Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-22, 16:23   #661
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Poszukuję dobrego salonu w Łodzi, gdzie strzyżenie moich włosów średniej długości nie będzie kosztowało więcej jak 40zł, a nałożenie farby (farba zakupiona przeze mnie) max 50zł

Moja dotychczasowa fryzjerka wybiera się na emeryturę i szukam godnego następcy. Najchętniej Retkinia lub Centrum/Polesie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 15:48   #662
Szopenhaga
Zakorzenienie
 
Avatar Szopenhaga
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 466
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

A czy są tu jakieś kręconowłose? Polecacie kogoś, kto umie dobrze obciąć średniej długości loki?
__________________
WYMIENIAM
Szukam
Szopenhaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 11:31   #663
Avadaa
Raczkowanie
 
Avatar Avadaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

dziewczyny, wiecie coś może nt salonu >wojtczak hair wdowiński hair< na próchnika? nie mają żadnej strony internetowej, jedynie na fejsie gdzie zdjęcia są po prostu bajeczne ❤ a do salonu nie da się w zasadzie dodzwonić. ktoś coś?
Avadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 07:51   #664
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Avadaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiecie coś może nt salonu >wojtczak hair wdowiński hair< na próchnika? nie mają żadnej strony internetowej, jedynie na fejsie gdzie zdjęcia są po prostu bajeczne ❤ a do salonu nie da się w zasadzie dodzwonić. ktoś coś?
ja nic nie słyszałam, ale zdjęcia wyglądają obiecująco
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 13:50   #665
KICIA222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja właśnie weszłam na ich facebooka i rzeczywiście super to wszystko wygląda. Zadzwoniłam i za pierwszym razem odebrała bardzo miła pani. Umówiła mnie za tydzień na koloryzację sombre. Podobno mają straszne oblężenie od rana do wieczora i nigdzie w tym tygodniu nie mogła mnie już wcisnąć. Ale cieszę się bardzo. Muszę trochę rozjaśnić włoski na wiosnę .
__________________
Razem od 06.08.2009r.
Zaręczyny 19.12.2012r.
Jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem .
KICIA222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 21:11   #666
Avadaa
Raczkowanie
 
Avatar Avadaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

daj znać jak efekty 😘
Avadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 14:33   #667
Avadaa
Raczkowanie
 
Avatar Avadaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez KICIA222 Pokaż wiadomość
Ja właśnie weszłam na ich facebooka i rzeczywiście super to wszystko wygląda. Zadzwoniłam i za pierwszym razem odebrała bardzo miła pani. Umówiła mnie za tydzień na koloryzację sombre. Podobno mają straszne oblężenie od rana do wieczora i nigdzie w tym tygodniu nie mogła mnie już wcisnąć. Ale cieszę się bardzo. Muszę trochę rozjaśnić włoski na wiosnę .
I jak bylo, drogawo? jesteś zadowolona?
Avadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 20:37   #668
PannaAleksandraSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czy orientuje się ktoś może gdzie przeniosła się Pani Magda z salonu "U Jarka" na ulicy Sienkiewicza? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
PannaAleksandraSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:08   #669
zofia921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej, znacie może jakiegoś fryzjera, który w rozsądnej cenie podciąłby długie włosy (za łopatki) i je ładnie wycieniował?
Pozdrawiam
zofia921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 20:19   #670
Sarcastic
Raczkowanie
 
Avatar Sarcastic
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 207
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Odświeżam wątek, bo polecani tutaj fryzjerzy sprzed jakiegoś czasu mogą być już nieaktualni. Szukam dobrego fryzjera w Łodzi, mam zamiar przemycić jakoś blond na moje włosy, jeszcze nie wiem, może jakieś pasemka albo jakieś ombre i też pewnie jakieś podcinanie, cieniowanie. Szukam kogoś, kogo z ręką na sercu można polecić, żeby nie zrobił mi tych włosów żółtych, totalnie nie zniszczył i wiedział co to znaczy 2 cm, a nie zamiast tego ciął 10
__________________
I'm a loner. I don't have a gigantic group of friends. People don't miss me. I'm never the first person anyone looks for in a crowded room. I'm just me. Take it or leave.


Sarcastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 12:17   #671
dankagie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Avadaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiecie coś może nt salonu >wojtczak hair wdowiński hair< na próchnika? nie mają żadnej strony internetowej, jedynie na fejsie gdzie zdjęcia są po prostu bajeczne ❤ a do salonu nie da się w zasadzie dodzwonić. ktoś coś?
Ja byłam wielokrotnie w 'wojtczak hair wdowinski hair" u pana Sebastiana - dodzwonić się tam nie jest łatwo, najlepiej napisać smsa z prośbą o oddzwonienie, a oddzwaniają po 22.. bo tak długo pracują. na wizytę czeka się miesiąc, a nawet dłużej, takie mają obłożenie! Pan Sebastian czesał do ślubu moją koleżankę i wyglądała obłędnie! Ja też jestem bardzo zadowolona, wyglądam zupełnie inaczej niż jakiś czas temu - wreszcie mam modne i dobrze obcięte włosy, a wizyta w tym salonie to czysty relaks. Masaż głowy to mistrzostwo! Pan Sebastian wie co robi, wie jaki kolor wybrać, jaka fryzura będzie pasowała! Podpowiada też jak układać włosy na co dzień ! Mój syn również chodzi do pana Sebastiana! Też zadowolony! I wiele moich koleżanek dzięki mnie zaczęło czesać się u pana Sebastiana. Polecam! Każdy wychodzi zadowolony!

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Co do ceny w "wojtczak hair wdowiński hair" to oczywiście zależy od długości włosów i tego czego sobie zażyczymy, ale nie jest drogo. Efekt jest wow, więc wiadomo, że nie zapłacimy za farbowanie i obcięcie 150 zł, ale trochę więcej. Raz na jakiś czas można sobie na to pozwolić! No i pan Sebastian - świetny!

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Polecam "Wojtczak hair Wdowiński hair" - jestem u nich co dwa miesiące - rewelacja! Robią piękne blondy!
dankagie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 22:56   #672
olemartii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez dankagie Pokaż wiadomość
Ja byłam wielokrotnie w 'wojtczak hair wdowinski hair" u pana Sebastiana - dodzwonić się tam nie jest łatwo, najlepiej napisać smsa z prośbą o oddzwonienie, a oddzwaniają po 22.. bo tak długo pracują. na wizytę czeka się miesiąc, a nawet dłużej, takie mają obłożenie! Pan Sebastian czesał do ślubu moją koleżankę i wyglądała obłędnie! Ja też jestem bardzo zadowolona, wyglądam zupełnie inaczej niż jakiś czas temu - wreszcie mam modne i dobrze obcięte włosy, a wizyta w tym salonie to czysty relaks. Masaż głowy to mistrzostwo! Pan Sebastian wie co robi, wie jaki kolor wybrać, jaka fryzura będzie pasowała! Podpowiada też jak układać włosy na co dzień ! Mój syn również chodzi do pana Sebastiana! Też zadowolony! I wiele moich koleżanek dzięki mnie zaczęło czesać się u pana Sebastiana. Polecam! Każdy wychodzi zadowolony!

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Co do ceny w "wojtczak hair wdowiński hair" to oczywiście zależy od długości włosów i tego czego sobie zażyczymy, ale nie jest drogo. Efekt jest wow, więc wiadomo, że nie zapłacimy za farbowanie i obcięcie 150 zł, ale trochę więcej. Raz na jakiś czas można sobie na to pozwolić! No i pan Sebastian - świetny!

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Polecam "Wojtczak hair Wdowiński hair" - jestem u nich co dwa miesiące - rewelacja! Robią piękne blondy!

Zdradzisz ile płacisz za farbowanie/ścięcie?
olemartii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 23:10   #673
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez dankagie Pokaż wiadomość
Ja byłam wielokrotnie w 'wojtczak hair wdowinski hair" u pana Sebastiana - dodzwonić się tam nie jest łatwo, najlepiej napisać smsa z prośbą o oddzwonienie, a oddzwaniają po 22.. bo tak długo pracują. na wizytę czeka się miesiąc, a nawet dłużej, takie mają obłożenie! Pan Sebastian czesał do ślubu moją koleżankę i wyglądała obłędnie! Ja też jestem bardzo zadowolona, wyglądam zupełnie inaczej niż jakiś czas temu - wreszcie mam modne i dobrze obcięte włosy, a wizyta w tym salonie to czysty relaks. Masaż głowy to mistrzostwo! Pan Sebastian wie co robi, wie jaki kolor wybrać, jaka fryzura będzie pasowała! Podpowiada też jak układać włosy na co dzień ! Mój syn również chodzi do pana Sebastiana! Też zadowolony! I wiele moich koleżanek dzięki mnie zaczęło czesać się u pana Sebastiana. Polecam! Każdy wychodzi zadowolony!

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Co do ceny w "wojtczak hair wdowiński hair" to oczywiście zależy od długości włosów i tego czego sobie zażyczymy, ale nie jest drogo. Efekt jest wow, więc wiadomo, że nie zapłacimy za farbowanie i obcięcie 150 zł, ale trochę więcej. Raz na jakiś czas można sobie na to pozwolić! No i pan Sebastian - świetny!

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Polecam "Wojtczak hair Wdowiński hair" - jestem u nich co dwa miesiące - rewelacja! Robią piękne blondy!
kiepska reklama, zbyt nachalna, mnie zniecheciła
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 16:41   #674
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej, podbijam pytanko chcę podciąć i nawilżyć włosy, szukam fryzjera z którego będę naprawdę zadowolona. Co najważniejsze, zależy mi na czasie, w większości salonów czeka się ponad miesiąc.. Najchętniej poszłabym do Royal Hair, ale trochę przerażają mnie ceny. Byłam zdecydowana na Aneta kreuje, ale mają urlop do 16 sierpnia. Ktoś coś? Najlepiej coś w Śródmieściu okolice Ronda Solidarności, Manufaktury, placu Wolności
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 11:45   #675
olemartii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Hej, podbijam pytanko chcę podciąć i nawilżyć włosy, szukam fryzjera z którego będę naprawdę zadowolona. Co najważniejsze, zależy mi na czasie, w większości salonów czeka się ponad miesiąc.. Najchętniej poszłabym do Royal Hair, ale trochę przerażają mnie ceny. Byłam zdecydowana na Aneta kreuje, ale mają urlop do 16 sierpnia. Ktoś coś? Najlepiej coś w Śródmieściu okolice Ronda Solidarności, Manufaktury, placu Wolności
Sebastian Wdowiński przyjmuje na próchnika 16, we wcześniejszych postach pytałam dziewczyny o ceny, ale czekam na odpowiedź co i jak. Sebastian jest mistrzem, obserwuje jego pracę na fb "Wojtczak Hair Wdowiński Hair". Sam fakt, ze najblizszy termin do niego to połowa października mówi sam za siebie Tylko właśnie nie wiem jak ceny :P
olemartii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 07:12   #676
dankagie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Farbowanie ze ścięciem od 200 do 350, w zależności od długości włosów. W tym rozmowa przed, a na koniec bardzo relaksujący masaż głowy i super efekt na głowie moje posty nie są reklamą, po prostu jestem zafascynowana tym salonem, bo zawsze wychodzę zadowolona i ze świetnym humorem!

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Styl Wolności jeszcze jest godny polecenia - na Placu Wolności
dankagie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 12:07   #677
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witajcie. Przy okazji szukania inspiracji do fryzury na wesele przypomniał mi się ten wątek i koniecznie muszę się z Wami podzielić moim odkryciem. Łukasz Jach z Salonu 10 lutego! Salon może nie wygląda zachwycająco, ale Łukasz na prawdę kocha to co robi! Dba o włosy (mnie np ombre czy refleksy robi dopiero po regeneracji i doprowadzenia zapuszczonych przez kilka miesięcy włosów do ładu). Zawsze jestem bardzo zadowolona. Efekty jego pracy możecie zobaczyć na fb. I ceny ma przystępne. Bardzo polecam!
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 17:30   #678
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja byłam ostatnio w Royal Hair przy pl. Wolności i jestem zadowolona, bardzo. Zostane z nimi na dłużej.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 13:00   #679
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

szukam fryzjera w Lodzi ktory robi napawde ladne ombre, polecacie kogos?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14317502_1210504882304328_6224320917032287046_n.jpg (36,4 KB, 25 załadowań)
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 12:37   #680
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Apropos na Sienkiewicza przy telewizji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 20:32   #681
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

No powiem Wam, że mnie się nie zdarza wyjść od fryzjera z uśmiechem...
Moje doświadczenia:

Salon EFEKT na Kurczakach
- Pani Monika, bardzo fajne strzyżenie, niestety koloryzacja słabo farbowałyśmy naturą, farba wyszła czarno-zielona zamiast brązu i nie zakryła w ogóle siwych włosów... Po miesiącu się sprała.

