Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-19, 11:54   #1
lalita792011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 14

Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.


Cześć. Mój problem może się wydać dziwaczny i nieco śmieszny, ale mi powoli przestaje byc do śmiechu. Mam 19 lat i ważę 50 kg przy wzroście 164 cm. Osobiście nie mam zastrzeżeń do swojej sylwetki. Mam siostrę 4 lata starszą, która ma od dłuższego czasu faceta. Początkowo wydawał się spoko, nic do niego nie miałam. Jakiś czas temu, jak wpadłam do siostry usłyszałam od niego komentarz ze "przytyło mi się ". Poczułam się troszkę dziwnie, ale odebrałam to jako specyficzny żart i się rozesmialam. Jakiś czas później będąc z kumpelą na zakupach spotkałam sie z nimi w Lidlu. Miałyśmy w koszyku muffinki i spód do ciasta. Gadamy gadamy, ten mi tak patrzy w ten koszyk i "myślałem, że jesz trochę zdrowiej. "Siostra się z lekka wkurzyła, widać po niej było. Kumpela potem stwierdziła, że koleś jest jakiś dziwny. Od tego czasu co jakiś czas pojawiał się jakiś dziwaczny komentarz odnośnie mojej wagi. Dowiedziałam się że podobno brzuch mi bardziej odstawal niż miesiąc temu. Problem w tym, że... To nieprawda. Moja waga od dawna stoi na 50 kg. Siostra się z nim mega pokłóciła o to, to stwierdził że to tylko takie glupawe żarty, że przeprasza i żebyśmy nie brały wszystkiego do siebie. W sobotę wpadłam na nich idąc do apteki i chyba nie muszę pisać czego dotyczył komentarz faceta mojej sis? Ja bym się nie zdziwiła gdybym serio była gruba, ale kuźwa no nie jestem. Ktoś zaraz napisze że może właśnie jestem, no ale problem w tym że nie. Nawet koleżanka, z którą się podzieliłam tą sytuacją stwierdziła że koleś ma coś z garem mocno... Powoli odechciewa mi się widywać z siostrą, mimo że teraz przez epidemie to i tak widzimy się jedynie na mieście. Dziwi mnie ta sytuacja bym bardziej, że siostra jest dziewczyną przy kości. Na początku ich związku była szczupła i wcześniej też, obecnie trochę się zaokrągliła ale ja i tak uważam że nie odebrało jej to urody. A ten takimi komentarzami przy niej sypie. Co wy myślicie o tej popieprzonej sytuacji? Obecnie nauczyłam się odgryzać, ale i tak wychodzi na to że to żarcik taki a ja nie mam dystansu. Żarty są fajne, ale raz , drugi. A tutaj jest jeden temat na okrągło.
lalita792011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 12:19   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Jest bardzo proste rozwiązanie sytuacji - nie widuj się z tym facetem.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 12:22   #3
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Powiedzialas mu wprost i na powaznie, bez heheszkow i odgryzania sie, ze nie zyczysz sobie komentarzy na temat wagi? Nie wazne czy jestes szczupla czy nie, komentowanie wygladu obcej osoby jest zwyczajnie niegrzeczne. Jezeli po takiej rozmowie gosciu nadal bedzie sobie pozwalal to rzeczywiscie ograniczylabym kontakt do spotkan tylko z siostra, bez niego.

Moze przez takie komentarze chce posrednio powiedziec siostrze, zeby schudla. Na zasadzie, ze zauwazyl Twoje rzekome kg w plusie to tym bardziej jej. Luzna mysl, bo przede wszystkim jego zachowanie jest chamskie i powinno byc ukrocone jak najszybciej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 12:28   #4
lalita792011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Niestety jak widzę się z siostrą to najczęściej też z nim. Mieszkają razem. Na mieście jak się widujemy to też najczęściej są razem, np w spożywczaku. Tak jak pisałam, jak mu się coś odszczeknie to zaraz jest"nie macie dystansu dziewczyny, to tylko żarciki ". Tylko że mi te żarciki zaczynają wchodzić na łeb bo coraz częściej łapie się na tym że staje przed lusterkiem i szukam faldek.
lalita792011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 12:35   #5
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

