Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 10:11   #31
emi_1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nos jako tako zaczął ładnie wyglądać i nie zmieniać sie po pół roku. Absolutnie nikt Ci nie każe siedzieć w domu ale założę się, że nie jest tragicznie- przyzwyczaisz się zobaczysz.. również kontaktowałam się z Pani Bożeną jak doktora akurat nie było na miejscu.
Co do zdjęć to wstawiałam je już tutaj sporo razy. Mój nos po zdjęciu gipsy wyglądał tak sobie- był szeroki, meeega zadarty, do tego tu gdzie garb był piłowany było mocno spuchnięte i wyglądało to jakby kawałek garbu został, dziurki również miałam nierówne.. naprawdę dobrze Ci radzę nie panikuj i staraj się dać sobie na wstrzymanie. Nie przeglądają się lustrze cały czas, nie rób zdjęć z każdej strony bo zwariujesz. Wiem co mówię .
Nie widzę Twojego zdjęcia jak masz jakieś po operacji to wstaw .
Matko to całe szczęście, że tak mówisz bo patrząc na Twój nosek ciężko jest sobie wyobrazić że mógł mieć po drodze jakieś dziwne kształty szczerze powiedziawszy wolałabym mieć małego garbka niż jakąś wklęsłą kość Staram się nie przyglądać , ale codziennie mam nadzieje,że coś się zmieniło. Jak na razie z dnia na dzień jest coraz gorzej :p za tydzień mam konsultację więc zobaczę czy faktycznie mam powód do paniki
Może teraz bedziesz mogła otworzyć zdjęcie : [IMG][/IMG]
emi_1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 10:30   #32
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Cytat:
Napisane przez emi_1111 Pokaż wiadomość
Matko to całe szczęście, że tak mówisz bo patrząc na Twój nosek ciężko jest sobie wyobrazić że mógł mieć po drodze jakieś dziwne kształty szczerze powiedziawszy wolałabym mieć małego garbka niż jakąś wklęsłą kość Staram się nie przyglądać , ale codziennie mam nadzieje,że coś się zmieniło. Jak na razie z dnia na dzień jest coraz gorzej :p za tydzień mam konsultację więc zobaczę czy faktycznie mam powód do paniki
Może teraz bedziesz mogła otworzyć zdjęcie : [IMG][/IMG]
Ja po zdjęciu gipsu miałam bardziej zadarty, a zobacz jaki mam teraz .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150215_234431.jpg (24,5 KB, 219 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 10:47   #33
emi_1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja po zdjęciu gipsu miałam bardziej zadarty, a zobacz jaki mam teraz .
Wymarzony nosek chyba każdej dziewczyny hehe :O to dziękuje Ci bardzo za pocieszenia mam nadzieje, że mój krecikowy nosek z czasem będzie tak piękny jak Twój buziaki
emi_1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 01:22   #34
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Kochana daj znac jak idzie kuracja noska. Tez niedlugo mam zabieg u dkt i tez bardzo sie boje. Powiedz, zalujesz operacji? Czy jest juz coraz ladniej? Pozdrawiam cieplutko;*
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 21:55   #35
emi_1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Cytat:
Napisane przez madzik103 Pokaż wiadomość
Kochana daj znac jak idzie kuracja noska. Tez niedlugo mam zabieg u dkt i tez bardzo sie boje. Powiedz, zalujesz operacji? Czy jest juz coraz ladniej? Pozdrawiam cieplutko;*
Jeśli mam być szczera to powiem , że nie jestem zadowolona z tej operacji i żałuję , że ją zrobiłam jak na razie ... Nos praktycznie się nie zmienił , może czubek opadł trochę dzięki masażom , ale nie znacznie bo grzbiet kostny po prostu jest za bardzo obniżony względem części chrzęstnej , więc tak czy siak wygląda to nienaturalnie i nie ładnie Jak byłam na konsultacji u Pana Doktora to zaproponował mi poprawkę za KILKA STÓWEK jeśli po jakimś czasie dalej mi się to nie będzie podobać :/ a raczej nie będzie bo niby komu miałby się podobać zniekształcony nos... I z tego co usłyszałam to SAMO SIĘ ZROBIŁO tak. Poza tym powstały mi nierówności na kości , przez co nos jest asymetryczny i utworzył się z tych nierówności taki jakby garbek przy nasadzie nosa co daje wrażenie jakby nos się zlewał z czołem i wygląda to brzydko. W sumie to może być jeszcze opuchnięte dodatkowo na linii brwi , wiec zobaczę jak to będzie wyglądać za jakiś czas. Ogólnie to mam wszystko to czego się bałam - zadarty, zniekształcony , kończący się na czole nos z nierównymi dziurkami . Płakać mi się chce za każdym razem jak widzę swój profil .. Co prawda minął dopiero miesiąc od operacji , a na rezultat ostateczny czeka się pół roku , więc mam nadzieje, że będzie to wyglądać lepiej Na dzień dzisiejszy bardzo żałuje i tęsknię za swoim starym nosem , który był większy ale przynajmniej symetryczny i naturalny . Osobiście nie polecam . Pozdrawiam
emi_1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 16:19   #36
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

