Vademecum antykoncepcji! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-14, 19:27   #31
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

po prostu sie dziwie ze mysli o sexie a nie wie na jakiej zasadzie dzialaja pigulki:/
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 20:20   #32
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
po prostu sie dziwie ze mysli o sexie a nie wie na jakiej zasadzie dzialaja pigulki:/
zacznijmy od tego, ze malo kto wie, w szkolach tego nie ucza. Najczesciej dziewczyny biora pigulki, bo ich kolezanki biora i to jest "w modzie" i niby najskuteczniejszy srodek anty jaki jest dostepny na rynku. Niewiele nawet wie, ze te tabsy moga wywolac jakies skutki uboczne. Uwazam wiec, ze bardzo dobrze, ze zabcia sie o wszystko pyta. Jesli jej wszystko wytlumaczymy to i swoim kolezankom tez bedzie mogla powiedziec i nie bedzie takiego ciemnogronu jaki jest obecnie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 20:48   #33
Zakrecoona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

ja mam pytanie bardzo dla mnie wazne i prosila bym o szybka odpowiedz! czy mozna wspolzyc z 7 diach przrwy w braniu tabletek! czy nie?????? odppwoedzcie mi jak najszybciej dzieki!!!
Zakrecoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 20:59   #34
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Zakrecoona Pokaż wiadomość
ja mam pytanie bardzo dla mnie wazne i prosila bym o szybka odpowiedz! czy mozna wspolzyc z 7 diach przrwy w braniu tabletek! czy nie?????? odppwoedzcie mi jak najszybciej dzieki!!!
Można, jeśli zamierzasz po tej 7-mio dniowej przerwie rozpocząć kolejne opakowanie. Wtedy jesteś bezpieczna.
Natomiast, jeśli nie zamierzać brać kolejnego opakowania po tej przerwie, wtedy lepiej nie ryzykować
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 11:17   #35
Żabcia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 116
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

tabletki anty.. czy moge zrobic tak bo bieze sie je przez 21 dni i miej wiecej pod koniec tego brania bedzie sex czy one mnie zabezpiecza nie mowie o nastepnym braniu ich. choc mogla by byc prezerwatywa ale mowie bez czy zabezpieczy
ale chyba na wszystko wychodzi ze takie cos sensu nie ma co nie ?
Żabcia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 11:39   #36
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Żabcia01 Pokaż wiadomość
tabletki anty.. czy moge zrobic tak bo bieze sie je przez 21 dni i miej wiecej pod koniec tego brania bedzie sex czy one mnie zabezpiecza nie mowie o nastepnym braniu ich. choc mogla by byc prezerwatywa ale mowie bez czy zabezpieczy
ale chyba na wszystko wychodzi ze takie cos sensu nie ma co nie ?
Żabcia, a powiedz mi dlaczego nie chcesz ich brać regularnie?? Widzę, że boisz się stosować innej metody antykoncepcji, ale też nie bardzo chcesz brać tabletki.
Więc może jak poznam powód Twojego kombinowania to coś z tego zrozumie

Jeśli nie zamierzać brat regularnie tabletek, to zastosuj prezerwatywę + globulki np. Pantel Ovax. To dobre zabezpiecznie!!
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 13:16   #37
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Żabcia, a powiedz mi dlaczego nie chcesz ich brać regularnie?? Widzę, że boisz się stosować innej metody antykoncepcji, ale też nie bardzo chcesz brać tabletki.
Więc może jak poznam powód Twojego kombinowania to coś z tego zrozumie

Jeśli nie zamierzać brat regularnie tabletek, to zastosuj prezerwatywę + globulki np. Pantel Ovax. To dobre zabezpiecznie!!
giraffe, w jednym z pierwszych postow zabcia napisala, ze nie chce brac, bo to jednak hormony i nie wiadomo jak na nie zareaguje jej organizm, a poza tym boi sie, ze moze przytyc.