To odmawiaj spotykania się, kiedy są razem. Naprawdę nie wiem w czym problem. Mówisz siostrze, że nie znosisz towarzystwa tego typa i od tej pory nie będziesz z nim przebywać w jednym pomieszczeniu. Ewentualnie jeśli to jest jedyny problem z nim, to komunikujesz mu raz, że nie interesuje cię co ma do powiedzenia na temat twojego wyglądu i odżywania, a następnie konsekwentnie ignorujesz każdą wypowiedź na ten temat.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 12:39   #6
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Cytat:
Napisane przez lalita792011 Pokaż wiadomość
Niestety jak widzę się z siostrą to najczęściej też z nim. Mieszkają razem. Na mieście jak się widujemy to też najczęściej są razem, np w spożywczaku. Tak jak pisałam, jak mu się coś odszczeknie to zaraz jest"nie macie dystansu dziewczyny, to tylko żarciki ". Tylko że mi te żarciki zaczynają wchodzić na łeb bo coraz częściej łapie się na tym że staje przed lusterkiem i szukam faldek.
a dlaczego sie przejmujesz tym co mowi jakis facet? to po pierwsze.
Chce cie zdenerwowac, osmieszyc, dopiec a ty szukasz u siebie faldek. Ogarnij sie.

po drugie wez mu powiedz zeby komentarze na temat TWOJEGO ciala zatrzymal dla siebie bo sobie nie zyczysz. Glosno i wyraznie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 12:45   #7
blyszczacyjednorozec
Przyczajenie
 
Avatar blyszczacyjednorozec
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 15
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Piszecie żeby odmawiała spotkania, kiedy są razem ale z tego co ja tu czytam wynika że mieszkają w niedalekim sąsiedztwie więc nieuniknione, że na siebie wpadają. Przecież nie będzie przed własną siostrą uciekała na drugą stronę ulicy... Ja autorkę w sumie rozumiem, pewnie czuje się zakłopotana takimi uwagami i nie wie jak postąpić żeby i siostrze nie zrobić przykrości. Ja jedynie nie rozumiem, czemu ta siostra jej nie broni.. ja jakby mój facet cisnął tak po mojej siostrze, zje..ałabym go jak nogę od stołu.
blyszczacyjednorozec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-19, 12:47   #8
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

nie jestes gruba to po pierwsze a po drugie nawet jakbys byla to nie jest jego biznes i nie upowaznia go to takich komentarzy
oblesny palant
jak ktos napisal powyej nie odwiedzaj ich ,niech siostra sie z toba spotyka bez niego (chyba nie sa zrosnieci)
powiedz mu ze ostatni raz mu mowisz ze nie zyczysz sobie zadnych komentarzy ani zartow na twoj temat a nie szukasz fald
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 12:52   #9
mariola_rudakowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 289
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Cytat:
Napisane przez blyszczacyjednorozec Pokaż wiadomość
Piszecie żeby odmawiała spotkania, kiedy są razem ale z tego co ja tu czytam wynika że mieszkają w niedalekim sąsiedztwie więc nieuniknione, że na siebie wpadają. Przecież nie będzie przed własną siostrą uciekała na drugą stronę ulicy... Ja autorkę w sumie rozumiem, pewnie czuje się zakłopotana takimi uwagami i nie wie jak postąpić żeby i siostrze nie zrobić przykrości. Ja jedynie nie rozumiem, czemu ta siostra jej nie broni.. ja jakby mój facet cisnął tak po mojej siostrze, zje..ałabym go jak nogę od stołu.
Nie mam siostry,ale też tak uważam.Ja bym jej powiedziała,przy nim,że nie mam ochoty się z nią widywać przez chamstwo jej chłopa.Może dałoby mu to trochę do myślenia.I należy to powiedzieć,z bardzo poważną miną bez uśmieszków.Dla mnie prostak i idiota.
mariola_rudakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 12:57   #10
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Cytat:
Napisane przez blyszczacyjednorozec Pokaż wiadomość
Piszecie żeby odmawiała spotkania, kiedy są razem ale z tego co ja tu czytam wynika że mieszkają w niedalekim sąsiedztwie więc nieuniknione, że na siebie wpadają. Przecież nie będzie przed własną siostrą uciekała na drugą stronę ulicy... Ja autorkę w sumie rozumiem, pewnie czuje się zakłopotana takimi uwagami i nie wie jak postąpić żeby i siostrze nie zrobić przykrości. Ja jedynie nie rozumiem, czemu ta siostra jej nie broni.. ja jakby mój facet cisnął tak po mojej siostrze, zje..ałabym go jak nogę od stołu.
Nikt nie mówi o uciekaniu (zwłaszcza przed siostrą), tylko o braku specjalnych kontaktów z jej facetem. W podanym przez ciebie przykładzie - spotkanie na ulicy duetu siostra+facet - spokojnie wystarczy powiedzieć"cześć". Nie ma obowiązku stać i gadać z nimi. Z siostrą może się umówić sama w innym terminie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 13:00   #11
Magdallona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 199
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87862080]
oblesny palant
[/QUOTE]

