Vibin mini / Varenelle - zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-06, 19:11   #31
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Madi ma więcej estrogenu. Przechodzisz z Lesinelle, która ma go mniej, a więc z tabletek słabszych na mocniejsze. Możesz śmiało zrobić przerwę.
czy któraś z Was zażywała np oeparol?
__________________
TŻ 2011r.

Edytowane przez zakrecona_pomarancza
Czas edycji: 2014-01-06 o 17:30
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 13:54   #32
asya_slodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15
Smile Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny. Biore od 2 dnia cyklu tabletki vibin mini. Jest tam 7 tabletek placebo. Czy powinnam łyknąć wszystkie czy skończyć jedną tabletkę mniej i zacząć nowe pudełko? To moje pierwsze tabletki dlatego pytam. Dostałam pierwsze darmowe pudełko. Czy to wszystko dobrze że nie mam krwawień a jestem przy 22 tabletce?
asya_slodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 14:32   #33
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez asya_slodka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Biore od 2 dnia cyklu tabletki vibin mini. Jest tam 7 tabletek placebo. Czy powinnam łyknąć wszystkie czy skończyć jedną tabletkę mniej i zacząć nowe pudełko? To moje pierwsze tabletki dlatego pytam. Dostałam pierwsze darmowe pudełko. Czy to wszystko dobrze że nie mam krwawień a jestem przy 22 tabletce?
To nic że od drugiego dnia bierzesz. Zużyj wszystkie tabletki. Jesteś przy 22 więc dopiero pierwszy dzien "przerwy", krwawienie może wystąpić nawet po paru dniach
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm

Edytowane przez _Matilde_
Czas edycji: 2013-11-19 o 14:33
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 13:10   #34
paula26443
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
tabl.antykoncepc. VARENELLE

Witam chciałam zapytać czy ktoś coś wie, czy brał tabletki antykoncepcyjne VARENELLE?
paula26443 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 13:51   #35
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: tabl.antykoncepc. VARENELLE

wyszuiwarka
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 13:26   #36
nieznana4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 158
Dot.: Vibin mini / Varenelle - zbiorczy!

Witam! Za ostatnie vibin mini zapłaciliśmy 33 zł, szczęka mi opadła. Nie wiem czy one tak szybko drożeją, z powodu popularności czy na taką aptekę trafiłam. Powiedzcie mi proszę, gdzie we Wrocławiu mogę je kupić taniej?
nieznana4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 19:25   #37
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Vibin mini / Varenelle - zbiorczy!

ja 4 miesiace temu kupowałam za 9.90, teraz juz za 19.90, chyba faktycznie drozeja, chociaz to i tak niska cena. Z tym, że kupuję w Krakowie, w sieci aptek Słoneczna, może we Wrocławiu też sa
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 19:05   #38
nieznana4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 158
Dot.: Vibin mini / Varenelle - zbiorczy!

jest jedna- dzwoniłam i pytałam- kosztuje 29, a jest na drugim końcu miasta, jak policzę bilety nie opłaca mi się.
nieznana4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:28   #39
kasjana1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 49
Tabletki-pytanie

Witam.Wczoraj ginekolog przepisał mi tabletki Vibin mini. To był mój 2 dzień okresu więc kazał brać od wczoraj,dzisiaj biorę drugą.Mam takie pytanie,może wydawać się głupie,ale dopiero "wchodzę" na drogę hormonalną jeśli chodzi o antykoncepcje ;p A mianowicie,20 wyjeżdżam z chłopakiem na ferie,będziemy wtedy mogli bezpiecznie się kochać,będzie mógł kończyć w środku? Wiem,że teraz przez tydzień powinniśmy dodatkowo się zabezpieczyć z racji tego,że wzięłam pierwszą tabletkę w 2 dzień miesiączki. Ale co z tymi feriami?
kasjana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:32   #40
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tabletki-pytanie

A co na to ulotka?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:34   #41
kasjana1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 49
Dot.: Tabletki-pytanie

