Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-25, 16:45   #4831
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem łatwo, wystarczy zrobić test takiej mini jak robiła farfalla KLIK, żadna inna grupa nie wyglądałaby w tej sukience odpowiednio.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------



Czemu z romantycznymi? Miałam przed 30 krótki epizod inspirowania się ubraniami typu R i nosiłam te pseudo loczki (wtedy jeszcze nie znałam Kibbe) i dość szybko to porzuciłam, bo wyraźnie było widać, że źle mi w tej stylistyce.
Bo ma +++yin i niektóre FG potrafią wyglądać dość kobieco.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 17:08   #4832
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Np ale jak czytam opis to jest napisane że twarze są bardzo różnorodne i w zależności czy maja więcej pierwiastka męskiego czy żeńskiego należy dobrać górna cześć garderoby. A tak naprawdę tylko ogólna sylwetka zostaje.

Że generalnie ostre cięcia klapy i patki, ale jak ktoś ma delikatne rysy twarzy to tego nie.

No i w świetle takiego opisu: czy każdej FG będzie pasować ta sukienka? Czy tylko takiej o bardziej androgenicznych rysach?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Elizabeth Moss raczej nie ma androgynicznej twarzy KLIK KLIK.

Albo Emma Roberts KLIK KLIK.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-05-25 o 17:18
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 17:37   #4833
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Chimay, odpisałam ci, nie wiem, czy doszło, bo coś się zacięło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 18:09   #4834
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87879267] Chimay, odpisałam ci, nie wiem, czy doszło, bo coś się zacięło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Doszło, dzięki
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 20:05   #4835
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Elizabeth Moss raczej nie ma androgynicznej twarzy KLIK KLIK.

Albo Emma Roberts KLIK KLIK.

Zgadzam się, ale sukienki w których są na zdjęciach np. Nie maja stojki czy ekspresu. Zastanawiam się na ile te detale maja znaczenie. I czy to właśnie nie są te detale które trzeba dobrać do twarzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 12:45   #4836
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Silver_lining, widzę zdjęcia. Fajny ten płaszcz w pepitke. Długa żółta sukienka też fajnie wygląda. Ogólnie podobają mi się te ubrania, ale np. to z turkusowa spódnica jest zrobione z boku i z góry, więc trochę ciężko ocenić.
Chyba lepiej, jak masz odbite włosy od nasady, a nie gładkie. Chociaż jak dla mnie i tak masz duża objętość, bo po prostu masz grube włosy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 12:52   #4837
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87881518]Silver_lining, widzę zdjęcia. Fajny ten płaszcz w pepitke. Długa żółta sukienka też fajnie wygląda. Ogólnie podobają mi się te ubrania, ale np. to z turkusowa spódnica jest zrobione z boku i z góry, więc trochę ciężko ocenić.
Chyba lepiej, jak masz odbite włosy od nasady, a nie gładkie. Chociaż jak dla mnie i tak masz duża objętość, bo po prostu masz grube włosy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Dzieki Celestine, wiem że te zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia.

Mój facet wyjątkowo nie umie robić zdjęć w zasadzie cieszę się jak mam na focie i głowę i nogi. A jak zmieszczą się stopy i dłonie to już święto

Nie zrobiłam wczoraj żadnych zdjęć z przymiarek bo akurat przyszła burza i było tak ciemno ze nic nie było widać - mam nadzieje ze dziś będzie lepsza pogoda pod wieczor.

A co do włosów to może nie nazwałabym ich grubymi, ale są bardzo gęste. Co nie zmienia faktu że przyczesaną mi uroku nie dodają, co dobitnie widzę teraz w dobie wszechobecnych wideokonferencji...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 14:46   #4838
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87879136]Bo ma +++yin i niektóre FG potrafią wyglądać dość kobieco.[/QUOTE]

Dzieki

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale sukienki w których są na zdjęciach np. Nie maja stojki czy ekspresu. Zastanawiam się na ile te detale maja znaczenie. I czy to właśnie nie są te detale które trzeba dobrać do twarzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie sądzę, że obecność stójki czy zamka jakoś bardzo utrudni odbiór całości. Po prostu G i FG będą dobrze wyglądać w mini bodyconach i tyle, a inne typy nie, tylko że na różny sposób. Po Farfalli widać, że jej ta niebieska kiecka ze szkieletowym wzorem nie służy w ogóle, wygląda kuso i nijako, a przecież figurę ma ładną, ale to nie o to w tym chodzi. Nie sądzę, że obecność stójki albo zamka albo inny wzór by coś w tej kwestii zmieniły/

