Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60. - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-26, 09:26   #4711
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mamaginekolog znowu odlatuje w wychwalaniu celebrytów. Czemu ona nagle jest taką przyjaciółką wszystkich? Natalia Siwiec wstawiła zdjęcie z niepomalowanymi paznokciami u stóp i oto komentarz:

Tak że dziewczyny, teraz wiecie, co to prawdziwa odwaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:27   #4712
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja np tak nie uważam
I mnie zdjęcia metamorfoz czy idealnych sylwetek w ogóle nie motywują a wręcz dołują więc nie oglądam
Jestem na grupie siłowniowej na fb i jak dziewczyny wrzucają swoje metamorfozy, to się tylko wk..wiam bo mnie tak nie wychodzi. Najgorzej jak widzę jak z balona robi im się płaski brzuch bo ja ze swoim walczę (pewnie niewystarczajaco bo mi się nie chce) i nic z tego, wtedy już wk..rw na maksa i omijam takie zdjęcia
Mnie też to nie uszczęśliwia, ale nie napisałabym nikomu, że mnie demotywuje i ma spadać z grupy, a takie komentarze widziałam. Przecież jak się ćwiczy z trenerkami na YouTube albo chodzi na ćwiczenia to też się nie wygląda jak te trenerki ani zapewne tak wyglądać nie będzie. I mnie też to wkurza, że mnie coś zwisa na brzuchu, a tu trenerka ma taki kaloryfer, no ale ma się zakryć i nie pokazywać ciała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:29   #4713
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Przecież to ich praca. Pewnie nudzi ich tak samo, jak my chodzimy do pracy
No i jakby nie było wydane mi się, że to dużo łatwiejszy i przyejmniejszy hajs z tego płynie niż 8 godzin w biurze


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Może i łatwiejszy, ale mnie by chyba wykończyła taka pajacera i sztuczność


Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Macademian to bez wątpienia miała słabszy dzien z tym czytaniem butelce płynu.
Chyba że takie było życzenie klienta i taki pomysł np. wybrał.
Ogólnie ją lubię podoba mi się jej styl taki kolorowy ptak na tle innych.

No właśnie chyba takie było życzenie klienta, ale właśnie dziwi, że ludzie w taki sposób są się w stanie sprzedać.



[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87879157]Teraz kolejna afera z Mercedesem ze koszulki mozna zwrócić ale nienaruszone i z metkami [/QUOTE]


Nienaruszone, bo będzie je dalej sprzedać innym ? Ona serio jest zabawna. Czyli normalne procedura zwrotu, ależ ona łaskawa.


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87879162]Nie wiem, jak bardzo trzeba być naiwnym, żeby myśleć, że sławni ludzie sami prowadzą swoje media społecznościowe.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Ale z tymi FOTL?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


No ja też była zdziwiona gdyby taka Choda prowadziła wszystkie swoje profile społecznościowe, taka szarliza to może jeszcze, ale jak ktoś robi jakieś tam większe biznesy to nie ma szans.



[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87879331]Tym bardziej, ze w wywiadzie wyżej mówiła, ze produkowane beda w Polsce. Najlepsza jakość itd. No jak dla mnie to chcieli oszukać i tyle.

A klientów maja za głupków, ze obcinali metki gdzie było to widoczne. A nawet nie wycinali wcale.
Myśleli, ze głupi klient kupi i pod metkę nie będzie zaglądać.[/QUOTE]


Jak dla mnie to też jest zwykłe oszustwo i tyle. Na dodatek mega nieudolne. Serio nie wiem jak można było zostawić całe metki albo pozostałości po nich. Nie wierzę, że wszystko miało być szyte w Polsce, ale coś nie poszło i to był plan awaryjny. Przecież musiałaby być wcześniej dogadana ze szwalniami itd. Ona po prostu jak wiele osób jej pokroju zwęszyła interes, że ma jakiś tam swoich fanów co są w nią ślepo zapatrzeni, więc postanowiła zarobić na ich naiwności i tyle. Dla mnie to jest bezczelność i mam nadzieję, że po tej akcji już się nie podniesie.


Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Mi się zdaje że to kwestia osobowości, umiejętności 'zarządzania sukcesem', w najgorszym razie słuchania się dobrych pr'owców. Lewandowcy nie są też przecież z bogatych domów, bogaci są pewnie może np. z 10 lat.

Dokładnie tak. Wiele osób zwyczajnie nie radzi sobie z sukcesem, nie ma pomysłu jak kreować siebie w mediach, co chwilę przedstawia inny wizerunek siebie, gubi się w tym wszystkim i potem wychodzi jakieś szambo



Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Powinna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam nadzieję, że tak się stanie.


Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Ja nie uważam że wrzucanie takich zdjęć brzucha to tworzenie kompleksow. Mi się wydaje że Lewa chciała tym pokazać że jak ma się mieśnie brzucha to dzięki nim brzuch lepiej znosi ciąże. Co zresztą nie jest tajemnicą. Cóż ja to zdjęcie odbieram w kategorii motywacji niż tworzenia kompleksów. Ale wiadomo kwestia podejścia.

Jak dla mnie Lewa pokazała że się "da". Że można mieć fajny brzuch po ciąży choć wiadomo że to kwestia pracy. Wiadomo że każdy ma inne priorytety, ale ogonie jak ktoś chce to też może, choć może nie aż tak.

Cóż jak dla mnie jeśli ktoś chce mieć taki brzuch to niech się weźmie do pracy. A jak nie chce mu sie to niech nie steka ze komuś się chciało i tworzy mu kompleksy.

Za chwilę dojdziemy do momentu że ładna i zgrabna dziewczyna nie będzie mogła wrzucić zdjęcia bo będzie to uznawane za tworzenie kompleksow u mniej atrakcyjnych osób.



Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

No, ale wg tego co piszesz to jak ktoś nie ma ładnego brzucha to tylko jego wina, bo nie 'wziął się do pracy', a to nie jest kwestia tylko pracy. Każdy organizm jest inny, do tego geny. Poza tym taka Lewandowska ma zapewne mnóstwo osób do pomocy, więc dla mnie to jest zupełnie inna bajka
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:29   #4714
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mamaginekolog znowu odlatuje w wychwalaniu celebrytów. Czemu ona nagle jest taką przyjaciółką wszystkich? Natalia Siwiec wstawiła zdjęcie z niepomalowanymi paznokciami u stóp i oto komentarz:

Tak że dziewczyny, teraz wiecie, co to prawdziwa odwaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona już jak dla mnie przegina i to grubo. Jeszcze ta rozmowa z Hołownia na Instagramie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:30   #4715
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87880504]Ale ćwiczenia przed porodem też nie są gwarancją tego, że się będzie wyglądać jak ona

Jasne, że lepiej ćwiczyć niż nie ćwiczyć, ale dla mnie wrzucanie takich zdjęć to nic motywującego (raczej wpędzającego w kompleksy, nawet dziewczyny ćwiczące, które jakimś cudem tak nie wyglądają) i myślałam, że już ten etap w internecie jest skończony.[/QUOTE]A co masz w życiu "z gwarancją "?
Większość rzeczy robi się w życiu nie mając gwarancji że się uda

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:31   #4716
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87879162]Nie wiem, jak bardzo trzeba być naiwnym, żeby myśleć, że sławni ludzie sami prowadzą swoje media społecznościowe.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Ale z tymi FOTL?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Szkoda tylko, że Chodakowska broniła jak niepodległości tego, że ona swoje media społecznościowe prowadzi sama samiutka nie jak inne złe trenerki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:33   #4717
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że Chodakowska broniła jak niepodległości tego, że ona swoje media społecznościowe prowadzi sama samiutka nie jak inne złe trenerki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie znam szczegółów tej sprawy.
Nie obserwuję żadnych trenerek ani nie czytam o nich artykułów.
U mnie królują blogi kulinarne
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 09:42   #4718
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Może i łatwiejszy, ale mnie by chyba wykończyła taka pajacera i sztuczność





No właśnie chyba takie było życzenie klienta, ale właśnie dziwi, że ludzie w taki sposób są się w stanie sprzedać.