[QUOTE=emi_1111;50455738]Jeśli mam być szczera to powiem , że nie jestem zadowolona z tej operacji i żałuję , że ją zrobiłam jak na razie ... Nos praktycznie się nie zmienił , może czubek opadł trochę dzięki masażom , ale nie znacznie bo grzbiet kostny po prostu jest za bardzo obniżony względem części chrzęstnej , więc tak czy siak wygląda to nienaturalnie i nie ładnie Jak byłam na konsultacji u Pana Doktora to zaproponował mi poprawkę za KILKA STÓWEK jeśli po jakimś czasie dalej mi się to nie będzie podobać :/ a raczej nie będzie bo niby komu miałby się podobać zniekształcony nos... I z tego co usłyszałam to SAMO SIĘ ZROBIŁO tak. Poza tym powstały mi nierówności na kości , przez co nos jest asymetryczny i utworzył się z tych nierówności taki jakby garbek przy nasadzie nosa co daje wrażenie jakby nos się zlewał z czołem i wygląda to brzydko. W sumie to może być jeszcze opuchnięte dodatkowo na linii brwi , wiec zobaczę jak to będzie wyglądać za jakiś czas. Ogólnie to mam wszystko to czego się bałam - zadarty, zniekształcony , kończący się na czole nos z nierównymi dziurkami . Płakać mi się chce za każdym razem jak widzę swój profil .. Co prawda minął dopiero miesiąc od operacji , a na rezultat ostateczny czeka się pół roku , więc mam nadzieje, że będzie to wyglKądać lepiej Na dzień dzisiejszy bardzo żałuje i tęsknię za swoim starym nosem , który był większy ale przynajmniej symetryczny i naKturalny . Osobiście nie polecam . Pozdrawiam [/KQUOTE]. Kochana bardzo dziekuje za wypowiedz. Widze ze musze sie powaznie zastanowic nad zabiegiem. A bylam juz zdecydowana...ehhh. Goraco bede trzymac za ciebie kciuki i wierze ze nosek jeszcze sie ustabilizuje. Miesiac to faktycznie krotko. A jak podchodzi do tego twoja rodzina? Moze po prostu trudno Ci sie przyzwyczaic do zmiany? Pozdrawiam cieplutko;*
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 15:43   #37
emi_1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

