba czekac na dostawe

pewnie jakies umowy maja, ale jesli w Dublinie nie ma towaru to i tak odmowia sprzedazy?
to by bylo bardzo dziwne
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 23:47   #51
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

N wlasnie ta victoriasbeauty to pisalam dzis maila to odpisali ze nie maja tego w swojej ofercie a jak wyslalam im linka z produktem z ich strony to babka byla zdziwiona ze jakim cudem doszlo to na jej maila bo owszem maja jakies produkty ale nie shellac a przeiez bralam maila z tej strony wiec juz nic nie rozumieim,... wiec poszuakalam jakis formularz od nich i wyslalam zapytanie ale poki co cisza....ja tez zamawiam z Dublina ale teraz to jakas paanoja na slale swiatowa chyba jest z tym shellakiem. Najpierw dostalam czesc zestawu ale okazalo sie ze jakas partaia wadliwych baz byla i moja musialam odeslac bo babkom ochodzilo platami. Na nowa baze czekalam kolejne 2 tygodniei. Do dnia dzisiejszego wciaz czekam na 3 ostatnie kolory z zestawu. A dodoam ze zamaiwlama i co sie z tym wiaze zaplacilam za caly zestaw w maju !!! wiec myslalam ze moze zaczne szukac na wlasna reke inne zrodlo bo jakby nie bylo ten shellaczek jest bardzo poularny
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:10   #52
leechestherapy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam Was. Dokładnie tydzień temu zamówiłem na ebayu US i zapłaciłem 169$ + przesyłka 30$ za zestaw shellac (6 kolorów + baza i top coatch + paski do ściągania shellaca 6 opakowań 10 sztuk w opakowaniu + półeczka na 12 kolorów + reklama samoprzylepna na szybę) no i dzisiaj rano dostaliśmy paczkę czyli równo tydzień paczka ze US. Pomyślicie może, że ja będę malował pazurki? - otórz nie, ja tylko namówiłem moją dziewczynę aby zamówic ten shellac nastawiony pozytwynie przez Was czytając to forum. Jeśli będziecie chciały podam Wam nazwę sprzedawcy. Pozdrawiam. a ps.: w sierpniu mają ukazac się kolejne 12 kolorów a potem kolejne chyba 12.- będzie kolorowooooo
leechestherapy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:36   #53
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

nie musisz podawac linka, wystarczy wrzucic shellac rack w wyszukiwarke, a ceny na ebayu rosna, placi sie 190-200 dolarow za ten zestaw, gdzie oficjalnie kosztowal 140
wiec nie kazdy chce doplacac, ja zdazylam zamowic jeszcze gdy hurtownie mialy na stanie co trzeba

a kupiles dziewczynie scrubfresha i lampe? bo w zwyklej moze sie okazac, ze jednak shellac sie dobrze nie utwardzi, nakladanie tez wymaga wprawy


w te kolory to nie za bardzo wierze z takimi problemami z dystybucja, a zapowiadali na jesieni dopiero

mnie ciekawi ezflow, ma sie w sierpniu cos okazac

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

beakta - ebay w takim razie
co prawda drozej chca, ale chyba w porownaniu z cenami w uk wychodzi na to samo?

ja w buynails zamowilam, luknij, moze jeszcze maja na stanie
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:47   #54
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Na ebay base coat jest jeden i w dodatku licytacja hmm....napisze zaraz to cnd w dublinie czy maja baze. Jeden top coat mam jeszcze w zanadrzu Jak nie to znalazlam w pl miejsce gdzie maja. Powiedzcie mi jak wam sie pracuje kolorem FEDORA? Bo ja mam wrazenie ze on jakis dziwny jest i jako jedyny mi sie czasem "marszczy". A jednak troche setow juz zrobilam ..... ostatnio jedna klientka wrocila za jej 3 paznokcie odchodza ale podejrzewam ze to od tego ze jej naturalne paznokcie sie rozdwajaja .Jak to jest u was. Zawsze wszystko ok? Nigdy nie bylo zadnych "zwrotow"? Ja przyznam sie u mnie czasem cos sie wlasnie takiego zdarza choc tez i mam dziewczyny co mialy i 15 dni i 18 dni wiec niewiem o co w tym wszystkim chodzi.

