Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-31, 12:58   #121
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

kobietka1555 pomyliłaś działy, powinnaś była napisać w wątku o nieregularnych miesiączkach i problemach ginekologicznych.
Było zabezpieczenie=nie ma ciąży.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 07:30   #122
karolina658
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć dziewczyny Znalazłam to forum w trakcie poszukiwań na nurtujące mnie pytanie. Otóż pierwszy raz w życiu uprawiałam z chłopakiem petting. Wszystko było ok, do teraz. Zaczęłam się trochę stresować, ponieważ 2 tygodnie temu mogło dojść do przeniesienia preejakulatu, chociaż w to wątpię, ale po prostu potrzebuję ukojenia nerwów. Możliwe, że chłopak dotknął penisa, na którym mógł być preejakulat, po czym pieścił mnie, ale nie wkładał palców do pochwy. No i problem w tym, że miałam wtedy dni płodne. Za 2/3 dni powinnam dostać miesiączkę. Pobolewa mnie brzuch i piersi. Dodam że od kilku dni mam dużo białego jakby rozciągliwego śluzu. Strasznie schizuję. Czy w moim przypadku, gdyby chłopak miał ten preejakulat na ręcę mogło dojść do zapłodnienia? Nie było wytrysku, penetracji itd
karolina658 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 07:49   #123
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina658 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Znalazłam to forum w trakcie poszukiwań na nurtujące mnie pytanie. Otóż pierwszy raz w życiu uprawiałam z chłopakiem petting. Wszystko było ok, do teraz. Zaczęłam się trochę stresować, ponieważ 2 tygodnie temu mogło dojść do przeniesienia preejakulatu, chociaż w to wątpię, ale po prostu potrzebuję ukojenia nerwów. Możliwe, że chłopak dotknął penisa, na którym mógł być preejakulat, po czym pieścił mnie, ale nie wkładał palców do pochwy. No i problem w tym, że miałam wtedy dni płodne. Za 2/3 dni powinnam dostać miesiączkę. Pobolewa mnie brzuch i piersi. Dodam że od kilku dni mam dużo białego jakby rozciągliwego śluzu. Strasznie schizuję. Czy w moim przypadku, gdyby chłopak miał ten preejakulat na ręcę mogło dojść do zapłodnienia? Nie było wytrysku, penetracji itd
Mnie nurtuje pytanie, że jak to wiesz kiedy masz dni płodne a tego jak dochodzi do zapłodnienia to już nie ?

Zamiast zaczynać wszystko od doopy strony to wróć do podstawówki.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 08:04   #124
karolina658
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Mnie nurtuje pytanie, że jak to wiesz kiedy masz dni płodne a tego jak dochodzi do zapłodnienia to już nie ?

Zamiast zaczynać wszystko od doopy strony to wróć do podstawówki.
Płodne rozpoznaje po śluzie i szyjce macicy. Do zapłodnienia wiem jak dochodzi. Przeczytałam, że wystarczy przenieść plemniki nawet na rękach i zaczęłam schizować.
karolina658 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 09:01   #125
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina658 Pokaż wiadomość
Płodne rozpoznaje po śluzie i szyjce macicy. Do zapłodnienia wiem jak dochodzi. Przeczytałam, że wystarczy przenieść plemniki nawet na rękach i zaczęłam schizować.
Ale jak chcesz przetransportować plemniki do jajowodu, pocierając palcami srom? Tam nie ma żadnych magicznych wrót, bądź bezpośredniego przewodu sromowo-jajowodowego. Napisz lepiej, gdzie wyczytałaś takie bzdury.
PS. Jak rozpoznajesz dni płodne po szyjce macicy?
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 09:26   #126
karolina658
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
Ale jak chcesz przetransportować plemniki do jajowodu, pocierając palcami srom? Tam nie ma żadnych magicznych wrót, bądź bezpośredniego przewodu sromowo-jajowodowego. Napisz lepiej, gdzie wyczytałaś takie bzdury.
PS. Jak rozpoznajesz dni płodne po szyjce macicy?
Czytałam to na jakiś poradnikach zdrowie i kilku forach, ze wystarczy przeniesc w okolice pochwy i plemniki znajda sobie drogę, wiec myslalam, że razem ze śluzem powedrowalyby dalej...

