Pm 2020. - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-16, 15:05   #4561
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

U mnie dokładnie rok za rok o tej porze powiem TAK

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 17:30   #4562
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Pochwalę się!
Kupiłam dziś sukienkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 21:22   #4563
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Wrzucaj fotkeeee

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 00:28   #4564
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Super, że coraz więcej z nas ma suknię, to znaczy, że nasz rok blisko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 08:55   #4565
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Wrzucaj fotkeeee

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Wrzucę jak się pojawi na stronie, bo nie ma jeszcze całej kolekcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Super, że coraz więcej z nas ma suknię, to znaczy, że nasz rok blisko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W wielu salonach Panie mówiły mi że będę musiała dopłacić za express z racji na to że jest mi potrzebna na 9 maja.
Więc nasz czas na prawdę jest blisko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 09:21   #4566
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Wrzucę jak się pojawi na stronie, bo nie ma jeszcze całej kolekcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

W wielu salonach Panie mówiły mi że będę musiała dopłacić za express z racji na to że jest mi potrzebna na 9 maja.
Więc nasz czas na prawdę jest blisko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naprawdę?? Ja kupiłam na początku września, też w maju bierzemy ślub i panie w większości miejsc mówiły, że ostatni dzwonek to listopad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 09:29   #4567
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Naprawdę?? Ja kupiłam na początku września, też w maju bierzemy ślub i panie w większości miejsc mówiły, że ostatni dzwonek to listopad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja musiałam umówić spotkanie rok przed ślubem, bo tak sobie życzą w PFD. umawialam jakoś w maju wizytę na sierpień. I ślub w maju. Tak naprawdę moją kiecke zaczną szyć w kwietniu, z tego co mówiła dziewczyna, która mnie obsługiwala, więc nie wiem po co tak wcześnie miałam wizytę... Powiedziała, że na pierwszej przymiarce będzie tylko "tuba", która będą na mnie upinac (7 kwietnia) , potem druga przymiarka z dopasowaniem (21 kwietnia) i suknia 14 maja do odbioru. Więc po co miałam aż w sierpniu (i to nie było już za bardzo terminów) lecieć, skoro mój projekt będzie leżał 8 miesięcy?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 10:13   #4568
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Wrzucę jak się pojawi na stronie, bo nie ma jeszcze całej kolekcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

W wielu salonach Panie mówiły mi że będę musiała dopłacić za express z racji na to że jest mi potrzebna na 9 maja.
Więc nasz czas na prawdę jest blisko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeju dziewczyny ale mnie straszycie! Ja ślub w czerwcu a będę zamawiać w grudniu jak będę w Polsce . Spanikowanie 100% teraz u mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 10:39   #4569
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Naprawdę?? Ja kupiłam na początku września, też w maju bierzemy ślub i panie w większości miejsc mówiły, że ostatni dzwonek to listopad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zastanawiałam się nad modelem Justina Alexandra (mam nadzieję że dobrze napisałam) i w dwóch salonach w Łodzi wczoraj mówiły mi że muszę dopłacić 150 zł za express
Też byłam w szoku ! Tym bardziej że myślałam tak jak mówisz że spokojnie mam czas do listopada.
Tym bardziej że to są suknię za większe kwoty ...

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny ale mnie straszycie! Ja ślub w czerwcu a będę zamawiać w grudniu jak będę w Polsce . Spanikowanie 100% teraz u mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się że dużo zależy od projektanta i od tego skąd ta suknia będzie "szła".
Jak np. ze stanów to one twierdzą że muszą mieć 5 miesięcy żeby to się uszyło i doszło.
Ale zawsze są modele wystawowe więc nie ma się co martwić ja byłam już zdecydowana na taką z Pronoviasa, ale ktoś mi podkupił...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 10:51   #4570
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