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87881518]Silver_lining, widzę zdjęcia. Fajny ten płaszcz w pepitke. Długa żółta sukienka też fajnie wygląda. Ogólnie podobają mi się te ubrania, ale np. to z turkusowa spódnica jest zrobione z boku i z góry, więc trochę ciężko ocenić.
Chyba lepiej, jak masz odbite włosy od nasady, a nie gładkie. Chociaż jak dla mnie i tak masz duża objętość, bo po prostu masz grube włosy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja zapytam o początek: Greta zdiagnozowała Cię jako SD. Jak na Tobie wyglądają ubrania jednoznacznie kojarzące się z SD czyli np takie obfite suknie na duże wyjścia jak mierzyła syyylwia?

Z jednej strony całkiem podobasz mi się w tych namiotach z testów na FN, ale z drugiej w tych zdyscyplinowanych, ostrzej ciętych ubraniach też. I w tych szerokich, jasnozielonych spodniach.

Pamiętam, jaka byłam zdziwiona, jak przeczytałam, że Alexa Chung jest SD. Zawsze myślałam, że ona jest FG, bo ma dużo stylizacji w tym stylu i dobrze jej w nich. Może wyglądałoby to inaczej, jakby przytyła, bo jednak SD to niby klepsydra z obfitym biustem.

Moim zdaniem każdy typ może się z powodzeniem stylizować na jakiś inny jak również podbierać ciuchy od innych typów. Nie na wszystkie i nie wszystkie ciuchy, ale jak ktoś jest estetycznie i modowo "wyrobiony", to efekt może być niezły.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-05-26 o 14:54
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 20:21   #4839
Anna Mech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 51
Typ urody

Hejka chciałabym wiedzieć jaki mam dokładny typ urody i w jakich krajach najczęściej występuje taki typ. Mam jasną karnację ( ale nie bardzo jasną). Mam zielone oczy i ciemnobrązowe kręcone włosy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anna Mech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 21:10   #4840
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Typ urody

Cytat:
Napisane przez Anna Mech Pokaż wiadomość
Hejka chciałabym wiedzieć jaki mam dokładny typ urody i w jakich krajach najczęściej występuje taki typ. Mam jasną karnację ( ale nie bardzo jasną). Mam zielone oczy i ciemnobrązowe kręcone włosy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To za mało informacji. Przeczytaj pierwszy post w wątku.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:33   #4841
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Wrzuciłam do albumu sukienkę, która wydaje mi się, że mogłaby być dla mnie dobra, gdyby się zapinała w biuście
Nie wiem, czy jestem w stanie znaleźć coś podobnego, w czym się dopnę w biuście.
To najczęściej jest mój problem - poza worami trudno mi znaleźć bluzki, koszule, sukienki, w których w moim rozmiarze (talia, ramiona) dopinam/mieszczę się w biuście. Przez co noszę mnóstwo workowatych, niepasujących ubrań "na górę"
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 10:36   #4842
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do albumu sukienkę, która wydaje mi się, że mogłaby być dla mnie dobra, gdyby się zapinała w biuście
Nie wiem, czy jestem w stanie znaleźć coś podobnego, w czym się dopnę w biuście.
To najczęściej jest mój problem - poza worami trudno mi znaleźć bluzki, koszule, sukienki, w których w moim rozmiarze (talia, ramiona) dopinam/mieszczę się w biuście. Przez co noszę mnóstwo workowatych, niepasujących ubrań "na górę"
Rzeczywiście pasuje do ciebie. Może jeszcze mogłaby być dosłownie odrobinę dłuższa. Ale pasuje ci taki styl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:42   #4843
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87883973]Rzeczywiście pasuje do ciebie. Może jeszcze mogłaby być dosłownie odrobinę dłuższa. Ale pasuje ci taki styl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Tak, zaskoczyła mnie troche dlugość.
Jest to co prawda sukieka z działu petite, ale ja mam 152 cm wzrostu, a modelki prezentujące te ubrania zwykle z 165 cm
Ale z drugiej strony one na ogół mają bardzo mały biust, a ja mam spory, przez co sukienka "idzie" do góry.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:46   #4844
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Mnie też się podoba. Rozważałaś jakaś przeróbkę?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:49   #4845
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dzieki