zabcia, skorona prawde se boisz brac tabsy, to sie ta mysla nie katuj, bo nawet samym zlym mysleniem mozesz zrobic sobie krzywde. Stres nie jest wskazany dla nikogo. Globulki + prezerwatywa, to na prawde bardzo bobre zabezpieczenie! Wiem, bo sama stosuje ta metoda, bo tabsow ze wzgledow zdrowotnych brac nie moge. Globulke wkladasz do pochwy na glebokosc palca. Jesli sama tego nie chcesz, to mozesz poprosic o to partnera ktory na pewnoz mila checia to uczyni (moj przynajmniej to lubi ). Czekasz 10 minut (ja po wlozeniu globulki nastawiam sobie stoper badz budzik, ktory dokladnie odmierzy 10 minut). Przez ten czas razem z partnerem mozecie sie skupic na grze wstepnej (nie czekasz bezczynnie, podniecenie nie opada a wrecz przeciwnie ). Ze swojego doswiadczenia wiem, ze niekiedy, gdy tylko budzik zadzwoni, jestesmy juz tak rozgrzani ze zalozenie prezerwatywy zajmuje doslownie 5 sekund. W ten sposob, jaki opisalam nie ma mozliwosci zrobienia czegos zle. Masz wszystko ustalone z budzikiem, ktory dla mnie i dla mojgo partnera jest sygnalem do startu
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 15:11   #38
Żabcia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 116
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

a wlasnie jak tylko same globulki to co mozna zajsc w jakims stopniu? i po ile sa one i ile jest ich w opakowaniu te pantel ovax bo widac ze tak cos je chwalicie

Edytowane przez Żabcia01
Czas edycji: 2006-11-15 o 11:26
Żabcia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 15:25   #39
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

..........cierpliwo ści Wam zyczę, dziewczyny...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 15:35   #40
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Żabcia01 Pokaż wiadomość
mówie ze nie chce brac tych tabletech ponieważ mi sie jeszcze nie spieszy tak z sexem, jak moj chlopak rozkoszuje sie i ja to juz wogole bedzie hhe. ale tez tak jeszcze powaznie nie mysle o tym ale musi byc wkoncu ten pierwszy raz i z tym co che byc na zawsze ale to roznie bywa.
wiec chyba tak zrobie te globulki + prezerwatywa ( z ta prezerwatywa to jeszcze bedzie bardziej bezpiecznie)? a wlasnie jak tylko same globulki to co mozna zajsc w jakims stopniu? i po ile sa one i ile jest ich w opakowaniu te pantel ovax bo widac ze tak cos je chwalicie
Żabciu - wyżej Jaga dokładnie opisała jaki jest wskaźnik Pearla dla każdej metody. Myślę, że gdybyś to wszystko przeczytała, nie zadawałabyś pytań w stylu:
Cytat:
Napisane przez Żabcia01;
wiec chyba tak zrobie te globulki + prezerwatywa ( z ta prezerwatywa to jeszcze bedzie bardziej bezpiecznie)? a wlasnie jak tylko same globulki to co mozna zajsc w jakims stopniu?
Napisała ona, że :
Cytat:
Napisane przez Jaga_2001;
Wskaźnik Pearla dla samych globulek stosowanych podczas dni płodnych wynosi 20.
Co oznacza, że na 100 kobiet stosujących tylko tą metodę, w dni płodne w ciąże zaszło 20!!

Ile kosztuje Pantex Oval niestety CI nie odpowiem, bo nie wiem

A na przyszłość - trochę inicjatywy własnej!!
Pozdrawiam!
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 15:40   #41
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
..........cierpliwo ści Wam zyczę, dziewczyny...
dokładnie
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 18:03   #42
Żabcia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 116
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

wiec tak globulki + prezerwatywa + dni niepłodne i na ile % jest to bezpieczne bo widze ze globulki az 20
a co do prezerwatywa które wybrąc najlepeij i jak to zakładac zeby było właściwie bo gdzieś czytaąłm ze wiadomo ze trzeba to dokladnie nałożyc
Żabcia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 18:23   #43
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Zabcia, ja bym Ci radzila nie myśleć nawet o współżyciu. wtedy będziesz miała 0

i jeżeli przy takim zabezpieczeniu zajdziesz w ciązę, to będziesz chyba największym pechowcem świata. a gumkę kup sobie ze środkiem plemnikobójczym. zawsze jeszcze więcej pewności. a jak chłopak nie będzie potrafil załozyć prezerwatywy, to kupcie takie opakowanie za 3 zl i niech sobie ćwiczy.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 18:37   #44
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
Zabcia, ja bym Ci radzila nie myśleć nawet o współżyciu. wtedy będziesz miała 0

