Mój chłopak nie chce pracować - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-14, 15:43   #61
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą - on w ogóle ma jakieś oszczędności, czy wszystko co zarobi, to po prostu przejada?
Nawet jeżeli jakimś cudem jakieś miał, to pewnie by już stopniały do zera. A oszczędności z obecnych 1300 zł, gdzie wynajmuje pokój i musi jeść i przecież chyba też czasami jakieś rzeczy kupić? To już byłby trolling.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 15:48   #62
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Sama mało zarabiasz więc może pomyśl najpierw Ty co zrobić by zwiększyć dochody, a nie trujesz tylko chłopu? Dobraliście się nieźle, jak jemu odpowiada taki styl życia to nic nie zrobisz, nie zmienisz kogoś na siłę.
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 15:51   #63
Agnom
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą - on w ogóle ma jakieś oszczędności, czy wszystko co zarobi, to po prostu przejada?
Taa, oszczędności. Wszystko idzie na życie.
A niestety TŻ nie jest okazem zdrowia więc w razie nagłej choroby czy choćby głupiego bólu zęba, powinien mieć chociaż parę tys. Wiem bo sama byłam w takiej sytuacji i to kosztuje krocie. Nie wiem co on zrobi.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez tynka888 Pokaż wiadomość
Sama mało zarabiasz więc może pomyśl najpierw Ty co zrobić by zwiększyć dochody, a nie trujesz tylko chłopu? Dobraliście się nieźle, jak jemu odpowiada taki styl życia to nic nie zrobisz, nie zmienisz kogoś na siłę.
No zupełnie się z Tobą nie zgodzę. On może w każdej chwili zarabiać więcej, wystarczy że powie rodzinie, że chce mieć pełen etat. Albo pójdzie do pobliskiej Żabki.
Ja żeby zarabiać więcej musiałabym się doedukowywać, uczyć czegoś, to są długotrwałe procesy, wymagające mnóstwo wysiłku, kiedy się jest zmęczonym po pracy to często niewykonalne. Poza tym jednak gdybym miała dużo więcej kasy to i tak bym była sfrustrowana że muszę mu stawiać. Nie wiem, może postaram się jakoś to przepracować bo też niepotrzebnie mnie to aż tak wkurza.
Agnom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 15:52   #64
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Agnom, dziewczyno, weź no pogoń w końcu lenia do normalnej pracy z normalnymi zarobkami, przecież to jest jakiś dramat... A jak się jednak nie ogarnie, to po prostu pożegnaj pana - chyba nie chcesz spędzać życia z taką rozlazłą mameją, która nie potrafi zadbać nawet o oszczędności na czarną godzinę???
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 15:55   #65
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Ten wątek jest coraz dziwniejszy. Ewidentnie nie jest Ci dobrze z tą sytuacją, a zarazem nie bierzesz pod uwagę, że zerwanie to jedyne wyjście. Nie zmienisz go, nie masz też warunków finansowych by go całe życie nieść na plecach. Bez sensu tracić czas, pogłębiać frustrację i wzajemnie się męczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 15:57   #66
Agnom
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ten wątek jest coraz dziwniejszy. Ewidentnie nie jest Ci dobrze z tą sytuacją, a zarazem nie bierzesz pod uwagę, że zerwanie to jedyne wyjście. Nie zmienisz go, nie masz też warunków finansowych by go całe życie nieść na plecach. Bez sensu tracić czas, pogłębiać frustrację i wzajemnie się męczyć.
Nie wykluczam rozstania ale postaram się jakoś inaczej to rozwiązać. Też muszę się zastanowić jakie w ogóle mam opcje bo to też nie takie oczywiste.
Agnom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 15:58   #67
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Agnom Pokaż wiadomość
(...)
On może w każdej chwili zarabiać więcej, wystarczy że powie rodzinie, że chce mieć pełen etat. Albo pójdzie do pobliskiej Żabki.
(...)
Ale on tego NIE CHCE. Czego w tej sytuacji nie rozumiesz? Że facet nie ma Twojego mózgu i chęci?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-14, 16:06   #68
Agnom
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ale on tego NIE CHCE. Czego w tej sytuacji nie rozumiesz? Że facet nie ma Twojego mózgu i chęci?
No trudno mi to zrozumieć. Przyznaję się, że jestem dość egocentryczna i już wiele osób mi to mówiło. Zawsze miałam problem z uznaniem, że czyjeś potrzeby są równie ważne jak moje, że ludzie są różni itp. Ja to wszystko przyznaję i nie twierdzę, że on natychmiast ma się zmienić.
Tzn założyłam wątek z taką intencją ale już zdążyłam ochłonąć i wiem, że to było głupie. Istnieją ludzie biedni, którym to odpowiada i tyle. Teraz myślę raczej w takim kierunku, żeby on więcej zarobił w podobnym zakresie godzin, na pewno by chciał tylko po prostu nie ma pomysłu co właściwie miałby zrobić. Nazbieram trochę pomysłów i wspólnie je przemyślimy. Jak nic to nie pomoże, okaże się że zarabianie więcej jest trudno wykonalne, to będę myśleć czy to akceptować czy w ogóle szukać kogoś innego. Nie wykluczam, że jakoś to zaakceptuję ale też nie bardzo wiem jak.
Agnom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:10   #69
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ale on tego NIE CHCE. Czego w tej sytuacji nie rozumiesz? Że facet nie ma Twojego mózgu i chęci?
No, jak ja słyszę takie pierdzielamento, że ktoś nie chce pracować, bo przez pracę ma za mało czasu na rozrywki, to trudno mi uwierzyć w rozum tej osoby, sorry.
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:21   #70
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Jakbym nie miała dziecka na utrzymaniu to sama bym przeszła na pół etatu: P

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:27   #71
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
No, jak ja słyszę takie pierdzielamento, że ktoś nie chce pracować, bo przez pracę ma za mało czasu na rozrywki, to trudno mi uwierzyć w rozum tej osoby, sorry.
Dla mnie to podobny poziom, co te wszystkie patole, które tłumaczą się w opisach Szlachetnej Paczki, że cała rodzina nie może podjąć pracy, bo koniecznie muszą stadnie odbierać dzieci ze szkoły, albo dzięki brakowi pracy mają czas na zabawę z nimi. Facet niby się utrzymuje za 1300 złotych (chociaż troszkę trudno mi w to uwierzyć, zastanawiam się mocno co on je...) i widać mu z tym okej. Tym bardziej po co się pchać w związek z kimś takim?

Żeby nie było. Gdybym miała morze kasy, to sama bym zawodowo nie pracowała, ale np. poświęciła się sztuce lub wykonywaniu za darmo lub pół-darmo jakiegoś hobby. Natomiast z czegoś żyć trzeba i jakoś żyć. Pomiędzy wygórowanymi ambicjami i chęcią nie wiadomo jakich zarobków, a "nie mam nawet na dentystę w razie W" jest jednak sporo pola do popisu. Dla mnie to, co robi ten facet jest nieodpowiedzialne dlatego, że nie ma nawet kilku stów na wypadek, gdyby serio ząb zabolał, czy byłaby potrzeba wykupienia leków na przeziębienie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-14, 16:30   #72
Agnom
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

Nie każdy musi chcieć dziecko.
Szkoda, że wiele osób prowadzi życie sprzeczne z rodzicielstwem a mimo to sprowadza na świat nowego człowieka i krzywdzi go. Ja na szczęście nie planuję dzieci bo po prostu nie lubię ich wychowywać, zajmować się nimi. Rodzice w moim otoczeniu też nieustannie jojczą na te pociechy, chyba to nie jest takie fajne zajęcie
Agnom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:30   #73
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;89287265]Jakbym nie miała dziecka na utrzymaniu to sama bym przeszła na pół etatu: P
[/QUOTE]

Jakby w miarę sensownie płacili, to pewnie wiele osób by chciało. Poza tym w przypadku pary, to budżet rodziny jako całości ważne, aby się dobrze dopinał. Niekoniecznie każda jedna osoba musi nie wiadomo ile zarabiać. Samo w sobie pół etatu to nic złego. Ale pakowanie się na granicę ubóstwa, gdzie facet ma dwie zdrowe ręce, nogi i nie jest dotknięty jakąś niepełnosprawnością, to głupota.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:41   #74
Agnom
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Facet niby się utrzymuje za 1300 złotych (chociaż troszkę trudno mi w to uwierzyć, zastanawiam się mocno co on je...) i widać mu z tym okej
Je głównie chleb/bułki i warzywa, kasze, jogurty naturalne. Obiady dla niego nie istnieją.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Hm, chyba wymyśliłam rozwiązanie.
Może niech pracuje na pół etatu, ale 7 dni w tygodniu?
W sumie przy 4 godzinach dziennie to nawet się tego nie odczuje.
Mógłby chyba zarobić w ten sposób dodatkowo 400-500 zł, to już byłoby coś. Może właśnie to nauczanie, konwersacje albo tłumaczenia w weekendy.
Agnom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:44   #75
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dla mnie to podobny poziom, co te wszystkie patole, które tłumaczą się w opisach Szlachetnej Paczki, że cała rodzina nie może podjąć pracy, bo koniecznie muszą stadnie odbierać dzieci ze szkoły, albo dzięki brakowi pracy mają czas na zabawę z nimi. Facet niby się utrzymuje za 1300 złotych (chociaż troszkę trudno mi w to uwierzyć, zastanawiam się mocno co on je...) i widać mu z tym okej. Tym bardziej po co się pchać w związek z kimś takim?

Żeby nie było. Gdybym miała morze kasy, to sama bym zawodowo nie pracowała, ale np. poświęciła się sztuce lub wykonywaniu za darmo lub pół-darmo jakiegoś hobby. Natomiast z czegoś żyć trzeba i jakoś żyć. Pomiędzy wygórowanymi ambicjami i chęcią nie wiadomo jakich zarobków, a "nie mam nawet na dentystę w razie W" jest jednak sporo pola do popisu. Dla mnie to, co robi ten facet jest nieodpowiedzialne dlatego, że nie ma nawet kilku stów na wypadek, gdyby serio ząb zabolał, czy byłaby potrzeba wykupienia leków na przeziębienie.
Przy morzu kasy z "niepracowego" źródła to pewnie i tak bym pracowała, bo zwyczajnie lubię to, co robię A w utrzymywanie się za 1300zł też średnio wierzę - to jest chyba żywienie się wczorajszym chlebem z najgorszymi ochłapami na granicy ważności do spożycia :/ Brak jakichkolwiek oszczędności jest dla mnie skrajnie nieodpowiedzialny, to jest jedna z podstawowych podstaw w życiu.
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:46   #76
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Możesz wymyślić i tysiąc rozwiązań, tylko co z tego? Nie jesteś jego mamusią, ani menadżerem. A 7-dniowy tydzień pracy każdemu by się szybko przejadł. Przecież on nie z powodu braku czasu chce mieć pół etatu, tylko dlatego, że mu się NIE CHCE pracować w inny sposób. A to tłumaczenie, że w każdej jednej pracy go mobbingowali. Cóż, brzmi jak mój brat, któremu również praca była przez lata nie po drodze.

Uczepiłaś się nie tego psiego ogona.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:49   #77
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

A ten chłopak to nie ma przypadkiem na imię Ferdynand?
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:49   #78
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
Przy morzu kasy z "niepracowego" źródła to pewnie i tak bym pracowała, bo zwyczajnie lubię to, co robię A w utrzymywanie się za 1300zł też średnio wierzę - to jest chyba żywienie się wczorajszym chlebem z najgorszymi ochłapami na granicy ważności do spożycia :/ Brak jakichkolwiek oszczędności jest dla mnie skrajnie nieodpowiedzialny, to jest jedna z podstawowych podstaw w życiu.
Koleś musi być niedożywiony lub źle odżywiony, bo nie wierzę w zbilansowaną dietę na bułkach i serkach. I to za jakiś czas zacznie się odbijać na jego zdrowiu. To potem widać koło 40-tki jak kto się odżywiał, jak dbał o siebie. Jakiś czas da się tak ciągnąć, ale w końcu wszystko wychodzi bokiem. Poza tym od czasu do czasu przecież trzeba sobie jakieś buty kupić, środki czystości. Skąd on to bierze? Z Caritasu?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:51   #79
Agnom
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Możesz wymyślić i tysiąc rozwiązań, tylko co z tego? Nie jesteś jego mamusią, ani menadżerem. A 7-dniowy tydzień pracy każdemu by się szybko przejadł. Przecież on nie z powodu braku czasu chce mieć pół etatu, tylko dlatego, że mu się NIE CHCE pracować w inny sposób.
Mój ojciec pracuje 6 dni w tygodniu, i to od wielu lat. Nie wiem czy 4h dziennie, ale przez 7 dni się tak przeje. Najwyżej odmówi albo po jakimś czasie zrezygnuje
Zwykle jak on coś obieca, to to zrobi. Inna sprawa że zwykle nie obiecuje Pogadam jutro z nim, może to zaakceptuje. Zakładam, że on też nie chce mnie stracić i jest gotów na jakieś ustępstwa.
Agnom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-14, 16:52   #80
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Agnom Pokaż wiadomość
Mój ojciec pracuje 6 dni w tygodniu, i to od wielu lat. Nie wiem czy 4h dziennie, ale przez 7 dni się tak przeje. Najwyżej odmówi albo po jakimś czasie zrezygnuje
Zwykle jak on coś obieca, to to zrobi. Inna sprawa że zwykle nie obiecuje Pogadam jutro z nim, może to zaakceptuje. Zakładam, że on też nie chce mnie stracić i jest gotów na jakieś ustępstwa.
I co z tego? Możesz podać tysiąc przykładów tysiąca osób i niczego to nie zmienia. Ten facet NIE CHCE, a Ty w tym momencie wychodzisz na desperatkę, która myśli, że załapała portki i teraz uznała, że portki da się nieco przerobić, aby lepiej pasowały. Ale to tak nie działa.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:55   #81
Agnom
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
od czasu do czasu przecież trzeba sobie jakieś buty kupić, środki czystości. Skąd on to bierze? Z Caritasu?
Z tym jest problem bo ma kilka dobrych bluz / spodni i chodzi w nich już 10 lat. Wszystkie poprzednie partnerki strasznie czepiały się o jego styl ubierania się Butów ma akurat dużo, zwykle znajomi mu przysyłają jakieś buty, które leżą na strychu a są mało używane.
Agnom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:58   #82
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Agnom Pokaż wiadomość
Z tym jest problem bo ma kilka dobrych bluz / spodni i chodzi w nich już 10 lat. Wszystkie poprzednie partnerki strasznie czepiały się o jego styl ubierania się Butów ma akurat dużo, zwykle znajomi mu przysyłają jakieś buty, które leżą na strychu a są mało używane.
Że się powtórzę - ty naprawdę chcesz spędzić życie z kimś takim? Nie dość, że leniwiec, to jeszcze honoru za grosz...
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:59   #83
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

a jest osobą psychicznie zdrową? Obecnie tak łatwo o pracę.
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 17:02   #84
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 241
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Ale on nie chce pracować (to znaczy nie więcej niż te pół etatu). I ma prawo. A autorce ma prawo nie odpowiadać jego styl życia.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 17:02   #85
Agnom
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 246
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
Że się powtórzę - ty naprawdę chcesz spędzić życie z kimś takim? Nie dość, że leniwiec, to jeszcze honoru za grosz...
Co w tym niehonorowego przyjąć od znajomych jakieś buty, których nikt nie używa? Nie przesadzaj.
Agnom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 17:04   #86
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Agnom Pokaż wiadomość
Co w tym niehonorowego przyjąć od znajomych jakieś buty, których nikt nie używa? Nie przesadzaj.
Okazjonalnie nic, też się czasem wymieniam ciuchami z koleżankami. Ale w życiu by mi nie przyszło do głowy zrobić sobie z darowizn stałego sposobu na ubieranie i obuwanie się, chyba bym się zapadła pod ziemię ze wstydu...

Edytowane przez kici88
Czas edycji: 2022-07-14 o 17:06
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 17:06   #87
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Agnom Pokaż wiadomość
Z tym jest problem bo ma kilka dobrych bluz / spodni i chodzi w nich już 10 lat. Wszystkie poprzednie partnerki strasznie czepiały się o jego styl ubierania się Butów ma akurat dużo, zwykle znajomi mu przysyłają jakieś buty, które leżą na strychu a są mało używane.
Fajny wakacyjny trolling. Taki, że tak powiem w starym stylu.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
Okazjonalnie nic, też się czasem wymieniam ciuchami z koleżankami. Ale w życiu by mi przeszyło do głowy zrobić sobie z darowizn stałego sposobu na ubieranie i obuwanie się, chyba bym się zapadła pod ziemię ze wstydu...
Coraz bardziej widać, że troll.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 17:08   #88
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Fajny wakacyjny trolling. Taki, że tak powiem w starym stylu.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------



Coraz bardziej widać, że troll.
Znam w realu osobę o niemal identycznym podejściu do pracy - ale chyba faktycznie tym razem to troll.
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 17:12   #89
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
Znam w realu osobę o niemal identycznym podejściu do pracy - ale chyba faktycznie tym razem to troll.
Podejście do pracy podejściem do pracy (wiadomo, że takich ludzi nie brakuje, to akurat najmniej dziwne w tym wątku), ale odpowiedzi na wątpliwości coraz absurdalniejsze. Trochę przestrzelone z tymi 1300 zł, to trzeba było wymyślić worki butów w darach od znajomych.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 17:25   #90
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Mój chłopak nie chce pracować

Ja pracowałam na 3/4 etatu za niecałe 1600 zł, wynajmowałam wówczas duży pokój w centrum miasta no i zostawało mi kilka stówek. Także no istnieją tacy ludzie, ale tutaj tez wiem, ze trolllol


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-09 10:13:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.