Nienaruszone, bo będzie je dalej sprzedać innym ? Ona serio jest zabawna. Czyli normalne procedura zwrotu, ależ ona łaskawa.





No ja też była zdziwiona gdyby taka Choda prowadziła wszystkie swoje profile społecznościowe, taka szarliza to może jeszcze, ale jak ktoś robi jakieś tam większe biznesy to nie ma szans.






Jak dla mnie to też jest zwykłe oszustwo i tyle. Na dodatek mega nieudolne. Serio nie wiem jak można było zostawić całe metki albo pozostałości po nich. Nie wierzę, że wszystko miało być szyte w Polsce, ale coś nie poszło i to był plan awaryjny. Przecież musiałaby być wcześniej dogadana ze szwalniami itd. Ona po prostu jak wiele osób jej pokroju zwęszyła interes, że ma jakiś tam swoich fanów co są w nią ślepo zapatrzeni, więc postanowiła zarobić na ich naiwności i tyle. Dla mnie to jest bezczelność i mam nadzieję, że po tej akcji już się nie podniesie.





Dokładnie tak. Wiele osób zwyczajnie nie radzi sobie z sukcesem, nie ma pomysłu jak kreować siebie w mediach, co chwilę przedstawia inny wizerunek siebie, gubi się w tym wszystkim i potem wychodzi jakieś szambo






Mam nadzieję, że tak się stanie.





No, ale wg tego co piszesz to jak ktoś nie ma ładnego brzucha to tylko jego wina, bo nie 'wziął się do pracy', a to nie jest kwestia tylko pracy. Każdy organizm jest inny, do tego geny. Poza tym taka Lewandowska ma zapewne mnóstwo osób do pomocy, więc dla mnie to jest zupełnie inna bajka
Mam głęboko to jakie kto ma brzuchy. Wiem że każdy ma inne priorytety i jeden będzie chciał mieć ekstra brzuch a inny coś innego. Tylko że jak ktoś chce mieć ekstra brzuch to niech nie steka na innych że mają tylko niech weźmie się do pracy.
Oczywiście że to kwestia nie tylko pracy, że są rzeczy które to utrudniają ale to dalej nie powód żeby narzekać na tych co mają i zabraniac im pokazywać brzucha żeby nie wpedzac w kompleksy.

Lewej też ten brzuch z nieba nie spadł. Może i ma mnóstwo osób do pomocy ale ma też ogromna firmę i też musi coś ogarnąć. Ale nie lepiej napisać że Lewa to może bo oba to ma mnóstwo osób do pomocy. No sprzątaczka jej raczej brzucha nie zrobiła

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:44   #4719
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Lewej też ten brzuch z nieba nie spadł. Może i ma mnóstwo osób do pomocy ale ma też ogromna firmę i też musi coś ogarnąć. Ale nie lepiej napisać że Lewa to może bo oba to ma mnóstwo osób do pomocy. No sprzątaczka jej raczej brzucha nie zrobiła

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
No nie zrobiła, ale niejako posiadanie takiego brzucha to jej praca, w końcu jest sportowcem. Może się na tym skupić w 100%.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:47   #4720
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mamaginekolog znowu odlatuje w wychwalaniu celebrytów. Czemu ona nagle jest taką przyjaciółką wszystkich? Natalia Siwiec wstawiła zdjęcie z niepomalowanymi paznokciami u stóp i oto komentarz:

Tak że dziewczyny, teraz wiecie, co to prawdziwa odwaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i mówi to lekarka... OIL powinien jej odebrać prawo wykonywania zawodu lekarza.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:47   #4721
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mamaginekolog znowu odlatuje w wychwalaniu celebrytów. Czemu ona nagle jest taką przyjaciółką wszystkich? Natalia Siwiec wstawiła zdjęcie z niepomalowanymi paznokciami u stóp i oto komentarz:

Tak że dziewczyny, teraz wiecie, co to prawdziwa odwaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co ja czytam
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 09:48   #4722
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87880722]No nie zrobiła, ale niejako posiadanie takiego brzucha to jej praca, w końcu jest sportowcem. Może się na tym skupić w 100%.[/QUOTE]To w takim razie czego pokazywanie tego brzucha jest nazywane wpedzanie kobiet w kompleksy? Skoro to jej praca?