Ja na ślub w czerwcu byłam przygotowana, że poszukiwania będą w grudniu, jak będę w Polsce na święta. Teraz byłam na weekend w kraju i udałam się na wstępne oględziny w czym mi dobrze. W każdym salonie usłyszałam, że idealnie że teraz jestem bo to już ostatni dzwonek!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 10:52   #4571
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny ale mnie straszycie! Ja ślub w czerwcu a będę zamawiać w grudniu jak będę w Polsce . Spanikowanie 100% teraz u mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że spokojnie ogarniesz, bez przesady
Tylko przygotuj się na podjęcie decyzji tego samego dnia. Mi się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 11:16   #4572
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny ale mnie straszycie! Ja ślub w czerwcu a będę zamawiać w grudniu jak będę w Polsce . Spanikowanie 100% teraz u mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam ślub w czerwcu, a pierwsze szukanie sukienki planuje w grudniu. 0% spanikowania u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 12:17   #4573
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Pm 2020.

Dzięki dziewczyny, uspokoiłam się trochę (bo już patrzyłam na jakieś weekendowe bilety do Polski)

Mnie temat sukni zaczyna mocno uwierać- przeglądam i przeglądam i mam problem bo chcę suknie prostą, bez koronek i nie ma tego wiele Bardzo podobają mi się suknie w Pronovias (taka np. Galaxy albo Emilse ) ale akurat te kosztują po 10-13 tys, więc no, bez przesady. Nie wiem czy też już nie przesadzam z tym przeglądaniem, bo bardzo dobrze się czułam i podobała mi się Patille od Violi Piekut, i na dobrą sprawę wtedy już bym ją zamówiła ale to był sierpień i stwierdziłam że poczekam na nowe kolekcje żeby ewentualnie potem nie żałować. I teraz czuje się już przytłoczona i nie wiem nic.

Dobrze że mam was i mogę się wygadać. Wiem że przecież to pierdoła i aż głupio się przyznać że takie coś potrafi przygnębić (problemy pierwszego świata, naprawdę) ale jakoś jestem lekko skołowana
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 12:31   #4574
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, uspokoiłam się trochę (bo już patrzyłam na jakieś weekendowe bilety do Polski)

Mnie temat sukni zaczyna mocno uwierać- przeglądam i przeglądam i mam problem bo chcę suknie prostą, bez koronek i nie ma tego wiele Bardzo podobają mi się suknie w Pronovias (taka np. Galaxy albo Emilse ) ale akurat te kosztują po 10-13 tys, więc no, bez przesady. Nie wiem czy też już nie przesadzam z tym przeglądaniem, bo bardzo dobrze się czułam i podobała mi się Patille od Violi Piekut, i na dobrą sprawę wtedy już bym ją zamówiła ale to był sierpień i stwierdziłam że poczekam na nowe kolekcje żeby ewentualnie potem nie żałować. I teraz czuje się już przytłoczona i nie wiem nic.

Dobrze że mam was i mogę się wygadać. Wiem że przecież to pierdoła i aż głupio się przyznać że takie coś potrafi przygnębić (problemy pierwszego świata, naprawdę) ale jakoś jestem lekko skołowana
Pronovias jest piękny, ale dramatycznie drogi. Ja jak ktoś kupił tą "moją" wystawową byłam tak załamana, że przepłakałam pół nocy... Dobiło mnie to jak jeszcze Pani w sklepie powiedziała do mnie "trzeba było sobie ją zarezerwować, a może nie mówiłyśmy, że można no cóż trudno"..
Teraz jak o tym myślę to śmieje się sama z siebie...
Doszło do tego że mój facet powiedział że kupi mi taką nową (za około 10 tys zamiast 4)...
Dopiero po jakimś tygodniu stwierdziłam, że najwidoczniej nie była mi pisana 🤣
Ale do tego czasu moje koleżanki znalazły mi jakimś cudem namiary na dziewczynę która kupiła tą sukienkę żebym do niej zadzwoniła i odkupila od niej po jej weselu są cudowne
Więc nie martw się, ale nie tylko Ty masz takie "problemy pierwszego swiata"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 16:20   #4575
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Moje problemy pierwszego świata skupiają się w pracy. Jestem momentami tak przytloczona jej nadmiarem... Przez to tracę cała radość planowania ślubu. Nie mam kompletnie na to czasu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 18:15   #4576
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Moje problemy pierwszego świata skupiają się w pracy. Jestem momentami tak przytloczona jej nadmiarem... Przez to tracę cała radość planowania ślubu. Nie mam kompletnie na to czasu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to jest nas dwie, o pracy nawet nie chce mi się gadać, eh...
Ale trzeba żyć myślą że wszystko bedzie super ) Damy radę, kto jak nie my!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 19:09   #4577
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Ja zastanawiałam się nad modelem Justina Alexandra (mam nadzieję że dobrze napisałam) i w dwóch salonach w Łodzi wczoraj mówiły mi że muszę dopłacić 150 zł za express
Też byłam w szoku ! Tym bardziej że myślałam tak jak mówisz że spokojnie mam czas do listopada.
Tym bardziej że to są suknię za większe kwoty ...