Kinga Walerysiak na Radwańskiej - dość drogo, niestety nie słuchała tego co mówię, nie chciałam żadnych siwych włosów + sombre. Sombre wyszło średnio, włosy wydawały się żółte, a nie brązowe, zakryła tylko siwe na górze, po długości zrobiła tylko dekoloryzację. Siwe włosy zostały, nie chciała "naprawić", powiedziała, że to daje fajne refleksy i że to ATUT (mam 27 lat, nie wiem jak siwizna może być moim atutem), a jak mi zależy to muszę dopłacić. Także Słabo.

edit: jak się okazało Kinga zdjęła mi kolor i zostawiła otwarte łuski włosów. Bardzo niedobrze

Joko na Hubala - tu byłam na strzyżeniu i wyszłam dokładnie z tym, czego nie chciałam... musiałam poprawiać w innym salonie. Chciałam włosy nie za mocno cieniowane, nie podcinać grzywki, przed ramiona, wyszłam w mocno cieniowanych włosach za ramiona z grzywką na bok.

Łukasz Jach w Studio 10 lutego - chciałam naturalny brąz, a są prawie czarne, teraz wydam krocie na dekoloryzację Fryzjer twierdzi, że to brąz, a wszyscy pytają czemu przefarbowałam włosy na czarno. Odniosłam wrażenie, że Łukasz to wizjoner, który robi co chce, a zdanie Klientki jest mało ważne :P

Szukam dalej.
Mam zamiar przetestować Ricci na Tuszyńskiej, byłyście tam?
__________________
No hej.

Edytowane przez qppancegle
Czas edycji: 2017-04-10 o 19:34
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 09:17   #682
Helpless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja chodzę w Łodzi do Manufaktury, gdzie robię ombre i zabieg keratynowy - mogę polecić, bo po dosłownie dwóch wizytach mam miękkie i lśniące włosy (wcześniej - siano, zniszczone samodzielnym farbowaniem... wiecie jak jest). Teraz też mam kolor ciemniejszy niż naturalny, ale włosy są zdrowe, nie puszą się jak po walnięciu pioruna, wyglądają naprawdę ślicznie i nie mam już takiego efektu "maski" jak po tym, jak farbowałam w domu. Wiem, ceny mogą odstraszać (nie wiem czy można ale próbuję - tu link z cennikiem i rezerwacją online xxx ), ale jak się chodzi regularnie w miarę to można kartę wyrobić i wtedy już wychodzi całkiem pozytywnie. Zresztą - ja byłam sceptycznie nastawiona i pewnie sama bym się nie wybrała za taką kasę, ale dostałam od chłopa na walentynki "wizytę", a jak zobaczyłam efekt zabiegu keratynowego to przepadłam. Serio nie wierzyłam, że można tak szybko odratować włosy... Lepiej sobie odmówić jednej pary balerinek (na które choruję) i iść do dobrego fryzjera, ot co!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-07 o 21:03 Powód: Link.
Helpless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 19:32   #683
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

nieładna reklama ta powyżej

Ja w końcu znalazłam fryzjerkę! okazało się, że była bliżej niż myślałam, moja przyjaciółka chodziła do niej od lat, a ja uparcie nie chciałam, aż wymiękłam. i kurczę, zaskoczenie Magda w Diamond Studio na Rzgowskiej. I nareszcie mam fajny brązik. cena, w porównaniu z tymi co wyżej wypisałam też atrakcyjna.
__________________
No hej.
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 22:09   #684
Lua_Misteriosa
Raczkowanie
 
Avatar Lua_Misteriosa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 379
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Gdzie w Łodzi znajdę dobrego fryzjera do kręconych włosów? Dodam, że są koloru blond przez co jeszcze bardziej suche i niesforne
Lua_Misteriosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 16:57   #685
Mrooffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Dziewczyny gdzie w Łodzi zrobię trwałą Headlines? I ile taki zabieg kosztuje?
Mrooffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 18:45   #686
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja wrocilam do Wojewody. To jednak miejsce godne zaufania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 14:17   #687
Sylwia1423
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Question Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej dziewczyny
Macie może jakieś doświadczenia z p. Dorotą Olas która ma salon na Struga 60?
Planuję skrócić włosy sięgające za łopatki do ramion gorącymi nożyczkami Jest to dla mnie dosyć duża zmiana i chciałabym się upewnć że nie wyjdę zapłakana
Sylwia1423 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 15:52   #688
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

A znacie może kogoś kto zrobi mi ładne sombre/ombre na włosach do ramion i nie weźmie za to 350-400 zł?
W kilku salonach, w których się konsultowałam właśnie takie kwoty mi podano. Nie chciałabym jednak trafić do kogoś przypadkowego.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 13:33   #689
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Napisz do apropos na Sienkiewicza na fb
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 11:32   #690
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czy możecie mi powiedzieć coś na temat Silver Studio przy Piotrkowskiej?
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.