Zmieszanie kolorow farby : Czerwien +Fiolet Chcialabym zeby wyszedl odcien MALINOWY ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-07, 16:19   #1
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552

Zmieszanie kolorow farby : Czerwien +Fiolet Chcialabym zeby wyszedl odcien MALINOWY ?


Czy mieszajac ,ze soba farbe(Brillance Schwartzkopf) odcien: czerwony +fioletowy,wyjdzie mi odcien malinowy ? fuksja ,cos w tym stylu ?


Bardzo bym chciala uzyskac odcien malinowy,dosyc trawaly
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 17:53   #2
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Zmieszanie kolorow farby : Czerwien +Fiolet Chcialabym zeby wyszedl odcien MALI

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Czy mieszajac ,ze soba farbe(Brillance Schwartzkopf) odcien: czerwony +fioletowy,wyjdzie mi odcien malinowy ? fuksja ,cos w tym stylu ?


Bardzo bym chciala uzyskac odcien malinowy,dosyc trawaly
Nie sądzę, aby Ci wyszedł akurat pożądany odcień. Przede wszystkim w sklepach dostępne są odcienie raczej ciemnofioletowe, a już na ciemnych włosach to w ogóle masz właściwie gwarancję uzyskania tylko kolorowych refleksów, zamiast wesołego, wyrazistego kolorku...
Jeśli nie jesteś blondynką, trzeba będzie włosy pewnie wcześniej rozjaśnić.
Dwa, w ogóle mieszanie odcieni nie jest proste, bo nawet w przypadku pojedynczej farby trudno jest przewidzieć efekt, w przypadku zmieszania dwóch farb jest to podwójnie trudne. Trudne jest też uzyskanie ekstrawaganckiego odcienia typu właśnie czerwony (bo często wychodzi albo zbytciemnowiśniowy u ciemnowłosych albo pomarańczowochujwiejaki u blondynek ).

Znam jedną dziewczynę, co ma bardzo wyrazisty, fajny odcień niebieskiego na włosach (taki morski błękit) i powiedziała mi, że użyła tonera, może poczytaj sobie coś na ich temat?
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 13:21   #3
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Zmieszanie kolorow farby : Czerwien +Fiolet Chcialabym zeby wyszedl odcien MALI

No wlasnie ,wszytskie farby drogeryjne ,maja odcienie czerwieni cieple-pomaranczowe ... albo fiolety,a malinwego odcienia ,fuksji,ciemnego ,rozu nie uraczymy...
Kiedys uzylam z Joanny bodajze,odcien malina piekny odcien,przepieknie mi w nim bylo ,ale po 2 myciach zszedl..bardzoo nietrwaly+ bardz poniszyzcla ta farba wlosy,ALE odcien im sie udal przepiekny Slicznie w nim wygladalam taka wlasnie malina....

TAK samo z chlodnymi ciemnymi blondami,jasnymi brazami,wszystko predzej czy pozniej spiera sie na brzydki rudawy ... cieply odcien...moze na poczatku farbwania niby jest chlodny,ale bardzo szybko przeistacza sie w brzydki zolty,badz pod pomarancz podchodzacy cieply-rudy.. I sprawia ,ze wygladamy po prostu brzydko,oszpeca Nas tak naprawde ten kolor ...szczegolnie typy urody chlodne..

A prawdziwego chlodnego odcienia nie uraczymy...

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-04-09 o 13:26
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 15:12   #4
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Zmieszanie kolorow farby : Czerwien +Fiolet Chcialabym zeby wyszedl odcien MALI

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
No wlasnie ,wszytskie farby drogeryjne ,maja odcienie czerwieni cieple-pomaranczowe ... albo fiolety,a malinwego odcienia ,fuksji,ciemnego ,rozu nie uraczymy...
Kiedys uzylam z Joanny bodajze,odcien malina piekny odcien,przepieknie mi w nim bylo ,ale po 2 myciach zszedl..bardzoo nietrwaly+ bardz poniszyzcla ta farba wlosy,ALE odcien im sie udal przepiekny Slicznie w nim wygladalam taka wlasnie malina....

TAK samo z chlodnymi ciemnymi blondami,jasnymi brazami,wszystko predzej czy pozniej spiera sie na brzydki rudawy ... cieply odcien...moze na poczatku farbwania niby jest chlodny,ale bardzo szybko przeistacza sie w brzydki zolty,badz pod pomarancz podchodzacy cieply-rudy.. I sprawia ,ze wygladamy po prostu brzydko,oszpeca Nas tak naprawde ten kolor ...szczegolnie typy urody chlodne..

A prawdziwego chlodnego odcienia nie uraczymy...
Uraczymy jak ruszymy tyłek do fryzjera, albo chociaż do sklepu fryzjerskiego, jak nie ma na tyle kasy. Robiłam sklepowe farby, nigdy nie uzyskałam zimnego, we fryzjerskim zapłaciłam o 14zł drożej i dostałam piękny zimny odcień, a włosy wyglądają dużo lepiej.
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-09 16:12:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.