Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016 cz. 52 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-17, 10:17   #4531
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

ile nadrabiania! Jak za starych dobrych czasów
Siemka


Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziadek zmarł dziś w nocy
bardzo mi przykro
__________________
Like the moon we borrow our light... I am nothing but the shadow in the night... So if you let me I will catch fire to let Your glory and mercy shine!



CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:17   #4532
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
popatrz sobie przepisy na forum fanów metody Montignac. Ona oparta jest na niskim indeksie glikemicznym, więc niektóre potrawy powinny Ci pasować ja bardzo dużo wykorzystuję z tych przepisów. Poza tym, zawsze uważam, że jakieś ograniczenia w kuchni powodują większą kreatywność w gotowaniu
także głowa do góry, niedługo będziesz wymiatać pełen wachlarz potraw przy dysponowaniu kilkoma produktami

ale super, pewnie już zostaniecie na zawsze :P kilku moich znajomych też wyjeżdżało do Azji na miesiąc, dwa, pół roku.. a siedzą już kilka lat
O dzięki, sprawdzę!

No my na pewno nie zostaniemy, przede wszystkim ja nie chcę, bo jestem antyfanką Japonii, a po drugie bardzo lubimy Polskę i bardzo dobrze nam się tu żyje Ja nie umiałabym żyć daleko od rodziny przez cały czas, poza tym nie bardzo mamy powody,żeby zostawać, tż ma tu dobrą pracę, do której moze wrócić, ja idę na doktorat, który muszę skończyć,tż ma swój doktorat i szansę etatu na uczelni, także zostanie w żaden sposób w grę nie wchodzi.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2016-08-17 o 10:22
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:22   #4533
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
O dzięki, sprawdzę!

No my na pewno nie zostaniemy, przede wszystkim ja nie chcę, bo jestem antyfanką Japonii, a po drugie bardzo lubimy Polskę i bardzo dobrze nam się tu żyje Ja nie umiałabym żyć daleko od rodziny przez cały czas, poza tym nie bardzo mamy powody,żeby zostawać, tż ma tu dobrą pracę, do której moze wrócić, ja idę na doktorat, który muszę skończyć, także zostanie w żaden sposób w grę nie wchodzi.
uwielbiam podrabianą carbonarrę z makaronem z cukinii i kurczakiem.

Ja od prawie dwóch tygodni nie jem mięsa i jem głownie kaszę jaglaną z warzywami i owocami (chociaż za owocami nie przepadam, ale dzisiaj upiekę jaglaną szarlotkę). A moja ulubiona wariacja to kasza jaglana z pesto z bazylii albo pietruszki mam w ogrodzie takie wysokie krzaki bazylii i przerabiam je na słoiki
to samo z pietruszką
mogłabym jeść ciągle to samo ale pewnie później przez dwa lata nawet nie spojrzę w stronę pesto
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:24   #4534
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Lolus tylko miesiąc szybko zleciało. Ale zazdroszczę bo nasza przeprowadzka sie niestety obsunęła w czasie i juz nie wiem czy za rok damy radę ale będę martwić sie tym po weselu

Mam nadzieje ze dostaniecie wizę szybko i bedziecie mogli ogarniać papierologie
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:24   #4535
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
uwielbiam podrabianą carbonarrę z makaronem z cukinii i kurczakiem.

Ja od prawie dwóch tygodni nie jem mięsa i jem głownie kaszę jaglaną z warzywami i owocami (chociaż za owocami nie przepadam, ale dzisiaj upiekę jaglaną szarlotkę). A moja ulubiona wariacja to kasza jaglana z pesto z bazylii albo pietruszki mam w ogrodzie takie wysokie krzaki bazylii i przerabiam je na słoiki
to samo z pietruszką
mogłabym jeść ciągle to samo ale pewnie później przez dwa lata nawet nie spojrzę w stronę pesto
Ja jestem fanką węgli niesetty, kocham ryż, makaron ryżowy, kasze,a teraz mam całkowity zakaz nawet ziemniaczka nie mogę zjeść
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:24   #4536
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

no i jaszka, jak macie tutaj dobre życie to nie ma po co wyjeżdżać. Też jestem tego zdania, dlatego w sumie nigdy nie szukałam szczęścia zagranicą. Gdybym już miała wyjechać to do Holandii, uwielbiam ten kraj.

z tżetem siostry gorzej znowu gorączka i ucisk w klatce.. pojechali do szpitala.. i nie wiem czy nie szukać szybko lotu i lecieć do nich.. bo ona sama z małym dzieckiem, a robota stoi..
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:25   #4537
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja jestem fanką węgli niesetty, kocham ryż, makaron ryżowy, kasze,a teraz mam całkowity zakaz nawet ziemniaczka nie mogę zjeść
co to za życie bez ziemniaczka
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 10:26   #4538
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016 cz. 52

U mnie to na odwrót - zawsze mnie gdzies ciągnęło


Ale rozumiem druga stronę bo większość osób w mojej rodzinie jest tego samego zdania co wy

Edytowane przez 52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Czas edycji: 2016-08-17 o 10:29
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:27   #4539
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;64247021]Lolus tylko miesiąc szybko zleciało. Ale zazdroszczę bo nasza przeprowadzka sie niestety obsunęła w czasie i juz nie wiem czy za rok damy radę ale będę martwić sie tym po weselu

Mam nadzieje ze dostaniecie wizę szybko i bedziecie mogli ogarniać papierologie [/QUOTE]
Właśnie wiza to tydzień tylko, ją załatwimy na samym końcu, czekamy na papiery z uniwerku, bo tż ma tam dokumenty niezbędne do dostania wizy. :/

No trudno,już w sumie jestem przygotowana na opcję,że w 2 tyg będziemy załatwiać wyjazd Takiego hardcore'a jeszcze nie miałam, ale zawsze jakieś ciekawe doświadczenie.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:29   #4540
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Weź Ty chociaż tak nie mów

Musi dojść, bo tż wydali już książkę, którą mieli wydać w październiku dopiero i jest tam napisane,że studiował na Uniwerystecie Tokijskim, więc teraz musi chronić swoją reputację naukowca i nie ma wyboru
Polecicie na pewno! Już za miesiąc
Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
O dzięki, sprawdzę!

No my na pewno nie zostaniemy, przede wszystkim ja nie chcę, bo jestem antyfanką Japonii, a po drugie bardzo lubimy Polskę i bardzo dobrze nam się tu żyje Ja nie umiałabym żyć daleko od rodziny przez cały czas, poza tym nie bardzo mamy powody,żeby zostawać, tż ma tu dobrą pracę, do której moze wrócić, ja idę na doktorat, który muszę skończyć,tż ma swój doktorat i szansę etatu na uczelni, także zostanie w żaden sposób w grę nie wchodzi.
No i kot w Polsce przeca
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:29   #4541
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
no i jaszka, jak macie tutaj dobre życie to nie ma po co wyjeżdżać. Też jestem tego zdania, dlatego w sumie nigdy nie szukałam szczęścia zagranicą. Gdybym już miała wyjechać to do Holandii, uwielbiam ten kraj.

z tżetem siostry gorzej znowu gorączka i ucisk w klatce.. pojechali do szpitala.. i nie wiem czy nie szukać szybko lotu i lecieć do nich.. bo ona sama z małym dzieckiem, a robota stoi..
Holandia jest piękna

Zdrówka dla tż siostry
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
co to za życie bez ziemniaczka
Smutne i żałosne

Cuddly a właściwie jak to z Tobą było? Ty wyjechałaś na studia, po studiach, przed studiami? Czy po prostu do pracy? Bo w sumie tyle razem na wątku siedzimy a nawet nie wiem Pewnie pisałaś kiedyś,ale nie pamietam
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 10:29   #4542
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja jestem fanką węgli niesetty, kocham ryż, makaron ryżowy, kasze,a teraz mam całkowity zakaz nawet ziemniaczka nie mogę zjeść
Współczuję, pilnuj się na tej diecie (tzn. swojego samopoczucia), bo tarczyca bardzo nie lubi niskich węgli
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:31   #4543
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Polecicie na pewno! Już za miesiąc


No i kot w Polsce przeca
O tym to nawet nie mówię, ale kot jeszcze w miarę mobilny
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:32   #4544
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziadek zmarł dziś w nocy
:<
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
co to za życie bez ziemniaczka
Ja tam mogę żyć bez ziemniaka.. no może tylko frytek mi by brakowało . Wolę makarony, kasze itp

mors
, ale by mi się przydało do kawy takie ciasteczko jedno


lolusl
, to już poważnie zaczyna się robić . Na pewno dasz radę i w 2 tygodnie. Masz dużo wolnego czasu i w sumie myślenie tylko o wyjeździe.