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Wydaje mi się że dużo zależy od projektanta i od tego skąd ta suknia będzie "szła".
Jak np. ze stanów to one twierdzą że muszą mieć 5 miesięcy żeby to się uszyło i doszło.
Ale zawsze są modele wystawowe więc nie ma się co martwić ja byłam już zdecydowana na taką z Pronoviasa, ale ktoś mi podkupił...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupujesz suknię w Łodzi? Polecasz jakieś salony? Ja jestem umówiona na pierwsze oglądanie w dwóch salonach w Łodzi za tydzień Ślub we wrześniu

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Pronovias jest piękny, ale dramatycznie drogi. Ja jak ktoś kupił tą "moją" wystawową byłam tak załamana, że przepłakałam pół nocy... Dobiło mnie to jak jeszcze Pani w sklepie powiedziała do mnie "trzeba było sobie ją zarezerwować, a może nie mówiłyśmy, że można no cóż trudno"..
Teraz jak o tym myślę to śmieje się sama z siebie...
Doszło do tego że mój facet powiedział że kupi mi taką nową (za około 10 tys zamiast 4)...
Dopiero po jakimś tygodniu stwierdziłam, że najwidoczniej nie była mi pisana ��
Ale do tego czasu moje koleżanki znalazły mi jakimś cudem namiary na dziewczynę która kupiła tą sukienkę żebym do niej zadzwoniła i odkupila od niej po jej weselu są cudowne
Więc nie martw się, ale nie tylko Ty masz takie "problemy pierwszego swiata"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pochwal sie, którą suknię Ci wykupili, bo jestem mega ciekawa
Dziewczyny, my z kolei zastanawiamy się nad zakupem wódki, chcemy Stocka. Co myslicie?

Edytowane przez vilka1
Czas edycji: 2019-10-17 o 19:16
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 19:29   #4578
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Kupujesz suknię w Łodzi? Polecasz jakieś salony? Ja jestem umówiona na pierwsze oglądanie w dwóch salonach w Łodzi za tydzień Ślub we wrześniu

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------



Pochwal sie, którą suknię Ci wykupili, bo jestem mega ciekawa
Polecam bardzo salony Najana, mi najbardziej podobały się w Świecie Mody Ślubnej i Princessie. Fajne były też sukienki z Madonnie. Ogólnie bardzo fajne są tam sklepy, można coś na spokojnie znaleźć i jest duży wybór.

Ja ogólnie szukałam sukienki bez koronek i z przodu zabudowaną a to plecy miały być "efektowne". Taką sobie wymarzyłam.

Zdjęcia sukienki Pronoviasa załączam, mam nadzieję, że się uda.Screenshot_20191001-200020_Chrome.jpgScreenshot_20191001-200039_Chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 19:56   #4579
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Polecam bardzo salony Najana, mi najbardziej podobały się w Świecie Mody Ślubnej i Princessie. Fajne były też sukienki z Madonnie. Ogólnie bardzo fajne są tam sklepy, można coś na spokojnie znaleźć i jest duży wybór.

Ja ogólnie szukałam sukienki bez koronek i z przodu zabudowaną a to plecy miały być "efektowne". Taką sobie wymarzyłam.