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:51   #4723
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

I dlatego - patrząc na jej brzuch - zamiast wpędzać się w kompleksy można powiedzieć "nie jestem sportowcem i nie mam szans na taki brzuch, trudno".
Tylko co w przypadku kiedy ogląda się zdjęcia zwykłych kobiet, które osiągnęły coś takiego. Nie da się zaprzeczyć, że jest to ogrom pracy (nie tylko ćwiczenia ale i dieta) i nie każdemu będzie się chciało. Mnie się np nie chce ale pojojczeć lubię. Ale wiem też, że nie mam takich efektów prawdopodobnie dlatego, że mi się nie chce wkładać w to aż takiego wysiłku. Bo kiedyś zwalałam to na tarczycę, do momentu kiedy się za siebie wzięłam i schudłam 15kg - nagle okazało się, że to jednak możliwe.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2020-05-26 o 09:53
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:52   #4724
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Co do koszulek Jess, moim zdaniem to nadaje sie pod UOKiK. Zadnej laski nie robi, ze ludzie beda mogli zwrocic towar i to jeszcze ometkowany, nienoszony. To jest oszustwo i powinno byc ukarane.

Co do Ann, ja ją lubie, ale nie sledze, bo nie mam instagramow. Czasem przeczytam pare artykulow na jej temat. Moim zdaniem osoby, ktore ja obserwuja, wiedza ze jest szczupla i wysportowana, wiec dziwnym byloby dziwienie sie, ze ojej nawet po porodzie jest piekna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szczupla a piękna to dwie różne rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 09:56   #4725
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
To w takim razie czego pokazywanie tego brzucha jest nazywane wpedzanie kobiet w kompleksy? Skoro to jej praca?

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Bo zwykle dodawana jest do nich taka ideologia, "jak się chce, to wszystko się da". Resztą opisałam w postach powyżej, nie będę się powtarzać.

Nie mam absolutnie nic do wrzucania takich zdjęć w okresie innym niż ciąża/połóg, jak i metamorfoz. Ale nie 2 tygodnie po porodzie.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:01   #4726
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
I dlatego - patrząc na jej brzuch - zamiast wpędzać się w kompleksy można powiedzieć "nie jestem sportowcem i nie mam szans na taki brzuch, trudno".
Tylko co w przypadku kiedy ogląda się zdjęcia zwykłych kobiet, które osiągnęły coś takiego. Nie da się zaprzeczyć, że jest to ogrom pracy (nie tylko ćwiczenia ale i dieta) i nie każdemu będzie się chciało. Mnie się np nie chce ale pojojczeć lubię. Ale wiem też, że nie mam takich efektów prawdopodobnie dlatego, że mi się nie chce wkładać w to aż takiego wysiłku. Bo kiedyś zwalałam to na tarczycę, do momentu kiedy się za siebie wzięłam i schudłam 15kg - nagle okazało się, że to jednak możliwe.
Zgadzam się. Lepiej pojeczyc i poszukac wymówek niż dopuścić do siebie że się da. A takie ciało z nieba nie spada. Nawet jak ma się predyspozycje

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87880769]Bo zwykle dodawana jest do nich taka ideologia, "jak się chce, to wszystko się da". Resztą opisałam w postach powyżej, nie będę się powtarzać.



Nie mam absolutnie nic do wrzucania takich zdjęć w okresie innym niż ciąża/połóg, jak i metamorfoz. Ale nie 2 tygodnie po porodzie.[/QUOTE]Ale czemu akurat dwa tydz po porodzie to jest zły czas?