Lilly
, życie po ślubie jest spoko...do pierwszej kłótni
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:40   #4545
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja jestem fanką węgli niesetty, kocham ryż, makaron ryżowy, kasze,a teraz mam całkowity zakaz nawet ziemniaczka nie mogę zjeść


umarłabym chyba!


Dziewczyny to już pewne - z końcem sierpnia kończę pracę w tej umieralni i pod koniec września się przeprowadzamy
__________________
Like the moon we borrow our light... I am nothing but the shadow in the night... So if you let me I will catch fire to let Your glory and mercy shine!



CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:41   #4546
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość

mors
, ale by mi się przydało do kawy takie ciasteczko jedno

lolusl
, to już poważnie zaczyna się robić . Na pewno dasz radę i w 2 tygodnie. Masz dużo wolnego czasu i w sumie myślenie tylko o wyjeździe.


Lilly
, życie po ślubie jest spoko...do pierwszej kłótni
Właśnie nie do końca, w połowie przyszłego miesiąca mam bardzo trudne egzaminy na doktorat i muszę na to sporo czasu i nerwów poświęcić, więc nie bardzo bym miała jak jeździć do ambasady na przykład na początku września :/ Dlatego chciałabym jak najszybciej to załatwić, bo nie uśmiecha mi się poświęcać egzaminu, który jest raz na rok dlatego,że japończycy sobie się spóźniają
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:46   #4547
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016 cz. 52

Lolus ja wyjechałam po maturze jako au pair tak o z ciekawości. Znalazłam rodzinkę na necie kazdy mówił ze chyba na głowę upadłam Moja kuzynka była tez au pair kilka lat w rożnych krajach i głupio to zabrzmi ale zawsze jej zazdrościłam tego jako nastolatka ze widziała tyle krajów itd ale tak jak mowie mnie zawsze gdzies ciągnęło. Jak wyjechałam po raz pierwszy wlasnie jako au pair to Od razu chciałam sie zostać ale dostałam sie na studia i rodzice bardzo chcieli żebym je skończyła.
Wróciłam i zrobiłam rok a potem znow wyjechałam na wakacje jako au pair do tej samej przemiłej rodzinki i juz sie zostałam. Po tych wakacyjnych 2 mies u nich znalazłam normalnie prace i juz tak sie zostałam tak w skrócie
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:47   #4548
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
o nieee.. Ja kiedyś byłam na takim, gdzie się przeciągało pałeczkę przez rękaw i nogawkę..

Ja byłam gdzie przez nogawki przyciągało się jajko




Cytat:
Napisane przez BielinkaO Pokaż wiadomość
Mi najpierw pani w sklepie z garniturami, a pozniej krawcowa w salonie probowaly wcisnac, ze Tz musi miec koszule perlowa, inaczej suknia bedzie wygladac na brudna.
Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
idąc tym tokiem to jak mam żółtą sukienkę na weselu, to mój partner też ma założyć żółtą koszulę?
Albo mąż Loluś powinien mieć różową? Biała koszula to klasyka, a odcień naszej sukienki to inna kwestia:P
W ogóle nie wiem kto wymyślij żeby dobierać koszule do sukni ? Widziałam niedawno pana młodego w granatowym garniturze i ecru koszuli ... beznadzieja ...

Zawsze jak.z kimś o tym rozmawiam podaje przykład sukni lolusl

Arya - bardzo mi przykro

U mnie miesiąc do ślubu a mi co raz bardziej wszystko obojętne ... nie wiem co jeszcze musze ogarnąć ...
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:47   #4549
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez CrayOn Pokaż wiadomość
[/B]

umarłabym chyba!


Dziewczyny to już pewne - z końcem sierpnia kończę pracę w tej umieralni i pod koniec września się przeprowadzamy
Gdzie się przeprowadzacie?

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Właśnie nie do końca, w połowie przyszłego miesiąca mam bardzo trudne egzaminy na doktorat i muszę na to sporo czasu i nerwów poświęcić, więc nie bardzo bym miała jak jeździć do ambasady na przykład na początku września :/ Dlatego chciałabym jak najszybciej to załatwić, bo nie uśmiecha mi się poświęcać egzaminu, który jest raz na rok dlatego,że japończycy sobie się spóźniają
No to zmienia postać rzeczy. Tym bardziej, że ambasada w Wawie tylko...