Zdjęcia sukienki Pronoviasa załączam, mam nadzieję, że się uda.Załącznik 7694782Załącznik 7694783

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem Ci, że nie jest to zupełnie styl mojej sukienki, ale robi naprawdę wrażenie wow. Jescze jeśli ktoś ma taką figurę, która pasuje do tego kroju to już w ogóle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 21:41   #4580
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Moje problemy pierwszego świata skupiają się w pracy. Jestem momentami tak przytloczona jej nadmiarem... Przez to tracę cała radość planowania ślubu. Nie mam kompletnie na to czasu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też. Do tego stopnia, że byłam na rozmowie gdzie indziej i czekam na odpowiedź...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 21:49   #4581
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja też. Do tego stopnia, że byłam na rozmowie gdzie indziej i czekam na odpowiedź...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No u mnie ze zmianą teraz byłoby ciężko.. Zresztą umowę mam tylko do końca lipca. Wychodzę z założenia, że jakoś przemęczę się ten rok, ale to co się nadenerwuje to moje..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 07:22   #4582
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Pm 2020.

U mnie w pracy też szał, w końcu niedługo koniec roku, poza tym mam umowę do lutego a tak poza tym kupiłam do przymierzenia moją pierwszą ślubną na zalando
http://www.ciepelkowo.pl/missguided-...8-p-10124.html
to ta, tylko ja zapłaciłam 165 zł
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 07:58   #4583
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
No u mnie ze zmianą teraz byłoby ciężko.. Zresztą umowę mam tylko do końca lipca. Wychodzę z założenia, że jakoś przemęczę się ten rok, ale to co się nadenerwuje to moje..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to albo teraz albo wcale, bo muszę myśleć też o opcji dziecko za jakiś czas. Zanim będę miała w nowej pracy umowę na stałe to pewnie minie rok, więc warto jak najszybciej.
A że w firmie gorzej się dzieje to lepiej wyjść z tej imprezy jak jest okazja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 10:12   #4584
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, uspokoiłam się trochę (bo już patrzyłam na jakieś weekendowe bilety do Polski)

Mnie temat sukni zaczyna mocno uwierać- przeglądam i przeglądam i mam problem bo chcę suknie prostą, bez koronek i nie ma tego wiele Bardzo podobają mi się suknie w Pronovias (taka np. Galaxy albo Emilse ) ale akurat te kosztują po 10-13 tys, więc no, bez przesady. Nie wiem czy też już nie przesadzam z tym przeglądaniem, bo bardzo dobrze się czułam i podobała mi się Patille od Violi Piekut, i na dobrą sprawę wtedy już bym ją zamówiła ale to był sierpień i stwierdziłam że poczekam na nowe kolekcje żeby ewentualnie potem nie żałować. I teraz czuje się już przytłoczona i nie wiem nic.

Dobrze że mam was i mogę się wygadać. Wiem że przecież to pierdoła i aż głupio się przyznać że takie coś potrafi przygnębić (problemy pierwszego świata, naprawdę) ale jakoś jestem lekko skołowana
Ja za dużo sukien nie oglądałam w necie przed kupnem. Przeglądałam tylko pobieżnie strony salonów, żeby wiedzieć do którego się umówić. Potem i tak okazało się, że to było na nic, bo np. na stronie jednego z salonów spodobało mi się mnóstwo sukien Sincerity, a na miejscu były może ze dwie... Żadna z tych, na którą zwróciłam uwagę.
W każdym razie nie nastawiałam się na konkretny krój ani tym bardziej konkretny model.
Tym sposobem suknię miałam kupioną po 3 godzinach od pierwszych przymiarek
Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Moje problemy pierwszego świata skupiają się w pracy. Jestem momentami tak przytloczona jej nadmiarem... Przez to tracę cała radość planowania ślubu. Nie mam kompletnie na to czasu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nienawidzę swojej roboty, ale pracuję już tylko do końca roku
Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Kupujesz suknię w Łodzi? Polecasz jakieś salony? Ja jestem umówiona na pierwsze oglądanie w dwóch salonach w Łodzi za tydzień Ślub we wrześniu

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------



Pochwal sie, którą suknię Ci wykupili, bo jestem mega ciekawa
Dziewczyny, my z kolei zastanawiamy się nad zakupem wódki, chcemy Stocka. Co myslicie?
Też chcemy Stocka.
Teraz na topie jakieś wódki typu Ogiński, Biały Bocian, my nigdy nie mieliśmy z nimi do czynienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 08:18   #4585
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm 2020.