Nie sądzę, że obecność stójki czy zamka jakoś bardzo utrudni odbiór całości. Po prostu G i FG będą dobrze wyglądać w mini bodyconach i tyle, a inne typy nie, tylko że na różny sposób. Po Farfalli widać, że jej ta niebieska kiecka ze szkieletowym wzorem nie służy w ogóle, wygląda kuso i nijako, a przecież figurę ma ładną, ale to nie o to w tym chodzi. Nie sądzę, że obecność stójki albo zamka albo inny wzór by coś w tej kwestii zmieniły/



Ja zapytam o początek: Greta zdiagnozowała Cię jako SD. Jak na Tobie wyglądają ubrania jednoznacznie kojarzące się z SD czyli np takie obfite suknie na duże wyjścia jak mierzyła syyylwia?

Z jednej strony całkiem podobasz mi się w tych namiotach z testów na FN, ale z drugiej w tych zdyscyplinowanych, ostrzej ciętych ubraniach też. I w tych szerokich, jasnozielonych spodniach.

Pamiętam, jaka byłam zdziwiona, jak przeczytałam, że Alexa Chung jest SD. Zawsze myślałam, że ona jest FG, bo ma dużo stylizacji w tym stylu i dobrze jej w nich. Może wyglądałoby to inaczej, jakby przytyła, bo jednak SD to niby klepsydra z obfitym biustem.

Moim zdaniem każdy typ może się z powodzeniem stylizować na jakiś inny jak również podbierać ciuchy od innych typów. Nie na wszystkie i nie wszystkie ciuchy, ale jak ktoś jest estetycznie i modowo "wyrobiony", to efekt może być niezły.

Jeśli chodzi o suknie wszelkiego rodzaju, to wyszukałam archiwalne zdjęcia i wrzucam do ablumu. Dla wygody je ponumerowałam S1-S6. I zdjęcie z bluzką off shoulder, bo takie mi się w sumie kojarzą z SD: I2.


Wrzucam też zdjęcia rzeczy z Zalando: Z1-Z4. Bluzka z baskinką nie jest na pewno naturalowa, ale byłam tak przybita naturalami że chciałam koniecznie przymierzyć coś innego.


W świetle potencjalnego gamina wyszukałam zdjęcia w krótkich włosach, prostych i trochę kręconych (to kiepsko mi wychodziło i zabierało mi mnóstwo czasu więc poddałam się chyba po tygodniu) K1-K3.
No i zrobiłam zdjęcie w sukience sweterkowej przy ciele na razie I2, i czekam na tą sukienkę którą do testowania poleciła Chimay.



I jeszcze chciałabym Was spytać o zdanie o żakiecie I1. Ma dla mnie wartość sentymentalną, ale mój facet się krzywi jak tylko go wyciągam z szafy. No i nie wiem

Edytowane przez silver_lining
Czas edycji: 2020-05-27 o 10:51
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:49   #4846
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie też się podoba. Rozważałaś jakaś przeróbkę?
Nie bardzo widzę możliwość przeróbki, bo brakuje materiału na tyle, że cały biust mam na wierzchu, może nie widać tego na zdjęciu.
Ale z drugiej strony nie za bardzo się znam na przeróbkach krawieckich i na tych, co się da zrobić.

Inna kwestia, że myślałam zostawić ją i nosić z koszulką pod spodem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:50   #4847
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do albumu sukienkę, która wydaje mi się, że mogłaby być dla mnie dobra, gdyby się zapinała w biuście
Nie wiem, czy jestem w stanie znaleźć coś podobnego, w czym się dopnę w biuście.
To najczęściej jest mój problem - poza worami trudno mi znaleźć bluzki, koszule, sukienki, w których w moim rozmiarze (talia, ramiona) dopinam/mieszczę się w biuście. Przez co noszę mnóstwo workowatych, niepasujących ubrań "na górę"

Mi się bardzo na Tobie podoba. Może weź większą i daj krawcowej do dopasowania? Podejrzewam, że mogłaby z tego wyjść petarda
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:52   #4848
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Mi się bardzo na Tobie podoba. Może weź większą i daj krawcowej do dopasowania? Podejrzewam, że mogłaby z tego wyjść petarda
Nie ma większej, to z outletu na allegro i był tylko ten rozmiar.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:53   #4849
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nie ma większej, to z outletu na allegro i był tylko ten rozmiar.