[QUOTE=madzik103;50523947]
Cytat:
Napisane przez emi_1111 Pokaż wiadomość
Jeśli mam być szczera to powiem , że nie jestem zadowolona z tej operacji i żałuję , że ją zrobiłam jak na razie ... Nos praktycznie się nie zmienił , może czubek opadł trochę dzięki masażom , ale nie znacznie bo grzbiet kostny po prostu jest za bardzo obniżony względem części chrzęstnej , więc tak czy siak wygląda to nienaturalnie i nie ładnie Jak byłam na konsultacji u Pana Doktora to zaproponował mi poprawkę za KILKA STÓWEK jeśli po jakimś czasie dalej mi się to nie będzie podobać :/ a raczej nie będzie bo niby komu miałby się podobać zniekształcony nos... I z tego co usłyszałam to SAMO SIĘ ZROBIŁO tak. Poza tym powstały mi nierówności na kości , przez co nos jest asymetryczny i utworzył się z tych nierówności taki jakby garbek przy nasadzie nosa co daje wrażenie jakby nos się zlewał z czołem i wygląda to brzydko. W sumie to może być jeszcze opuchnięte dodatkowo na linii brwi , wiec zobaczę jak to będzie wyglądać za jakiś czas. Ogólnie to mam wszystko to czego się bałam - zadarty, zniekształcony , kończący się na czole nos z nierównymi dziurkami . Płakać mi się chce za każdym razem jak widzę swój profil .. Co prawda minął dopiero miesiąc od operacji , a na rezultat ostateczny czeka się pół roku , więc mam nadzieje, że będzie to wyglKądać lepiej Na dzień dzisiejszy bardzo żałuje i tęsknię za swoim starym nosem , który był większy ale przynajmniej symetryczny i naKturalny . Osobiście nie polecam . Pozdrawiam [/KQUOTE]. Kochana bardzo dziekuje za wypowiedz. Widze ze musze sie powaznie zastanowic nad zabiegiem. A bylam juz zdecydowana...ehhh. Goraco bede trzymac za ciebie kciuki i wierze ze nosek jeszcze sie ustabilizuje. Miesiac to faktycznie krotko. A jak podchodzi do tego twoja rodzina? Moze po prostu trudno Ci sie przyzwyczaic do zmiany? Pozdrawiam cieplutko;*
nie ma za co ja żałuję , że sama przed operacją nie skontaktowałam się z nikim , może wtedy uniknęła bym tego wszystkiego . Zastanów się , bo niestety tu nikt Ci na nic gwarancji żadnej nie da , może wyjść a może i nie wyjść ale wtedy nawet nie będzie do kogo się zwrócić ... Moja rodzina widzi też te nieprawidłowości ale mówią , że nie jest tragicznie i że trzeba jeszcze poczekać :p słabo to pocieszające bo i przed operacją tragicznie nie było, poza tym człowiek się spodziewa czegoś ładnego ( i nie mówię tu że idealnego ) a nie nietragicznego :p Zastanów się kochana porządne. Poczytaj sobie na innych forach ile osób ma komplikacje, ile jest niezadowolonych i zobaczysz, że tak naprawdę to w mniejszości wszystko jest w porządku. Gdybym to wszystko wcześniej czytała to bym się nie zdecydowała nigdy w życiu . Pozdrawiam ;*
emi_1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 19:26   #38
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Hej Orientujecie sie może jak dr operuje biusty bo zastanawiam sie nad powiekszeniem i szukam dobrego lekarza a dr w łodzi operuje w znieczuleniu miejscowym + sedacja co mnie bardzo zacheca gdyz narkozy boje sie jak glebokiej wody Niestety wszedzie widze noski
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 19:47   #39
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Oj kochana, przykro sie czyta ze nie jestes zadowolona z efektu... Jesli chcecie, mozecie mnie zaprosic do znajomych i zobaczycie jak mi dr Giedrojc zoperowal nos. Ja jestem mega zadowolona, chociaz nosek nie jest super idealny, ale moj to byl ciezki przypadek i dr wyczarowal z niego cudenko Minelo ponad pol roku, a dalej jest lekko zdretwialy, wiec byc moze jeszcze sie troszeczke zmieni. Nie dziwi mnie to, bo moja OP byla trudna Mam nadzieje ze i Ty w koncu bedziesz zadowola ze swojego noska.
Ja do dzis jak patrze w lustro i widze swoj nowy nosek, to mam motylki w brzuchu ze szczescia

A piersi podobno dr robi dobrze, lezala ze mna po operacji dziewczyna ze swiezymi piersiami i teraz jest bardzo zadowolona z efektu
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12

Edytowane przez Przylepa73
Czas edycji: 2015-05-22 o 19:50
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 21:40   #40
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Oj kochana, przykro sie czyta ze nie jestes zadowolona z efektu... Jesli chcecie, mozecie mnie zaprosic do znajomych i zobaczycie jak mi dr Giedrojc zoperowal nos. Ja jestem mega zadowolona, chociaz nosek nie jest super idealny, ale moj to byl ciezki przypadek i dr wyczarowal z niego cudenko Minelo ponad pol roku, a dalej jest lekko zdretwialy, wiec byc moze jeszcze sie troszeczke zmieni. Nie dziwi mnie to, bo moja OP byla trudna Mam nadzieje ze i Ty w koncu bedziesz zadowola ze swojego noska.
Ja do dzis jak patrze w lustro i widze swoj nowy nosek, to mam motylki w brzuchu ze szczescia