Dziewczyny macie już zarezerwowanego fryzjera i makijażystkę? Przymierzam się do tego i nie wiem jak to w czasie zgrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 08:20   #4586
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie już zarezerwowanego fryzjera i makijażystkę? Przymierzam się do tego i nie wiem jak to w czasie zgrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam narazie tylko makijazystke bo fryzjer jeszcze nie zapisuję na rok 2020

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 08:25   #4587
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Ja mam narazie tylko makijazystke bo fryzjer jeszcze nie zapisuję na rok 2020

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I na którą godzinę? A o której slub?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 08:54   #4588
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
I na którą godzinę? A o której slub?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Slub mam o 17.
Z nią umawiałam się 13/13.30 dokładnie nie pamiętam bo wszystko jest zależne od tego na którą umówie się w fryzjerka.
U mnie też jest trochę inaczej bo zarówno fryzjerka jak i makijazystka będą zajmować się mną, mamą, mamą i siostrami Pana Mlodego i starszą więc można powiedzieć że mają wygospodarowany dla nas prawie cały dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 09:40   #4589
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Do fryzjera to nawet nie wiem czy się umawiac. W sensie, ja uwielbiam swoje krótkie włosy, teraz mam takie do obojczykow i średnio się w nich czuję. Zwykle mam krótkiego boba, tak do połowy szyi. Chciałam obciąć, ale wtedy na ślub nic z włosami nie zrobie, najwyżej pofaluje. Z drugiej strony, zakładając że przecierpie i zapuszcze jeszcze włosy, to nie mogę znaleźć fryzury, która by zasłaniają czoło (normalnie mam grzywke na bok), wszystkie są upinane do góry, a ja mam kilometrowe czoło.
Moja makijażystka nie ma jeszcze kalendarza na 2020 - i dobrze, bo znowu byłyby panny młode umówione 3 lata przed ślubem xd

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 10:04   #4590
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Polecam bardzo salony Najana, mi najbardziej podobały się w Świecie Mody Ślubnej i Princessie. Fajne były też sukienki z Madonnie. Ogólnie bardzo fajne są tam sklepy, można coś na spokojnie znaleźć i jest duży wybór.

Ja ogólnie szukałam sukienki bez koronek i z przodu zabudowaną a to plecy miały być "efektowne". Taką sobie wymarzyłam.

Zdjęcia sukienki Pronoviasa załączam, mam nadzieję, że się uda.Załącznik 7694782Załącznik 7694783

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękna ta z Pronoviasa. Ja idę za tydzień szukać i w zasadzie sama nie wiem czego szukam A powiedz mi jak ceny w Madonnie? Pamiętasz może? W Internecie najbardziej podobają mi się suknie w Madonnie i nie wiem na co się nastawiać tam

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja za dużo sukien nie oglądałam w necie przed kupnem. Przeglądałam tylko pobieżnie strony salonów, żeby wiedzieć do którego się umówić. Potem i tak okazało się, że to było na nic, bo np. na stronie jednego z salonów spodobało mi się mnóstwo sukien Sincerity, a na miejscu były może ze dwie... Żadna z tych, na którą zwróciłam uwagę.
W każdym razie nie nastawiałam się na konkretny krój ani tym bardziej konkretny model.
Tym sposobem suknię miałam kupioną po 3 godzinach od pierwszych przymiarek Ja nienawidzę swojej roboty, ale pracuję już tylko do końca roku Też chcemy Stocka.
Teraz na topie jakieś wódki typu Ogiński, Biały Bocian, my nigdy nie mieliśmy z nimi do czynienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biały bocian był u znajomych- wchodził jak woda, strasznie duzo jej poszło. Nienawidzę czystej wódki, tej nie było w ogóle czuć jakby nie miała alkoholu. Moim zdaniem coś z nią było nie tak, nie tak powinna smakować wódka W Ogińskim jakoś nie lezy mi ta butelka, wódka też mnie nie przekonuje zostanie pewnie Stock
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.