Edytowane przez beakta
Czas edycji: 2010-07-29 o 10:51
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:53   #55
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

w s2 jest dostawa, zadzwon tam po prostu, przeciez nie odmowia sprzedazy chyba??

ja na swoje czekam, przez Polske do mnie jada, wiec sie przeciagnelo
ale z teorii problemy moga byc dwa - przygotowanie - czyli bardzo dokladne odltuszczenie i manicure PO nalozeniu musi byc
albo zle utwardzenie - masz brise? a przynajmniej dobra lampe z dobrymi zarowkami (w zasadzie tylko philips wchodzi w gre)?
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 17:28   #56
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Zamowilam juz tutaj z Dublina. Jutro mi dosla Co do lampy to nie mam brisy ani zadnej cnd ale i jednak zdecydowana wiekszosc setow jakie zrobilam jest ok. wiec to chyba jednak nie do konca wina lamp...niewiem juz sama. Podejrzewam ze to moze wina scrubfresha jaki mi przyslali w komplcie. Byl jakby taki dosc mocno rozcienczony. widze to teraz jak zamowilam sobie nowa butelke i mam porownanie do poprzedniego. No zobaczymy....
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 18:25   #57
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

no wiec owszem, jesli nie masz lampy brisy a przynajmniej zarowek philipsa, to prawie na pewno problem masz z lampa
brisa uzywa mocnych lamp i dodatkowo ze wzgledu na budowe ilosc promieniowania uv na cm2 jest baaardzo wysoki
dlatego ich produkty zle sie utwardzaja w lampach o slabszej ilosci uv
nawet jesli wyglada na utwardzony, nawet jesli na niektorych klientkach sie trzyma, to jednak na tych, na ktorych sie nie trzyma, nalezy podejrzewac lampe

u dziewczyn majacych brise jest 100% skutecznosci, niektore kiedy mialy okazjonalne problemy przeszly na lampe cnd i sie skonczyly

ja na razie mam nowe zarowki philipsa w lampach i na tym potestuje, jesli cos bedzie niehalo kupie ich nowa lampe
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 21:40   #58
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Byc moze, chociaz tak do konca to nie wierzee w te ich specjalne lampy. Niewiem czy wiecie ale ostatnio mialam problem z base coat i musialam im ja odeslac.Na nowa czekalam jakis czas a w miedzy czasie troche mi bylo nie fajnie bo tracilam klientki, wiec po ktoryms telefonie do nich pani z creativeakademy w Dublinie powiedziala ze zamiast ich bazy moge uzywac jakiegokolwiek clear base soak off cienka warstwe !!!:c onfused: No i zrobilam tak jak radzila ale tylko paru blizszym klientkom ktore uprzedzilam , i co? I wszystko w jak najlepszym porzadku.Hmm....oczywisci e pani niby nie mowila tego glosno. A niby takie spacjalne zele, specjalne lampy a o specjlanych papierkach juz nie wspomne
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 22:05   #59
leechestherapy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

a kupiles dziewczynie scrubfresha i lampe? bo w zwyklej moze sie okazac, ze jednak shellac sie dobrze nie utwardzi, nakladanie tez wymaga wprawy

czy to nakładanie wymagające wprawy to jakieś wymagające specjalistycznej metody nakładania? bo sądziłem że 8 letnie doświadczenie w paznokciach + wyróżnienia wystarczy? może się mylę. więc sama uważaj aby Ci tych umiejętności nie zabrakło.....i nie bądź sprytniejsza jak ładniejsza bo są jeszcze ludzie trzeźwo myślący poza tobą.
leechestherapy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 22:31   #60
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość
no wiec owszem, jesli nie masz lampy brisy a przynajmniej zarowek philipsa, to prawie na pewno problem masz z lampa
brisa uzywa mocnych lamp i dodatkowo ze wzgledu na budowe ilosc promieniowania uv na cm2 jest baaardzo wysoki
dlatego ich produkty zle sie utwardzaja w lampach o slabszej ilosci uv
nawet jesli wyglada na utwardzony, nawet jesli na niektorych klientkach sie trzyma, to jednak na tych, na ktorych sie nie trzyma, nalezy podejrzewac lampe

u dziewczyn majacych brise jest 100% skutecznosci, niektore kiedy mialy okazjonalne problemy przeszly na lampe cnd i sie skonczyly

ja na razie mam nowe zarowki philipsa w lampach i na tym potestuje, jesli cos bedzie niehalo kupie ich nowa lampe

A czy nie jest tak, że jak jest słabsza lampa i żarówki, to wystarczy przedłużyć tylko trochę czas utwardzania??
Ja mam zwykłą, tanią lampę i zawsze się trzyma, choć na początku lakier wydaje się trochę "gumowaty". Po dwóch tygodniach trzyma się dobrze, choć wycierają się trochę krawędzie. Przy mocno rozdwajających się paznokciach nie trzyma się za dobrze, ale to już nie wina Shellaca.
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.