Zachowuje sie jak facet? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-07, 19:35   #1
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833

Zachowuje sie jak facet?


Zakładam wątek bo jestem ciekawa waszej opini.

Jestem osoba, która ma trudna przeszłość jeśli chodzi o związki. Jeden chłopak zmarł, drugi mnie zdradził a trzeci był osoba, z która nie mogłam być. Miałam w życiu wielu facetów. Rożnych. Na raz i na chwile dłużej ale hmm... Nie wiem czy do nich cokolwiek czułam. Czysta zabawa, układ bez obietnic. Dwa lata temu wyszlam za mąż. Obecnie zamierzam złożyć papiery rozwodowe. Powodów jest wiele - dusze sie w małżeństwie, nie kocham męża, nie jestem gotowa na dziecko i nie umiem przestać myśleć o tym b kogoś poznać... Mój mąż chyba zrozumiał ze mnie nie zmieni i zgodził sie na taka sytuacje. Nie mieszkamy już razem a ja znów czuje ze żyje...

Moja przyjacioka zarzuca mi ze zachowuje sie jak facet. Ze wpuszczam faceta do łóżka łaskawie a jak zrobi swoje to każe mu znikac. Ze nie obchodzi mnie kiedy ma urodziny bo przecież to tylko gra. Ze ciagle szukam czegoś czego sama nie umiem nazwać..
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 19:57   #2
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
Zakładam wątek bo jestem ciekawa waszej opini.

Jestem osoba, która ma trudna przeszłość jeśli chodzi o związki. Jeden chłopak zmarł, drugi mnie zdradził a trzeci był osoba, z która nie mogłam być. Miałam w życiu wielu facetów. Rożnych. Na raz i na chwile dłużej ale hmm... Nie wiem czy do nich cokolwiek czułam. Czysta zabawa, układ bez obietnic. Dwa lata temu wyszlam za mąż. Obecnie zamierzam złożyć papiery rozwodowe. Powodów jest wiele - dusze sie w małżeństwie, nie kocham męża, nie jestem gotowa na dziecko i nie umiem przestać myśleć o tym b kogoś poznać... Mój mąż chyba zrozumiał ze mnie nie zmieni i zgodził sie na taka sytuacje. Nie mieszkamy już razem a ja znów czuje ze żyje...

Moja przyjacioka zarzuca mi ze zachowuje sie jak facet. Ze wpuszczam faceta do łóżka łaskawie a jak zrobi swoje to każe mu znikac. Ze nie obchodzi mnie kiedy ma urodziny bo przecież to tylko gra. Ze ciagle szukam czegoś czego sama nie umiem nazwać..
Prowo
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 20:12   #3
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Prowo
Też mi to podejrzanie wygląda
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 20:14   #4
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Prowo
Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Też mi to podejrzanie wygląda
No.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 20:19   #5
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Dlaczego tak uważacie?
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 20:20   #6
MrsGreeny
Raczkowanie
 
Avatar MrsGreeny
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 167
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

ehhh, kiedy te gimnazjalistki wezmą się do nauki >>
MrsGreeny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 20:51   #7
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Prowo, ale przynajmniej napisane tak, że da się cokolwiek zrozumieć.

kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 22:11   #8
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
Zakładam wątek bo jestem ciekawa waszej opini.

Jestem osoba, która ma trudna przeszłość jeśli chodzi o związki. Jeden chłopak zmarł, drugi mnie zdradził a trzeci był osoba, z która nie mogłam być. Miałam w życiu wielu facetów. Rożnych. Na raz i na chwile dłużej ale hmm... Nie wiem czy do nich cokolwiek czułam. Czysta zabawa, układ bez obietnic. Dwa lata temu wyszlam za mąż. Obecnie zamierzam złożyć papiery rozwodowe. Powodów jest wiele - dusze sie w małżeństwie, nie kocham męża, nie jestem gotowa na dziecko i nie umiem przestać myśleć o tym b kogoś poznać... Mój mąż chyba zrozumiał ze mnie nie zmieni i zgodził sie na taka sytuacje. Nie mieszkamy już razem a ja znów czuje ze żyje...