W dni plodne moja szyjka jest wysoko, miekka i otwarta.
karolina658 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 09:40   #127
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina658 Pokaż wiadomość
Czytałam to na jakiś poradnikach zdrowie i kilku forach, ze wystarczy przeniesc w okolice pochwy i plemniki znajda sobie drogę, wiec myslalam, że razem ze śluzem powedrowalyby dalej...

W dni plodne moja szyjka jest wysoko, miekka i otwarta.
Plemniki to nie terminatory z wbudowanym gpsem. Gdyby to było takie proste to po co ludzie wydawaliby tyle kasy na in-vitro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-02, 10:23   #128
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Plemniki to nie terminatory z wbudowanym gpsem. Gdyby to było takie proste to po co ludzie wydawaliby tyle kasy na in-vitro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
In vitro to zupełnie inna sprawa. Przyjmujemy, że mowa o zdrowej, płodnej parze. Nie widzę sensu w odpowiedzi na pytania "jakie jest prawdopodobieństwo ciąży" hasłami: "bardzo niskie, ludzie z problemami z zajściem w ciążę płacą x zł za zabieg".
Swoją drogą kilka stron temu wrzucałam cytat z książki Bartla z wyszczególnieniem % blastocyst, które ulegają poprawnej implantacji. To ciekawe, jak wiele zapłodnionych komórek ginie na tak wczesnym etapie.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina658 Pokaż wiadomość
W dni plodne moja szyjka jest wysoko, miekka i otwarta.
Dzięki za odpowiedź, ale wciąż zastanawia mnie, jak to robisz: partner Cię wziernikuje, czy jakiś inny sposób?
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 10:40   #129
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
In vitro to zupełnie inna sprawa. Przyjmujemy, że mowa o zdrowej, płodnej parze. Nie widzę sensu w odpowiedzi na pytania "jakie jest prawdopodobieństwo ciąży" hasłami: "bardzo niskie, ludzie z problemami z zajściem w ciążę płacą x zł za zabieg".
Swoją drogą kilka stron temu wrzucałam cytat z książki Bartla z wyszczególnieniem % blastocyst, które ulegają poprawnej implantacji. To ciekawe, jak wiele zapłodnionych komórek ginie na tak wczesnym etapie.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------


Dzięki za odpowiedź, ale wciąż zastanawia mnie, jak to robisz: partner Cię wziernikuje, czy jakiś inny sposób?
Masz rację, to są dwie inne sprawy. Chodziło mi o to, ze zajść w ciążę nie jest aż tak łatwo jakk się wydaje, szczególnie w takim przypadku, bezsensu jest doszukiwać się wszędzie ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 11:04   #130
karolina658
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
In vitro to zupełnie inna sprawa. Przyjmujemy, że mowa o zdrowej, płodnej parze. Nie widzę sensu w odpowiedzi na pytania "jakie jest prawdopodobieństwo ciąży" hasłami: "bardzo niskie, ludzie z problemami z zajściem w ciążę płacą x zł za zabieg".
Swoją drogą kilka stron temu wrzucałam cytat z książki Bartla z wyszczególnieniem % blastocyst, które ulegają poprawnej implantacji. To ciekawe, jak wiele zapłodnionych komórek ginie na tak wczesnym etapie.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------


Dzięki za odpowiedź, ale wciąż zastanawia mnie, jak to robisz: partner Cię wziernikuje, czy jakiś inny sposób?
sprawdzam palcem... nie rozumiem po co te pytania
karolina658 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 17:23   #131
julitka9923
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
2 tygodnie spóźnia mi się okres...

2 tygodnie spoznia mi sie okres, mam 18 lat i zdaje mi sie ze jeest niregularny, doszło do stosunku ale zabezpieczaliśmy się i naprawde bym musiała miec pecha zeby byc w ciazy poniewaz bylismy ostrozni i nawet dla pewnosci sprawdzalismy czy nie przedziurawila sie no i było wszystko ok... poniewaz kiedys nam pękła.W ogole nie bolały mnie piersi dopiero od 3 dni mnie bola i to nawet mocno tak jak przec okresem do tego pojawiły sie krosty na czole a zawsze tak miałam przed okresem wiec reoche sie uspokoilam a tu przeczytałam ze bol piersi tez moze byc spowodowany ciążą. Dzisiaj bolało mnie pod brzusze i pochwa zawsze tak mam kilka minut przed okresem juz myslalam ze dostane a tu pobołał 20 minut i przestało i okresu brak.. dodam jeszcze ze czesto mam przeziebiony pecherz, Co to może być ?
julitka9923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-18, 17:51   #132
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: 2 tugodnie spóźnia mi się okres...

