Psy- cz. VI - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-10, 13:54   #2041
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość

Zastanawiam się też czy ona czasem nie broni swojego legowiska teraz, bo generalnie ona jest bardzo zadziorna i w momencie jak np dostanie smakołyk, jakiś gryzak to warczy dopóki nie opanuje go, tak samo jak leży na kanapie i chce się ją posunąć (bo np też chcę się usiąść ) ale jeszcze nie ugryzła nikogo nigdy. Na kota też potrafi się cisnąć.. Dlatego mamy nadzieję, że troszkę jak jej hormony przestaną buzowac to spokornieje :/ dlatego nie wiem czy to ból, czy dalsze próby przejęcia dominacji :/ mam mieszane myśli :/ ale widzę, że jest gorzej, więc raczej coś się dzieje niedobrego.
taka mała uwaga: jeśli pozwalacie psu na siebie warczeć na co dzień to nie dziwcie się, ze potem warczy w momencie, kiedy jest jej źle. samo się nic nie pokornieje, z resztą to nie o pokorę tu chodzi tylko o zaufanie do człowieka.

- wiem, że jak mam jedzenie/zabawkę/cokolwiek to to pochodzi od ciebie, nie jesteś dla mnie konkurencją, nie zabierzesz mi niczego, a co najwyżej dasz coś lepszego
- możesz do mnie podejść w każdej chwili, bo wiem, że nie zrobisz mi krzywdy. nie muszę z tobą walczyć o miejsce, o zasoby, nie muszę się ciebie bać.
- możesz mnie wszędzie dotknąć, wszystko ze mną zrobić, wszędzie mnie obejrzeć. wiem, że nie chcesz mi zrobić krzywdy i czasem musi poboleć. a jak coś mi się złego dzieje to sam przychodzę i pokazuje, że coś jest nie tak
i tak dalej, i tak dalej, czeka was bardzo dużo ciężkiej pracy jak już sunia dojdzie do zdrowia.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 15:21   #2042
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Psy- cz. VI

Właśnie ja zdaje sobie sprawę z tego, że jest problem, tylko dziwi mnie skąd się wziął, bo ona naprawdę ma dobrze, dbamy o nią i żadnej krzywdy od nas nigdy nie zaznala, dlatego jest mi mega przykro, że tak to wygląda, bo na codzień jest mega kochanym psiakiem, zastanawiam się skąd biorą się takie reakcje i czy nie jest to ustalanie dominacji w stadzie, jestem rozbrojona już, mieliśmy wcześniej psy i nigdy takich sytuacji nie było, a raczej wychowujemy je tak samo..

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Aktualnie - Lea wstała zainteresowana dzwonkiem do drzwi, merda ogonem i generalnie jak nie lezy to nie warczy, dała się wyglaskac.. Jak problem będzie się pojawiał po rekonwalescencji to umówimy się z behawiorysta. Pozdrawiam, dziękuję
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 17:37   #2043
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Kiedy Wasze sunie dostały pierwsza cieczke? Moja ma 7 miesięcy i jeszcze jej nie miała i tak zastanawiam się kiedy może dostać, pewnie nawet na dniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 17:47   #2044
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Właśnie ja zdaje sobie sprawę z tego, że jest problem, tylko dziwi mnie skąd się wziął, bo ona naprawdę ma dobrze, dbamy o nią i żadnej krzywdy od nas nigdy nie zaznala, dlatego jest mi mega przykro, że tak to wygląda, bo na codzień jest mega kochanym psiakiem, zastanawiam się skąd biorą się takie reakcje i czy nie jest to ustalanie dominacji w stadzie, jestem rozbrojona już, mieliśmy wcześniej psy i nigdy takich sytuacji nie było, a raczej wychowujemy je tak samo..

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Aktualnie - Lea wstała zainteresowana dzwonkiem do drzwi, merda ogonem i generalnie jak nie lezy to nie warczy, dała się wyglaskac.. Jak problem będzie się pojawiał po rekonwalescencji to umówimy się z behawiorysta. Pozdrawiam, dziękuję
nie z behawiorystą, tylko z porządnym szkoleniowcem. ona się tak zachowuje, bo zawaliliście. może to wynika z tego podejścia "bo ona chce dominować w stadzie", a może popełniacie jeszcze jakieś błędy. ja was nie widzę, najlepiej zaprosić specjalistę (tylko szkoleniowca, żadnych behawiorystów) i pokazać, jak żyjecie. i stosować się potem do jego poleceń.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 18:11   #2045
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Psy- cz. VI

Hm a dlaczego takie nastawienie do behawiorystow? I tylko i wyłącznie szkoleniowiec? W sensie dlaczego szkoleniowiec jest lepszy dla psa? Pytam, bo nie wiem co jest istotna różnica, bez uszczypliwosci, po prostu naprawdę nie wiem.