To może przymierz faktycznie z koszulką pod spodem i wrzuć zdjęcie?
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 11:04   #4850
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o suknie wszelkiego rodzaju, to wyszukałam archiwalne zdjęcia i wrzucam do ablumu. Dla wygody je ponumerowałam S1-S6. I zdjęcie z bluzką off shoulder, bo takie mi się w sumie kojarzą z SD: I2.


Wrzucam też zdjęcia rzeczy z Zalando: Z1-Z4. Bluzka z baskinką nie jest na pewno naturalowa, ale byłam tak przybita naturalami że chciałam koniecznie przymierzyć coś innego.


W świetle potencjalnego gamina wyszukałam zdjęcia w krótkich włosach, prostych i trochę kręconych (to kiepsko mi wychodziło i zabierało mi mnóstwo czasu więc poddałam się chyba po tygodniu) K1-K3.
No i zrobiłam zdjęcie w sukience sweterkowej przy ciele na razie I2, i czekam na tą sukienkę którą do testowania poleciła Chimay.



I jeszcze chciałabym Was spytać o zdanie o żakiecie I1. Ma dla mnie wartość sentymentalną, ale mój facet się krzywi jak tylko go wyciągam z szafy. No i nie wiem
Chyba znowu zdjęcia mają jakąś obsuwę, bo na razie nie widzę nowych.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nie bardzo widzę możliwość przeróbki, bo brakuje materiału na tyle, że cały biust mam na wierzchu, może nie widać tego na zdjęciu.
Ale z drugiej strony nie za bardzo się znam na przeróbkach krawieckich i na tych, co się da zrobić.

Inna kwestia, że myślałam zostawić ją i nosić z koszulką pod spodem.
Ja też się za bardzo nie znam, pomyślałam tylko o jakichś klinach, może nawet kontrastowych. Albo właśnie koszulka.

Teraz zobaczyłam fote sylwetki Celestine i obstawiałabym FG.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 11:05   #4851
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Wrzuciłam.
Jak widać dużo mi brakuje do zapięcia się i nie podoba mi się to. Odsyłam z bólem serca.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 11:09   #4852
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Wrzuciłam.
Jak widać dużo mi brakuje do zapięcia się i nie podoba mi się to. Odsyłam z bólem serca.

Myśle że masz szanse znaleźć coś podobnego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chyba znowu zdjęcia mają jakąś obsuwę, bo na razie nie widzę nowych.



Ja też się za bardzo nie znam, pomyślałam tylko o jakichś klinach, może nawet kontrastowych. Albo właśnie koszulka.

Teraz zobaczyłam fote sylwetki Celestine i obstawiałabym FG.

Mi się niby pokazuje że są załadowane, ale widocznie mają obsuwę znowu

Na pocieszenie wydaje się że jak wracam do domu to się to potem samo uaktualnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 11:18   #4853
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Teraz zobaczyłam fote sylwetki Celestine i obstawiałabym FG.
Czyli żeby potwierdzić lub wykluczyć, najlepiej gdybym przymierzyła coś podobnego do tej obcislej szkieletowej sukienki która się tu pojawiła?

Martaakow, no jednak trochę dziwnie to wygląda tak rozpięte. Spróbuj znaleźć podobna sukienkę.

Silver_lining, ja na razie widzę jakieś sukienki i wszystkie mi się podobają. Oprócz 12a i b, chyba jakoś nie pasuje ci jednak aż takie obcisniecie, mimo że masz świetna figure. I2 - bardzo mi się podoba całość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 12:00   #4854
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o suknie wszelkiego rodzaju, to wyszukałam archiwalne zdjęcia i wrzucam do ablumu. Dla wygody je ponumerowałam S1-S6. I zdjęcie z bluzką off shoulder, bo takie mi się w sumie kojarzą z SD: I2.


