Wszystko o ZUMBIE cz. II. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 10:30   #2281
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Dziewczyny koleżanka się pyta kogo polecacie w Szczecinie? :p Chciałby zacząć zumbowac.
Ja polecam Dominikę Wójcikiewicz https://www.facebook.com/DominikaWoj...zZumba?fref=ts
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 15:03   #2282
chocoxd
Przyczajenie
 
Avatar chocoxd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

cześć! czy jest tu jakaś zumbiara z Bydgoszczy ?

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
No co Ty w Wawie nie masz gdzie chodziś ?? idź do Kasi Gnich. Ona super prowadzi Salsation. Teraz Stefan z Łukaszem też wprowadzaja widziałam zajęcia, ale czy fajnei prowadza to jeszcze nie wiem
Stefan z Łukaszem niesamowicie prowadzą salsation!! bardzo gorąco polecam wszystkim można się dużo nowych rzeczy nauczyć

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Sayuri_Chiyo Pokaż wiadomość
A tak wracając na tory tematu, to ktoś z Bydzi kogoś poleca z zumby?
Monika Żakowska, bez dwóch zdań najlepsza
chocoxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 22:20   #2283
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

W Bydgoszczy super jest Joanna Ossowska
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 17:38   #2284
Blawatek133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cześć Dziewczyny.

Wie może któraś z Was co to za piosenka w tle?

Blawatek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 10:56   #2285
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Dziewczyny w jakim klubie polecacie Zumbę w Krakowie? A dokładniej jakiego instruktora? Odkąd mam Multisporta nie muszę się już ograniczać do jednego klubu.

W tego typu fitnessie wszystko zależy właśnie od instruktora. Do tej pory miałam okazję być u trzech różnych i przyznam, że różnice w poziomie są miażdżące. Jestem bardzo ciekawa kogo polecacie.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 20:34   #2286
szakszuka
Raczkowanie
 
Avatar szakszuka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: kr
Wiadomości: 383
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Ja chodzę do platinium na wadowicka i jest bardzo fajnie, dziewczyna chyba ma na imię Karolina? Pokazuje kroki jest zabawna a zajęcia dają wycisk do fitness academy na nowohucka- Sebastian i Karolina sa super weseli i energetyczni
szakszuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 09:05   #2287
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez szakszuka Pokaż wiadomość
Ja chodzę do platinium na wadowicka i jest bardzo fajnie, dziewczyna chyba ma na imię Karolina? Pokazuje kroki jest zabawna a zajęcia dają wycisk do fitness academy na nowohucka- Sebastian i Karolina sa super weseli i energetyczni
Dziękuję Ci pięknie za odpowiedź. Już myślałam, że nikt się nie odezwie.
Akurat niestety do tego Platinium nie dam rady dojechać, bo to drugi koniec Krakowa, natomiast na pewno odwiedzę Fitness Academy.

Ja na początku jak zaczynałam przygodę z Zumbą zachwyciłam się jedną instruktorką tutaj w Krakowie, ale jak pojechałam do swojego rodzinnego miasta i poznałam co to naprawdę znaczy Zumba i wycisk na tych zajęciach, a nie tylko delikatnie tańce w jednym klubie fitness, to mój zachwyt instruktorką z Krakowa opadł. Mieszkam tutaj, tak że muszę tutaj na stałe szukać klubu fitness. A teraz jak już nauczyłam się układów tej pierwszej instruktorki z Krakowa, które w sumie są bardzo proste, to nawet za bardzo się nie zmęczę ani nie spocę Dlatego właśnie szukam jeszcze innych. Byłam też jeszcze raz na Zumbie w takim damskim klubie fitness tutaj w Krakowie, ale tego to nawet Zumbą nie można nazwać, tylko delikatnymi ruchami ciała. Dlatego porównując już trzy instruktorki widzę między nimi ogromne różnice w prowadzeniu zajęć. Szukam naprawdę dobrej, do której najpierw będę musiała chodzić z 10 razy, żeby nauczyć się czegokolwiek, coś mniej więcej jak ta z mojego rodzinnego miasta. Inną sprawą jest też to, że mam całkiem niezłą kondycję aerobową, więc nie jest mi łatwo dogodzić. Mam Multi, więc nie mam ograniczenia.

Edytowane przez szafirowa_dama
Czas edycji: 2016-01-11 o 09:10
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 16:38   #2288
szakszuka
Raczkowanie
 
Avatar szakszuka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: kr
Wiadomości: 383
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

To polecam Sebastiana w fitness academy, zarówno zumbe jak i salsation no instruktorka Karolina robi wg mnie troche lżejsze zajęcia niemniej warto spróbować jesli masz multi
szakszuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 11:42   #2289
szakszuka
Raczkowanie
 
Avatar szakszuka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: kr
Wiadomości: 383
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci pięknie za odpowiedź. Już myślałam, że nikt się nie odezwie.
Akurat niestety do tego Platinium nie dam rady dojechać, bo to drugi koniec Krakowa, natomiast na pewno odwiedzę Fitness Academy.

Ja na początku jak zaczynałam przygodę z Zumbą zachwyciłam się jedną instruktorką tutaj w Krakowie, ale jak pojechałam do swojego rodzinnego miasta i poznałam co to naprawdę znaczy Zumba i wycisk na tych zajęciach, a nie tylko delikatnie tańce w jednym klubie fitness, to mój zachwyt instruktorką z Krakowa opadł. Mieszkam tutaj, tak że muszę tutaj na stałe szukać klubu fitness. A teraz jak już nauczyłam się układów tej pierwszej instruktorki z Krakowa, które w sumie są bardzo proste, to nawet za bardzo się nie zmęczę ani nie spocę Dlatego właśnie szukam jeszcze innych. Byłam też jeszcze raz na Zumbie w takim damskim klubie fitness tutaj w Krakowie, ale tego to nawet Zumbą nie można nazwać, tylko delikatnymi ruchami ciała. Dlatego porównując już trzy instruktorki widzę między nimi ogromne różnice w prowadzeniu zajęć. Szukam naprawdę dobrej, do której najpierw będę musiała chodzić z 10 razy, żeby nauczyć się czegokolwiek, coś mniej więcej jak ta z mojego rodzinnego miasta. Inną sprawą jest też to, że mam całkiem niezłą kondycję aerobową, więc nie jest mi łatwo dogodzić. Mam Multi, więc nie mam ograniczenia.

Szafirowa Dama jak chcesz sie mega zmęczyć to polecam Agnieszkę Stasik, teraz doczytałam cały Twój post ostatnio u niej byłam i az mi sie w głowie kręciło troche, taki wycisk
szakszuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 13:52   #2290
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez szakszuka Pokaż wiadomość
Szafirowa Dama jak chcesz sie mega zmęczyć to polecam Agnieszkę Stasik, teraz doczytałam cały Twój post ostatnio u niej byłam i az mi sie w głowie kręciło troche, taki wycisk


Ooo dzięki za polecenie!
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 15:22   #2291
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Ktoś tu jeszcze zagląda? Dziewczyny, co to za piosenka, lekko salsowa, gdzie powtarza się cztery razy słowo "ven"? (Albo coś podobnego. :P)
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 17:29   #2292
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Hej, chciałabym zacząć chodzić na zumbę, jednak nie posiadam butów. Mogłybyście polecić coś sprawdzonego? Wiem, że nie każde buty nadają się na tego typu "sport".
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 12:39   #2293
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Ktoś tu jeszcze zagląda? Dziewczyny, co to za piosenka, lekko salsowa, gdzie powtarza się cztery razy słowo "ven"? (Albo coś podobnego. :P)
Może to?

https://www.youtube.com/watch?v=kUalysF82Ss
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 17:11   #2294
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
Nie, to znam. Ale doszłam do wniosku, że musiałam źle coś usłyszeć.