I domyślam się, ze jest to nasza wina, no zawsze zachowania psa maja swoją przyczynę, najczęściej w właścicielu właśnie. Po prostu nigdy takich problemów nie mieliśmy, stąd dezorientacja..
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 19:15   #2046
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Hm a dlaczego takie nastawienie do behawiorystow? I tylko i wyłącznie szkoleniowiec? W sensie dlaczego szkoleniowiec jest lepszy dla psa? Pytam, bo nie wiem co jest istotna różnica, bez uszczypliwosci, po prostu naprawdę nie wiem.

I domyślam się, ze jest to nasza wina, no zawsze zachowania psa maja swoją przyczynę, najczęściej w właścicielu właśnie. Po prostu nigdy takich problemów nie mieliśmy, stąd dezorientacja..
Bo dobry szkoleniowiec jest praktykiem. A behawiorystą możesz być po kursie korespodencyjnym.

Bardzo uczłowieczasz zachowania swojego psa i w tym może leżeć problem. Pies, który zaznaje krzywdy od człowieka nie zaczyna na niego warczeć od razu - a już zdecydowanie nie każdy. Może pilnować zasobów, bo z jakiegoś powodu jej się to ubzdurało. Ale do czasu kontaktu ze specjalistą wprowadziłabym zasadę, że nic nie ma za darmo, wszystkie rzeczy pies moze wymienic u Ciebie, za Twoją zachętą, na coś lepszego. I zero kontaktu przy przesuwaniu psa - komenda.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 19:53   #2047
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Hm a dlaczego takie nastawienie do behawiorystow? I tylko i wyłącznie szkoleniowiec? W sensie dlaczego szkoleniowiec jest lepszy dla psa? Pytam, bo nie wiem co jest istotna różnica, bez uszczypliwosci, po prostu naprawdę nie wiem..
bo behawiorysta to jest taki sztuczny twór i czasem jak poczytam rady behawiorystów to aż się nóż w kieszeni otwiera.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 21:38   #2048
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
A to moje Dzieciątko 😘
Ale fajna psinka!

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Weterynarz powiedział, że taka reakcja może się pojawić, że każdy pies znosi to inaczej i mamy na razie dać jej dużo spokoju i ignorować kiedy warczy, podawać wodę i jedzenie, powinno być lepiej z każdym dniem. Dziękuję za pomoc, dam znać jak tam się sytuacja rozwija trzymajcie kciuki za nas
Będzie dobrze. Trzymajcie się
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 11:51   #2049
artur54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Psy- cz. VI

Wiem, że nie w temacie , ale co sądzicie o marce brit. Mój owczarek ja na razie tylko karmy premium ale zastanawiam się nad czymś tańszym.
artur54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 16:17   #2050
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez artur54 Pokaż wiadomość
Wiem, że nie w temacie , ale co sądzicie o marce brit. Mój owczarek ja na razie tylko karmy premium ale zastanawiam się nad czymś tańszym.
jeśli britt to tylko i wyłącznie seria care. ale jak stać Cię na dobrą karmę to nie szukaj czegoś z niższej półki.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 07:19   #2051
artur54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Psy- cz. VI

Według Ciebie brit to tańsza półka ?
artur54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 08:57   #2052
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez artur54 Pokaż wiadomość
Według Ciebie brit to tańsza półka ?
no raczej. to jaką Ty dajesz karmę "premium", że britt nie jest tańszą półką?
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 12:25   #2053
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Kiedy Wasze sunie dostały pierwsza cieczke? Moja ma 7 miesięcy i jeszcze jej nie miała i tak zastanawiam się kiedy może dostać, pewnie nawet na dniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś tak około roku miała... chyba nawet rok z groszami
Mimo, że to malutki pies to zmęczyło mnie sprzątanie tych kropek po niej... A żadne gaciochy nie wchodziły w grę, bo zachowywała się jakby doznała paraliżu U nas wyszło jeszcze tak, że mimo, że nie była dopuszczona do żadnego kawalera to włączył się instynkt i dostała urojonej ciąży, dostała pokarmu itd... Masakra. Dostawała jakiś lek na zasuszenie pokarmu i dopiero po tym mogliśmy umawiać sterylke.
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 12:25   #2054
artur54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Psy- cz. VI

