wesele z byłym - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-09-25, 18:19   #121
alexalexis
Rozeznanie

Dot.: wesele z byłym

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego...
Zawsze możesz udawać i być ponad ''to'' i serdecznie zaprzyjaźnić się z eksem i oczywiście go wspierać. w końcu byliście kawał życia razem. miałaby dziunia radość jakbyś jej się kręciła w ich życiu wokół chłopa, z eks swojego kochasia na karku bardzo by się cieszyła. I mogłabyś też oczywiście na spontanie przy byle okazji go przelecieć, takie tam szybkie rogi w podzięce. Można też oczywiście namówić znajomych by robili im szopki i państwo by się zawijało z tej imprezy szybciorem.
Szkoda, że nie jestem z natury wyrachowana bo brzmi jak dużo zabawy

Cytat:
Tak szczerze to ja trochę nie wiem co wy wszyscy macie w głowach z młodymi i tamtą parą na czele że wam się nie wydaje że taka sytuacja to może zrodzić kwas który rozłożyłby wesele. Nikt nie zakłada że dostałabyś histerii i robiła sceny ale z 2 strony ty nie zakładałaś że sis kumpeli dorabia ci poroże a misiaczek cipciaczek też pogubił spodnie. Może właśnie by ci odwaliło i rozgoniłabyś całe towarzystwo jeszcze przed rosołem.
Już kij z tym weselem i jego rozwalaniem (skoro panna młoda tak nalega, żebym przyszła powinna się z tym liczyć, to nie mój problem) ale bardziej mnie zastanawia myślenie ludzi, że powinniśmy coś robić bo tak wypada i komuś będzie przykro. A mi kierwa nie jest przykro? Co innego gdyby wszyscy zachowywali się fair, ale ile można dawać sobie wchodzić na głowę.
Stary 2019-09-25, 19:15   #122
MsN
Femme fatale

Cytat:
I mogłabyś też oczywiście na spontanie przy byle okazji go przelecieć, takie tam szybkie rogi w podzięce.
Umarłam Ale ogólnie w punkt. Poleję Ci szampana normalnie.
Stary 2019-09-25, 19:17   #123
Mahdab
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alexalexis Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie jestem z natury wyrachowana bo brzmi jak dużo zabawy

Już kij z tym weselem i jego rozwalaniem (skoro panna młoda tak nalega, żebym przyszła powinna się z tym liczyć, to nie mój problem) ale bardziej mnie zastanawia myślenie ludzi, że powinniśmy coś robić bo tak wypada i komuś będzie przykro. A mi kierwa nie jest przykro? Co innego gdyby wszyscy zachowywali się fair, ale ile można dawać sobie wchodzić na głowę.
Masz 100% racji, myśl o sobie.

A pomysł Hultaja rewelacja, tylko nie powiedziane, że facet jest takim kretynem, żeby w to wszedł. Natomiast byłby super sprawdzian przyjaciółki, czy wtedy też by tak łatwo to zaakceptowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mahdab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 14:00   #124
Dwight_Schrute
Zadomowienie

Thumbs down Dot.: wesele z byłym

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No różnie. Jednej dziewczynie narobiłam problemów w pracy, inna dzięki mnie nie zaliczyła przedmiotu na studiach. Zależy jaka się nawinie okazja.

Potykanie się jest dość oczywiste i żałosne. Chodzi o coś, czego nie da się połączyć ze mną w żaden sposób.

Nie masz się czym chwalić...
Stary 2019-09-29, 15:19   #125
Limonka2738
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Nie masz się czym chwalić...
Nie chwalę się.

Krzywdzisz mnie - ja się zemszczę. Nawet jeśli zajmie mi to 10 lat, to w końcu będzie okazja.

Jeśli jesteś spoko człowiekiem, to nie masz się czego obawiać.

Stary 2019-10-01, 12:55   #126
alexalexis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie chwalę się.

Krzywdzisz mnie - ja się zemszczę. Nawet jeśli zajmie mi to 10 lat, to w końcu będzie okazja.