Co do butów, mam najróżniejsze, ale najlepsze są Nike (chyba) Son of force mid. Mają amortyzację, trzymają kostkę, dobrze się obracają i są nie do zdarcia.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 20:51   #2295
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Żyjecie? Ja chodzę na Zumbę nieregularnie, powody finansowe... Jedynie u siebie w mieście mogłabym chodzić, ale jakoś nie mogę patrzeć na starą instruktorkę. Za to do Ostrowa i do Kazimierza Biskupiego się wybieram.
Przypomniałam sobie dzisiaj o Angeli Skibińskiej - Wrocławianki, żyje ona jeszcze? Nie mogłam jej znaleźć na Facebooku.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 20:54   #2296
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Ja chodziłam na zumbe do lutego. Pozniej moj instruktor dostal prace w Toruniu i papa. Na szczęście od wrzesnia wraca moja instruktorka (po ciąży). Juz chce wrzesień!
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 11:33   #2297
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

juhuskiiiiiiiiiiiii
angela urodzila synka i sie nim teraz zajmuje
i nieco zmienila zainteresowania sportowe nad czym cierpie
na fejsie jej nie ma, ale na insta owszem

w ogole tak mi strasznie zleeeeee zumbowo, jacek ma malo zajec, a wszelkie proby znalezienia czegos dobrego doprowadzaja mnie do rozpaczy. naprawde NIE KAZDY powinien miec mozliwosci prowadzenia zajec...
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 12:23   #2298
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Ja chodziłam na zumbe do lutego. Pozniej moj instruktor dostal prace w Toruniu i papa. Na szczęście od wrzesnia wraca moja instruktorka (po ciąży). Juz chce wrzesień!

Beznadziejnie się żyje bez Zumby, prawda?


---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
juhuskiiiiiiiiiiiii
angela urodzila synka i sie nim teraz zajmuje
i nieco zmienila zainteresowania sportowe nad czym cierpie
na fejsie jej nie ma, ale na insta owszem

w ogole tak mi strasznie zleeeeee zumbowo, jacek ma malo zajec, a wszelkie proby znalezienia czegos dobrego doprowadzaja mnie do rozpaczy. naprawde NIE KAZDY powinien miec mozliwosci prowadzenia zajec...
Ano nie każdy... Ja nie wiem, czy to ja jestem taka rozpuszczona, ale jak ktoś pół minuty (czy choćby i 20 sekund :P) klepie jeden i ten sam ruch, to momentalnie zasypiam. A raz trafiłam na zastępstwo w Poznaniu z Agą D. i miałam ochotę uciec już po rozgrzewce - typowo jak dla pań na aerobiku. Do tego nie lubię, jak się ktoś nie rozwija.
Podrzuć insta.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 19:51   #2299
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Ja po jakims czasie tylko z zumba zaczelam sobie urozmaicac, bo jednak czasem w zumbie jest dla mnie za malo takiego tanca samego w sobie. Dlatego chodze tez na salse, twerki, brazylijskie rzeczy, bachate.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 20:50   #2300
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Jak się zapatrujecie na zumbę i utratę wagi?
Chciałabym zrzucić chociaż 15kg, a to sporo. Chodzę 3x w tygodniu, w międzyczasie staram się trochę hula hopem kręcić, chodzę na nogach wszędzie, zero słodyczy, fastfoodów itp, chociaż też do końca się nie ograniczam typu zamiast zwykłych płatków na śniadanie to jakieś otręby które mi w gardle stają. Dodam że nie toleruję laktozy więc cały nabiał odpada.
Zastanawiałam sie nad dietetykiem ale to jeszcze kwestia do przemyślenia.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 20:59   #2301
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Ja przez zumbe schudlam 0 kg. A jem zdrowo. Dopiero jak zaczęłam robić cos jeszcze innego to bylo ok
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 22:04   #2302
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

