Fanki krótkich włosów :-) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-25, 19:40   #271
UzytkownikAnonimowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 15
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez ann_bella75 Pokaż wiadomość
Właśnie myślę o tym, czy by nie ściąć włosów na bardzo krótko. Mam włosy za ramiona i myślę, że dobrze bym wyglądała, ale z drugiej strony nie wiem jakbym się czuła. Całe życie miałam dłuższe włosy i jestem do nich przyzwyczajona. Niby włosy odrosną, ale raz ściełam je przed ramiona (miałam akurat okropnie ścięte) i przez kilka mesiecy czułam się bardzo źle
1) Umów się ze swoją fryzjerką, aby ścinała ci włosy stopniowo. Co wizytę robiąc coraz krótszą fryzurę. W każdej chwili możesz się wycofać.
2) Jeśli chcesz koniecznie zachować długie włosy - poproś jedynie o wygolenie boków lub karku lub jednego i drugiego. Potem tylko spinasz włosy lub rozpuszczasz.

Edytowane przez UzytkownikAnonimowy
Czas edycji: 2018-02-25 o 19:42
UzytkownikAnonimowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 20:39   #272
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Pora odświeżyć wątek!

Ja co chwilę zapuszczam, a potem i tak ścinam. Najlepiej czuję się w krótkich. Teraz myślę o powrocie do naturalnych. Mam nadzieję, że wytrzymam. Potrzebuję zmiany.
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 10:25   #273
AgataK123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Ja do moich krótkich włosów dochodziłam etapami.

W 2014 ścięłam włosy które były do połowy pleców na loba. Później zapuszczałam 2 lata, wtedy coś mnie naszło i ścięłam na boba. Który nosiłam dość długo, aż w końcu ścięłam na pixie. Chyba nigdy już nie zapuszczę włosów chyba że mnie coś najdzie. Nie dość że ładnie odsłoniły się moje rysy twarzy to poprostu ładniej wyglądam i dobrze się czuje. Fajnie dochodzić do krótkich włosów etapami, można przetestować różne fryzury.

Moja fryzura obecnie wygląda tak jak tej pani w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210302_111636.jpg (188,1 KB, 60 załadowań)
AgataK123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 12:51   #274
kapucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Truj Miasto
Wiadomości: 79
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

@AgataK123 Strasznie fajna ta Twoja fryzurka. A powiedz, czy jest wygodna? Czy ta długa grzywa nie wpada Ci do oczu, nie musisz cały czas poprawiać, podpinać itd? I ile zajmuje Ci stylizacja? Ja bardzo chciałabym krótkie włosy, ale ciągle mam obawy - "co ludzie powiedzą" i że będę wyglądała jak przysłowiowa pani z mięsnego
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn
kapucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 17:17   #275
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez kapucynka Pokaż wiadomość
@AgataK123 Strasznie fajna ta Twoja fryzurka. A powiedz, czy jest wygodna? Czy ta długa grzywa nie wpada Ci do oczu, nie musisz cały czas poprawiać, podpinać itd? I ile zajmuje Ci stylizacja? Ja bardzo chciałabym krótkie włosy, ale ciągle mam obawy - "co ludzie powiedzą" i że będę wyglądała jak przysłowiowa pani z mięsnego
wybierz sie do stylisty fryzur pomoze dobrac fryz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 00:15   #276
SylwiaMi8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Ja za to kiedyś nie wyobrażałam siebie w krótkich włosach. Pierwszy raz była to spontaniczna decyzja i ekstremalna metamorfoza. Z długich włosów do łopatek, które nosiłam od zawsze na Kożuchowską, decyzja podjęta praktycznie na ostatnią chwilę. Po wizycie u fryzjera byłam zdziwiona że mogę tak dobrze wyglądać w krótkich włosach i czuć się kobieco. Myślałam też że mężowi nie spodoba się fryzura,a tu wręcz przeciwnie. Później praktycznie nic nie robiłam i włosy odrosły do starej długości. Znowu nie planowałam zmiany. Kiedy powiedziałam że idę do fryzjera to mąż zaproponował mi krótką fryzurę. Tym razem postanowiłam na krótkiego boba (tak jak w załączniku). Pokochałam tą fryzurę. I nie rozstaje się z nią od ponad dwóch lat. Jeśli ktoś się zastanawia na ścięciem włosów to polecam każdemu. Włos nie ręka, odrośnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20211230_010227.jpg (112,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20211230_010203.jpg (347,3 KB, 48 załadowań)
SylwiaMi8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 07:42   #277
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Czy są tu jeszcze na forum dziewczyny w krótkich włosach? Ja chciałam ściąć na mega krócutko bo mam trochę przesuszone po hennie i farbie. Niestety wiem, że będę je musiała myć codziennie bo po nocy mam niezły burdel na głowie. Obecnie nie mogę sobie pozwolić na codzienne mycie. Mam malutkie dziecko i nawet mycie zębów robię w biegu, a włosy myje dopiero wtedy gdy mąż jest w domu także odpada taka fryzurka. Szkoda bo potrzebuje jakiejś zmiany. Zresztą zawsze lubiłam mieć w okresie wiosenno-letnim krótkie włosy. Nie lubię jak mi coś dotyka karku bo i tak się pocę. Teraz też mam co prawda krótkie ale spokojnie mogę ze dwa dni nie myć włosów bo jako tako wyglądają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-21, 07:53   #278
AgataK123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

A jaką długość masz obecnie i do czego dążych?
AgataK123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-08, 18:01   #279
teobromina
Raczkowanie
 
Avatar teobromina
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 206
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Ja jednak wolę nosić długie.
Moim zdaniem wyglądają ładniej od krótkich.
teobromina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-08 19:01:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.