Magdallona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-19, 13:20   #12
glowgold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 37
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Sorry, może się mylę ale mi to zalatuje jakąś dziwną obsesją tego typcia na punkcie drobnych lasek. Siostra była szczupła, to się związali. Przybrała, to przestała mu się podobać. Dlatego ''przerzucił się'' na Ciebie i Broń Boże nie chciałby, żebyś mu utyła. Myśli, że przez te komentarze będziesz bardziej pilnować wagi i tego, co jesz. Nigdy się do Ciebie nie umizgiwał w żaden sposób?

Może być też tak, jak ktoś wyżej napisał że koleś myśli, że ciśnięciem po Tobie dotrze do siostry, żeby się wzięła za siebie.

Tak czy inaczej, odpowiadaj stanowczo na tego typu chamstwo. Nawet z wulgaryzmami, jeśli trzeba.
glowgold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 13:31   #13
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Zamiast liczyc na siostrze przy nastepnym takim komentarzu zrób mu naprawde glosna awanture, że twoja waga i wygląd powinna go g*wno obchodzić i nie zyczysz sobie takich uwag. Tylko zrób to zdecydowanie i na widocznym wkurzeniu.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 13:44   #14
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Zapytaj się go, czy wszystkie nastolatki tak szczegółowo obcina wzorkiem, czy tylko siostry swoich dziewczyn
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 13:51   #15
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Po pierwsze, nie daj sobie wmówić nigdy, że jak coś Ci się nie podoba, to brakuje Ci dystansu.
Po drugie, nie kryguj się, tylko śmiało powiedz typowi, że więcej nie zamierzasz tolerować tego typu rzeczy, a żart powinien być śmieszny dla obu stron.
Po trzecie, unikaj spotkań z bucem. Siostrze możesz powiedzieć, że nie chcesz się widywać z nimi jak są razem, bo jej facet raczy Cię burackimi żartami.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 14:14   #16
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Cytat:
Napisane przez glowgold Pokaż wiadomość
Sorry, może się mylę ale mi to zalatuje jakąś dziwną obsesją tego typcia na punkcie drobnych lasek. Siostra była szczupła, to się związali. Przybrała, to przestała mu się podobać. Dlatego ''przerzucił się'' na Ciebie i Broń Boże nie chciałby, żebyś mu utyła. Myśli, że przez te komentarze będziesz bardziej pilnować wagi i tego, co jesz. Nigdy się do Ciebie nie umizgiwał w żaden sposób?

Może być też tak, jak ktoś wyżej napisał że koleś myśli, że ciśnięciem po Tobie dotrze do siostry, żeby się wzięła za siebie.

Tak czy inaczej, odpowiadaj stanowczo na tego typu chamstwo. Nawet z wulgaryzmami, jeśli trzeba.
O to właśnie chodzi.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 15:03   #17
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

A ja myślę, że to:
końskie zaloty (pot.) Słownik: Słownik frazeologiczny





mało subtelne działania, których celem jest zwrócenie na siebie uwagi płci przeciwnej
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 15:45   #18
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

No burak i tyle. Co to w ogóle za moda, aby podchodzić do kogoś i komentować w jakikolwiek sposób jego wygląd?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 17:42   #19
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Powiedz mu, że ma pryszcza na czole i za każdym razem gdy go będziesz widzieć, dopytuj czy już się pozbył bo chyba średnio mu idzie.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-19, 17:51   #20
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Spróbuj go zabić jego własną bronią, zrób komentarz że poszedł by nA siłownię bo mu masa spadła albo że mu się zakola robią.

Jesteś szczuplutka jak szczypiorek, też tyle ważyłam w twoim wieku
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 22:14   #21
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

te odgryzki twoje coś dają?
mówiłaś mu już żeby się zajął sobą bo 'monika' (imię twojej sis) się skarży że ma małego i jest kiepski w łóżku ?


współczuję siostrze również uważam że leci na ciebie i dlatego cię postponuje.
tak na marginesie no mogłaś mieć bardziej wydatny brzuch, jakieś wzdęcie czy coś.



nie spotykaj się z nimi wcale sis powiedz że jest skonczonym chamidłem i masz go w d. I nie przepraszaj za to że nie podobają ci się jakies chamskie żarty, lol, tak niech będzie, jesteś sztywna no i co z tego. Nie rób z siebie luzaka na siłę tam gdzie masz ochotę gościa potargać bo emocjonalny pasożyt żeruje na tym że nie chcesz mieć - i to jeszcze w jego wykonaniu - etykietki niewyluzowanej panny. Co go to czy jesteś wyluzowana czy nie. Mamusi swojej niech dosrywa że się podpasła. Na pewno kobita się by ucieszyła z takiego żartownisia i nie usadziłaby synalka raz dwa.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 08:23   #22
olivv2682
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 36
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Ohhh jak ja uwielbiam ludzi pod tytułem "skoro urażają Cię moje kretyńskie żarciki, to znaczy że nie masz dystansu ".Jakby na Twoim miejscu była zakompleksiona czternastolatka, to też by jej kazał mieć dystans? Czy może byłby strasznie zaskoczony, jakby wpadła w anoreksję?

Żeby tralować komuś z taką wagą o odchudzaniu to trzeba być albo chorym albo zboczonym. To po pierwsze a po drugie, jak facet w związku poświęca tyle czasu na analizowanie ciała innej laski to znaczy że coś jest ostro nie tak. Może niedługo z miarą krawiecka przyjdzie na rodzinny obiad i Cię pomierzy?

Opie...rdol gościa z góry na dół. Dietetyk się znalazł. Nawet jakbyś ważyła 50 kg za dużo to to Twoja i tylko Twoja sprawa i to Ty byś ponosiła konsekwencje. Dziwię się, że Twoja siostra chce być z takim kretynem.
olivv2682 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 08:47   #23
mariola_rudakowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 289
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Ja jednak pogadałabym z siostrą.Jak jest zaślepiona,to do niej nic nie dotrze.Jak nie jest,to zjedzie go z góry na dół.
mariola_rudakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 09:08   #24
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Straszny burak z niego. Nikt nie ma prawa komentowac wygladu innych. Niestety u nas czesto jest przyete, ze szczegolnie faceci moga komentowac wyglad innych dziewczyn, czy to z rodziny, znajomych czy obcych na ulicy. Oblechy. Jakby kobiety byly maskotkami do lechtania ich ego.

Cytat:
Napisane przez Midziak Pokaż wiadomość
Zamiast liczyc na siostrze przy nastepnym takim komentarzu zrób mu naprawde glosna awanture, że twoja waga i wygląd powinna go g*wno obchodzić i nie zyczysz sobie takich uwag. Tylko zrób to zdecydowanie i na widocznym wkurzeniu.

Tu sie nie zgodze. On bedzie zadowolony, ze ja sprowokowal. Przeciez jemu to daje satysfakcje, inaczej tego by nie robil.

Cytat:
Napisane przez mariola_rudakowska Pokaż wiadomość
Nie mam siostry,ale też tak uważam.Ja bym jej powiedziała,przy nim,że nie mam ochoty się z nią widywać przez chamstwo jej chłopa.Może dałoby mu to trochę do myślenia.I należy to powiedzieć,z bardzo poważną miną bez uśmieszków.Dla mnie prostak i idiota.