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:02   #4727
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mamaginekolog znowu odlatuje w wychwalaniu celebrytów. Czemu ona nagle jest taką przyjaciółką wszystkich? Natalia Siwiec wstawiła zdjęcie z niepomalowanymi paznokciami u stóp i oto komentarz:

Tak że dziewczyny, teraz wiecie, co to prawdziwa odwaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale zenada Dla mnie to wyglada na szukanie sobie przyjaciol-celebrytow.

Cwiczylam brzuch na intensywnych treningach kilka razy w tygodniu. Skonczylo sie bolami brzucha, refluksem i zaleceniem lekarskim niecwiczenia brzucha. Trudno, nie kazdy moze.

Co do Ann i tego ze szczupla to nie to samo, co piekna, to uwazam za czepianie sie slowek Wiadomo o co chodzilo. Jesli nie pasuje, to mozna zamienic na: dziwienie sie, ze jak byla szczupla i wysportowana to po porodzie tez taka bedzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:08   #4728
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87880504]Ale ćwiczenia przed porodem też nie są gwarancją tego, że się będzie wyglądać jak ona
Jasne, że lepiej ćwiczyć niż nie ćwiczyć, ale dla mnie wrzucanie takich zdjęć to nic motywującego (raczej wpędzającego w kompleksy, nawet dziewczyny ćwiczące, które jakimś cudem tak nie wyglądają) i myślałam, że już ten etap w internecie jest skończony.[/QUOTE]Ja też, ale jak widać, ciągle żywy. To dopiero może być wpadniecie w kompleksy kiedy ćwiczysz przed ciążą a po ciąży brzuch i tak nie będzie wyglądać. To wtedy napiszą Ci, że za mało bo Lewandowska robi to pół dnia bo to jej praca i czego oczekiwałaś

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony, byłam kiedyś chwilę na wspierającej się grupie w lepszym odżywianiu, ćwiczeniach, akceptacji siebie itd i wypisałam się z niej, bo w pewnym momencie osoby, które właśnie wyglądały lepiej były krytykowane, że demotywują, że nie każdy może tak wyglądać, że podnoszą sobie samoocenę cudzym kosztem i inne takie rzeczy, podczas gdy przytycie 30kg w ciąży było niemalże oklaskiwane i było mnóstwo komentarzy, że "też tak miałam'", "dzidziuś najważniejszy" itd. To nie była grupa mamusiowa, ale że w ciąży ciało się zmienia, to takich postów było tam sporo. Brzucha Lewandowskiej nie widziałam, więc nie ocenię, tylko tak na marginesie tak napisałam. Na tej grupie akurat żadnych trenerek nie było, ale było mnóstwo dziewczyn ćwiczących regularnie przed ciążą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj nieee, to mnie także wkurza, takie skrajności dla mnie. W ogóle licytacja kto jaki ma brzuch po ciąży mnie dziwi. Tak samo "spójrzcie, od razu po ciąży mam szesciopak na brzuchu" jak i "dzidzia jest najważniejsza i faldy po ciąży sa taaakie urocze i swiadcza o oddaniu i byciu prawdziwa matka"

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:09   #4729
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87880769]Bo zwykle dodawana jest do nich taka ideologia, "jak się chce, to wszystko się da". Resztą opisałam w postach powyżej, nie będę się powtarzać.

Nie mam absolutnie nic do wrzucania takich zdjęć w okresie innym niż ciąża/połóg, jak i metamorfoz. Ale nie 2 tygodnie po porodzie.[/QUOTE]Gdyby to zdjęcie wrzucila zwykła Grażynka, 2 tygodnie po porodzie, to bym stwierdziła, że faktycznie się da

Ale Lewandowska z niania do dzieci, z kucharzem i sprzątaczka to dla mnie mało wiarygodna osoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 10:11   #4730
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mamaginekolog znowu odlatuje w wychwalaniu celebrytów. Czemu ona nagle jest taką przyjaciółką wszystkich? Natalia Siwiec wstawiła zdjęcie z niepomalowanymi paznokciami u stóp i oto komentarz:

Tak że dziewczyny, teraz wiecie, co to prawdziwa odwaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O matko jaki dramat. Aż weszłam na insta Siwcowej to zobaczyć Gacioli chyba biznesy przestały się kręcić, że szuka rozgłosu gdzie się da.


Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Mam głęboko to jakie kto ma brzuchy. Wiem że każdy ma inne priorytety i jeden będzie chciał mieć ekstra brzuch a inny coś innego. Tylko że jak ktoś chce mieć ekstra brzuch to niech nie steka na innych że mają tylko niech weźmie się do pracy.
Oczywiście że to kwestia nie tylko pracy, że są rzeczy które to utrudniają ale to dalej nie powód żeby narzekać na tych co mają i zabraniac im pokazywać brzucha żeby nie wpedzac w kompleksy.

Lewej też ten brzuch z nieba nie spadł. Może i ma mnóstwo osób do pomocy ale ma też ogromna firmę i też musi coś ogarnąć. Ale nie lepiej napisać że Lewa to może bo oba to ma mnóstwo osób do pomocy. No sprzątaczka jej raczej brzucha nie zrobiła

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

Oczywiście ładna sylwetka to praca, ale dla mnie takie chwalenie się po ciąży jest słabe, bo na to akurat wpływa wiele czynników, a nie tylko praca. No sprzątaczka jej brzucha nie zrobi, ale ogarnie chałupę żeby ta mogła sobie poćwiczyć, a nie każdy może sobie na takie coś pozwolić
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:30   #4731
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Mamaginekolog się kompromituje. Kompromituje też zawód lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:37   #4732
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87880504]Ale ćwiczenia przed porodem też nie są gwarancją tego, że się będzie wyglądać jak ona
Jasne, że lepiej ćwiczyć niż nie ćwiczyć, ale dla mnie wrzucanie takich zdjęć to nic motywującego (raczej wpędzającego w kompleksy, nawet dziewczyny ćwiczące, które jakimś cudem tak nie wyglądają) i myślałam, że już ten etap w internecie jest skończony.[/QUOTE]

tylko że nikt nigdzie nie gwaratnuje ani nie zapewnia że ktoś będzie wyglądał jak ona. i tak swoją drogą dziwne byłoby gdyby ktoś faktycznie miał takie oczekiwania.

Lewandowska z tego żyje. jedni wrzucają zdjęcia pokoiku dla dziecka i wózka, na które przeciętną kobietę nigdy stać nie będzie. to też wpędzanie w kompleksy bo czyjeś dziecko nigdy nie będzie miało takiego wypasionego wózka czy tylu modnych zabawek?


no i dziwne jest oczekiwanie, że przeciętna Kowalska będzie wyglądać po ciąży jak Lewandowska. no sorry, ale jak przeciętna Kowalska nie spędza życia jedynie na ćwiczeniach, to czemu oczekuje, że będzie wyglądać jak Lewandowska, która głównie to w życiu robi. strasznie to naiwne...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:38   #4733
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mamaginekolog znowu odlatuje w wychwalaniu celebrytów. Czemu ona nagle jest taką przyjaciółką wszystkich? Natalia Siwiec wstawiła zdjęcie z niepomalowanymi paznokciami u stóp i oto komentarz:

Tak że dziewczyny, teraz wiecie, co to prawdziwa odwaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ona już jak dla mnie przegina i to grubo. Jeszcze ta rozmowa z Hołownia na Instagramie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O boSZe. Nie znam ten mama ginekolog, ale co to ma być, hahaha. Ktoś dobrze napisał, że szuka przyjaciol-celebrytek.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:41   #4734
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
O boSZe. Nie znam ten mama ginekolog, ale co to ma być, hahaha. Ktoś dobrze napisał, że szuka przyjaciol-celebrytek.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
No masakra...jak dla mnie to po prostu jej się w głowie poprzewracało, bo kiedyś ja bardziej lubiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:42   #4735
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tylko że nikt nigdzie nie gwaratnuje ani nie zapewnia że ktoś będzie wyglądał jak ona. i tak swoją drogą dziwne byłoby gdyby ktoś faktycznie miał takie oczekiwania.

