pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-19, 12:18   #1
karolcia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 2
GG do karolcia93
Unhappy

pomóżcie


mam dość całego świata który mnie otacza !! Ja sama siebie zaakceptowałam ale wszyscy którzy mnie otaczają mówią że jestem za gruba i mam przestac tyle jeść (a nie jem dużo) . Mam 12lat , 166cm wzrostu i waże 52kg, spory brzuszek i grube uda . pomóżcie !! Nie umiem sie odchudzać . Ćwicze ,,szóstke " Weidera . i to nic nie pomaga !! Pomóżcie
karolcia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:26   #2
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: pomóżcie

Przy tym wzroście na pewno nie jesteś za gruba. Poza tym masz 12 lat i rozwijasz się. Twoje ciało cały czas się zmienia.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:34   #3
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Dot.: pomóżcie

Dziewczyno masz 12 lat!Rozwijasz się.Twoje ciało przez pare nastepnych lat się zmieni więc nie ma mowy o żadnym odchudzaniu.A ci,którzy mówią,że jesteś gruba i musisz mniej jeść chyba są przewrażliwieni.
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:37   #4
Sandibell
Raczkowanie
 
Avatar Sandibell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 39
Dot.: pomóżcie

przestań!!!!!!!! przeciez jak na swój wiek jestes całkiem wysoka i wagę też masz wporządku a nawet przy dolnej granicy BMI. Uważam że powinnas sobie poprostu olac to co mówia inni skoro sama siebie akceptujesz to nikt inny się nie liczy. Ja mam 19 lat 155cm i 50 kg tez mam masywne uda i szerokie biodra ale staram sie tuszowac je ubiorem wyznaję zasadę ze jakkolwiek się ubieram albo góra albo dół musi by luzny(zwykle to góra jest luźna bo szerokie spodnie dodatkowo mnie obnizaja) Myśle że nie powinnas sie tym przejmowac ale jeśli chciałabys poczuc sie lepiej to polecam zwyczajne skakanie na skakance ja po kilku dniach takiego mini treningu zawsze czuję się lżejsza. Życzę powodzenia i pogody ducha.
Sandibell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:44   #5
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Dot.: pomóżcie

Cytat:
Napisane przez karolcia93
mam dość całego świata który mnie otacza !! Ja sama siebie zaakceptowałam ale wszyscy którzy mnie otaczają mówią że jestem za gruba i mam przestac tyle jeść (a nie jem dużo) . Mam 12lat , 166cm wzrostu i waże 52kg, spory brzuszek i grube uda . pomóżcie !! Nie umiem sie odchudzać . Ćwicze ,,szóstke " Weidera . i to nic nie pomaga !! Pomóżcie

Według mnie jestes chuda!A mowia ci tak po to bowidza ze to cie smuci...Ale to miesnie połowe waza... a ja nieumiem dodac takiego wpisu jak ty bo ejstem nowa i nie wiem jak to sie robi..
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:51   #6
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: pomóżcie

Powiedz im, że przestaniesz jeść jak sobie dokupią troche inteligencji. Jak Ci ktoś powie że masz za ciemne włosy albo za duży nos to też się załamiesz ? To normalne że ludzie jak zazdroszczą to docinają, trzeba sobie umieć z tym radzić. Naprawdę są gorsze problemy w życiu niż wyimaginowana nadwaga
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 13:23   #7
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Smile Dot.: pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Tasteme
Według mnie jestes chuda!A mowia ci tak po to bowidza ze to cie smuci...Ale to miesnie połowe waza... a ja nieumiem dodac takiego wpisu jak ty bo ejstem nowa i nie wiem jak to sie robi..
hej! Jak będziesz na stronie ze spisem wątkąw np. 'pytania do wizażystki' na którym jesteśmy, zaraz nad spisem, u góry po lewej stronie masz przycisk "załóż wątek" - klikasz, otwiera się okno na nowy wątek, wpisujesz temat, treść wiadomości, możesz też zaznaczyć z jaką ikonką ma się wyświetlić, następnie klikasz załóż nowy wątek, albo najpierw podgląd - oba przyciski zanjdują się pod "buźkami"

pozdr
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-19, 13:28   #8
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Dot.: pomóżcie

A po co zakładasz dwa identyczne wątki, jeden tu a drugi na fitnesie? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...651#post616651
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 14:37   #9
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: pomóżcie

ej... pomijajac to ze wcale nie jestes za gruba... to jeszcze masz 12 lat!! ja sama mam 15 ... ale wlasnie wtedy, gdy mialam tyle lat co Ty zrobil sie ze mnie taki pulpecik.. nie gruby, tylko "zaokraglony" ..ale tak poprostu cialo w tym wieku tak ma... musi osiagnac pewna wage zeby dojrzec... a tak poytajac... masz juz okres?? pewnie nie... a jezeli tak... i tak powoli Twoje cialo sie wysmukli... PoZdRaWiaM!! (ja mam 164 i waze 50 kg )
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 14:40   #10
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: pomóżcie

Dziewczyno, ja mam 161 cm wzrostu, 52 kilo wagi i wszyscy na mnie wrzeszczą jak zaczynam gadkę o tym, że jestem gruba!!! No, wiadomo odchudzam się prawie cały czas ale nie spotkałam nikogo, kto by powiedział, że należę do puszystych. A Ty jesteś wyższa i ważysz mniej!!! Jeżeli teraz zaczniesz sie odchudząć, to raczej prędko wylądujesz w szpitalu lub co najmniej nabawisz się powikłań w organizmie, że to tak nazwę Jesteś w wieku dojrzewania i wiadomo, ze wtedy najbardziej odczuwasz krytykę i boli Cię wszytsko, co wydaje Ci się w sobie niedoskonałe. Zobaczysz, jak bardzo się zmienisz. Musisz zacząć się częściej uśmiechać i robić to, co chcesz (chodzi o jedzonko:P) wtedy dopiero bedziesz szczęśliwa i przyciągniesz do sibie normalnych, sympatycznych ludzi, którzy nie będą leczyć swoich kompleksów poprzez krytykowanie siebie. Spójrz na swoich dotychczasowcyh znajomych i wylicz jak najwięcej ich wad. A jeżeli zaczną Ci z powrotem wypominać, ze jsteś za gruba, odparuj : dobra nie wyglądam jak skzielet, ale nie mam tylu pryszczy co Ty. Albo że Twoje włosy same się układaja i nie musisz sterczeć 2 godziny przezd lusterm. Każda z nas jest śliczna , na swój sposób. Zobaczysz, ilu facetów Ci to jeszcze powie. A teraz główka do góry
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 14:46   #11
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: pomóżcie

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA
(ja mam 164 i waze 50 kg )
Willemko, masz identyko wagę i wzrost jak ja, tylko latek duzo mniej...
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-19, 16:04   #12
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Post Dot.: pomóżcie

Hej, nie martw się naprawdę zmienisz się jeszcze pięc tysięcy razy zanim dorośniesz)) Wcale nie jesteś gruba, a poza tym jak się ma 12 lat to jest się albo puszystym albo kościstym pająkiem)) Założę się że wiele kolezanek zazdrości Ci figury A chodzi o to żeby akceptować siebie i nie przejmować się opiniami innych. Jak ktoś Ci dokucza to najlepiej odwrócić wszystko w żart. I nie odchudzaj się, bo na to jeszcze za wcześnie, tylko ćwicz Ale bez przesady))
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.