ja na samej zumbie schudlam 20 kilo
bez niczego innego
moim nader skromnym zdaniem jak sie przykladasz do cwiczen to chudniesz. jak ja widze jak laski cwicza to mi slabo, nie podskacza, nie wyprowadza tego ruchu - jak tak sie robi to sie nie chudnie i tyle.
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 08:49   #2303
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Zależy też od wagi startowej- ja nadwagi nie mam, wcześniej sporo ćwiczyłem, więc dana zumba nie była dla mnie Janina dużym wysiłkiem. Bez diety to potrafiłam wręcz przytyć z zumba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 11:33   #2304
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Bez względu na rodzaj aktywności, trzeba zadbac tez o diete
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 11:34   #2305
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Tzn ja się nie ruszałam prawie w ogóle przed długi okres czasu, ta zumba to dla mnie duży wysiłek, wychodzę cała mokra i z godzinę mi zejdzie zanim znikną wypieki na twarzy i unormuje się wszystko. Waga wyjściowa - jak w opisie - to mniej więcej 75kg. Może zdziebko mniej, bo nie ważyłam się z 3 tygodnie.
Później może nabiorę rozpędu, ale na razie nie chcę się zniechęcać dokładajac sobie za dużo i doszłam do wniosku że zumba 3x w tygodniu i hula hop mi wystarczą na pierwszy miesiąc, może dwa.
Chciałabym schudnąć chociaż 15 kg, wymarzone 20, ale mogę źle już wyglądać, więc narazie 15 jest celem.
Nie dietuję, jem to co lubię, a lubię jeść i tak zdrowo. Nie jem fastfoodów, słodyczy nie lubię, kawy nie piję, nie palę, ograniczyłam pepsi do zera jak na razie. Lubię smażone potrawy ale na oliwie. Mam słabość do białych bułek ale też nie jem ich codziennie. Nabiału nie jem w ogóle. Jak jem coś typu parówki to Tarczyńskie, z 97% mięsa z szynki. Dużo ryb, czasami wędlina, makarony pełnoziarniste, kasze. Nie solę, nie używam cukru. Chyba wystarczy tyle. Jeśli nie, to pójdę do dietetyka, ale na razie etap próbny przede mną.

Edytowane przez 201706081317
Czas edycji: 2016-10-13 o 11:37
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 05:54   #2306
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Zależy też od wagi startowej- ja nadwagi nie mam, wcześniej sporo ćwiczyłem, więc dana zumba nie była dla mnie Janina dużym wysiłkiem. Bez diety to potrafiłam wręcz przytyć z zumba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam podobnie. Dla mnie Zumba nie jest wysilkiem choć daje z siebie wszystko. Normalnie wszystkie dziewczyny po zajęciach mokre a ja sucha xd
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 10:27   #2307
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie. Dla mnie Zumba nie jest wysilkiem choć daje z siebie wszystko. Normalnie wszystkie dziewczyny po zajęciach mokre a ja sucha xd
to znaczy, ze instruktor za slaby.
czy ja dobrze kojarze, ze sie znamy z obozu zumby i ty chodzisz do kogos w stolicy?
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 12:31   #2308
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
to znaczy, ze instruktor za slaby.
czy ja dobrze kojarze, ze sie znamy z obozu zumby i ty chodzisz do kogos w stolicy?
Nie, nie znamy sie. Ba ja nie jestem nawet ze stolicy. Szczerze bylam u kilku instruktorów i wszedzie lipa. Jedne dziewczyny mialy super układy, ale muzyka masakra. Nie dalo sie tego słuchać. A tu podobają mi sie i uklady o muzyka. Plus znam dziewczyny długo.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 21:43   #2309
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym zacząć chodzić na zumbę, jednak nie posiadam butów. Mogłybyście polecić coś sprawdzonego? Wiem, że nie każde buty nadają się na tego typu "sport".
Dla mnie butami idealnymi do zumby są reeboki z serii dance, mam krótkie i za kostkę i zdecydowanie wole te krótkie.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 19:22   #2310
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

A ja przestawilam się na sneakersy, o wiele lepiej mi się w nich tańczy, bo stopa ma większy zakres ruchu.1477074174671.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-03 10:20:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.