Czekam na informację o przyjęciu na kurs makijażu, bo tylko ja mogę mieć takie szczęście, że cały miesiąc patrzyłam na termin ogłoszenia zapisów, a akurat w niedzielę nie zajrzałam i ogłosili :<. Zadzwoniłam w poniedziałek i załapałam się tylko na listę rezerwową, bo jest 18 miejsc...Popłakałam się z nerwów, bo chciałam iść konkretnie do tej szkoły. Mam nadzieję, że ktoś zrezygnuje
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 10:50   #4550
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Panna dokładnie między Krakowem a Katowicami będziemy mieszkać

Tzn M. wraca do siebie a ja się wyprowadzam - trochę się boję czy odnajdę się w nowym miejscu bo co innego urlop a co innego już tak na stałe ale KRAKÓW brzmi dumnie kocham to miasto zaraz po Sopocie
__________________
Like the moon we borrow our light... I am nothing but the shadow in the night... So if you let me I will catch fire to let Your glory and mercy shine!



CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:54   #4551
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Panna trzymam kciuki żebyś sie dostała

Crayon super
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 10:55   #4552
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;64248206]Lolus ja wyjechałam po maturze jako au pair tak o z ciekawości. Znalazłam rodzinkę na necie kazdy mówił ze chyba na głowę upadłam Moja kuzynka była tez au pair kilka lat w rożnych krajach i głupio to zabrzmi ale zawsze jej zazdrościłam tego jako nastolatka ze widziała tyle krajów itd ale tak jak mowie mnie zawsze gdzies ciągnęło. Jak wyjechałam po raz pierwszy wlasnie jako au pair to Od razu chciałam sie zostać ale dostałam sie na studia i rodzice bardzo chcieli żebym je skończyła.
Wróciłam i zrobiłam rok a potem znow wyjechałam na wakacje jako au pair do tej samej przemiłej rodzinki i juz sie zostałam. Po tych wakacyjnych 2 mies u nich znalazłam normalnie prace i juz tak sie zostałam tak w skrócie [/QUOTE]

I nigdy nie myślisz, że chciałabyś wrócić?
Myślę, że ja też odnalazłabym się w innym kraju, często o tym myślę

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Gdzie się przeprowadzacie?


No to zmienia postać rzeczy. Tym bardziej, że ambasada w Wawie tylko...

Czekam na informację o przyjęciu na kurs makijażu, bo tylko ja mogę mieć takie szczęście, że cały miesiąc patrzyłam na termin ogłoszenia zapisów, a akurat w niedzielę nie zajrzałam i ogłosili :<. Zadzwoniłam w poniedziałek i załapałam się tylko na listę rezerwową, bo jest 18 miejsc...Popłakałam się z nerwów, bo chciałam iść konkretnie do tej szkoły. Mam nadzieję, że ktoś zrezygnuje
To trzymam kciuki, żeby miejsce się zwolniło

A my mamy dylemat z podróżą poślubną. Możemy jechać do Chorwacji i Czarnogóry, a kusi nas Zakopane i okolice, bo bardzo lubimy xD
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 11:02   #4553
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
nie miałam siły wstać z łóżka, taka pogoda i usnęłam. Śnil mi się ślub koleżanki, z którą nie rozmawiałam od 5 lat, a wcześniej 20 lat wychowywałyśmy się razem jak siostry.. Najpierw jej mama płakała i nie chciała mnie puścić, tak mocno przytulała. A później ksiądz kazał odsunąć się do tylnych ławek.. i wjechal polonez caro w kolorze wiśni i zrobił bączka na ołtarzu, po czym ruszył prosto w ścianę. podbiegłam do samochodu bo myślałam, że ona jest w środku, ale był pan mlody i świadek, zmasakrowani zaczęłam krzyczeć i tak jakbym zemdlała. A za chwilę okazało się, że zapakowali ich w kołnierze i wszystko jest okej


wyślij na pw

milo, ze sie zainteresowalas, zaraz wysle, to moze cos doradzisz

co do snu- czym blizej tym mam coraz dzwiniejsze o slubie weselu
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 11:02   #4554
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Sophie, mam równoważnikowy czas pracy, muszą mi się godziny zgadzać na przestrzeni trzech miesięcy, mogę w jednym miesiącu popracować mniej i odrobić w drugim. Jutro dostanę projekt grafiku, ale jestem dobrej myśli
A to super jak tak Fajnie, że coraz więcej firm wprowadza taki system, to wygodne

