Dobry Fryzjer w Lubinie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-06, 09:19   #61
pralinka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Lubinie

"Rozumiem, że można wyrażać tylko opinie pozytywne i jestem be, bo uważam Adriana za złego fryzjera?"
Bibbi1080 calkowicie sie z Toba zgadzam- mam wrazenie ze tu tylko mozna chwalic tego fryzjera, w przeciwnym razie jest od razu kontra- ciekawe dlaczego??czyzby ktos z najblizszego otoczenia tak zarliwie bronil Pana Adriana? Jestem niemalze pewna ze tak wlasnie jest.Tym bardziej, ze sposob wypowiedzi miriam_rojo76 - niby zartobliwe a w rzeczywistosci zlosliwe przyczepienie sie literowki i cala ta "blyskotliwa"wypowied z- odrobine zdradzaja kolege tego fryzjera (chyba Tomka jezeli dobrze pamietam imie,bo bylam tylko raz ale slyszalam ze to taki "zartownis")
W kazdym razie chodzi mi o to, ze chyba nie wszystkie pozytywne opinie na tym forum sa prawdziwe..ja dopiero przeprowadzam sie do Lubina z troche mniejszej miejscowosci i szukam dobrego fryzjera,w tamtym roku wlasnie przyjechalam do fryzjera Adriana bo przeczytalam dobre opinie ale ja nie bylam zadowolona, moja przyjaciolka niezadowolona, trzy kolezanki tez, ciotka mowi ze nigdy wiecej.Wiec chyba jednak sa negatywne opinie i kazdy ma do tego prawo, tak jak i do pozytywnych.Pozdrawiam Cie bibbi1080 za to, ze nie balas sie wyrazic swojej opinii.P.S.Ciekawe czy ja tez dostane pogardliwa odpowiedz?
pralinka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 17:48   #62
Aleksandra244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Lubinie

Witam jestem Adriana przyjaciółką a zarazem stałą klientką i już kiedyś wypowiadałam się na tym wątku na jego temat. Powiem tak nigdy niema tak żeby wszyscy byli zadowoleni z jednego fryzjera w takim wypadku wszyscy chodzili by w jedno miejsce dlatego salonów fryzjerskich jest od groma i każdy chodzi tam gdzie uważa.Odnośnie pozytywów na jego temat , fajnie że je ma ale jak ludzie widzą że ktoś ma za dobrze to trzeba go zniszczyć niestety głupia mentalność polaków. Lecz zastanawia mnie jedno dlaczego forum na temat dobry fryzjer w Lubinie zmienia się w czarną listę fryzjerów ktoś tu chyba wątku nie rozumie. Ludzie lubią hejtować i wylewać jad w necie. Także dziewczęta wyrażajcie na tym forum pozytywne opinie odnośnie salonów jak temat wskazuje. Jeżeli chcecie prowadzić dziecinne przepychanki załóżcie nowy wątek. Dziękuję za uwagę.
Aleksandra244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 15:22   #63
zaneta15963
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobry Fryzjer w Lubinie

Witam wszystkie Panie. Mam pytanie czy ktoras z pan polelic moze dobrego wryzjera ktory scina wlosy maszynka.
Z gory dziekuje
zaneta15963 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 11:28   #64
Ellie1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer w Lubinie

A możecie kogoś polecić na uczesanie ślubne?
Ellie1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:48   #65
ViolettLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Lubinie

A czy któraś z Was korzystała z usług Hair line studio fryzur i paznokci na Kamiennej w Lubinie? Mają profil na fb i generalnie same ochy! achy! Czekam na opinie klientek - zadowolonych, bądź nie.
ViolettLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 20:42   #66
Renatka 01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer w Lubinie

Moje odkrycie wLubinie : Wsówka przy Kisielewskiego 9 - polecam ! Mega.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Edytowane przez Renatka 01
Czas edycji: 2016-07-02 o 11:36
Renatka 01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 19:29   #67
Renatka 01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer w Lubinie

Cytat:
Napisane przez GabrielaB Pokaż wiadomość
Witam

Poszukuję fryzjera z Lublina lub jego okolic. Chodzi mi o czesanie. Wybieram się w lipcu na wesele do Lublina i nikogo tam nie znam. Bedę wdzięczna za info.
WSÓWKA na Kisielewskiego
Renatka 01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-03 20:29:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.