Ja daje na razie taste of the wild nie jest dużo droższa
artur54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 18:19   #2055
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Psy- cz. VI

prawie 100zł różnicy to nie jest dużo?
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 19:18   #2056
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Psy- cz. VI

Takie pytanie jest trochę bezsensu. Dla niektórych 20 zł jest dużo A dla innych 100zł jest nieodczuwalną kwotą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2019-09-12 o 19:23
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 19:27   #2057
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Psy- cz. VI

Dajecie wciaz ta sama karme czy zmieniacie? Bo moj kreci nosem ,jesli je zbyt dlugo to samo. Wiec kupuje 12 kg TOTW , potem 20 kg Simpsona i Kennelsa . TOTW najmniej mu podchodzi .
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 19:31   #2058
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Psy- cz. VI

Ja suchej się trzymam ale dodaję trochę mokrej lub gotuję mu wołowinę cielęcinę czy jagnięcinę i dodaję razem z wywarem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 21:09   #2059
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Psy- cz. VI

Niestety też muszę zmieniać. Już mam część szafy zapchana niechcianymi karmami, które pozostawały, bo panience się nagle odwidzialo Muszę się zabrać i zawieźć je do schroniska czy fundacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 07:30   #2060
artur54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Psy- cz. VI

Ja mojemu też zmieniam bo też ma już dość, średnio co 3 miesiące.
artur54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 08:56   #2061
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Psy- cz. VI

Całe szczescie moja psiurka od praktycznie 3 lat je Royal Canin i cały czas się nią zajada i nie marudzi. Myślę, że gdyby miała dostęp to by i cały worek ogarnela

6kg na mniej wiecej 3 miesiace, a paczka 6kg kosztuje około 120zł, więc na mój gust calkiem ekonomicznie wychodzi
Tylko, że nasza psiura sama waży niewiele ponad 6kg to i porcje mniejsze
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 09:15   #2062
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Dajecie wciaz ta sama karme czy zmieniacie? Bo moj kreci nosem ,jesli je zbyt dlugo to samo. Wiec kupuje 12 kg TOTW , potem 20 kg Simpsona i Kennelsa . TOTW najmniej mu podchodzi .
Zmieniać warto, bo substancje dodatkowe - witaminy, minerały itd - różnie przyswajają sie z różnych karm. Zmiany są wskazane, żeby nie narobić niedoborów

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
Całe szczescie moja psiurka od praktycznie 3 lat je Royal Canin i cały czas się nią zajada i nie marudzi. Myślę, że gdyby miała dostęp to by i cały worek ogarnela

6kg na mniej wiecej 3 miesiace, a paczka 6kg kosztuje około 120zł, więc na mój gust calkiem ekonomicznie wychodzi
Tylko, że nasza psiura sama waży niewiele ponad 6kg to i porcje mniejsze
A to całkiem kiepska karma, za taką kasę znalazłabyś coś znacznie lepszego.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 09:27   #2063
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Zmieniać warto, bo substancje dodatkowe - witaminy, minerały itd - różnie przyswajają sie z różnych karm. Zmiany są wskazane, żeby nie narobić niedoborów



A to całkiem kiepska karma, za taką kasę znalazłabyś coś znacznie lepszego.
To karma zalecona przez naszego weta, ma na celu utrzymać naszą psiure w odpowiedniej wadze, bo jest po sterylce i zaczela tyć.
Pies jest zdrowy, bez żadnych dolegliwości i pełen życia. Myślę, że gdyby to była kiepska karma to już dawno byśmy o tym wiedzieli... Więc to czy kiepska poddaje pod wątpienie
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 10:45   #2064
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Psy- cz. VI

Większosc wet polecają najgorsze karmy. akurat na tym oni się nie znają. Większość tylko Royal i Royal. Naprawdę jest dużo lepszych karm które będą taka sama spełniać funkcję A składowao niebo a ziemia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 10:57   #2065
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Matko kochana tyle lat , a oni jeszcze to polecają

Ciekawe czy sami czytaja sklad swojego jedzenia.