Moja przyjacioka zarzuca mi ze zachowuje sie jak facet. Ze wpuszczam faceta do łóżka łaskawie a jak zrobi swoje to każe mu znikac. Ze nie obchodzi mnie kiedy ma urodziny bo przecież to tylko gra. Ze ciagle szukam czegoś czego sama nie umiem nazwać..

klask i:
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 22:12   #9
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Prowo
Też tak czuję :/
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 13:26   #10
LatteLady
Raczkowanie
 
Avatar LatteLady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 276
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

ojoj trudne sprawy
__________________
A na imię dali mi Ironia...
LatteLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 14:53   #11
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

ale dlaczego prowo? Ja też notorycznie zapominam o urodzinach/imieninach tżta. To możliwe
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 15:27   #12
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Dlaczego prowo? Nie wierzycie, że kobieta może miec takie podejscie do zycia? Ja się z czyms takim spotkalam wielokrotnie.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 15:33   #13
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Ej, az mi sie to skojarzylo z "Pamietnikiem nimfomanki" Autorko, nie obraz sie, nie chodzi o porownanie do jej zachowania w kwestii seksu, ale bohaterka tez nie mogla sie odnalezc w zwiazkach, sama w sumie nie wiedziala czego chce.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 15:38   #14
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Dlaczego prowo? Nie wierzycie, że kobieta może miec takie podejscie do zycia? Ja się z czyms takim spotkalam wielokrotnie.
ja też
nie wszyscy czują ciśnienie na posiadanie męża, dziecka i domku z białym płotkiem. niektórzy wolą żyć bez zobowiązań.
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 16:06   #15
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
Nie mieszkamy już razem a ja znów czuje ze żyje... .
Czyli wszystko jest ok.
To Twoje życie, nie przyjaciółki.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 18:15   #16
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Ja tam żadnej prowokacji nie widze, ale ok. Zauważyłam ,że co 2 osoba zakladajac jakis wątek ze swoim problemem, jest uwazany za prowokacje. Moze dziewczyna faktycznie ma problem, a wy juz wszyscy jej zarzucacie jedna wielką ścieme....
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...

Edytowane przez Miviki666
Czas edycji: 2012-09-08 o 18:16
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 00:49   #17
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

No bo przecież każda dziewczyna marzy o ksieciu z bajki, białej sukni, dzieciach i wspólnej starości z jednym facetem... Bla bla bla

No cóż. Ja tak nie umiem i nie wiem nawet czy mogłabym sie zmusić do takiego schematu. Wciąż gdzieś pedze, lubię zdobywać, lubię dyktować warunki i nie znoszę kiedy ktoś mnie próbuje złapać na byle co... Trochę w życiu widziałam, zakochana byłam wiele razy i uwielbiam sie zakochiwac, fascynowac kimś ale to szybko mija, o milosc sie nawet nie otarlam.

Zastanawia mnie jednak, dlaczego kobieta tak nie może? Dlaczego dobra zabawa, brak zobowiązań, świetny jednorazowy sex jest przypisany jedynie facetowi?

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:47 ----------

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ej, az mi sie to skojarzylo z "Pamietnikiem nimfomanki" Autorko, nie obraz sie, nie chodzi o porownanie do jej zachowania w kwestii seksu, ale bohaterka tez nie mogla sie odnalezc w zwiazkach, sama w sumie nie wiedziala czego chce.
Ja tez mam takie małe skojarzenia. Generalnie nie raz czułam ze jestem w pułapce, ze to nie tak miało być jak wyszło, ze czuje pustkę... A jak ktoś chce to wypełnić to uciekam z mina zimnej s u c z k i .
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 00:56   #18
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Jedna rzecz się nasuwa od razu:
nie napisałaś nic o uczuciach pozytywnych do tych mężczyzn.
Może tak naprawdę nie byłaś jeszcze zakochana.
Po co wchodzisz w związki z mężczyznami, których nie kochasz???
Nie bądź taką egoistką. Pomyśl czasami o tej drugiej osobie. Lepiej aby się związała z kimś kto ją kocha prawdziwie.
Nie wiem czy to prowokacja czy nie.
Postarałam się coś doradzić
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 07:26   #19
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
No bo przecież każda dziewczyna marzy o ksieciu z bajki, białej sukni, dzieciach i wspólnej starości z jednym facetem... Bla bla bla

No cóż. Ja tak nie umiem i nie wiem nawet czy mogłabym sie zmusić do takiego schematu. Wciąż gdzieś pedze, lubię zdobywać, lubię dyktować warunki i nie znoszę kiedy ktoś mnie próbuje złapać na byle co... Trochę w życiu widziałam, zakochana byłam wiele razy i uwielbiam sie zakochiwac, fascynowac kimś ale to szybko mija, o milosc sie nawet nie otarlam.