Wrzucam też zdjęcia rzeczy z Zalando: Z1-Z4. Bluzka z baskinką nie jest na pewno naturalowa, ale byłam tak przybita naturalami że chciałam koniecznie przymierzyć coś innego.


W świetle potencjalnego gamina wyszukałam zdjęcia w krótkich włosach, prostych i trochę kręconych (to kiepsko mi wychodziło i zabierało mi mnóstwo czasu więc poddałam się chyba po tygodniu) K1-K3.
No i zrobiłam zdjęcie w sukience sweterkowej przy ciele na razie I2, i czekam na tą sukienkę którą do testowania poleciła Chimay.



I jeszcze chciałabym Was spytać o zdanie o żakiecie I1. Ma dla mnie wartość sentymentalną, ale mój facet się krzywi jak tylko go wyciągam z szafy. No i nie wiem
S1 - ogólnie fajnie, chociaż wydaje mi się, że bez tej falbany na dekolcie byłoby lepiej
S2 - nie do końca, mam wrażenie, że za dużo się dzieje w okolicy ramion, biust, to chyba fason dla TR?
S4 - chyba za krótka, ale kolor też jakoś mi nie leży, więc nie wiem, co jest bardziej winne
S5-S6 mi się podobają
Nie wiem, czy S3 pominięte, ja nie widzę takiego numeru.
I2 wydaje się dobre.
I2b moim zdaniem lepsza dłuższa
I1 żakiet - zgadzam się z chłopakiem nie służy Ci taki męski długi fason
Z3a lepsze od Z3b
Z4 jestem na nie
Z2b lepsze od Z2a, ale ogólnie da się u Ciebie chyba lepiej
Co do fryzury, lepiej w falach.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 12:07   #4855
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
S1 - ogólnie fajnie, chociaż wydaje mi się, że bez tej falbany na dekolcie byłoby lepiej
S2 - nie do końca, mam wrażenie, że za dużo się dzieje w okolicy ramion, biust, to chyba fason dla TR?
S4 - chyba za krótka, ale kolor też jakoś mi nie leży, więc nie wiem, co jest bardziej winne
S5-S6 mi się podobają
Nie wiem, czy S3 pominięte, ja nie widzę takiego numeru.
I2 wydaje się dobre.
I2b moim zdaniem lepsza dłuższa
I1 żakiet - zgadzam się z chłopakiem nie służy Ci taki męski długi fason
Z3a lepsze od Z3b
Z4 jestem na nie
Z2b lepsze od Z2a, ale ogólnie da się u Ciebie chyba lepiej
Co do fryzury, lepiej w falach.

Dzieki Martaakow

S3 może się jeszcze nie wyświetla?

Heh, tak podejrzewałam że ma z tym żakietem racje. Jego się chyba nie da lepiej ubrać. Przynajmniej tyle że się naprawdę wysłużył

No i widzę że N i SN nie tylko mi się nie podoba


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87884118]Czyli żeby potwierdzić lub wykluczyć, najlepiej gdybym przymierzyła coś podobnego do tej obcislej szkieletowej sukienki która się tu pojawiła?

Martaakow, no jednak trochę dziwnie to wygląda tak rozpięte. Spróbuj znaleźć podobna sukienkę.

Silver_lining, ja na razie widzę jakieś sukienki i wszystkie mi się podobają. Oprócz 12a i b, chyba jakoś nie pasuje ci jednak aż takie obcisniecie, mimo że masz świetna figure. I2 - bardzo mi się podoba całość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Powoli chyba zdjęcie się ładują


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 12:14   #4856
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Teraz chyba widzę już wszystkie zdjęcia od Silver_lining. Ogólnie większość rzeczy bardzo mi się podoba. Z3 a i b- super, pasuje ci talia w tym miejscu. Góra z Z3a świetnie wygląda. I wygląda, że taki typ spódnic ci pasuje.
I2 jak już pisałam też bardzo fajnie. Podobnie S6, chociaż zdjęcie jest dość niewyraźne.
S1 też bardzo fajnie.
S5, S3 -nieźle. S2 to chyba styl TR, nie robi ci krzywdy moim zdaniem.