Moze to znowu podejscie typu, pies za krotko zyje by miec skutki uboczne....
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 13:05   #2066
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
To karma zalecona przez naszego weta, ma na celu utrzymać naszą psiure w odpowiedniej wadze, bo jest po sterylce i zaczela tyć.
Pies jest zdrowy, bez żadnych dolegliwości i pełen życia. Myślę, że gdyby to była kiepska karma to już dawno byśmy o tym wiedzieli... Więc to czy kiepska poddaje pod wątpienie
Ale to nie jest kwestia tego, co Ty obserwujesz, tylko składu. Sprawdź, jak go czytać i co oznaczają zawarte tam pozycje.
Poza tym karma dla psa, który tyje, moze być normalna - tylko dajesz mniejszą dawkę. Albo podajesz jakąkolwiek o obniżonej kaloryczności. I jest cały rząd lepszych niż Royal, we wspomnianym tutaj Britem Care łącznie.
I tak, weci ją zalecaja, bo dostają za to prowizję. Witamy w okrutnym świecie
A już pomijając wszystko - żeby określić, czy pies jest zdrowy, nie wystarczy stwierdzić, że jest pełen życia i nic mu nie dolega. Warto robić badania diagnostyczne raz w roku, niektóre ewentualnie rzadziej.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 13:51   #2067
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Ale to nie jest kwestia tego, co Ty obserwujesz, tylko składu. Sprawdź, jak go czytać i co oznaczają zawarte tam pozycje.
Poza tym karma dla psa, który tyje, moze być normalna - tylko dajesz mniejszą dawkę. Albo podajesz jakąkolwiek o obniżonej kaloryczności. I jest cały rząd lepszych niż Royal, we wspomnianym tutaj Britem Care łącznie.
I tak, weci ją zalecaja, bo dostają za to prowizję. Witamy w okrutnym świecie
A już pomijając wszystko - żeby określić, czy pies jest zdrowy, nie wystarczy stwierdzić, że jest pełen życia i nic mu nie dolega. Warto robić badania diagnostyczne raz w roku, niektóre ewentualnie rzadziej.
Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Ale to nie jest kwestia tego, co Ty obserwujesz, tylko składu. Sprawdź, jak go czytać i co oznaczają zawarte tam pozycje.
Poza tym karma dla psa, który tyje, moze być normalna - tylko dajesz mniejszą dawkę. Albo podajesz jakąkolwiek o obniżonej kaloryczności. I jest cały rząd lepszych niż Royal, we wspomnianym tutaj Britem Care łącznie.
I tak, weci ją zalecaja, bo dostają za to prowizję. Witamy w okrutnym świecie
A już pomijając wszystko - żeby określić, czy pies jest zdrowy, nie wystarczy stwierdzić, że jest pełen życia i nic mu nie dolega. Warto robić badania diagnostyczne raz w roku, niektóre ewentualnie rzadziej.
Lajkuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 08:38   #2068
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Psy- cz. VI

Mała aktualizacja stanu Lei wraca do siebie, aczkolwiek czas jej rekonwalescencji jest nieco dłuższy niż standardowo, jednak najważniejsze, że najgorsze już za nami. Problem warczenia - niestety nie zniknął, ale jest mniejszy. Warczy na legowisku, w sumie tylko na nim na chwilę obecną i też nie zawsze, nie wiem od czego jest zależne kiedy warczy, kiedy nie. Nic jej już raczej nie boli, bo widać, że czuje się dużo lepiej, próbuje nawet trochę potruchtac, merda ogonem, ma apetyt i wstaje chętniej. Jak już całkiem wydobrzeje widzimy się ze szkoleniowcem, którego już znalazłam. Ale do tego czasu jakoś musimy funkcjonować i teraz moje pytanie - co sądzicie o siadaniu na psim legowisku podczas problemu warczenia na nim psa? W sensie w momencie kiedy psa na nim nie ma. Czytałam o tym ostatnio i mam mieszane uczucia co do skuteczności tej metody, nie chce pogorszyć sprawy, ale chciałabym zacząć działać już teraz. Tym bardziej, że jestem w ciąży i chciałabym, żeby do czasu narodzin maluszka Lea była ustabilizowana, wiadomo, lepiej zadziałać zanim dziecko będzie na świecie.



Pozdrawiam
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 22:11   #2069
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
Myślę, że gdyby to była kiepska karma to już dawno byśmy o tym wiedzieli... Więc to czy kiepska poddaje pod wątpienie
wystarczy, ze przeczytasz skład i już będziesz wiedziała, że to kiepska karma.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 11:45   #2070
Monya3
Raczkowanie
 
Avatar Monya3
 
Zarejestrowany: 2019-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Psy- cz. VI

Witam Mój maluszek kundelek wcina w puszkach GranCarno albo Dolinę Noteci a suche kończy Arion'a z tym że moja mamusia ostatnio dosypała tam resztki chrupek, których psinka nie chciał jeść i już kręci nosem
Monya3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 09:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.