Zgadzam sie.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87862053]To odmawiaj spotykania się, kiedy są razem. Naprawdę nie wiem w czym problem. Mówisz siostrze, że nie znosisz towarzystwa tego typa i od tej pory nie będziesz z nim przebywać w jednym pomieszczeniu. Ewentualnie jeśli to jest jedyny problem z nim, to komunikujesz mu raz, że nie interesuje cię co ma do powiedzenia na temat twojego wyglądu i odżywania, a następnie konsekwentnie ignorujesz każdą wypowiedź na ten temat.[/QUOTE]


Zgadzam sie. Nawet jakbys byla otyla, to co komu do tego? Nie tlumacz sie, bo nie musisz. Nie daj sie frajerowi. Moim zdaniem on chce zwrocic uwage swojej dziewczynie, zeby schudla, bo mu sie juz nie podoba i zeby pokazac ze jemu tylko szczuple sie podobaja. Burak straszny. Nie dosc ze prostak to jeszcze moze was rozdzielic lub sklocic z siostra. Eh jak mnie takie cos wkurza. Chcialabym dozyc czasow, kiedy takie buraki przestana komentowac wyglad innych.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 09:24   #25
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Namierz jego slaby punkt i pouzywaj sobie w podobny sposób. Napewno cos się znajdzie. Słaba praca? Brak studiów? Zakola? Krzywy zgryz? Brak kasy? Wybierz to co zaboli najbardziej a jak się oburzy to powiedz ze brakuje mu dystansu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Czas edycji: 2020-05-20 o 09:27
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 10:08   #26
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 066
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Ja bym się mu mocno odgryzła, ktytykując raz po raz jakąś cechę jego wyglądu. Pięknym za nadobne w tym przypadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 10:28   #27
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

z tego co autorka pisała siostra już zrobiła awantura a za każdy ochrzan pada że się nie znają na żartach i brak im dystansu
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 10:34   #28
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

A ja nie rozumiem problemu. Nawet jakbyś była gruba i niezdrowo się odżywiała, to jest Twoja sprawa i jemu nic do tego. Powiedz mu dostanie żeby się zamknął i że masz dystans do siebie, ale nie bawią Cię takie kiepskie żarty na poziomie gimnazjum. Ogólnie to bym go ignorowała, bo jemu chyba o to chodzi żeby Cię zdenerwować.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 12:19   #29
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Nie nakręcaj się specjalnie. Powiedz raz, że nie życzysz sobie w ogóle komentarzy na temat wyglądu czy odżywiania, bo on Tobie ani brat, ani swat. A jak będzie je kontynuował, to przestaniecie się widywać. I zrealizuj - powiedz głośno i wyraźnie, że przez jego chamstwo i brak kultury nie chcesz go widywać. Siostra niech się zdecyduje - o ile nie ma co uciekać, jak spotkasz ich przypadkiem, o tyle na zaplanowane spotkania niech po prostu przychodzi sama i już.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 13:14   #30
lalita792011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dziwne i niemiłe komentarze chłopaka mojej siostry.

Chyba rzeczywiście ograniczenie kontaktów, kiedy tylko się da będzie tu najlepszym wyjściem i zrobię to z przyjemnością. Siostra jeśli mnie nie zrozumie, to niech się gniewa. Może się spotkać ze mną solo, nie wiem po co go raz ciągnęła ze sobą do kawiarni kiedy się umówilysmy. Jednego tylko nie unikne- niedzielnych obiadków. Jak się zabunkruję w pokoju to zrobię przykrość rodzicom i sis. Jestem dość mało pewną siebie osobą i nie zawsze umiem zgasić kogoś ripostą a niestety ciśniecię po nim spływa po nim jak po kaczce, tylko się osmieje. A próbowałam już niejednego punktu zaczepienia. Chciałabym się jedynie dowiedzieć, czemu obcy typ sądzi że ma prawo komentować mój wygląd. Naprawdę mnie to ciekawi.
lalita792011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 16:38:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.