Zastanawia mnie jednak, dlaczego kobieta tak nie może? Dlaczego dobra zabawa, brak zobowiązań, świetny jednorazowy sex jest przypisany jedynie facetowi?

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:47 ----------



Ja tez mam takie małe skojarzenia. Generalnie nie raz czułam ze jestem w pułapce, ze to nie tak miało być jak wyszło, ze czuje pustkę... A jak ktoś chce to wypełnić to uciekam z mina zimnej s u c z k i .
Autorko, żyj jak chcesz i olej schematy, w które chce się wtłoczyć społeczeństwo. Jeśli nie odczuwasz potrzeby stablizacji, posiadania rodziny czy ustatkowania się, to baw się dobrze. Masz prawo wybrać taki styl życia, jaki Tobie odpowiada, zamiast kisić się w stereotypowych ramkach. Niby dlaczego Twoja płeć miałaby Cię w jakikolwiek sposób ograniczać?

A ludzie zawsze będą gadać i dziwić się, jak coś wykracza poza ich wąskie horyzonty . Niestety w naszej kulturze nadal pokutuje patriarchalna mentalność i każdy, kto wychyla się poza swoje narzucone społecznie role płciowe, spotyka się z podobną reakcją. To wierutna bzdura, że wszystkie kobiety marzą o domu czy dzieciach. Śmiem twierdzić, że wiele daje się wrobić w ten schemat pod presją społeczną, bo tak trzeba.

Myślę, że powinnaś rozeznać się w tym, czego tak naprawdę chcesz od zycia. Jeśli odczuwasz jakąś pustkę , to zajrzyj w głąb siebie i postaraj się dociec, czego Ci tak naprawdę potrzeba. Może się okazać, że jednak powierzchowne kontakty międzyludzkie już Ci nie wystarczają i w głębi duszy chciałabyś zbudować z kimś głębszą więź, ale z jakiś powodów (lęk przed bliskością, utratą niezależności, zranieniem) uciekasz od tego i nie chcesz się otworzyć. Głębszy związek z drugą osobą nie musi oznaczać symbiozy, podporządkowania czy zrezygnowania ze swojej niezależności. Nue musisz pakować się w zobowiązania rodzinne czy dzieci, ale czasami warto mieć kogoś bliskiego.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.

Edytowane przez tacyta
Czas edycji: 2012-09-27 o 08:47
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 08:21   #20
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

A dobraa prowo prowo prowo. Na jaki wątek nie wejde to wszyscy piszą że to prowo

Moim zdaniem powinnaś być sama. Owszem spotykać się z kolesiami ale z góry oznajmić im, że nie szukasz partnera na stałe itp
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 08:38   #21
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Moim zdaniem jesteś bardzo niedojrzała emocjonalnie, skoro lubisz ''związki'' bez zobowiązań, bez uczuć wyższych itp.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 08:48   #22
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jesteś bardzo niedojrzała emocjonalnie, skoro lubisz ''związki'' bez zobowiązań, bez uczuć wyższych itp.

Do rozładowania seksualnego nie potrzeba uczuć wyższych i nie ma to nic wspólnego z dojrzałością, droga koleżanko.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.

Edytowane przez tacyta
Czas edycji: 2012-09-27 o 08:50
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:41   #23
paulin_bee
Raczkowanie
 
Avatar paulin_bee
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 204
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jesteś bardzo niedojrzała emocjonalnie, skoro lubisz ''związki'' bez zobowiązań, bez uczuć wyższych itp.
Ja bym nie osądzała autorki tak od razu. Tak pomyślałam, że możesz mieć zespół Aspergera/autyzm, dorośli ludzie z tymi przypadłościami podobno tka się zachowują
paulin_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:04   #24
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez paulin_bee Pokaż wiadomość
Ja bym nie osądzała autorki tak od razu. Tak pomyślałam, że możesz mieć zespół Aspergera/autyzm, dorośli ludzie z tymi przypadłościami podobno tka się zachowują