Dla swojego spokoju zrób test ciążowy i udaj się do lekarza, żeby pomógł Ci wyregulować cykl. Powodów, przez które spóźnia się okres może być mnóstwo. A co do objawów to psychika potrafi zdziałać cuda i sporo rzeczy można sobie wmówić
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 09:51   #133
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: 2 tugodnie spóźnia mi się okres...

Kochanie, nie chce Cie straszyc, ale ja dokladnie jak to opisalam mialam bedac w ciazy. Czekalam na miesiaczke, bo wszystkie obiawy byly, bo czulam, ze miesiaczka tuz tuz...
Zrob test ciazowy dla wlasnego spokoju, a potem umow sie do lekarza, bo albo nosisz serduszko pod swoim sercem, albo masz zwyczajnie zaburzenia miesiaczkowania.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 21:23   #134
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: 2 tygodnie spóźnia mi się okres...

Cytat:
Napisane przez julitka9923 Pokaż wiadomość
2 tygodnie spoznia mi sie okres, mam 18 lat i zdaje mi sie ze jeest niregularny, doszło do stosunku ale zabezpieczaliśmy się i naprawde bym musiała miec pecha zeby byc w ciazy poniewaz bylismy ostrozni i nawet dla pewnosci sprawdzalismy czy nie przedziurawila sie no i było wszystko ok... poniewaz kiedys nam pękła.W ogole nie bolały mnie piersi dopiero od 3 dni mnie bola i to nawet mocno tak jak przec okresem do tego pojawiły sie krosty na czole a zawsze tak miałam przed okresem wiec reoche sie uspokoilam a tu przeczytałam ze bol piersi tez moze byc spowodowany ciążą. Dzisiaj bolało mnie pod brzusze i pochwa zawsze tak mam kilka minut przed okresem juz myslalam ze dostane a tu pobołał 20 minut i przestało i okresu brak.. dodam jeszcze ze czesto mam przeziebiony pecherz, Co to może być ?
Nie martw się, w ciąży nie jesteś. Udaj się do lekarza, bo dwutygodniowe spóźnienie wymaga badania i być może podania luteiny itp.

Jagodzinka jest chyba druga Maryja skoro zaszła w ciążę, stosując prezerwatywe.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 06:29   #135
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: 2 tugodnie spóźnia mi się okres...

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
Kochanie, nie chce Cie straszyc, ale ja dokladnie jak to opisalam mialam bedac w ciazy. Czekalam na miesiaczke, bo wszystkie obiawy byly, bo czulam, ze miesiaczka tuz tuz...
Zrob test ciazowy dla wlasnego spokoju, a potem umow sie do lekarza, bo albo nosisz serduszko pod swoim sercem, albo masz zwyczajnie zaburzenia miesiaczkowania.
Odbywając zabezpieczone stosunki, tak?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 10:12   #136
Adakinga5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Czy moge byc w ciązy ?

Dziewczyny staram się z narzeczonym o dzidzie przed planowanym okresem bawiliśmy się kilka dni z rzędu okres spóźnia mi się 8 dni ale dzisiaj zauważyłam plaminie wczoraj bardzo bolał mnie jajnik robiłam już kilka testów ale niestety jedna kreska czy jest szansa że bede w ciąży czy to opóźnienie może mieć inna przyczynę ?
Adakinga5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 07:44   #137
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Czy moge byc w ciązy ?

Cytat:
Napisane przez Adakinga5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny staram się z narzeczonym o dzidzie przed planowanym okresem bawiliśmy się kilka dni z rzędu okres spóźnia mi się 8 dni ale dzisiaj zauważyłam plaminie wczoraj bardzo bolał mnie jajnik robiłam już kilka testów ale niestety jedna kreska czy jest szansa że bede w ciąży czy to opóźnienie może mieć inna przyczynę ?
Zrob sobie test z krwi to bedziesz miec pewnosc, na forum tego nie rozwiazemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 09:09   #138
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy moge byc w ciązy ?