Ulotkę przeczytałam,broszurkę też,pisało żeby zabezpieczyć się dodatkowo przez pierwsze 7 dni jeśli bierze się pierwszą tabletkę w 2-5 dniu miesiączki. Ale pytam,bo jestem przewrażliwiona na tym punkcie Naczytałam się za dużo,wyczytałam nawet,że niektórym paniom ginekolog kazał zabezpieczać się przez całe 1 opakowanie tabletek!!!
kasjana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 19:47   #42
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Tabletki-pytanie

czytasz ulotkę i postępujesz zgodnie z tym co jest napisane w ulotce. Ja jestem jedną z takich pań, którym ginekolog kazał się zabezpieczać przez miesiąc...

Wątek zbiorczy- jest dla vibinu!
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:56   #43
kasjana1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 49
Dot.: Tabletki-pytanie

jakie tabletki brałaś?
kasjana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:58   #44
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Tabletki-pytanie

To bez znaczenia w swoim życiu brałam Qlaire, Vibin, Yaz, Daylette i jeszcze kilka innych. Nie pamiętam przy których lekarz mi powiedział żebym się dodatkowo przez miesiąc zabezpieczała, chyba przy microgynonie, jednak w ulotce było 7 dni to słuchałam ulotki.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:12   #45
kasjana1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 49
Dot.: Tabletki-pytanie

Kurcze,mogłam więcej przeczytać o antykoncepcji hormonalnej,przynajmniej wiedziałabym o co pytać ginekologa.Z drugiej strony mógł mnie poinformować,kiedy tabletki zaczną działać na 100%. Teraz sama nie wiem,czy próbować na wczasach bez dodatkowych zabezpieczeń czy dmuchać na zimne.
kasjana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:18   #46
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Tabletki-pytanie

generalnie powinnaś być zabezpieczona od drugiego tygodnia jeśli jest tak napisane na ulotce, jednak jeśli się bardzo boisz możesz jeszcze dodatkowo się zabezpieczać. Ja zawsze jednak słucham ulotki.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:27   #47
kasjana1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 49
Dot.: Tabletki-pytanie

Czyli nie stosujesz opórcz tego innego zabezpieczenia i kochacie się do końca?
kasjana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:41   #48
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Tabletki-pytanie

tak, skoro w ulotce jest tak napisane, a Ty prawidłowo zaczęłaś brać tabletki. Tylko jeszcze raz przestudiuj dokładnie ulotke bo ja nie mam jej przed oczami. A czasami są drobne różnice, albo ja w swoją spojrzę...

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytuję ,,Jeżeli pacjentka zacznie przyjmować lek Vibin w pierwszym dniu menstruacji jest natychmiast chroniona przed ciążą. Można też rozpocząć przyjmowanie leku w dniach 2-5 cyklu, ale wtedy trzeba stosować dodatkowe środki antykoncepcyjne (na przykład prezerwatywy) przez pierwsze 7 dni."
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:57   #49
kasjana1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 49
Dot.: Tabletki-pytanie

Dokładnie to samo wyczytałam,dobra,w takim razie trzymam się ulotki,będę już wtedy w 2 tygodniu brania tabletek więc myślę że nie ma co się stresować.Dziękuję ślicznie
kasjana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 18:27   #50
201702081016
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 162
Dot.: Vibin mini / Varenelle - zbiorczy!

Jestem zawiedziona ;///// Po raz pierwszy zaczęłam brać antykoncepcję. Tyle dobrego dowiedziałam się od koleżanek o tym Vibi Mini, bo to mała dawka i przeważnie pasują kobietą. A ja przeżyłam koszmar po tych tabletkach ;/ Nie dotrwałam do 3 tygodnia. Przerwałam niestety...
Bardzo źle się po nich czułam. Budziłam się w nocy z dreszczami. Byłam blada jak ściana i oblana potem. Okropnie słabo, ledwo na nogach się trzymałam. Na dodatek mdliło mnie okropnie, ale jakoś udało mi się nie wymiotować. Nawet po tabletce PO się tak fatalnie nie czułam. Nie wiem co dalej. Odstawiłam to gówno. Lekarz póki co powiedział mi, że raczej nie powinno mi nic być, ale jeżeli źle się czuję, to możliwe że ta forma antykoncepcji w moim przypadku nie będzie wskazana. Powiedziałam to mojemu facetowi i obwieściłam, że chyba czeka nas biały związek, bo ja na gumce nie mogę, za bardzo się boję i się stresuje. ech... ;/