Jeśli jesteś spoko człowiekiem, to nie masz się czego obawiać.
Ale nie usatysfakcjonowałaby mnie zemsta anonimowa. Bo co mi z tego? Jeśli miałabym się mścić - chciałabym żeby wiedzieli, że to ja i lepiej ze mną nie zadzierać.
Stary 2019-10-01, 16:43   #127
dobevey
Raczkowanie

co postanowiłaś?
dobevey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 21:48   #128
alexalexis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dobevey Pokaż wiadomość
co postanowiłaś?
Że pierdzielę taką imprezę.
W ten weekend byłam w mieście gdzie się przeprowadzam i gdzie oni mieszkają. Zatrzymałam się u drugiej kumpeli, tamtym dwojga nawet nie dałam znać, że jestem, chociaż oni wiedzą że mam zjazdy.
Przegadałam wszystko z tą koleżanką, która podziela to samo zdanie co wszyscy - czyli żeby się odciąć. Napewno by tego nie chciała, bo uwielbia nas obie, ale gdyby nie znała P. i nie była w to zaangażowana emocjonalnie to bez żadnych wątpliwości kazałaby mi olać wszystko. Potwierdziła też, że tamta dwójeczka już praktycznie oficjalnie ze sobą 'chodzi.' Powiedziała też, że tamci 'przyjaciele' w 4 byli na jachtach (ten pomysł padł już pół roku temu kiedy byliśmy jeszcze MY razem, na moje miejsce totalnie wskoczyła siostrzyczka ) koleżanka razem z chłopakiem też byli zaproszeni, ale odmówiła, bo by się ŹLE Z TYM CZUŁA. Można? Można.
Powiedziała też, że po naszym przyjeździe do Polski byli razem na obiedzie kiedy te wszystkie akcje działy się jeszcze po cichu i przekonała się, że jedyne co było w nim interesujące to ja

Edytowane przez alexalexis
Czas edycji: 2019-10-01 o 21:54
alexalexis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 12:14   #129
Mamba00
Rozeznanie

Dobrze, że masz wsparcie kogoś z paczki i potwierdzenie, że nie "wymyślasz". Nawet taka jedna osoba, ale realna, to więcej niż my wszystkie stąd razem wzięte. Kto wie, może więcej osób myśli podobnie i w ostateczności "nowa para" zostanie sama? A nawet jeśli nie, to trudno. Ważne, że nie robisz za wielbłąda, jeśli można to tak określić

Mamba00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 13:16   #130
Mahdab
Zakorzenienie

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i teraz się przekonałaś, że tamta parka była nimi tylko z nazwy.