Lewandowska z tego żyje. jedni wrzucają zdjęcia pokoiku dla dziecka i wózka, na które przeciętną kobietę nigdy stać nie będzie. to też wpędzanie w kompleksy bo czyjeś dziecko nigdy nie będzie miało takiego wypasionego wózka czy tylu modnych zabawek?


no i dziwne jest oczekiwanie, że przeciętna Kowalska będzie wyglądać po ciąży jak Lewandowska. no sorry, ale jak przeciętna Kowalska nie spędza życia jedynie na ćwiczeniach, to czemu oczekuje, że będzie wyglądać jak Lewandowska, która głównie to w życiu robi. strasznie to naiwne...
Bo zazwyczaj do takich zdjęć są podpisy, albo wynika z testu, że jak chcesz to wszystko jest możliwe plus padały komentarze, że jak chcesz taki brzuch to weź się do pracy bo inaczej tylko stękasz.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:42   #4736
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:42   #4737
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tylko że nikt nigdzie nie gwaratnuje ani nie zapewnia że ktoś będzie wyglądał jak ona. i tak swoją drogą dziwne byłoby gdyby ktoś faktycznie miał takie oczekiwania.

Lewandowska z tego żyje. jedni wrzucają zdjęcia pokoiku dla dziecka i wózka, na które przeciętną kobietę nigdy stać nie będzie. to też wpędzanie w kompleksy bo czyjeś dziecko nigdy nie będzie miało takiego wypasionego wózka czy tylu modnych zabawek?


no i dziwne jest oczekiwanie, że przeciętna Kowalska będzie wyglądać po ciąży jak Lewandowska. no sorry, ale jak przeciętna Kowalska nie spędza życia jedynie na ćwiczeniach, to czemu oczekuje, że będzie wyglądać jak Lewandowska, która głównie to w życiu robi. strasznie to naiwne...

Eee no nie, uważam, że obecnie presja na idealny wygląd nie jest porównywalna z presją na model wózka czy markę mebli.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:46   #4738
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87880949]Eee no nie, uważam, że obecnie presja na idealny wygląd nie jest porównywalna z presją na model wózka czy markę mebli.[/QUOTE]

Mnie się z kolei wydaje, że ta presja nie jest już tak duża jak kiedyś. Wszedzie "atakuje" mnie bodypositive, zdjecia bielizny na grubszych modelkach, na ulicach widzę mnóstwo młodych dziewczyn z bardzo nieidealnymi figurami (żeby nie powiedzieć gorzej).
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 10:55   #4739
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Odnoszę zupełnie inne wrażenie. Nieraz jak czytam wizaż to mi gorzej. Z wizażu dowiedziałam się, że jak masz problemy z cera to jesteś zaniedbana, nie ćwiczysz to jesteś zaniedbana, masz nadwagę jesteś zaniedbana. Ale jak już ktoś napisze, że np. Brak depilacji to zaniedbanie (nie uważam tak, lata mi czy ktoś się goli czy nie) to wielkie halo, że wolny wybór, że presja społeczeństwa itd.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 11:07   #4740
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87880986]Odnoszę zupełnie inne wrażenie. Nieraz jak czytam wizaż to mi gorzej. Z wizażu dowiedziałam się, że jak masz problemy z cera to jesteś zaniedbana, nie ćwiczysz to jesteś zaniedbana, masz nadwagę jesteś zaniedbana. Ale jak już ktoś napisze, że np. Brak depilacji to zaniedbanie (nie uważam tak, lata mi czy ktoś się goli czy nie) to wielkie halo, że wolny wybór, że presja społeczeństwa itd.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Cały wizaż

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-27 16:10:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.