A piersi podobno dr robi dobrze, lezala ze mna po operacji dziewczyna ze swiezymi piersiami i teraz jest bardzo zadowolona z efektu
ooo to super w takim razie pośle zdjecia na konsultacje a moze w miedzy czasie pojawia sie jakies opinie jeszcze dot piersi.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 14:17   #41
rene2108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

odświeżam wątek. czy ktoś niedawno poddał się operacji nosa u dr Juraha? Jak efekty?
rene2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 13:19   #42
rene2108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Białystok

odświeżam wątek. czy ktoś niedawno poddał się operacji nosa u dr Juraha? Jak efekty?
rene2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 19:13   #43
Julita1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Cześć, myślę o korekcie nosa u dr. Giedrojcia ale bardzo się boję. Widziałam zdjęcie, które wstawiłaś , jestem ciekawa czy nos zmienił swój kształt? Czy jego zadarta forma nadal się utrzymuje? Masz może zdjęcia jak wygląda teraz? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź!
Julita1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 13:02   #44
blessed with a curse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 24
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Cytat:
Napisane przez Julita1987 Pokaż wiadomość
Cześć, myślę o korekcie nosa u dr. Giedrojcia ale bardzo się boję. Widziałam zdjęcie, które wstawiłaś , jestem ciekawa czy nos zmienił swój kształt? Czy jego zadarta forma nadal się utrzymuje? Masz może zdjęcia jak wygląda teraz? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź!

Ja również dołączam się do prośby. Jestem umówiona na wizytę i zdecydowana na zabieg (o ile Doktor nie zmieni moich planów) .
blessed with a curse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 21:41   #45
Ewe_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Dziewczyny, pomocy pomocy ;-) jestem na etapie poszukiwania dr do całkowitej korekcji nosa, potrzebuję więcej opinii dot. dr Juraha od Was ;-)
Ewe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 11:50   #46
aleksandra_gdak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Bede miala operacje w Niemczech w Hagen... W tym przypadku moze nie powinnam dzwonic do tej Pani? Sprobowac nie zaszkodzi, moze ona mi cos powie... Dzieki za rade
Hej, mamy z kolezanka zaplanowana operacje tez w Hagen na kwiecien 2018. Czy moglabys napisac jak mniej wiecej to wygladalo, jestes zadowolona?
aleksandra_gdak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 09:46   #47
babbajagga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

ktoś operował się u doktora niedawno? emi, zaglądasz tu czasem?
babbajagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 23:40   #48
dorota1781
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Ja nie jestem zadowolona mialam operacje 2012 rok zaplacilam za garbek przegrode i ksztalt nosa. Po zdjeciu gipsu widzislam garbek byl taki jak przed, przegrody ?????? A czubek nosa sie zmienil pozytywnie, ale moj nos byl asymetryczny..... lewa strona nosa wieksza od prawej. Powiedziano mi zebym masowala to wszystko sie wyrowna ..... powiem tak zamiast ladnego noska mam tylko byle jaki nos. Pisalam do doktora to juz nie byl tski mily jak na konsultacji.... 3 tyg temu przeszlam zabieg przegrod nosowych bo okazalo sie ze nie byly nawet ruszone... a po zabiegu u dr G doskwieralo mi uczucie zatykania w nosie wiec po tylu latach wybralam sie do szpitala na rezonans i wyszlo szydlo z wora. Przegroda nosowa krzywa.( a zaplacilam za nia) wiec nie polecam go. Teraz po tylu latach bo az 7 zrobilam przegrode a teraz bede myslala na symetria mojego nosa jak zrobic i jak nazbierac pieniadze na zabieg.... i jakiego wybrac lekarza..... podsylam zdjecie ktore ukazuje nos 7 lat po zabiegu.... to moze dalej opuchlizna !!!!! Nie polecam zpaskudzil mi nos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7670C29E-B68A-47A5-A614-211BA7A389E6.jpg (33,1 KB, 25 załadowań)
dorota1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 21:35   #49
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Jednak zdecydowałam się na operację i wiesz co tuż po też byłam załamana choć wszyscy mówili że jest piękny. A nos zwyczajnie musiał się wygoić, gdy zeszła opuchlizna uważam dziś, że doktor to naprawdę artysta. A jak u Ciebie kochana? Jak wyniki po zagojeniu noska? Pozdrawiam. Mam nadzieję, że wszystko dobrze.
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 21:35:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.