Jeśli chodzi o fryzury K, to wszystkie mi się bardzo podobają Nie mogę się zdecydowac. Pasuje ci taki nieład, ale w tej gładkiej też bardzo ładnie. Na pewno pasuje ci taki asymetryczny przedziałek.

Z1 - nie, jakoś te bufki i falbanki nie pasują.
Z2 - poprawnie, zdecydowanie lepiej wpuszczona.
Z4 - jakoś nie podoba mi się ten luz w ramionach.
Żakiet jest fajny moim zdaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-05-27 o 12:15
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 12:18   #4857
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87884317]Teraz chyba widzę już wszystkie zdjęcia od Silver_lining. Ogólnie większość rzeczy bardzo mi się podoba. Z3 a i b- super, pasuje ci talia w tym miejscu. Góra z Z3a świetnie wygląda. I wygląda, że taki typ spódnic ci pasuje.
I2 jak już pisałam też bardzo fajnie. Podobnie S6, chociaż zdjęcie jest dość niewyraźne.
S1 też bardzo fajnie.
S5, S3 -nieźle. S2 to chyba styl TR, nie robi ci krzywdy moim zdaniem.

Jeśli chodzi o fryzury K, to wszystkie mi się bardzo podobają Nie mogę się zdecydowac. Pasuje ci taki nieład, ale w tej gładkiej też bardzo ładnie. Na pewno pasuje ci taki asymetryczny przedziałek.

Z1 - nie, jakoś te bufki i falbanki nie pasują.
Z2 - poprawnie, zdecydowanie lepiej wpuszczona.
Z4 - jakoś nie podoba mi się ten luz w ramionach.
Żakiet jest fajny moim zdaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Dziękuje Celestine

Mam ostatnio straszny problem żeby kupić coś na górę. Ten top może mnie poratuje latem
Tej bluzki Z2 nie wezmę, nie czyje się w niej dobrze wcale...

A ta Z1 tak jak się patrzy w lustro to wyglada spoko, ale na zdjęciu wychodzą wszystkie jej mankamenty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 17:27   #4858
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

No to przyszło moje drugie zamówienie, większość jak zwykle odsyłam, ale chciałabym się poradzić co do 3 rzeczy:
-dżinsowa sukienka z paski - zamawiam większą? Ta jest za mała, nie mieszczę się jak zwykle w biuście (to rozm 38,wiec musiałabym zamówić 40,no tego jeszcze nie grali)
-dżinsowa spódniczka - zamawiać większą? Ta jest ciasna w talii i niewygodna. Wiem, że nie będę w niej chodzić w tym rozmiarze
-siateczkowa bluzka? Z jednej strony mi się podoba, a z drugiej mam wrażenie, że wyglądam w niej bardzo szeroko?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 17:58   #4859
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No to przyszło moje drugie zamówienie, większość jak zwykle odsyłam, ale chciałabym się poradzić co do 3 rzeczy:
-dżinsowa sukienka z paski - zamawiam większą? Ta jest za mała, nie mieszczę się jak zwykle w biuście (to rozm 38,wiec musiałabym zamówić 40,no tego jeszcze nie grali)
-dżinsowa spódniczka - zamawiać większą? Ta jest ciasna w talii i niewygodna. Wiem, że nie będę w niej chodzić w tym rozmiarze
-siateczkowa bluzka? Z jednej strony mi się podoba, a z drugiej mam wrażenie, że wyglądam w niej bardzo szeroko?
Ta bluzka z kratkę jakoś nie.
Dzinsowa sukienka jest ok, ale nie wiem, czy większa nie będzie za luźna.
Dzinsowa spódnica nie robi jakiegoś szału.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 18:17   #4860
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87885277]Ta bluzka z kratkę jakoś nie.
Dzinsowa sukienka jest ok, ale nie wiem, czy większa nie będzie za luźna.
Dzinsowa spódnica nie robi jakiegoś szału.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Sukienka o rozmiar większa nie będzie raczej za luźna, bo ta jets na mnie bardzo opięta, ona ma sporo elastanu, więc na całości dała się mocno naciągnąć, ale na biuście to już było za wiele
Co do spódnicy to też jakoś mi się wydaje, że bez szału. Mam w tym fasonie wiśniową sztruksowa i jakoś lepiej wygląda.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-04 16:38:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.