Stary 2019-10-03, 22:38   #131
hirundo_rustica
Przyczajenie

Strasznie ci współczuję, strasznie. U mnie w paczce znajomych podobnie się stało, nowa dziewczyna eksa "wskoczyła" na moje miejsce, a ja zostałam z niczym. No, może nie tak z niczym, bo jednak było kilka fajnych osób, które się mną "zaopiekowały" i dały mi wsparcie. Najgorzej to widywać byłego z inną, we wspólnym towarzystwie, jeszcze z taką, z którą kręcił przed waszym rozstaniem. Dobrze, że nie idziesz na tę imprezę. Daj sobie spokój. Ja sobie nadal nie poradziłam z widokiem eksa z drugą mimo że minęło od tego wydarzenia już sporo czasu, ja nadal nie mam ochoty oglądać ich na imprezach. I po prostu tam nie chodzę, a ludzi, którzy się ode mnie odwrócili lub nie byli w porządku do końca po naszym rozstaniu, po prostu olałam. Chociaż sporo mnie to wszystko kosztowało.
hirundo_rustica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 22:45   #132
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alexalexis Pokaż wiadomość
Że pierdzielę taką imprezę.
W ten weekend byłam w mieście gdzie się przeprowadzam i gdzie oni mieszkają. Zatrzymałam się u drugiej kumpeli, tamtym dwojga nawet nie dałam znać, że jestem, chociaż oni wiedzą że mam zjazdy.
Przegadałam wszystko z tą koleżanką, która podziela to samo zdanie co wszyscy - czyli żeby się odciąć. Napewno by tego nie chciała, bo uwielbia nas obie, ale gdyby nie znała P. i nie była w to zaangażowana emocjonalnie to bez żadnych wątpliwości kazałaby mi olać wszystko. Potwierdziła też, że tamta dwójeczka już praktycznie oficjalnie ze sobą 'chodzi.' Powiedziała też, że tamci 'przyjaciele' w 4 byli na jachtach (ten pomysł padł już pół roku temu kiedy byliśmy jeszcze MY razem, na moje miejsce totalnie wskoczyła siostrzyczka ) koleżanka razem z chłopakiem też byli zaproszeni, ale odmówiła, bo by się ŹLE Z TYM CZUŁA. Można? Można.
Powiedziała też, że po naszym przyjeździe do Polski byli razem na obiedzie kiedy te wszystkie akcje działy się jeszcze po cichu i przekonała się, że jedyne co było w nim interesujące to ja
Super, że masz w otoczeniu osoby potrafiące przyzwoicie się zachować. Nie cierpię takiego zgrywania się na "jesteśmy Szwajcarią", nie wtrącamy się, nie zajmujemy stanowiska bla bla bla, gdy ewidentnie ktoś w grupie znajomych odwalił krzywą akcję. Gdy się widzi sku... to powinno się potrafić powiedzieć "nie, stop, nie podoba mi się to, nie chcę w tym brać udziału". Po jakimś czasie znajomość może zostać wznowiona, jak już emocje opadną, zostanie wybaczone, ale jednak powinno się reagować, a nie chować głowę w piasek. Nie trzeba nikomu robić awantur, wystarczy właśnie to, co zrobiła Twoja koleżanka - nie idę, bo źle bym się z tym czuła. Fajnie się zachowali z chłopakiem.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-10-03 o 22:47
Ellen_Ripley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 23:08   #133
alexalexis
Rozeznanie

Tak, to było naprawdę fajne. Ale z drugiej strony to oni nigdy za nim nie przepadali. Kolegowali się z nim bo był ze mną i należeli do naszej paczki. Więc akurat dla niej to nie była trudna decyzja.

Rozmawiałyśmy też na temat P. i powiedziała mi, że P. jest między młotem a kowadłem. Bo też przyjaźni się z moim ex no i do tego dołącza jej siostra. Jako przykład powiedziała mi, że gdybym ja jakąś poâ˜☠â˜☠â˜☠aną akcje odwaliła, ale z osobą której ona nie zna, to pewnie powiedziałaby, że jestem głupia, ale nie wpłynęło by to na naszą relację. I P. nie wie co ma robić. Chociaż dla mnie to jest nadal jasne, bo nie zgadzam się na krzywdzenie bliskich mi ludzi.

Tak się teraz zastanawiam nad tym wszystkim i okazuje się, że P. była moją jedyną koleżanką która lubiła mojego byłego Wszyscy mówią, że dobrze się stało, że nie mają pojęcia co ja z nim robiłam. A się tak bujałam 8 lat, nieźle.
Stary 2019-10-04, 08:34   #134
Mahdab
Zakorzenienie

Ja byłam w takiej sytuacji jak twoja koleżanka. Przyjaciółka z tz robiła wielka imprezę, na którą zdążyli zaprosić gości, ale na imprezie jej nie było tylko była inna dziewczyna o podobnym wyglądzie i WSZYSCY prócz nas się stawili. My nie poszliśmy, mimo ponownego zaproszenia i zapewnień tej kumpeli , że nie będzie miała pretensji, ale my byliśmy bardziej od jej strony, więc sprawa była prosta, nawet nie musialam się zastanawiać. Ale przykro i głupia sytuacja, że inni "przyjaciele" dopisali. Jeszcze przy mnie dzwoniła ich informować, że się rozstali (2 tyg przed imprezą, a wcześniej coś często zaczął spać u kolegow) i WSZYSCY w szoku i mówili że w takim razie raczej nie pójdą. I poszło 100%. Tacy są ludzie, liczy się dla nich bardziej dobra zabawa niż jakaś lojalność.

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości