Krem dla 26-latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-16, 16:26   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Krem dla 26-latki


Niedawno trafilam na te strone i mam nadzieje, ze uzyskam porade od osoby kompetentnej - czyli pani kosmetyczki [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam lat 26, szukam kremu odpowiedniego dla siebie - czyli po 25 roku zycia. Powinien miec wlasciwosci matujace, nawilzajace, moze jakies witaminki odpowiednie dla tego wieku.
Moja skora - mieszana, ciagle cos na niej wyskakuje, kiedys tradzikowa, duze pory.
Rzadko na kremie jest informacja, od jakiego wieku mozna go uzywac, a ja nie chcialabym przesadzic [img]icons/icon12.gif[/img] Wiec moze jakas lista skladnikow, ktorych jeszcze powinnam unikac w kremach? [img]icons/icon7.gif[/img] Dziekuje z gory za podpowiedzi [img]icons/icon7.gif[/img]
Gosia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-17, 07:26   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Krem dla 26-latki

Może coś z serii Normamat Erisu?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-17, 12:21   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Krem dla 26-latki

Miałam podobne problemy z cerą jak Ty, keidyś zachęcona opinaimi koleżanek poszłam na oczyszczanie organizmu z toksyn i pomogło! Wyeliminowałam niektóre rzeczy z mojego jadłospisu, zajęłam się naprawą gospodarki hormonalnej (gwoli wyjaśnienia - bez użycia leków hormonalnych) i dawne problemy znikły. Teraz nie ma znaczenia jakiego kremu użyję, bo nic mi po nim nie wyskakuje. Życzę powodzenia w doprowadzeniu cery do porządku.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-17, 12:32   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Krem dla 26-latki

jestem zaintrygowana oczyszczaniem organizmu z toksyn, możesz coś więcej na ten temat powiedzieć. kiedyś stosowałam głodówki, ale wtedy byłam młodsza i mniej zajęta.
to o czym pisałas brzmi jak jakiś zabieg , tak?
pozdrawiam
nina
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-17, 16:11   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Krem dla 26-latki

Mam coś ekstra,tyle,że na noc-krem na dobranoc,jest to Biokrem dotleniający Eris Forte 25+.Kosztuje ok.50zł.Za taką jakość,za ten subtelny zapach i lepszy nastrój to cena zupełnie nie wygórowana.Bużka po nim jest jak pupcia niemowlaka.Dla mnie jest lepszy od niektórych kremików selektywnych(np.Clinique) Zostawia tylko niestety leciutko błyszczącą twarz,ale co tam nie jest to przecież krem matujący.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-20, 11:57   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Krem dla 26-latki

O listę składników musimy poprosić Basię.Jeśli poszukasz w naszych artykułach na pewno znajdziesz mnóstwo rad jak pielegnować swoją cerę. Także na forum jest dużo przykładów kremów , maseczek dla Twojego typu cery. Możesz też wybrać się do gabinetu kosmetycznego na konsultację (w moich gabinetach ocena stanu , rodzaju cery, porady , zalecenia pielęgnacyjne - bezpłatnie).Kosmetyczka oceni Twoją cerę i podpowie co i jak powinnaś stosować. Pomyśl także o regularnych zabiegach w gabinecie - dla 26- latki kosmetyczki mają bardzo duży wybór zabiegów poprawiających stan cery.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.