Cytat:
Napisane przez Adakinga5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny staram się z narzeczonym o dzidzie przed planowanym okresem bawiliśmy się kilka dni z rzędu okres spóźnia mi się 8 dni ale dzisiaj zauważyłam plaminie wczoraj bardzo bolał mnie jajnik robiłam już kilka testów ale niestety jedna kreska czy jest szansa że bede w ciąży czy to opóźnienie może mieć inna przyczynę ?
Przed planowanym okresem to trochę za późno "na zabawę". To plamienie może być początkiem okresu.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 21:19   #139
czarrna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć dziewczyny, z mojej strony klasyk. Pękła gumka, w połowie. Wytrysku nie było, zorientowaliśmy się po 5-10 minutach. Miesiączki mam mega nieregularne. Co 60-90 dni. Póki był Duphaston, było okej. Obecnie czekam na pierwszy okres po przerwaniu. Aktualnie 92 dzień cyklu. Jak sądzicie, sytuacja bardzo ryzykowna? Nie chcę się niepotrzebnie faszerować taką dawką hormonów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarrna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-23, 22:57   #140
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez czarrna22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, z mojej strony klasyk. Pękła gumka, w połowie. Wytrysku nie było, zorientowaliśmy się po 5-10 minutach. Miesiączki mam mega nieregularne. Co 60-90 dni. Póki był Duphaston, było okej. Obecnie czekam na pierwszy okres po przerwaniu. Aktualnie 92 dzień cyklu. Jak sądzicie, sytuacja bardzo ryzykowna? Nie chcę się niepotrzebnie faszerować taką dawką hormonów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jest bardzo ryzykowna. A kiedy opisana sytuacja miala miejsce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 22:58   #141
czarrna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Nie jest bardzo ryzykowna. A kiedy opisana sytuacja miala miejsce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś rano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarrna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 23:13   #142
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez czarrna22 Pokaż wiadomość
Dziś rano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brak wytrysku, brak ciąży.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 23:38   #143
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez czarrna22 Pokaż wiadomość
Dziś rano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A okres spoznia Ci sie 2 miesiace, ewidentnie masz jakies zawirowania hormonalne, za bardzo perspektyw na ciaze tu nie widac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 05:57   #144
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez czarrna22 Pokaż wiadomość
Dziś rano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy takich cyklach ciąża nie jest najpewniej w ogóle możliwa. Nawet z wtryskiem.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 11:17   #145
czarrna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzięki, niby swoje wiem, ale jak ktoś myśli podobnie to człowiek zawsze się pewniej czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarrna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 11:23   #146
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Odbywając zabezpieczone stosunki, tak?
tak! Taka jestem szczesciara.
P.s wiesz, ze prawidlowe zabezpieczenie przy uzyciu prezerwatywy, to tez dobre zalozenie jej? Nie musi byc dziurawa, aby nasienie sie z niej wydostalo.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 11:52   #147
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzięki! Ale wiem jak nie zajść w ciążę ;-)

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Czyli zaszlas w ciążę, bo źle założyliśmy prezerwatywę. Wciąż wina Wasza, nie gumki.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 11:53   #148
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
tak! Taka jestem szczesciara.
P.s wiesz, ze prawidlowe zabezpieczenie przy uzyciu prezerwatywy, to tez dobre zalozenie jej? Nie musi byc dziurawa, aby nasienie sie z niej wydostalo.
Wytłumacz mi, jak inaczej może się wydostać nasienie niż poprzez dziurę.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 10:11   #149
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Wytłumacz mi, jak inaczej może się wydostać nasienie niż poprzez dziurę.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Istatnieje wiele sposobow, jesli prezerwatywa jest zle zalozona. Po pierwsze zdarzaja sie mezczyzni, ktorzy zbyt pozno ja zakladaja. czyli stosu ek sie odbywa, nagle wyciagaja i zakladaja kondoma.
po drugie, brak miejsca na nasienie (chodzi mi o ten czubek na prezerwatywie), mężczyznom zdarza się, ze zapominaja usunac powietrze.
po trzecie zwyczajnie zle dobrany rozmiar!!
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 12:47   #150
Villemo94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Okres spóźnia mi się dwa tyg. Lekarz na USG nie widział nic i od poniedziałku do piątku kazał brać duphaston i zrobic test .. A ja nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj... Widzicie coś?? BO ja już nie wiem

Villemo94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.