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Hej

Trzymam kciuki za zdrowie pięknej i za pogodzenie się z męzem tetrikka

Zaraz zaczynam szkolenie bhp, umrę z nudów

A u mnie w domu kolejny dzień pieczenia, wstawiam Wam wczorajsze rezultaty
Podeślij trochę pyszności


Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziadek zmarł dziś w nocy
Współczuje, trzymaj się

Piękna - zdrówka, oby dalej było coraz lepiej

Tettrik - pogodzicie się na pewno

Hej
Zaliczyłam wizytę z psem u weta, co to za menda jest to nie mogę. Mam ochotę go utłuc, zachowuje się jak opętany. Coraz gorzej jest. Nie wiem czy są jakieś szkolenia na to dla psów. Szarpie się jak diabli. A za tydzień znowu muszę iść i to samo będzie
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 11:04   #4555
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość

To trzymam kciuki, żeby miejsce się zwolniło

A my mamy dylemat z podróżą poślubną. Możemy jechać do Chorwacji i Czarnogóry, a kusi nas Zakopane i okolice, bo bardzo lubimy xD
Polecam Czarnogórę i Albanię póki jeszcze tam nie ma tłumów
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 11:08   #4556
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziadek zmarł dziś w nocy
Współczuje, bardzo mi przykro.
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 11:10   #4557
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziadek zmarł dziś w nocy
Ojej tak mi przykro
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 11:11   #4558
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
I nigdy nie myślisz, że chciałabyś wrócić?

Myślę, że ja też odnalazłabym się w innym kraju, często o tym myślę







To trzymam kciuki, żeby miejsce się zwolniło



A my mamy dylemat z podróżą poślubną. Możemy jechać do Chorwacji i Czarnogóry, a kusi nas Zakopane i okolice, bo bardzo lubimy xD


Szczerze to nie. Cieszę sie jak lecę do Polski oczywiscie i widzę cała rodzine i jedynie brakuje mi czasami wlasnie spotkań rodzinnych tak jak w moim domu bywało co niedziele itd ale z drugiej strony jakbym mieszkała w Polsce na pewno nie mieszkalabym w tym samym mieście/miejscowości wiec równie dobrze mogłabym mieszkać na drugim końcu kraju w Krakowie dajmy na to czy w Warszawie i tez spotykać sie trzy razy na rok np

Z drugiej strony jak jestem na 1,5-2 tygodnie lub wiecej to juz czuje sie dziwnie i nie moge sie odnaleźć i chce juz wrócić do domu. Jakbym musiała z jakiegoś powodu przenieść sie na stale z powrotem na pewno bym przeszła to ciezko, możliwe ze ciężej niz moj Tż który nie zna języka poza podstawowymi zwrotami
Nie umiem tego wytłumaczyć i moze uznacie ze wymyślam no ale tak czuje
(Zreszta mogliśmy sie przenieść do Polski jesli byśmy chcieli to tez była opcja ale wybraliśmy Kanadę choc bedzie troche ciężej z tym teraz bo sie kilka spraw pokomplikowało ale będziemy martwić sie po weselu )



Teraz mamy rodzine Tz blisko i tego na pewno mi tez bedzie brakować po przeprowadzce ale możliwe ze kiedyś teściowie do nas dołącza nie wykluczone
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 11:14   #4559
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Polecam Czarnogórę i Albanię póki jeszcze tam nie ma tłumów
Byłam i tu i tu
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 11:15   #4560
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
A to super jak tak Fajnie, że coraz więcej firm wprowadza taki system, to wygodne


Podeślij trochę pyszności



Współczuje, trzymaj się

Piękna - zdrówka, oby dalej było coraz lepiej

Tettrik - pogodzicie się na pewno

Hej
Zaliczyłam wizytę z psem u weta, co to za menda jest to nie mogę. Mam ochotę go utłuc, zachowuje się jak opętany. Coraz gorzej jest. Nie wiem czy są jakieś szkolenia na to dla psów. Szarpie się jak diabli. A za tydzień znowu muszę iść i to samo będzie
Ja ze swoim jak poszlam kiedyś na obcięcie pazurów to weterynarz nawet go jeszcze nie dotknął dobrze a ten już się wyrywał i piszczał! A zlośliwy jest jak pierun! tylko mu podpadnij np. nie pozwalajac na coś albo jak zostamie sam w domu ...oj oj ;-)
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.