Edytowane przez 201702081016
Czas edycji: 2014-03-10 o 18:28
201702081016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 18:46   #51
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Vibin mini / Varenelle - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez dzikiJ Pokaż wiadomość
Jestem zawiedziona ;///// Po raz pierwszy zaczęłam brać antykoncepcję. Tyle dobrego dowiedziałam się od koleżanek o tym Vibi Mini, bo to mała dawka i przeważnie pasują kobietą. A ja przeżyłam koszmar po tych tabletkach ;/ Nie dotrwałam do 3 tygodnia. Przerwałam niestety...
Bardzo źle się po nich czułam. Budziłam się w nocy z dreszczami. Byłam blada jak ściana i oblana potem. Okropnie słabo, ledwo na nogach się trzymałam. Na dodatek mdliło mnie okropnie, ale jakoś udało mi się nie wymiotować. Nawet po tabletce PO się tak fatalnie nie czułam. Nie wiem co dalej. Odstawiłam to gówno. Lekarz póki co powiedział mi, że raczej nie powinno mi nic być, ale jeżeli źle się czuję, to możliwe że ta forma antykoncepcji w moim przypadku nie będzie wskazana. Powiedziałam to mojemu facetowi i obwieściłam, że chyba czeka nas biały związek, bo ja na gumce nie mogę, za bardzo się boję i się stresuje. ech... ;/
To że tabletki odpowiadają twoim koleżankom nie oznacza, że będą one idealnie odpowiadały tobie. Przy takich skutkach ubocznych powinnaś zmienić tabletki, przy innych może być zupełnie inaczej. Ja przy jednych miałam ciągłe nudności po zmianie wszystko wróciło do normy u Ciebie może być podobnie. Nie powinnaś zrażać się do wszystkich tabletek z powodu tego, że pierwsze Ci nie odpowiadają. Ja zmieniałam tabletki kilka razy zanim trafiłam na odpowiednie dla siebie. 1000 kobiet po danych tabletkach może się czuć cudownie, a to i tak nie da Ci gwarancji, że Ty będziesz nimi zachwycona.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 21:01   #52
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Vibin mini / Varenelle - zbiorczy!

Dokładnie tak jak poprzedniczka pisała. Za 1 razem tabletki nie wszystkim pasują, więc wybierz się do gina i spytaj o inne.

Ja np. czuję się po nich świetnie i cieszę się, że trafiłam tak za 1 razem.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 18:33   #53
rozemocjonowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Question Hej :P

Dziewczyny! Od 6 dni biore tabletki antykoncepcyjne Varenelle, i jakos nie jestem przekonana do nich pomimo tego, ze ginekolog powiedzial mi ze nie bede po nich tyla, nie zatrzymuja wody w organizmie i beda dla mnie najbardziej odpowiednie Wiem,wiem ze kazde tabletki daja 99 proc, nie mam tez 17 lat wiec nie musicie mi tłumaczyc ze jest ulotka w srodku i ze jestem niepowazna bo bylam u ginekologa i o cos sie nie zapytalam itp
po prostu nie widzialam zadnej recenzji w necie o nich i nie wiem co to jest i czy jest skuteczne podobno najlepiej przetestowac na sobie, ale boje sie ze pewnego pieknego wieczoru okaze sie ze jestem mama a na to jeszcze za wczesnie chce tez sie dowiedziec czy kazde tabl anty nas zabezpieczaja oczekuje sensownych odpowiedzi buzka:c mok:
rozemocjonowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 19:40   #54
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Hej :P

Nie masz 17 lat a napisałaś, jakbys miała.
To sa pigulki anty. wiec jakim cudem w ciąży?
bierz regularnie, pilnuj ew. biegunek i leków/ środków kolidujących a ciązy nie bedzie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 22:39   #55
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Hej :P

Cytat:
Napisane przez rozemocjonowana Pokaż wiadomość
chce tez sie dowiedziec czy kazde tabl anty nas zabezpieczaja
To przecież oczywiste, że tylko niektóre tabletki zabezpieczają, a reszta nie. Taki spisek, żeby kobiety rodziły więcej dzieci





Oczywiście żartuję, żeby nie było. Chociaż nie wiem, kto by to wziął na poważnie
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 08:45   #56
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Hej :P

Pytanie mam takie!

Jestem pod koniec 3 opakowania. Przy pierwszym miałam plamienia prawie cały czas, przy drugim zaczął mi się regularny "okres" mniej więcej w trzecim tygodniu, a w czwartym nic, a teraz przy trzecim opakowaniu znowu plamienia od początku 3 tygodnia, jestem ciekawa czy w 4 przy pigułkach placebo nadal będę krwawić, czy już nie....

Któraś tak miała? Bo nie wiem czy lecieć do gin już po inne tabsy czy dać tym jeszcze szansę.

I jeszcze pytanie kontrolne - po ile kupujecie?
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 15:48   #57
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Hej :P

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Pytanie mam takie!

Jestem pod koniec 3 opakowania. Przy pierwszym miałam plamienia prawie cały czas, przy drugim zaczął mi się regularny "okres" mniej więcej w trzecim tygodniu, a w czwartym nic, a teraz przy trzecim opakowaniu znowu plamienia od początku 3 tygodnia, jestem ciekawa czy w 4 przy pigułkach placebo nadal będę krwawić, czy już nie....

Któraś tak miała? Bo nie wiem czy lecieć do gin już po inne tabsy czy dać tym jeszcze szansę.

I jeszcze pytanie kontrolne - po ile kupujecie?
Ja bym dała im jeszcze szansę - krawisz w 3 tyg. a mogłabys krwawić cał miesiąc.

Aktualnie płacę od 20-25 zl
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 17:08   #58
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Hej :P

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Ja bym dała im jeszcze szansę - krawisz w 3 tyg. a mogłabys krwawić cał miesiąc.

Aktualnie płacę od 20-25 zl
Nie no, jasne, ale wiesz, po to biorę pigułki, żeby mieć uregulowany okres, a nie nadal pierestrojkę
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 22:05   #59
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Hej :P

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Nie no, jasne, ale wiesz, po to biorę pigułki, żeby mieć uregulowany okres, a nie nadal pierestrojkę
Na razie organizm się przyzwyczaja, więc o uregulowaniu w tym okresie można zapomnieć, chociaż niektóre kobiety nie mają czasem z tym problemów - czasem trzeba dać szansę i po 3 miesiącach.
Ale to już Ty musisz zdecydować 1-2 miesiące Cię nie zbawią, a jak zmienisz tabsy to też nikt Ci nie zagwarantuje, że nie będziesz po nich plamić.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 09:28   #60
aggie94
Raczkowanie
 
Avatar aggie94
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 55
Vibin mini a magnez mbe

Witam!

Przedwczoraj w aptece poprosiłam o jakiś "magnez studencki ". Pani poleciła mi magnez mbe (tlenek magnezu, witaminy B6 oraz E). W domu przeczytałam w ulotce, że lek działa antagonistycznie do leków z estrogenem. Czy zatem obniża on skuteczność vibin mini, który biorę już od jakiegoś czasu? Dodam, że słyszałam iż przy ustnej antykoncepcji dodatkowy magnez jest bardzo wskazany, bo anty wypłukuje go z organizmu. Po przeczytaniu ulotki już całkiem się zakręciłam, więc bardzo proszę Was o pomoc. Pozdrawiam
aggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-01 22:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.