i jeżeli przy takim zabezpieczeniu zajdziesz w ciązę, to będziesz chyba największym pechowcem świata. a gumkę kup sobie ze środkiem plemnikobójczym. zawsze jeszcze więcej pewności. a jak chłopak nie będzie potrafil załozyć prezerwatywy, to kupcie takie opakowanie za 3 zl i niech sobie ćwiczy.
Zawsze może używać do ćwiczeń banana, jak mu już własnych "sił" nie starczy
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 18:37   #45
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Żabcia01 Pokaż wiadomość
wiec tak globulki + prezerwatywa + dni niepłodne i na ile % jest to bezpieczne bo widze ze globulki az 20
a co do prezerwatywa które wybrąc najlepeij i jak to zakładac zeby było właściwie bo gdzieś czytaąłm ze wiadomo ze trzeba to dokladnie nałożyc
Żabcia ... a jak myślisz, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w DNI NIEPŁODNE ?? odpowiedz mi na to pytanie
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 18:48   #46
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Żabcia ... a jak myślisz, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w DNI NIEPŁODNE ?? odpowiedz mi na to pytanie
mozna zajsc w ciaze w dni nieplodne i ja jako osoba jestem tego przykladem
Zabcia, nie ma takiej metody anty, ktora dawalaby 100% zabezpieczenia!!! Zauwaz, ze nawet tabletki anty nie maja takiej skutecznosci, czy sterylizacja! Najlepsza metoda to szklanka zimnej wody..., ale zamiast sexu.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:00   #47
Żabcia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 116
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

no dobrze dobrze ale
mozna tak zrobic dni nieplodne i prezerwatywa i globulki
Żabcia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:09   #48
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Żabcia01 Pokaż wiadomość
no dobrze dobrze ale
mozna tak zrobic dni nieplodne i prezerwatywa i globulki
mozna, ale to tez nie daje 100% zabezpieczenia przed ciaza
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:22   #49
Żabcia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 116
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

wszystko jest pokicianie poprostu jak juz chce teraz to ponownie mam obawy, czy takie same beda procenty w zabezpieczeniu jak tabl. antyk.??
Żabcia01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 20:35   #50
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Żabcia01 Pokaż wiadomość
wszystko jest pokicianie poprostu jak juz chce teraz to ponownie mam obawy, czy takie same beda procenty w zabezpieczeniu jak tabl. antyk.??
na pewno wieksze niz w przypadku kochania sie w dni plodne z gumka i globulkami.
Ogolnie czy to dni plodne, czy nie, ale globulki + gumki daja prawie taka sama skutecznosc jak pigulki hormonalne, wiec nie powinnas sie przejmowac.
I nic nie jest pokickane, trzeba tylko chcec zrozumiec
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:37   #51
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

to ja ci powiem ze nic nie zabezpiecza w 100% i jakies tam obawy(schizy)sa zawsze ale z takim podejsciem to sie czlowiek nabawi nerwicy i nie bedzie mial zadnej przyjemnosci ze wspolzycia
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:37   #52
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

tak, będą praktycznie takie same.
sama prezerwatywa ma procenty niewiele odbiegające od tabletek, a co dopiero w połączeniu z globulkami i dniami niepłodnymi?
dziewczyno, pomyśl!

a najśmieszniejsze jest dla mnie to, że na stronie producenta globulek zapewniaja skuteczność równą tabletkom.
http://www.patentex.pl/skutecznosc.htm
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:42   #53
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
a najśmieszniejsze jest dla mnie to, że na stronie producenta globulek zapewniaja skuteczność równą tabletkom.
http://www.patentex.pl/skutecznosc.htm
tak , tez kiedys wchodzilam na te strone i bylam przerazona tymi cyframi ale czego sie nie robi, zeby zachecic klienta do zakupu ich towaru powinni dopisac, ze to w polaczeniu z p[rezerwatywa, badz calkiem wykreslic te zdanie
A najlepsza jest skutecznosc implantow hormonalnych, jaka widnieje na tej stronie - "100%". Paranoja Po tym mozna stwierdzic, jak nalezy wiezyc tabeli z tej strony
a cwiecie, co jest najciekawsze? O skutecznosci nic nie napisali ani na opakowaniu ani na ulotce
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:45   #54
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