Ty tak na serio? Faceta, który wykazuje podobne zachowania jak autorka, też być uznała za zaburzonego?
Parafrazując Lema, dopóki nie weszłam na Wizaż, nie wiedziałam, że na świecie jest tylu domorosłych psychiatrów.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:52   #25
tow147
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 40
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Jak nie stereotypowe myślenie o kobiecie jakoby każda chciała mieć męża, super dom i gromadkę dzieci to wmawianie choroby, ja cie kręcę...
Nie każdy dąży do posiadania rodzinnej sielanki, niektóre lubią po prostu niezobowiązujący seks czy inne zabawy, ja autorkę jak najbardziej rozumiem. Też mam czasem myśli, że zachowuję się jak facet, ale cóż lubię to.
tow147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:07   #26
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez tow147 Pokaż wiadomość
Jak nie stereotypowe myślenie o kobiecie jakoby każda chciała mieć męża, super dom i gromadkę dzieci to wmawianie choroby, ja cie kręcę...
Nie każdy dąży do posiadania rodzinnej sielanki, niektóre lubią po prostu niezobowiązujący seks czy inne zabawy, ja autorkę jak najbardziej rozumiem. Też mam czasem myśli, że zachowuję się jak facet, ale cóż lubię to.
No właśnie. Czasami odnoszę wrażenie, że Wizaż to wykopalisko stereotypów albo zbieranina niespełnionych psychiatrów, którzy najchętniej zamknęliby w wariatkowie albo potraktowali elekotrowstrząsami wszystkich odszczepienców od dawno przebrzmiałych ról.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:13   #27
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jesteś bardzo niedojrzała emocjonalnie, skoro lubisz ''związki'' bez zobowiązań, bez uczuć wyższych itp.
Moim zdaniem jesteś bardzo niedojrzała emocjonalnie, skoro nie wiesz, że ludzie mają popęd seksualny, który niekoniecznie trzeba zaspokoić w związku i ilu ludzi, tyle pomysłów na życie.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:36   #28
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
Do rozładowania seksualnego nie potrzeba uczuć wyższych i nie ma to nic wspólnego z dojrzałością, droga koleżanko.
swieta racja

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jesteś bardzo niedojrzała emocjonalnie, skoro nie wiesz, że ludzie mają popęd seksualny, który niekoniecznie trzeba zaspokoić w związku i ilu ludzi, tyle pomysłów na życie.
i znowu, jak wyżej
ja tam ogólnie zauważyłam, że posty komentowanej wizażanki są zazwyczaj nieprzemyślane.
Kojarzą mi się z pierwszymi próbami bycia mądrą i dojrzałą, mojej 16letniej kuzynki. Podpisuje swoje zdjęcia jakimiś ambitnymi cytatami znalezionymi w czeluściach internetu . I w ogóle, uczy się mądrze brzmiących słów, żeby zagiąć polinistke na lekcjach

Edytowane przez 201605091007
Czas edycji: 2012-09-27 o 12:37
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:55   #29
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Niech każdy żyje jak chce i jak mu wygodnie, jego sprawa. Tyle w temacie.
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:56   #30
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Zachowuje sie jak facet?

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
Zakładam wątek bo jestem ciekawa waszej opini.

Jestem osoba, która ma trudna przeszłość jeśli chodzi o związki. Jeden chłopak zmarł, drugi mnie zdradził a trzeci był osoba, z która nie mogłam być. Miałam w życiu wielu facetów. Rożnych. Na raz i na chwile dłużej ale hmm... Nie wiem czy do nich cokolwiek czułam. Czysta zabawa, układ bez obietnic. Dwa lata temu wyszlam za mąż. Obecnie zamierzam złożyć papiery rozwodowe. Powodów jest wiele - dusze sie w małżeństwie, nie kocham męża, nie jestem gotowa na dziecko i nie umiem przestać myśleć o tym b kogoś poznać... Mój mąż chyba zrozumiał ze mnie nie zmieni i zgodził sie na taka sytuacje. Nie mieszkamy już razem a ja znów czuje ze żyje...

Moja przyjacioka zarzuca mi ze zachowuje sie jak facet. Ze wpuszczam faceta do łóżka łaskawie a jak zrobi swoje to każe mu znikac. Ze nie obchodzi mnie kiedy ma urodziny bo przecież to tylko gra. Ze ciagle szukam czegoś czego sama nie umiem nazwać..
Prowo, ale co mi tam.

Tak! Zachowujesz się jak pewien szczególny typ facetów zwanych dziwkarzami. Ale po co sięgać do takich porównań, skoro piękny język polski ma równie mocne i treściwe odpowiedniki dla rodzaju żeńskiego? Przyjaciółka nie może Ci po prostu powiedzieć, że jesteś k.....?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.