ciekawa jestem czy ludzie dają się złapać na taki chwyt marketingowy
i śmieszne jest, że żele o podobnym składzie jest bardzo zawodny, a globulki superekstrekul
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:52   #55
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
ciekawa jestem czy ludzie dają się złapać na taki chwyt marketingowy
i śmieszne jest, że żele o podobnym składzie jest bardzo zawodny, a globulki superekstrekul
żele? tam jest napisane tabletki dopochwowe przeciez globulki sa takimi wlasnie tabletkami a skutecznosc jest ich tak zroznicowana mimo, ze oba te srodki zawieraja ten sam skladnik A jeszcze lepsze jest to, ze oba te srodki sa wypisane jedne pod drugin Taaa, konkurencja zawsze jest beee

EDIT: a jeszcze zauwazylam jeszcze jedna ciekawa rzecz. Obok kazdego wskaznika Pearla w tej tabeli jest taa mala cyferka przed nawiasem kazda oznacza, z jakiego zrodla byl brany ten wskaznik Dla gumki, tych tabletek i globulet brana byla z ksiazki z 1984 roku taaaa wtedy to mowiono, ze kalendarzyk jest baaaaardzo skuteczna metoda taka skuteczna, ze ja sie z niej urodzilam
ech, brak slow
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 12:47   #56
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2006-09-30 o 19:11
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 19:10   #57
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

up, up, up
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 10:44   #58
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

podnosze
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 19:47   #59
Mora24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

PYTANKO CO DO POSTINORU!
Na poczatku powiem, ze "przelecialam" wszystkie fora dotyczace tego leku ale nadal jestem niespokojna ponieważ nigdzie nie doczytałam sie jaka jest skuteczność tej metody po zażyciu pierwszej tabletki po 9 godzinach od stosunku (nastepna po 12 godz. od wziecia pierwszej).
Nie mialam zadnych krwawien, ogolnie czulam sie dobrze...hmm no moze drugiego dnia troche "rozbita" psychicznie...ale ogolnie czulam sie dobrze.
Kolejnego dnia bolal mnie brzuch lecz bole te nie trwaly bardzo dlugo.
Troszkę się niepokoje...nie wiem czy potrzebnie
Nigdy wczesniej nie mialam stycznosci z tabletkami hormonalnymi, wiec Postinor byl moim "pierwszym razem"...

PS: Przepraszam Was, ze truje o tym gdzie sie da... ale...no wiecie o co chodzi
Juz wczesniej obiecałam, ze gdy tylko dostane okres bedziemy pic..i mam taka nadzieje!
Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki wizażowe
Mora24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 19:51   #60
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Mora24 Pokaż wiadomość
PYTANKO CO DO POSTINORU!
Na poczatku powiem, ze "przelecialam" wszystkie fora dotyczace tego leku ale nadal jestem niespokojna ponieważ nigdzie nie doczytałam sie jaka jest skuteczność tej metody po zażyciu pierwszej tabletki po 9 godzinach od stosunku (nastepna po 12 godz. od wziecia pierwszej).
Nie mialam zadnych krwawien, ogolnie czulam sie dobrze...hmm no moze drugiego dnia troche "rozbita" psychicznie...ale ogolnie czulam sie dobrze.
Kolejnego dnia bolal mnie brzuch lecz bole te nie trwaly bardzo dlugo.
Troszkę się niepokoje...nie wiem czy potrzebnie
Nigdy wczesniej nie mialam stycznosci z tabletkami hormonalnymi, wiec Postinor byl moim "pierwszym razem"...

PS: Przepraszam Was, ze truje o tym gdzie sie da... ale...no wiecie o co chodzi
Juz wczesniej obiecałam, ze gdy tylko dostane okres bedziemy pic..i mam taka nadzieje!
Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki wizażowe
A skąd my mamy wiedzieć jaka jest skuteczność.
Wraz z upływem czasu (po stosunku) skuteczność maleje. Myślę jednak, że 9 godzin to nie jest dużo. I przestań PANIKOWAĆ!!!!
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-06 16:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.